Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 27.11.2022

Dabīga mājas aptieciņa jūsu veselībai

Dabīga mājas aptieciņa

Daudzas slimības ir iespējams novērst veicot profilaktiskus pasākumus, palīdzot savam organismam un stiprinot to ar dabas produktiem. Nutricioloģija ir 21. gadsimta zinātne par to, kas nepieciešams organisma šūnām, lai tās saglabātu veselas un palīdzētu tām atjaunoties, izmantojot mātes dabas produktus.

Atceries, ka TIKAI DABAS PRODUKTI mūs var pasargāt no problēmām un IR PILNĪBĀ NEKAITĪGI mūsu organismam. Šeit jūs atradīsiet drošus padomus jūsu un jūsu ģimenes veselības problēmu novēršanai ar Coral Club dabas produktiem, kurus ik dienas izmanto jau tūkstošiem cilvēku visā Latvijā un pasaulē. Esam apkopojuši praktisku un pārbaudītu pieredzi, kā arī nutriciologu un ārstu rekomendācijas dažādiem dzīves gadījumiem. Padomi noderēs visiem, kas vairs nevēlas lietot ķīmiskās zāles.

Padomi dažādiem slimību gadījumiem

Rekomendācijas slimību profilaksei

Pirms iziešanas no mājas iesmērējiet degunā nedaudz Dziedējošā balzāma ar tējas koku. Tas iznīcina sliktās baktērijas un vīrusus, ko ieelpojam. Vīrusiem un baktērijām būs savlaicīgi noslēgts ceļš iekļūšanai jūsu organismā.

Šķaudīšana, kņudināšana kaklā vai niezošs deguns ir pirmās saaukstēšanās pazīmes. Nekavējoties pūšam kaklā un pilinām degunā Koloidālo Sudrabu (Silver Max) – plaša spektra antibakteriālo līdzekli. Tā ātri var novērst problēmas pirms tās ir sākušās, jo sudraba joni iznīcina baktērijas un vīrusus pirms tās paspējušas savairoties.

Saaukstēšanās, vīruss, gripa, klepus, iesnas

SaaukstēšanāsJa esat saslimis, tad pēc iespējas ātrāk lielā daudzumā dzeram 40 grādus siltu koraļļūdeni (Coral Mine) attiecībā 1 maisiņš uz puslitru ūdens (lietot pārtraukumos starp ēdienreizēm) + H-500 (pieberam ūdenim klāt). Tas nodrošinās slikto baktēriju un vīrusu izvadīšanu un pH līmeņa celšanu (organisma sārmināšana), kas ir mūsu galvenais uzdevums slimības laikā, lai organismam būtu spēka cīnīties ar slimību. Lietojot ūdeni ar H-500, nav nepieciešams lietot temperatūru pazeminošus līdzekļus. Silts Coral Mine kopā ar H-500 daudz ātrāk mīkstinās sausu klepu.

Vīrusu un baktēriju iznīcināšanai jālieto Koloidālo Sudrabu (Silver Max) pa 1 tējkarotei 3 – 4x dienā, Jaunpienu (Colostrum Plus) 1 x 3, Skudru koka mizu (Pau D`Arco) 2 x 3, H-500 1 x 3. Ja ir jau izveidojies elpceļu iekaisums, lieto Lakricas sakni 1 x 3 vai Lym flow 1 x 3, lai stimulētu un attīrītu limfu.

Uz krūtīm var smērēt dziedējošo balzāmu ar tējas koku.

Ja slimības laikā ir novājināts organisms, ļoti palīdz aminoskābes. Aminoskābes dod spēku un palīdz ātrāk izveseļoties, kā arī samazinās temperatūru (Protiviti Ultra vai Spirulīna 2 tab. 3x dienā), jo tieši mūsu imūnšūnas sastāv no aminoskābēm. Vēl nepieciešamas taukskābes Omega 3/60, kas nodrošina šūnas aizsardzības funkciju, jo no tām sastāv šūnas membrāna.

Nekādā gadījumā nedrīkst mākslīgi pazemināt temperatūru (ja vien tā nav pārāk augsta), jo tikai tad sāk darboties leikocīti, kas cīnās ar slimību. Nespiežam slimniekam ēst, lai leikocīti vairāk strādātu uz vīrusu un baktēriju iznīcināšanu nevis pārtikas radītu blakusefektu novēršanu. Ja ir ļoti augsta temperatūra, dodam daudz Coral Mine un taisām klizmu ar Coral Mine un H-500. Var norīvēt sevi vai bērniņu ar šo ūdens maisījumu vai ar atšķaidītu vannas sāli kopā ar 3-5 kapsulām H-500 – tādējādi notiks toksīnu izvade, temperatūras pazemināšana un organisma sārmināšana ārīgi.

Iekaisušas acis, konjunktivīts, ausu sāpes

Acu iekaisuma, konjunktivīta un ausu sāpju novēršanai pilinām Koloidālo Sudrabu (Silver Max) pa 1 pilītei katrā acī vai ausī 4-5 reizes dienā. Pēc pāris dienām viss būs kārtībā.

Imunitātes stiprināšana bērniem

Imunitātes stiprināšana bērniemJaunpiens (Colostrum Plus) un vitamīnu un minerālu komplekss bērniem (Yummies). Ieteicams lietot periodiski kursu veidā vai nu vienu vai otru. Īpaši gripas epidēmijas laikā vai tad, kad trūkst vitamīnu. Bērnu vitamīnus jālieto 2 nedēļas, pēc tam pārtraukums, tad atkal 2 nedēļas. Tāpat arī Jaunpienu. Tad šie produkti pietiek ļoti ilgam laikam. Vitamīnus var dot bērniņiem no 1 gada vecuma – tie ir garšīgi (kā želejkonfektes) un bērns parasti tos ļoti labprāt arī dzer. Sintētiskos vitamīnus dzert nedrīkst – tie organismā neuzsūcas, piesārņo aknas un nieres. Jaunpienu (Colostrum Plus) var pievienot putrai – 1 kapsulu dienā.

Saindēšanās, vemšana, caureja, vēdera vīruss

Caurejas, vēdergraižu un vēdera vīrusa gadījumā ļoti labi palīdzēs koncentrēts sorbents (200 reizes spēcīgāks par melno ogli) – Coral Mine – ieteicams atvērt maisiņu, iebērt pulveri mutē un uzdzert ūdeni (pieaugušajiem 2 maisiņi vienā reizē, bērniem 1). Ja caureja neapstājas, atkārtot vairākas reizes pēc vajadzības.

Pie pārtikas saindēšanās un vēdera vīrusa gadījumā kopā ar sorbentu ieteicams lietot dabas antibiotiķi Skudru koka mizu (Pau D`Arco) – mazuļiem 2 kapsulas dienā un vairāk, pieaugušiem 2 x 4-5x dienā un plaša spektra antibakteriālo līdzekli Koloidālo Sudrabu (Silver Max) 1 tējk. x 3-4x.

Coral-Mine

Apdegumi, brūces, apsaldējumi

Koloidālais Sudrabs (Silver Max) – uzsmidzināts uz brūces, tas nekavējoties iznīcinās baktērijas un izveidos aizsargslāni. Uz atklātām brūcēm un skrāpējumiem var lietot Kolodiālo sudrabu gēla veidā. Emu tauki – ja paspēj uzsmērēt uzreiz, pilnībā noņem apdeguma sāpes un nepaliek pat pēdas.

Saules apdegumus un apsaldējumus var sadziedēt ar Emu taukiem.

Pūtītes, izsitumi, iekaisumi

Koloidālais Sudrabs (Silver Max), Emu tauki vai Dziedējošais balzāms ar tējas koku (lieliski produkti sāpju noņemšanai).

Recepte imunitātes stiprināšanai visai ģimenei

Gripas, vīrusu un saaukstēšanās problēmu profilaksei, kā arī atrisināšanai ar dabas produktiem: uz 200 gramiem medus pievieno: Skudru koka mizu (Pau D`Arco) (5 kapsulas), Artišoku (5 kapsulas), H-500 (5 kapsulas), Jaunpienu (Colostrum Plus) 5 kapsulas, Lecitīnu (5 kapsulas). Lieto 2x dienā – ½ tējk. (bērns), 1-2 tējk. (pieaugušais). Slimības gadījumā devu palielina 2 reizes vai maisījuma saturu taisa koncentrētāku (visus produktus 2x vairāk).

Gripas profilaksei (ja slimo apkārtējie) lietot Kolodiālo sudrabu (Silver Max) pa 1 tējkarotei 3x dienā.

Mazasinības profilakse

Noteikti veicama pretparazitārā programma. Ja nepieciešams, jāveic analīzes, fibrogastroskopija lai gan parazītus analīzēs ne vienmēr var noteikt (visātrāk un precīzāk to var izdarīt ar biorezonanses testu vai kādu citu metodi). Pēc pretparazitārās programmas veikšanas lietojam produktu Spirulīna (līdz pat 10 tabletēm dienā), kas lieliski ceļ hemoglobīna līmeni.

Ja iekodusi ērce

Lai noteiktu, vai ērce ir inficēta, paiet ļoti ilgs laiks, taču šajā gadījumā laiks ir ļoti dārgs, jo infekcija ļoti ātri izplatās (laimu var noteikt pēc sarkana laukuma ap koduma vietu, encefalītu tikai laboratorijā – viens no simptomiem ir galvassāpes).

ērceNutriciologi iesaka nekavējoties (vislabāk, ja ātrās palīdzības komplekts jau ir mājās) lietot:

  • Jaunpienu (Colostrum Plus) (praktiski tas pats, kas imūnglobulīna pote tikai kapsulās) 2 kaps. 3x dienā;
  • Pau D`Arco (Skudru koka miza – dabīgais antibiotiķis) – pa 4 kaps. 3x dienā dienā;
  • Koloidālais Sudrabs (plaša spektra antibakteriāls līdzeklis) – pa 1 ēdamkarotei 4x dienā;
  • Kaķa nagu (Cat’s Claw) (dabas antibiotiķis) – pa 1 kapsulai 3 x dienā;
  • Coral Mine + H-500 antioksidantu un mikro-makro elementu maisījums ir neatsverams, kad nepieciešams izvadīt infekciju un uzturēt sārmainu pH līmeni. Uz 1,5 litru lietojam 1-2 maisiņus Coral Mine + 2-3 kapsulas H-500. Dzert daudz (vismaz 40 ml uz 1 svara kg dienā!) šādi pagatavotu ūdeni.

Ja saņemam atbildi, ka ērce nav inficēta un jūtamies labi, visu kursu var nedzert. Pilns kurss ilgst aptuveni 1,5 mēnesi.

Jāatceras, ka slimošanu savā ģimenē varat praktiski novērst regulāri attīroties (bērniem ieteicams attīrīties 3 reizes gadā, pieaugušajiem – 2 reizes).

Pretparazitārā programma bērniem (21 diena)

Koloidālo Sudrabu (Silver Max) pa 1/2 tējkarotes dienā, Melnā rieksta lapas 1 x 2, Garlic – 1 x 2, Papaiju 1 x 3 – ferments, kas palīdz izvadīt parazītus (ļoti garšīga tabletīte). Kurss ilgst minimums 21 dienu līdz 1 mēnesim, jo parazītu oliņas dzīvo 21 dienu. Pēc tam 21 dienu pārtraukums. Kursu atkārto 2-3 reizes. Pārtraukumos lietojam produktus imunitātei. Veicot regulāru attīrīšanos, bērniņiem pāriet biežas saaukstēšanās, bronhīti un viņi pārstāj slimot.

Raksts par organisma parazītiem un pretparazitārā programma pieaugušajiem, jeb  jautājiet individuāli lai var pielāgoties finansiālajām iespējām un produktu pieejamībai.

Daži padomi produktu lietošanai

Ja bērniņš nevar norīt kapsulas vai arī kapsula vienai reizei ir par daudz, tad izšķīdinām tās ūdenī un ievadām mutītē ar šprici, pievienojam medum, tējai vai putrai.

Skudru koka mizu, Lakricas sakni var dzert kā tēju – kapsulas saturu izber un aplej ar siltu ūdeni (ūdens nedrīkst būt vairāk kā 40 grādus silts).

Koloidālo Sudrabu (Silver Max) var lietot gan iekšķīgi gan ārīgi jau no zīdaiņa vecuma pilināt degunā, ausīs, actiņās, pūšot kaklā.

H-500 pievienojam siltam ūdenim gadījumā, ja ir iesnas, klepus, temperatūra. Arī citos gadījumos mazliet pievienojam ūdenim ½ kapsuliņu un dodam dzert. H-500 palīdz arī pie augstas temperatūras.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Vineta Meduņecka un Velga Dundure: Dabīga mājas aptieciņa no dabas vielām

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top