Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 16.06.2022

Ca-Mg Komplekss

Ca-Mg komplekss, kalcija un magnija komplekss

Ca-Mg Complex

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

“Ca-Mg Komplekss” – produkts, kas nodrošina kalcija un magnija nepieciešamo daudzuma attiecību organismā, uzlabo kalcija un magnija apmaiņu un optimizē vitāli svarīgus organisma procesus, kuri saistīti ar vielmaiņu un minerālvielā.

Ca-Mg kompleksa īpašības

  • Uzlabo kalcija un magnija apmaiņu organismā;
  • Rūpējas par sirds un asinsvadu veselību;
  • Nodrošina stabilu sirds ritmu;
  • Veicina kaulu un muskuļu audu nostiprināšanos;
  • Palīdz stiprināt kaulus, regulē muskuļu kontrakcijas un atslābināšanos.

Aktīvo komponenšu darbība

Kalcija avotsKalcijs (Ca) – ir viens no svarīgākajiem elementiem mūsu organismā, no kura ir atkarīga praktiski visu sistēmu darbība. Pirmkārt, viņš ir galvenā kaulu skeleta sastāvdaļa, īstenojot strukturālo funkciju organismā. Kalcijs arī ieņem nozīmīgu lomu fermentu procesu regulatorā, sekrēcijās, šūnu vielmaiņās, nervu-muskuļu vadīšanā. No šī minerāla atkarīga stabila sirds darbība un asinsvadu tonuss, nervu sistēmas darbība un normāla asins recēšana, gremošanas fermentu un hormonu izstrāde, asinsvadu un šūnu membrānas caurlaidība.

Magnija avotsMagnijs (Mg) ne mazāk svarīgs mikroelements, kurš 70% atrodas kaulos. Viņš tiek uzskatīts par kalcija pretinieku, bet tajā pašā laikā abi minerāli ir kā dvīņu brāļi, kuri viens otram ir vajadzīgi un strādā kopā. Šiem minerāliem jābūt organismā optimālā proporcijā. Pie šāda noteikuma magnijs veicina labāku kalcija asimilāciju, kontrolē kalcija uzņemšanu šūnās un novērš tā pārmērīgu izdalīšanos. Tajā pašā laikā kalcijs veicina skeleta muskuļu un gludās muskulatūras kontrakcijas, bet magnijs gluži pretēji, mazina spazmas un atslābina muskuļus. Turklāt magnijs nodrošina šūnas ATF enerģijas atbrīvošanu, regulē gludās muskulatūras tonusu (asinsvadu, zarnu, žultspūšļa un urīnpūšļa u.c.), veicina stresa noņemšanu.

Silīcijs (no kosas ekstrakta) veicina kalcija un vairāk nekā 70% citu elementu (fosfora, fluora, sēra, magnija, nātrija u.c.) uzsūkšanos, novēršot osteoporozes attīstību. Pie silīcija trūkuma organismā pasliktinās visu minerālvielu un vitamīnu uzsūkšanās.

Bors – tas ir tas pats elements, kas ievērojami uzlabo vielmaiņas procesus svarīgākajiem elementiem: magnija, kalcija un fosfora. Viņš piedalās D vitamīna pārveidošanā daudz aktīvākā formā. Kopā ar silīciju un E un D3 vitamīniem paaugstina uzsūkšanos un veicina kalcija, magnija un fosfora apmaiņu, kā arī kavē kalcija to zudumu caur nierēm.

K un D3 vitamīni piedalās kaulu un saistaudu vielmaiņā. Viņi piedalās asimilācijā un kalcija izmantošanā kaulaudu veidošanās agrīnās stadijās, nodrošina kalcija un magnija mijiedarbību. D3 uztur vajadzīgo kalcija līmeni asinīs, paaugstina kalcija uzsūkšanos tievajā zarnā un nodrošina tā transportēšanu no asinīm uz kauliem, piedaloties stipra skeleta, kaulu un zobu veidošanā.

Sastāvs

Kalcijs (malāts un citrāts) 75 mg, magnijs (malāts un citrāts) 25 mg, silīcijs (no kosas ekstrakta) 1,25 mg, bors (no borskābes) 0,25 mg, К2 vitamīns 75 mcg, D3 (holikalciferols) vitamīns 0,75 mg.

Lietošana

Pa 2 tabletēm x2 dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Ca-Mg Komplekss?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!