Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 28.02.2023

Elīna Bulīga – veselīga, enerģiska grūtniecība un kā man beidzot izdevās atbrīvoties no beta hemolītiskā streptokoka

Elīna Bulīga

Sveiki, mani sauc Elīna Bulīga. Man ir 34 gadi. Esmu mamma 4 bērniem un šobrīd gaidu piekto mazuli. Šī ir mana visbaudāmākā grūtniecība no visām. 😊

Mans ceļš uz labāku sevis versiju sākās jau 2018. gada oktobrī

Tolaik Facebook pamanīju kādu izaicinājumu tievēšanai – nedēļa bez maksas, tālāk trīs mēnešu projekts par diezgan lielu summu, kuras man nebija. Bet es to ļoti vēlējos un nauda atradās!

Laikam tas nāca līdz ar trešā bērniņa – pirmās meitiņas ienākšanu manā dzīvē, jo līdz ar iestāšanos “Slaiduma autobusā” atskārtu, ka ierasto dzīvi turpināt nevēlos, jo jutos slikti – ļoti nervoza – netiku galā ar savām emocijām, dusmām; vienmēr nogurusi; neapmierināta ar savu izskatu un to kā jutos; ēdu neveselīgi – bieži pārēdos, kas rezultējās ar strauji augošu lieko svaru; slikta imunitāte – bieža slimošana, aukstumpumpas; dažādas ādas problēmas – kārpas uz pēdām, problemātiska sejas āda, psoriāze pa visu ķermeni kopš 18 gadu vecuma; galvassāpes; un tam visam pa virsu vēl nagu sēnīte..

Trīs mēnešu laikā iemācījos dzert ūdeni, vingrot 3x nedēļā, ko pirms tam nekad nedarīju, ēst un našķoties daudz veselīgāk, sakārtojās prāts, uzlabojās ādas stāvoklis – ieviešot jaunos ieradumus ikdienā gada laikā atbrīvojos pat no 15 kg!

Jutos daudz labāk, bet kaut kas nebija līdz galam…

No visām veselības problēmām, kas man bija, līdz 2018. gadam atrisinātas vien dažas – nomesti liekie kg, palielinājies enerģijas līmenis un kļuvusi nedaudz tīrāka sejas āda. Bet kā ar pārējo?

Manā ikdienā joprojām bija kaut kas, kas neļāva sakārtot veselību. Kaut kas trūka.

Turklāt, mana ikdiena jau neskaitāmus gadus bija psoriāzes ziedes lietošana, kas satur spēcīgas darbības steroīdus – savā izmisumā pie saasinājumiem smērēju to kā ķermeņa losjonu, gan esot grūtniece, gan barojot mazuli. Tāpat arī bija reizes, kad, slimojot grūtniecības laikā, tika lietotas pat antibiotikas, pie galvassāpēm Paracetamols. It kā visur rakstīts – nelietot grūtniecēm, bet, ja ļoti vajag, tad jau tomēr var, vai ne? Un manas domas nepameta jautājums, vai tiešām ir jāsamierinās, ja katras grūtniecības noslēgumā man ir jālieto antibiotikas dēļ beta streptokoka esamības manā organismā?

2019. gadā uzdūros Coral Club atsauksmei par psoriāzi, bet, diemžēl, toreiz nenoticēju.

Man bija nepieciešami veseli 2 gadi, lai saprastu – ja kaut ko vēlos mainīt savā dzīvē – tad ir jāmeklē jauns risinājums, cita pieeja.

2021. gada vasaras noslēgumā pamanīju, ka ar atsauksmi par rezultātiem un Coral Club produktiem dalās man pazīstama meitene, Dace, ar ko iepazināmies caur jau augstāk pieminēto “Slaiduma autobusu”. Sapratu, ja viņa runā par šiem produktiem un ir tos pamēģinājusi uz sevis, tad arī man ir jāpamēģina.

Internetā atsauksmes var būt daudzas un dažādas – gan pozitīvas, gan negatīvas. Kā jebkam. Bet, tikai pamēģinot, var saprast, kas der tieši man.

Kā lielākā daļa smejas, pirms sākuši lietot Coral produktus – bijuši ļoti skeptiski (tāda mums, cilvēkiem, daba), protams, arī es biju ļoti skeptiska. Sāku tikai ar Coral Mine ūdeni.

Liels bija mans pārsteigums, kad jau pēc nedēļas atskārtu, ka man vairs nereibst galva! Un tas tikai sākums!

Rezultāti!

Tikai četru mēnešu laikā, lietojot dzīvu, sārmainu ūdeni un vēl papildus produktus savai grūtnieces labsajūtai, es sasniedzu brīnišķīgus rezultātus:

Mitējušies galvas reiboņi un galvas sāpes – visu šo 4 mēnešu laikā nav bijuši reiboņi, nedz arī galvassāpes vispār.

Augsts enerģijas līmenis – salīdzinot ar iepriekšējām grūtniecības pieredzēm šoreiz ir daudz vairāk enerģijas mājas solim, bērnu audzināšanai un vēl paralēli arī citiem darbiņiem savai sirdij un dvēselei, līdz ar to šī ir pati baudāmākā grūtniecība no visām piecām!

Uzlabota nervu sistēma – kopā ar Grifoniju un Magniju ir vieglāk izturēt stresa situācijas ikdienā un savākties “neeksplodējot” emocijām, turklāt ir vieglāk izgulēties par spīti tam, ka vairākkārt naktī jāmostas bērnu dēļ.

Sakārtota gremošanas sistēma – ieviešot ikdienā pareizi dzīva un sārmaina ūdens lietošanu, ir vieglāk kontrolēt ēšanas grafiku – starp ēdienreizēm nenotiek našķošanās, nepārēdos vairāk, nenotiek vēdera pūšanās, vēdera izeja normāla un regulāra, svara pieaugums notiek lēnām, liekais svars nekāpj strauji kā bija iepriekšējās grūtniecībās. Kāri pēc saldumiem lieliski nomāc Lecitīns un Spirulīna.

Mirdzoša sejas āda – man vairs nemetas pumpas, āda ir veselīgā tonī un starojoša, manāmi attīrās poras un ar katru dienu āda izskatās arvien labāk, sejas kopšanai lietoju vien Emu oil, neko citu no veikalos nopērkamajiem kosmētiskajiem līdzekļiem nelietoju.

Nagu sēne atkāpusies – gadiem ilgi tika smērētas dažādas nagu lakas, etiķa maisījumi, jo pretsēnīšu antibiotikas man ārsti neļāva lietot mana māmiņas statusa dēļ, turklāt, tās ir tik spēcīgas, ka bojā aknas. Šobrīd nagu sēnītes izplatība ir apturēta pateicoties Pau D’Arco un Tējas koka eļļai, tas nav ātrs process, jo kāju nagu plātne atjaunojas 9-12 mēnešu laikā.

Uzlabojusies vitamīnu uzsūkties spēja – ļoti sekoju līdzi D vitamīna un dzelzs rādītājiem – ja agrāk tie slikti uzsūcās, tad tagad ir daudz labāk! Dzelzs visās iepriekšējās grūtniecībās strauji kritās un bija grūti paceļams ar aptieku preparātiem, tas vienmēr bija zem normas arī palielinot devas, nācās ievadīt pat intravenozi. Šoreiz dzelzs līmenis turējās krietni virs ierastajiem cipariem un kritās daudz lēnāk – lietoju Iron un Spirulīnu.

Nostiprināta imunitāte – apzināti tika lietoti produkti, kas to uzlabos un veiksmīgi – šajā rudenī ir viegli izslimots nopietns vīruss, bez aptieku zālēm, vieglā formā, turklāt vairs nemetas aukstumpumpas, pazudušas kārpas, bērnu “atnestie” vīrusi iet secen nepielīpot nemaz, pat iesnas nav bijušas vairāk par 2 dienām un vieglā formā tikai. Zinu, kuras dabas vielas uzreiz lietojamas, lai neļautu slimībām izplatīties, turklāt manai grūtniecībai nekas no tā nekaitē, jo ir tikai dabīgi augu ekstrakti.

Beta hemolītiskais streptokoks – negatīvs. Šis ir mans pats mīļākais rezultāts! Gadiem ilgi dzīvoju pat neapzinoties par to, cik šis ir svarīgs. Jo ārsti apgalvoja, ka tas nav nekas traks, ja grūtniecei šī baktērija ir pozitīva, mani pašu tā neapdraud – tad vienkārši ātrāk jādodas uz slimnīcu, sākoties dzemdībām, lai man var ielaist vēnā antibiotikas, kas pasargās dzimstošo mazuli no agresīvās baktērijas. Ar visiem četriem bērniņiem šis streptokoks bija pozitīvs. Ar ceturto mazuli es nepaguvu uz slimnīcu tik ātri, lai paspētu saņemt antibiotikas, jo dzemdības bija ļoti straujas. Līdz ar to mazais saņēma antibakteriālo terapiju jau savā 2. piedzimšanas dienā. Analīžu dēļ bija skaidrs, ka mazulis ir inficējies ar streptokoku, kas var izraisīt tādas saslimšanas kā jaundzimušā asins saindēšanos, smadzeņu apvalka iekaisumu jeb meningītu, kā arī plaušu karsoni, kas var beigties ļoti bēdīgi. Visur rakstīts, ka šo baktēriju nav sievietei jāārstē ne pirms, ne pēc grūtniecības, bet, ja no tās var atbrīvoties jau gaidot bērniņu – tad kādēļ gan to nedarīt? Kopš augusta vidus līdz analīžu dienai lietoju Pau D’Arco, kas ir ļoti spēcīgs dabā sastopams antibiotiķis. Pateicoties tam, mani analīžu beta hemolītiskā streptokoka rezultāti ir negatīvi.

beta hemolītiskā streptokoka rezultāti

Noslēgumā

Esmu pateicīga sev, ka uzdrošinājos noticēt dabas vielām un pamēģināju, kā ir dzīvot kvalitatīvāk un veselīgāk, bez ķīmiski radītiem medikamentiem. Kopš augusta sākuma neesmu lietojusi nevienu medikamentu, kas nopērkams aptiekās, man ir tikai dabas vielu aptieciņa no Coral, kas mani un manu ģimeni glābj, kad nepieciešams, neatstājot sekas.

Arī bērnu veselība sāk uzlaboties, bet tas jau ir cits stāsts.

Esmu pateicīga Coral Club, kas dod iespēju:

  • sakārtot veselību ar dabas vielām, novērst dažādas saslimšanas;
  • profilaktiski sakārtot veselību, lai neiedzīvotos nopietnās diagnozēs nākotnē;
  • izglītoties un izprast kā palīdzēt organismam ar šiem produktiem;
  • piedalīties dažādos izaicinājumos, projektos un sarunu vakaros, uzdot jautājumus;
  • darboties kopā ar savu konsultantu, lai sasniegtu vislabākos rezultātus;
  • dalīties ar saviem rezultātiem un palīdzēt arī citiem sakārtot veselību;
  • lietot produktus bez maksas un baudīt to sniegtos augļus.

Var un vajag meklēt citus risinājumus, ja saproti, ka vēlies kaut ko mainīt, jo iepriekš mēģinātais nepalīdz vai ved vēl dziļākās diagnozēs.

Dodiet savam organismam kvalitatīvus produktus, attīriet to un pabarojiet šūnas un tas jums būs pateicīgs! Rūpējieties par sevi katru dienu!

Elīna Bulīga – saruna par maniem rezultātiem

No pēcdzemdību depresijas līdz laimīgam, veselīgam cilvēkam

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Elīna Bulīga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Elīnas Bulīgas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top