Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 18.07.2024

Ilze Bumbule: Ceļā uz labāku sevis versiju

Ilze Bumbule - Ceļā uz labāku sevis versiju

Domāju, ka daudzi sapratīs, ja teikšu, ka cilvēkam ļoti svarīgi un nepieciešami ir vienkārši labi justies – fiziski un emocionāli. Ja Tu jūties vesels, enerģisks, Tev nekas nesāp, Tevi nemoka dīvainas, neizskaidrojamas, dažkārt biedējošas sajūtas, Tu esi mierā ar sevi – tad viss ir forši, Tev ir lielas darba spējas, Tev ir labs garastāvoklis, Tu esi patīkams kā sev, tā citiem. Taču reizēm šis līdzsvars izšūpojas.

Tieši tā notika ar mani. Aptuveni trīs gadus atpakaļ, divus gadus pēc pirmās meitas dzimšanas, man sākās dažādas veselības problēmas, principā – ne no kā. Tās bija neizskaidrojamas sāpes dažādās lokalizācijās, gremošanas problēmas, praktiski nepārejošas galvassāpes, nebeidzams nespēks un nogurums u.c., un šo visu, protams, pavadīja milzīgs stress, ka man kaiš kaut kas fatāls. Stress atsaucās, kā ilgstošs bezmiegs, kas brīžiem mijās ar pārlieku miegainību, mani mocīja muskuļu krampji un spazmas, kas rezultējās sāpēs kājās kā pēc sporta zāles apmeklējuma, lai gan biju totāli mazkustīga. Man absolūti pazuda jebkāds dzīvesprieks, biju staigājoša, sagrauta nelaimes čupiņa. Šo vislabāk saprot mans vīrs, kas bija klāt un uz visu noraudzījās.

Medicīnas ceļš

Es kļuvu par dažādu medicīnas iestāžu pastāvīgo apmeklētāju. Tika veiktas visdažādākās pārbaudes, analīzes, kas visas būtībā apliecināja, ka pa lielam esmu vesela, visi rādītāji bija normā vai ar nenozīmīgām novirzēm. Taču pašsajūta bija, maigi sakot, briesmīga. Viss bija aizgājis tādā “dēlī”, ka ģimene, par mani satraucoties, lūdza psihiatra atbalstu. Man tika izrakstīti antidepresanti, kas bija “kā pīlei ūdens”, tālāk jau nāca smagā artilērija – trankvilizators plus miega zāles. Mēnesi lietoju šos medikamentus un nervus godīgi biju “savākusi”, jutos normāli. Bet sapratu, ka šādi nevēlos turpināt, zāles lietot pārtraucu.

Viss kaut kā bija daudz maz nostabilizējies. Ģimenē ienāca mūsu otrā meita. Divu gadu laikā bija dažādi veselības stāvokļa up and down. Taču, kad otrajai meitai bija aptuveni pus gads, sapratu, ka manas sliktās sajūtas atkal atgriežas. Turklāt lielā meita bija sākusi bieži slimot ar dažādām augšējo elpceļu infekcijām, bieži ar komplikācijām un antibiotiku lietošanu. Dāvanas vīrusu veidā viņa nesa uz mājām arī mazajai māsai un mums ar vīru. Atceros sarunu, kad ar vīru piefiksējām, ka tik bieži slimojuši šķiet neesam nekad, neskatoties, ka pieauguši un it kā veseli cilvēki. Arī vīram gada laikā vairākas reizes nācās lietot antibiotikas, jo vienkārša saaukstēšanās beidzās ar dažādām komplikācijām.

Risinājumu meklējumos

Sapratu, ka vēlos kaut ko mainīt savā dzīvē, lai atkal justos, kā normāls cilvēks. Nevis 34-gadīga omīte, kas visu laiku sūdzas par veselības problēmām, kas vislabprātāk guļ dīvānā un nedara neko. Un, lai gan vienmēr esmu ļoti uzticējusies mūsdienu medicīnai (joprojām uzticos, īpaši diagnostikas iespējam), man bija iekšēja sajūta, ka ir jāmeklē vēl kāds, alternatīvs ceļš uz labu veselību, uz labu sajūtu.

Meklēju – un atradu! Manā draugu lokā izrādās bija cilvēks ar savādākām, taču būtībā arī līdzīgām problēmām, kas pakāpeniski tika atrisinātas. Šādi es iepazinos ar Coral Club produkciju, ar dabas vielām, nutrientiem, kas, pareizi piemeklēti, spēj brīnišķīgi palīdzēt cilvēkiem sakārtot savu organismu un tikt galā ar daudzām ieilgušām problēmām. Uzzināju par Veselības Koncepciju, kas man likās tik tuva un loģiska, un pareiza! Sāku iepazīties ar informāciju par organisma piesārņojumu, attīrīšanu un šūnu barošanu. Tas viss man šķita tik saprotams, ka nolēmu mēģināt palīdzēt sev un savai ģimene, izmantojot dabas vielas. Tieši tik vienkārši.

Veselības rezultāti

Sākšu ar bērniem. To, vai meitenes mazāk “saķer” vīrusus, es droši nevaru spriest, jo pandēmijas laikā godīgi esam ievērojuši noteikumus, iepriekšējā gada pavasarī un praktiski arī rudenī lielā meita dārziņu neapmeklēja, tā kā es pati vēl biju bērna kopšanas atvaļinājumā. Taču tas, ka nedaudzās mūsu slimošanas (tikai rudens sākumā, kad līdz oktobra vidum meita dārziņu apmeklēja), beidzās ļoti ātri un viegli, bez nekādām ilgstošām komplikācijām, ir neapstrīdami. Tas attiecas arī uz mani un vīru. Ne vairs ilgstošu iesnu, ne traucējošu klepus lēkmju un bronhītu, ne ausu sāpes un vidusauss iekaisumu, ne antibiotikas!

Un tad par mani. Kopš palīdzu savam organismam ar Coral Club dabas vielām, mana pašsajūta kopumā ir jūtami uzlabojusies. Dīvainās, neizskaidrojamās sāpes vairs neatkārtojas, pastāvīgās galvassāpes ir rimušās (Ibumetīns vairs nav mans labākais draugs, bet gan rets izņēmums), miega kvalitāte ir uzlabojusies, nervu sistēma ir daudzmaz sakārtota, gremošanas problēmas ir stipri mazinājušās (pat lielījos vīram, ka mans ikgadējais kaitinošais diskomforts vēderā pavasarī un rudenī pirmo gadu mani netraucēja!!!). Un ir parādījusies enerģija!!! Dīvaina sajūta, jo nevaru vairs mierā nosēdēt. Esmu atgriezusies pie sen aizmirstiem hobijiem, atsākusi vingrot. Spriežu, ka arī imunitāte ir stiprāka – dažas reizes, kad esmu jutusi tuvojamies saaukstēšanas simptomus, ar nutrientu palīdzību, to nocērtu jau saknē. Ā, un vīrs arī nav lietojis antibiotikas… vai viņš vispār pagājušogad ir slimojis?! Neatceros.

Visbeidzot, kāds vairāk kosmētisks, tomēr patīkams bonuss – mani mati kļuvuši jūtami biezāki un aug ātrāk. Un šī ir pirmā rudens-ziemas sezona vairāku gadu laikā, kad man nav blaugznas.

Nobeigums

Lai gan daudz kas jau ir izdarīts un panākts, protams, vēl ir ceļš ejams. Es turpinu mācīties, mācīties par to, kā organisms reaģē uz mūsu dzīvesveidu, kā tam palīdzēt ar dabas vielām un Veselības Koncepciju. Un jo vairāk es uzzinu, jo vairāk es saprotu, cik daudz vēl nezinu. Vienlaicīgi saprotu, ka, ja manas zināšanas spētu palīdzēt vēl kādam cilvēkam, kas nonācis līdzīgā situācijā, kādā es biju pirms laika, kas vēlas sev palīdzēt, bet nezina, kā, būtu ļoti priecīga.

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Ilze Bumbule

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Ilzes Bumbules struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top