Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 02.09.2022

Kā atjaunot dzīves enerģiju un veselumu?

Dzīves enerģijas un veseluma atgūšana

Ar enerģiju mūsu organismā ir saistīts praktiski viss. Ja enerģija ir, mēs dzīvojam, radam, esam pozitīvi, jūtamies labi, dzīvespriecīgi. Ja enerģijas maz, jūtamies slikti, esam negatīvi, darbi nevedas, nav prieka.

Dažkārt enerģijas trūkumu apjaušam sākumā, kad par enerģijas nepietiekamību liecina nespēks, aizmāršība, izklaidība, aizkaitināmība. Citreiz, ja uz ķermeņa teikto nereaģējam, nezinām ko iesākt, kā vērst uz labu, nāk izsīkums, nekā nevēlēšanās, distonija, depresija…

Enerģijas atjaunošanas ceļi

Ir vairāki veidi kā sevi atjaunot, atgriezt sevī tik dārgo dzīvības plūsmas ritējumu. Kā puzles gabaliņi tajā saliekas garīgais, fiziskais un bioķīmiskais aspekts. Tie visi ir savā starpā saistīti, viens otru papildinot dod pilnību, cilvēka veselumu, veselību.

Visuma enerģijas plūsmas atjaunošana ķermenī

Meditācijas prakse brīvā dabā

Fotogrāfe: Liene Lūse

Mums apkārt ir dabas enerģijas. Tās dabiski plūst mums cauri. To plūsmas jauda un tas, kā tās uzņemas un akumulējas mūsu ķermenī, atkarīgs no mūsu energoinformatīvā lauka un ķermeņa iekšējās, fiziskās tīrības.

Visuma enerģijas plūsmu var atjaunot ar meditāciju un garīgām praksēm. Lielisks veids kā to darīt ir garīgie semināri, kursi, retrīti, kur zinoša, prasmīga enerģiju meistara vadībā ir viegli un droši energoinformatīvi attīrīties, atjaunot enerģijas plūsmu, uzpildīties ar enerģiju un apgūt, kā šo enerģijas vadību organizēt sev ik dienu.

Šādos profesionāli vadītos pasākumos, atraisās un aiziet enerģētiskie un fiziskie bloki, ķermenis un struktūras attīrās, tiek palaisti pašregulācijas un pašdziedināšanas procesi, uzlabojas pašsajūta, veselums.

Enerģijas ģenerācija šūnā

Cilvēka šūnā, kā mikrokosmosā autonomi tiek darbināti enerģijas radīšanas procesi. Ja ķermenis un šūna ir energoinformatīvi un fiziski tīri, brīvi, pabaroti, enerģijas ģenerācija šūnā var noritēt optimāli un cilvēks jūtas labi.

Energoradi šūnā var atjaunot, attīrot un augstvērtīgi pabarojot savu organismu. Te noder praksē pārbaudītas zinošu speciālistu veidotas detox, attīrīšanās un šūnu pabarošanas programmas, zinošu veselības trenera vadībā.

Attīrot ķermeni un pabarojot organisma šūnas, cilvēkā atgriežas enerģija, notiek dabiski atjaunošanās procesi.

Fiziskā atbrīvošanās

Ķermeņa prakses un fiziskās aktivitātes, visu ķermeņa muskuļu un locītavu regulāra izkustināšana un atslābināšana atraisa un uzlabo ķermenī šķidrumu un enerģijas plūsmu, savieno cilvēkā mikro un makro kosmosu, nodrošina ķermeņa optimālu darbību.

Fiziski kvalitatīvi izkustinot organismu ķermeņa praksēs un dziļi relaksējot meditācijās, norit optimāla ķermeņa attīrīšanās, šūnu barības apgāde un enerģijas plūsma organismā. Uzlabojoties mikrocirkulācijai un enerģijas plūsmai audos un orgānos, atraisās ķermeņa bloki, enerģijas plūsma ķermenī harmonizējas, cilvēks top jaudīgāks, enerģijas piepildīts, dzīvespriecīgs.

Savienošanās, pilnība un veselums

Beloyar joga / ķermeņa prakse

Beloyar joga / ķermeņa prakse

Trīs aspekti savienojas trīsvienībā un rada pilnību. Ar garīgām praksēm, meditācijām, fiziskām aktivitātēm, pabarotu, iekšēji tīru, izkustinātu fizisko ķermeni, nonākam harmonijā, iekšējā mierā, vairojas mūsu dzīves – dzīvības enerģija, ceļas vibrācijas, palielinās energolauks, topam veselumā, labsajūtā, dzīvespriekā. Kad savu enerģiju esam atjaunojuši, dzīves jaudu palielinājuši, jūtam un piedzīvojam, kā veselība un dzīves kvalitāte uzlabojas, ikdienā ienāk labas, pozitīvas attiecības.

Kad dzīvības enerģijas ķermenī pietiek, kad tās ir daudz, mūsu enerģija var harmoniski plūst tālāk, starot uz citām dzīves sfērām – attiecībām, komunikāciju, pašrealizāciju, naudas lietām, radot mūsu dzīvi bagātīgu, laimīgu, priekpilnu.

 

Ja vēlies savienot, sava organisma fizisko veselību ar mentālo veselību, tad zemāk atradīsi reģistrācijas linku uz manu veselības grupu.

Lai apzināti, sirdīs gaiši un veselīgi!!

Sirsnībā,
Lāsma Jonele (meistare Laima)
Energotrenere, veseluma koučs, universālās enerģētikas un meditatīvo prakses meistare, Stihiju meistare, Theta healing praktiķe, Laimas Dzīves Skolas un Mūžizglītības un veselības veicināšanas centra “Filcītis” radītāja un vadītāja.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Lāsmas Joneles struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top