YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 28.11.2018

Koral Artišoks

Koral Artišoks

Coral Artichoke (91640)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Produkta “Koral Artišoks” sastāvā esošās augu sastāvdaļas sniedz dziedinošu efektu aknām, žults ceļiem, nodrošina organisma detoksikāciju, uzlabojot gremošanas orgānu darbību un vispārējo veselību.

Īpašības

  • “Koral Artišoks” labvēlīgi iedarbojas uz aknām, dažādu traucējumu vai hronisku intoksikāciju gadījumos;
  • Normalizē vielmaiņas procesus;
  • Uzlabo gremošanas procesus, iedarbojoties uz žults dzenošiem un žults sekrēcijas procesiem;
  • Sniedz organismam tonizējošu un spēcinošu iedarbību.
  • Aterosklerozes un sirds-asinsvadu slimību profilaksei;
  • Ieteicams lielot organisma detoksikācijas programmu laikā.

Aktīvo komponenšu darbība

Artišoks – ir vērtīgs diētisks produkts ar patīkamu riekstu garšu. Artišoka dabīgajām, aktīvajām sastāvdaļām – kafijas skābes derivātam, silimarīnam, flavonoīdiem- ir attīrīšanas un žulti dzenošas īpašības. Tām ir atdzīvinošs efekts, jo tās samazina holīnesterāzes līmeni un tādējādi samazina arī lipīdu sekrēciju no aknām. Turklāt, artišoks paātrina liekā šķidruma un dažādu slāpekļa savienojumu izvadīšanu no organisma. Nodrošinot organismu ar uzturvielām: olbaltumvielu, vitamīnu A, C, B1, B2, karotīnu, minerālvielām, artišoks palīdz uzturēt lielisku ādas stāvokli.

Artišoks palīdz uzturēt ādu teicamā stāvoklī, nodrošina organismam nepieciešās barības vielas. Speciālais artišoka ekstrakts satur silimarīnu un citus bioflavonīdus, kuriem piemīt attīroša darbība. Visiem, kuriem ir problēmas ar ādu, kas smēķē, lieto alkoholu vai uzturas piesārņotā vidē iesaka lietot artišoku.

Piena dadzis jau sen ir ieteicams cīņā pret dažādiem aknu darbības traucējumiem un to sekām. Speciālisti iesaka izmantot piena dadža ekstraktu kā profilakses līdzekli reģionos ar sliktu ekoloģiju. Šis augs uzlabo žults veidošanos un izdalīšanos, sekrēcijas un motoriskās funkcijas gremošanas traktā, palielina aknu aizsargājošas īpašības, infekcijas un saindēšanās gadījumā (to skaitā hlora, radiācijas, zāļu, pat vizbīstamākām sēnēm- baltās un parastās mušmires).

Pienenes ir ļoti populāras Eiropas iedzīvotāju vidū. Tās satur rūgtas vielas, kas stimulē ēstgribu un uzlabo gremošanu. Pienenēm piemīt žulti dzenošas, diurētiskas un caurejas zāļu īpašības. Pieneņu ekstrakts pieder pie vērtīgākajiem, tonizējošākajiem un stiprinošākajiem līdzekļiem. Tas ir ieteicams cilvēkiem, kas cieš no paaugstinātas skābuma pakāpes, jo tas normalizē skābju-sārmu līdzsvaru organismā.

Betaīns – ir augu izcelsmes lipotropiskā viela. Betaīns normalizē lipīdu apmaiņu aknās, triglicerīdu līmeni asinīs, piedalās vielmaiņas procesos, veicina enerģijas ražošanu. Šai vielai piemīt arī žults veidošanās un tās dzenošas īpašības, tā normalizē kuņģa satura skābumu un uzlabo gremošanas sistēmas darbību.

Sastāvs

Artišoka ekstrakts 300 mg, betaīns 50 mg, piena dadža ekstrakts 40 mg, pieneņu ekstrakts 20 mg, papildu komponenti.

Lietošana

1 kapsula 3x dienā ēdiena laikā. 3 stundas pēc artišoka neiesaka dzert skābus dzērienus, arī augļu sulas.

Padoms!

Ādas stāvokļa uzlabošanai 6 kapsulas dienā 2 nedēļas, tad devu samaina līdz 1- 3 kapsulām. Kapsulas lieto tukšā dūšā ( 1 stundu pirms brokastīm) vai pirms naktsmiera uzdzerot glāzi ūdens. Lai sasniegtu labāku rezultātu 3 stundas pēc preparāta lietošanas iesaka nelietot skābus dzērienus, tādus kā augļu sulas, bezalkoholiskos dzērienus.

Kā iegādāties Koral Artišoks?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!