Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com

Dabīga mājas aptieciņa jūsu veselībai

Dabīga mājas aptieciņa

Nekaitīgi un droši padomi jūsu, un jūsu mazuļa veselības problēmu novēršanai ar Coral Club dabas produktiem. Esam apkopojuši praktiski pārbaudītu pieredzi, kā arī ārstu rekomendācijas dažādiem dzīves gadījumiem.

Padomi noderēs visiem, kas nevēlas lietot ķīmiskas zāles, jo TIKAI DABA mūs var pasargāt no problēmām!

 • SLIMĪBU PROFILAKSEI. Pirms iešanas no mājas, iesmērējam degunā nedaudz Dziedējošā balzāma ar tējas koku (iznīcina vīrusus, baktērijas), jo, kā zināms, visu slikto mēs ieelpojam, līdz ar to vīrusiem un baktērijām ir savlaicīgi noslēgts ceļš jau pašā sākumā.
 • Ja sākam ŠĶAUDĪT un izskatās, ka TUVOJAS SLIMĪBA, nekavējoties pūšam kaklā un pilinām degunā Koloidālo Sudrabu (Silver Max). Tā ātri var novērst problēmas pirms tās ir sākušās. Ir ļoti labas atsauksmes par saaukstēšanās un citu slimību ārstēšanu ar šo preperātu. Tas kurš to lieto gripas laikā profilaksei, parasti nesaslimst, pat ja slimo apkārtējie.
 • SAAUKSTĒŠANĀS, VĪRUSS, GRIPA, KLEPUS, IESNAS utt.— pēc iespējas ātrāk dzeram daudz ļoti siltu Koraļļūdeni (Coral Mine) attiecībās 1 maisiņš uz puslitru ūdens (pārtraukumos starp ēdienreizēm) + H-500 (pieberam ūdenim klāt). Izvadam sliktās bektērijas un vīrusus un ceļam pH, kas ir mūsu galvenais uzdevums slimības laikā!
  +
  Dzeram Koloidālo Sudrabu (Silver Max) 1 tējkarote x3 – x4 dienā, Jaunpienu (First Food) 1 x 3, Skudru koka mizu (Pau D`Arco) 2 x 3, Mikrohidrīnu vai H-500 1 x 3, Lakricas sakni (ja ir elpceļu iekaisums) 1 x 3.
 • Ja slimības laikā ir NOVĀJINĀTS ORGANISMS, ļoti palīdz aminoskābes. Aminoskābes dod spēku un palīdz ātrāk izveseļoties un samazināt temperatūru (Protiviti vai Spirulīna 2 tabletītes x3 dienā). Kā zināms mūsu imūnšūnas sastāv no aminoskābēm. Vēl nepieciešamas taukskābes Omega 3/60, kas nodrošina šūnas aizsardzības funkciju, jo no tām sastāv šūnas membrāna!
 • Nekādā gadījumā nedrīkst mākslīgi pazemināt temperatūru (ja vien tā nav pārāk augsta), jo tikai tad sāk darboties leikocīti, kas cīnās ar slimību! Nespiežam slimniekam ēst lai leikocīti vairāk strādātu uz vīrusu un baktēriju iznīcināšanu nevis pārtikas radītu blakusefektu novēršanu. Ja ļoti augsta temperatūra, dodam daudz ūdeni un taisām klizmu no Coral Mine un H-500. Var norīvēt sevi vai bērniņu ar šo ūdens maisījumu vai ar atšķaidītu Vannas sāli ar mikrohidrīnu – toksīnu izvade, temperatūras pazemināšana un organisma sārmināšana ārīgi.
 • Ja IEKAISUŠAS ACIS, KONJUNKTIVĪTS – pilinām Koloidālo Sudrabu (Silver Max) pa 1 pilītei katrā acī 4-5 reizes dienā. Pēc pāris dienām viss būs kārtībā.
 • IMUNITĀTEI bērniem. Jaunpiens (First Food) un Bērnu vitamīnu un minerālu komplekss (Yummies). Periodiski dzeram kursu veidā vai nu vienu, vai otru. Īpaši gripas epidēmijas laikā vai tad kad trūkst vitamīnu. Bērnu vitamīnus dzeram 2 nedēļas, pēc tam pārtraukums, tad atkal 2 nedēļas. Tāpat arī Jaunpienu. Tad šie produkti pietiek ļoti ilgam laikam. Vitamīnus var dot bērniņiem no 1 gada vecuma – viņi ir ļoti garšīgi (kā konfektes) un bērns parasti tos ļoti labprāt arī dzer. Sintētiskos vitamīnus dzert nedrīkst – tie organismā neuzsūcas, piesārņo aknas un nieres. Jaunpienu (First Food) var pievienot putrai – 1 kapsulu dienā.
 • SAINDĒŠANĀS, VEMŠANA, CAUREJA, VĒDERA VĪRUSS. Skudru koka miza (Pau D`Arco) – mazuļiem 2 kapsulas dienā un vairāk, pieaugušiem 2 x 4-5 dienā, Koloidālais Sudrabs (Silver Max) 1 x 3-4 un obligāti ļoti koncentrēts sorbents – Coral Mine – ieteicams atvērt maisiņu, iebērt pulveri mutē un uzdzert ūdeni. Ja caureja neapstājas, atkārtot vairākas reizes pēc vajadzības. Var lietot arī izlietotu izžāvētu koralli.
 • APDEGUMI, BRŪCES. Koloidālais Sudrabs (Silver Max) (uz brūces – iznīcina baktērijas), Emu tauki (ja paspēj uzsmērēt uzreiz, pilnībā noņem apdeguma sāpes un nepaliek pat pēdas).
 • PŪTĪTES, IZSITUMI, IEKAISUMI. Koloidālais Sudrabs (Silver Max), Emu tauki vai Dziedējošais balzāms ar tējas koku (burvīgs produkts arī sāpju noņemšanai).
 • Ērti lietojama RECEPTE IMUNITĀTEI visai ģimenei (bērniem un pieaugušajiem) GRIPAS, VĪRUSU UN SAAUKSTĒŠANĀS SLIMĪBU PROFILAKSEI, kā arī ĀRSTĒŠANAI ar dabas produktiem: uz 200 gramiem medus pievieno: Skudru koka mizu (Pau D`Arco) (5 kapsulas), Artišoku (5 kapsulas), Mikrohidrīnu vai H-500 (5 kapsulas), Jaunpienu (First Food) 5 kapsulas, Lecitīnu (5 kapsulas). Lieto x2 dienā – ½ tējk. (bērns), 1-2 tējk. (pieaugušais). Slimības gadījumā devu palielina 2 reizes vai maisījuma saturu taisa koncentrētāku (visus produktus x2 vairāk).
 • Ja ir MAZASINĪBA (trūkst dzelzs) – noteikti veicama pretparazitārā programma. Ja nepieciešams jāveic analīzes, fibrogastroskopija lai gan parazītus analīzēs ne vienmēr var noteikt (visātrāk un precīzāk to var izdarīt ar R.Folla vai kādu citu biorezonanses metodi). Produkts Spirulīna lieliski ceļ hemoglobīna līmeni !
 • Ja ir ADENOĪDI, HAIMORĪTI – noteikti jāmeklē parazīti, un obligāti jāattīrās. Jāatceras, ka visām slimībām ar galotni “-īts” iemesls ir no sērijas „tur kaut kas dzīvo” !
 • Gadījumam, ja ir iekodusi ĒRCE. Lai noteiktu vai ērce ir inficēta, paiet ļoti ilgs laiks, taču šajā gadījumā laiks ir ļoti dārgs, jo infekcija ļoti ātri izplatās (laimu var noteikt pēc sarkana laukuma ap koduma vietu, encefalītu tikai laboratorijā, bīstamas ir galvassāpes)! Kādreiz uzreiz tika potēta imunglobulīna pote.Ko iesaka mūsu ārsti un vairākkārt rezultatīvi praktizē cilvēki: Uzreiz, nekavējoties (vislabāk, ja ātrās palīdzības komplekts jau ir mājās).Jaunpienu (First Food) (praktiski tas pats imūnglobulīns tikai kapsulas) 2 kaps. x3 dienā, Pau D`Arco (Skudru koka miza – dabīgais antibiotiķis) – pa 2 kaps. x5 dienā, Koloidālais Sudrabs (plaša spektra antibakteriāls līdzeklis) – pa 1 tējk. x4 dienā. Coral Mine + H-500 antioksidantu un mikro-makro elementu maisījums ir neatsverams ikdienā – kur nu vēl šajā gadījumā kad nepieciešams izvadīt infekciju un uzturēt sārmainu pH ! Uz 1,5 litru 1-2 maisiņi Coral Mine + 2-3 kapsulas H-500.Ja saņemam atbildi, ka ērce nav inficēta un jūtamies labi, visu kursu var nedzert. Ja nē, dzeram visu aptuveni 1,5 mēnesi.

Jāatceras, ka slimības var praktiski novērst regulāri attīroties

PRETPARAZITĀRĀ PROGRAMMA bērniem (21 diena). Koloidālo Sudrabu (Silver Max) pa 1/2 tējkarotes dienā, Melnā rieksta lapas 1 x 2, Garlic – 1 x 2, Papaiju 1 x 3 – ferments, kas palīdz izvadīt parazītus (ļoti garšīga tabletīte). Kurss ilgst minimums 21 dienu līdz 1 mēnesim, jo parazītu oliņas dzīvo 21 dienu. Pēc tam 21 dienu pārtraukums. Kursu atkārto 2-3 reizes. Pārtraukumos lietojam produktus imunitātei. Veicot regulāru attīrīšanos, bērniņiem pāriet biežas saaukstēšanās, bronhīti un viņi pārstāj slimot.

Raksts par organisma parazītiem un pretparazitārā programma pieaugušajiem, jeb  jautājiet individuāli lai var pielāgoties finansiālajām iespējām un produktu pieejamībai.

Daži padomi produktu lietošanai

Skudru koka miza (Pau D`Arco). Ja bērniņš nevar norīt kapsulu vai arī tas vienai reizei ir par daudz, izšķīdinām to ūdenī un ievadām mutītē ar šprici, pievienojam medum vai tējai (nav sevišķi garšīgi, daudz nepievienosi).

Koloidālo Sudrabu (Silver Max) var lietot gan iekšķīgi gan ārīgi jau no zīdaiņa vecuma pilināt degunā, actiņās, pūšot kaklā.

H-500 vai Mikrohidrīnu (Microhydrin) pievienojam siltam ūdenim gadījumā, ja ir iesnas, klepus, temperatūra. Arī citos gadījumos mazliet pievienojam ūdenim ½ kapsuliņu un dodam dzert. H-500 vai Mikrohidrīns (Microhydrin) palīdz arī pie augstas temperatūras.

Ja nepieciešams, var konsultēties ar ārstu pediatru/nutriciologu, kurš veiks testēšanu ar R.Folla metodi, nosakot konkrētu programmu tieši jūsu mazulim.

Vineta Meduņecka un Velga Dundure: Dabīga mājas aptieciņa no dabas vielām

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.