Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 22.03.2024

FanDetoks

FanDetox

FanDetoks

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

FanDetoks – korejiešu zinātnieka SongHe Boka izstrādātais produkts, kas atjauno un aizsargā aknas no alkohola, zāļu, sliktas kvalitātes pārtikas toksiskās iedarbības un citām kaitīgām vielām. Produkta pamatā ir tikai augu izcelsmes ekstrakti, kas sniedz ātru un efektīvu atveseļojošu iedarbību.

FanDetoks īpašības

FanDetoks – šis unikālais dzēriens, kas spēj noņemt alkohola intoksikācijas radītos nepatīkamos simptomus: vispārēju vājumu, galvassāpes, galvas reiboni, sliktu dūšu, trīci, tahikardiju, svīšanu, bezmiegu.

FanDetoks:

  • uzlabo pašsajūtu hepatīta un taukainās hepatozes gadījumā;
  • aktīvi sašķeļ toksiskos produktus saindēšanās gadījumā;
  • uzlabo tauku apmaiņu, samazinot holesterīna līmeni asinīs.

Aktīvo komponenšu darbība

Hurma pēc savas uzturvērtības pārspēj vīnogas un vīģes. Šis auglis ir С, Р, А vitamīnu, ābolu un citronskābes, minerālvielu, un galvenais – viegli uzņemamu augļu cukuru glukozes un fruktozes avots, kas nepieciešami organisma dzīvības resursu palielināšanai.

Godži ogas uzlabo gremošanas procesus, tiem piemīt vispārspēcinošas, antioksidantu un tonizējošas īpašības. Labvēlīgo ietekmi uz aknām nodrošina augos atrodamais betaīns, kurš uzlabo vielmaiņu, veicina to fermentu izstrādi, kas visefektīvāk neitralizē visindīgākās vielas, kas var nonākt organismā, tai skaitā, alkohola blakus produktus. Bez tam, godži ogas normalizē žults izdali un tauku apmaiņu aknās, pazeminot triglicerīdu līmeni, līdz ar to uzlabojot aknu funkcijas un palīdz novērst tauku hepatozes risku.

Citrusaugļu miziņu ekstrakts satur lielu daudzumu flavonīdu (rutīnu, kvercetīnu, hesperidīnu), kam piemīt antisklerotiska iedarbība. Nonākot organismā tie paātrina zema blīvuma lipoproteīnu sairšanu un normalizē kopējā holesterīna līmeni, pasargā C vitamīnu no oksidācijas. Visaktīvākā no šīm vielām ir naringīns; kurš darbojās kā tauku „dedzinātājs”, neatpaliekot no izdaudzinātā bromelaina: palīdz žultij paātrināt to šķelšanu neradot kaitīgas blaknes.

Griķi labvēlīgi iedarbojas uz gremošanas, sirds – asinsvadu un nervu sistēmām, uzlabo asinsvadu elastību un tonusu, novēršot kapilāru trauslumu.

Sojas olbaltums pēc savas uzturvērtības neatpaliek no gaļas, piena, vistu olu olbaltuma. Atšķirībā no dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielām, soja nesatur holesterīnu un piesātinātos taukus, respektīvi, neatstāj uz asinsvadu sieniņām holesterīna plātnītes.

Dekstrīns — polisaharīdu (cietes, glikoigēna) daļējas šķelšanās produkts ar augstu uzsūkšanās spēju. Aknu šūnās uzkrātais dekstrīns ir ātri mobilizējama enerģētiskā rezerve šūnu barošanai un darbaspēju uzlabošanai.

C vitamīns ir nepieciešams elements kolagēna sintēzei, stiprina asinsvadu sieniņas, pasargājot tos no oksidējošu formu holesterīna nogulsnēšanās, pasargā organismu no toksīnu iedarbības.

Taurīna loma aknu veselības saglabāšanā ir ļoti svarīga. Viņš tiešā veidā piedalās detoksikācijas procesos, tādēļ taurīns vienkārši ir nepieciešams hepatīta un alkoholu aknu bojājumu gadījumos.

Sastāvs

Hurmas ekstrakts, godži ogu ekstrakts, mandarīna miziņas ekstrakts, griķu ekstrakts, sojas olbaltuma ekstrakts, dekstrīns, C vitamīns, taurīns.

Lietošana

1 paciņa x1-x2 dienā, tukšā dūšā, izšķīdinot siltā ūdenī (~36o). Dzert kā tēju.

Kā iegādāties FanDetoks?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top