Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 06.04.2024

FitoMikss sievietēm

PhytoMix for Women

PhytoMix for Women

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

FitoMikss sievietēm” – nehormonāls produkts, kurš paredzēts, lai uzturētu fizisko un psiholoģisko veselību sievietēm menopauzes laikā un mazinātu diskomfortu, kas saistīts ar tam raksturīgo simptomu (karstuma viļņi, svīšana, emocionāla nestabilitāte, bezmiegs, depresija).

Īpašības

  • “karstuma viļņu” biežuma un intensitātes mazināšanās;
  • nakts svīšanas samazināšanās;
  • miega kvalitātes uzlabošanās;
  • aizkaitināmības, trauksmes, nervozitātes mazināšanās;
  • garastāvokļa uzlabošanās.

Aktīvo komponenšu darbība

Beta-alanīns

«Sievietes» aminoskābe, kurai ir svarīga loma tādu simptomu mazināšanā kā karstuma viļņi un nakts svīšana, kas bieži skar sievietes menopauzes laikā.

Beta-alanīna lietošana palīdz samazināt karstuma viļņu biežumu un intensitāti, normalizē miega un nomoda ciklu un uzlabo psihoemocionālo stāvokli. Šī aminoskābe nav neaizvietojama, tā veidojas organismā dabiski, taču līdz ar vecumu tās ražošana pakāpeniski samazinās. Beta-alanīna efektivitāte ir izskaidrojama ar to, ka šī aminoskābe vienlaikus ir iesaistīta vairākos mehānismos, kas ir atbildīgi par ķermeņa termoregulāciju. Pirmkārt, beta-alanīnam ir tieša ietekme uz termoregulācijas centru. Turklāt tā ir daļa no karnozīna, kas palīdz stabilizēt enerģijas metabolismu un pakāpeniski normalizēt termoregulāciju.

Beta-alanīns ir nepieciešams arī pantotēnskābes (B5 vitamīna) sintēzei. Tā savukārt ir nepieciešama koenzīma A veidošanai – enzīmam, kas piedalās daudzos bioķīmiskos procesos. Sakarā ar karnozīna un pantotēnskābes uzkrāšanos organismā tiek optimizēts enerģijas ģenerēšanas un patēriņa process, un tas arīdzan pozitīvi ietekmē termoregulācijas funkciju.

Apiņu rogas ekstrakts

Iedarbojas nomierinoši uz CNS, mazina aizkaitināmību, galvassāpes, uzlabo garastāvokli un miegu. Pateicoties fitoestrogēniem, delikāti koriģē menstruālo ciklu un dzimumaktivitāti, veicina sieviešu hormonu sintēzi.

Lifenol® apiņu rogas ekstraktam ir standartizēts fitoestrogēna 8-prenilnaringenīna saturs, šī viela var ievērojami atvieglot menopauzes simptomus sievietēm, it īpaši pēkšņus karstuma viļņus un svīšanu.

Lifenol® ekstrakta klīniskie pētījumi parādīja, ka sievietes, kuras lietoja Lifenol® 6-8 nedēļas, 4 reizes mazāk cieta no pēkšņiem karstuma viļņiem un 2 reizes mazāk no svīšanas, salīdzinot ar kontroles grupu. Lietojot Lifenol®, negatīvas blakusparādības nav konstatētas.

Linsēklas

Bagātīgs lignānu avots, kam piemīt hormoniem līdzīga iedarbība, kompensē sieviešu hormonu trūkumu organismā, uztur piena dziedzeru veselību.

Linsēklās satur daudz alfa-linolēnskābes (omega-3 saimes neaizstājamā taukskābe) un lignānus, ko uzskata par fitoestrogēniem. Linu sēklu lignānus zarnu baktērijas pārvērš par estrogēniem strukturāli līdzīgām vielās – enterodiolu un enterolaktonu. Ja estrogēna līmenis organismā ir zems (kas ir izplatīts menopauzes laikā), lignāni darbojas kā vāji estrogēni un palīdz mazināt nepatīkamos menopauzes simptomus. Tomēr, ja organisma estrogēna līmenis ir pārāk augsts, lignāni bloķē tā pārpalikumu, saistoties ar estrogēna receptoriem. Tas nozīmē, ka tiem ir regulējoša ietekme uz estrogēna līmeni.

Vēl viena lignānu īpašība ir tā, ka tie pozitīvi ietekmē emocionālo stāvokli: inhibējot enzīmu, kas neaktīvo kortizolu (stresa hormonu) pārvērš aktīvā kortizolā, tie mazina stresu un uzlabo nomākto garastāvokli.

Safrāna drīksnu ekstrakts

Safrāna drīksnu ekstrakts palīdz normalizēt psihoemocionālo fonu, ko izraisa estrogēna līmeņa pazemināšanās, paralēli tam pazeminās arī serotonīna – “laimes hormona” līmenis. Safrāna ekstrakta aktīvās sastāvdaļas stimulē centrālo nervu sistēmu, atbrīvojot dopamīnu un serotonīnu un pagarinot to “dzīves laiku” galvas smadzenēs, uzlabo atmiņu, koncentrēšanos, vispārējo tonusu un ādas stāvokli.

Sastāvs

Beta-alanīns 400 mg
Apiņu rogas ekstrakts 100 mg
Parastās linsēklas ekstrakts 30 mg
Safrāna drīksnu ekstrakts 20 mg.

Lietošana

Pa 1-3 kapsulām dienā ēšanas laikā.

Ražotājvalsts

ASV

FitoMikss sievietēm – prezentācija (krievu valodā)

Kā iegādāties FitoMikss sievietēm?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top