Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 21.02.2024

Hlorella – zaļais zelts

Hlorellas īpašības

Hlorella ir vienšūnas zaļā aļģe, kura aug saldūdens ezeros, tropiskajā klimatā. Tā tika atklāta 1890. gadā, kāds japāņu zinātnieks. Kopš tā laika tā ir piesaistījusi daudzu pētnieku uzmanību ar savām apbrīnojamajām īpašībām.

Vārds „Chlorella” ir radies no grieķu vārdiem „chloros“, kas nozīmē „zaļš“, un „ella“, kas nozīmē „mazs“.

Leģenda vēsta, ka hlorellu tās uzturvērtības dēļ izmantojušas senās civilizācijas. Viena no slavenākajām leģendām saista hlorellu ar acteku tautu, kas to dēvēja par “Enerģijas avotu”. Viņi to lietoja, lai palielinātu izturību un vitalitāti.

Mūsdienu pētījumi apstiprina hlorellas daudzās īpašības. Tā satur daudz olbaltumvielu, vitamīnu, minerālvielu un antioksidantu. Japānā hlorellu izmanto, lai attīrītu organismu, uzlabotu gremošanu, organisma pH līmeņa līdzsvarošanai. Pētniecības programmas ir parādījušas, ka regulāra hlorellas uzņemšana palīdz pasargāt organismu no sirds-asinsvadu saslimšanām, pazemināt asinsspiedienu, novērst pārmērīgu holesterīna līmeni asinīs.

Hlorellas raža ir bezatkritumu – nav sakņu, salmu, lapu, viss tās ķermenis ir barības produkts. Cilvēkam uzturam nepieciešami 500g hlorellas.

70-jos gados krievu zinātnieks Fesinins atklāja, ka hlorella ir ļoti efektīva cīņā ar dažādas izcelsmes toksīniem, t.sk. mikro-toksīniem ar kuriem ir ļoti grūti cīnīties pat mūsdienās. Hlorella nodrošina izdzīvošanu pat pašiem novājinātākajiem dzīvniekiem dažādu nelabvēlīgu apstākļu iedarbībā. Hlorellas iedarbību uz cilvēku detāli sāka pētīt pēc 2005. gada.

Hlorella eksistē vairāk nekā 2 miljardus gadu. Bet tikai tagad tiek piesaistīta sabiedrības uzmanība, kad ir “SmartFood” ēra, kad cilvēks ir izteicis vēlēšanos uzņemt uzturā naturālu ar uzturvielām bagātu produktu. Hlorellas izmērs ir no 0,0015 līdz 0,012 mm. Katra aļģes šūna sastāv no homogēnas protoplazmas, t.i. ļoti maza kodola un lentveida vai apaļa plātsveida hromatofora. Tās šūnu sieniņas ir ārkārtīgi izturīgas, jo satur trīs līmeņus, tādējādi aizsargājot šūnu kodolus.

Šīs īpašības ir padarījušas hlorellu par populāru uztura bagātinātāju un daudzu veselīgu diētu sastāvdaļu. No sportistiem, kas vēlas palielināt muskuļu masu, līdz cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu – visi viņi uzskata, ka hlorella ir nenovērtējams atbalsts viņu veselībai un vitalitātei.

Hlorellas īpašības

Hlorella stiprina imūnsistēmu, palielina enerģiju, palēnina novecošanas procesus, regulē cukura un holesterīna līmeni asinīs, uzlabo aknu un zarnu darbību, palīdz no organisma izvadīt smagos metālus un toksīnus, attīra asinis.

Vienšūnu aļģes hlorellas uzturvērtība līdzvērtīga gaļai un graudaugiem. Ja kviešos ir 12% olbaltumvielu, hlorellā to ir vairāk par 50%! Gandrīz pusi no hlorellas šūnas citoplazmas aizņem olbaltumvielas. Pēc bioķīmiķu datiem hlorella ir ļoti labs olbaltumvielu avots cilvēkiem, kuri nevēlas lietot uzturā gaļu. Vienlaikus hlorella satur arī beta karotīnu, B9, B12, E, D, C vitamīnus, aminoskābes, minerālvielas, Omega 3 taukskābes, visu, kas nepieciešams pilnvērtīgam uzturam.

Hlorella satur visvairāk hlorofila no visiem zināmajiem augiem uz pasaules un ir lielisks antioksidants. To sauc par zaļo zeltu, jo hlorellas šūnu struktūra ir ļoti līdzīga hemoglobīnam. Tas ir diezgan efektīvs cīņā ar mazasinību – nonākot asinīs tas bagātina tās ar skābekli un pārveidojas par hemoglobīnu.

Par pārējām hlorellas īpašībām lasiet “Coral Chlorella” produkta aprakstā. Produkts tiek ražots no hlorellas “Chlorella pyrenoidosa”, ko audzē Japānā. Tā satur vairāk nekā 60% olbaltumvielu, 4% hlorofila.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas materiāliem.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top