Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 09.09.2021

Inese Brūzīte – uzvarēta cīņa ar lieko svaru un atrisinātas virkne citas veselības problēmas

uzvarēta cīņa ar lieko svaru

Ar lieko svaru es cīnījos kopš 2008. gada un meklēju atbildes uz jautājumiem, kāpēc un ko lai es daru. Izmēģināju dažādas svara nomešanas programmas un kapsulas. Pat nopirku krievu daktera grāmatu, kuru viņš bija uzrakstījis savai pacientei, un tā es sāku izmainīt savu ēdienkarti, kaut gan šajos laikos to izdarīt nemaz nav tik vienkārši. Tad es sāku lietot uztura bagātinātājus no Aloe Vera kompānijas, bet bez īpašiem rezultātiem. Es sāku samierināties ar sava ķermeņa izmaiņām un nospriedu ka tur vairs neko darīt nav iespējams – vecums jau nenāk viens. Mans svars regulāri svārstījas no 65 līdz 68 kg. Kopš es nolēmu uzlabot savu veselību ar koraļļu kluba produktiem, cīņa ar lieko svaru ir uzvarēta – man svars pirmo piecu mēnešu laikā samazinājās no 65 kg uz 61 kg. Tad es nolēmu piedalīties programmā “Izmaini dzīvi 90 dienās”. Programmas laikā es zaudēju vēl 4 kg – no 61 kg uz 57 kg.

uzvarēta cīņa ar lieko svaru

Ķermeņa izmaiņas pēc 90 dienu programmas:
– no rokām -2 cm
– no kājām -4 cm
– vidukļa -13 cm
– gurnu apkārtmērs -4 cm
– krūšu apkārtmērs -3 cm

Kūkums uz muguras

Man jau daudzus gadus bija kūkums uz sprandas apmēram 8 cm diametrā. Es cīnījos ar to, kā vien mācēju. Veicu visādus vingrinājumus, masāžas, karsēju – nekas nelīdzēja. Tad nu es nospriedu, ka man būs tāpat kā manas vecmāmiņas māsai liels kūkums uz sprandas, bet, uzsākot programmu “Izmaini dzīvi 90 dienās”, es ievēroju, ka mans kūkums ir uz pusi samazinājies. Lejā redzamajos attēlos jūs varat redzēt, ka, saspiežot, tas ir 4cm un pēc 90 dienu programmas tikai 1cm. Skatoties no sāniem, var redzēt, ka kūkums praktiski ir pazudis.

uzvarēta cīņa ar lieko svaru

Nieru problēmas

Problēma, kuru nevaru vizuāli parādīt, bija nieres. Ejot uz tualeti pa mazām darīšanām man vajadzēja dezodorantu. Tas arī bija iemesls, kas man lika domāt, ka mani nierakmeņi un žultsakmeņi vēl nebija iztīrījušies, kurus man atrada 4 vai 5 gadus atpakaļ. Tā es nolēmu iztīrīties ar koraļļu produktu attīrošajām programmām. Beidzot es varu teikt, ka man dezodorantu vairs nevajag.

Nervu sistēma

Vēl viena mana problēma bija nervu sistēma – depresija, satraukums aizvainojumi utt. Katru vakaru man bija satraukums, vai es paspēšu visu izdarīt, sagatavot un neko neaizmirst. No rīta atkal satraukums, lai tikai es paspētu visu izdarīt – sagatavot bērnus uz skolu, sataisīties pati, nogādāt bērnus uz skolu un skriet uz darbu. Tā katru rītu un katru vakaru bez satraukuma es neiztiku un plusā tam visam darbā nespēju iekļauties – tiku pazemota un apsmieta. Tā es cietu piecus mēnešus un domāju, ka vēlāk būs vieglāk, bet bija otrādāk, kļuva vēl briesmīgāk līdz kamēr es sabruku. Es ieslīgu depresijā un nevarēju pārstāt raudāt līdz nevarēju atvērt vaļā acis un piecelties no gultas. Depresijas laikā man nācās aiziet no darba, jo, ja es tur būtu palikusi, es padarītu sev galu. Dzīvot negribējās, es neredzēju nekādu jēgu dzīvei, bet nu jau viss ir labi un mani nervi ir nomierinājušies un esmu palikusi daudz mierīgāka.

Redze

Vairākus gadus atpakaļ bija sākušās biežas acu infekcijas un pasliktinājusies redze. Vakaros sausuma un berzes sajūtas acīs. Es sāku sažmiegt acis, kad lasīju mazus burtiņus un vakaros, kad skatīju televizoru. Bet nu ir lieliski rezultāti arī šajā ziņā. Acis man vairs nav jāsažmiedz un acu infekcijas man vairs nav. Redze ir uzlabojusies un brilles man nav nepieciešamas.

Nagu infekcija

Pēdējo gadu laikā man uzradās kāju nagu infekcijas. Es novēroju, ka, valkājot ciešus apavus, man zem nagiem sāka strutot. Tiklīdz izārstēju un atkal pavadīju visu dienu ciešos apavos – infekcija atgriezās. Es sapratu to, ka nevaru valkāt ciešus apavus un sāku pirkt lielāka izmēra apavus, kuri būtu brīvi un neskartu manu lielo pirkstu nagus. Kopš es sāku attīrīties ar koraļu produktiem, mana problēma vairs nav atgriezusies, kaut arī es valkāju ciešos apavus.

Nepatīkams sviedru aromāts un elpa

Kad dzīvoju Latvijā, es biju tieva – es praktiski nesvīdu un sviedri nesmirdēja. Pēc dažiem gadiem – nostrādātiem taukainā virtuves gaisotnē pie eļļas katliem – es sāku pieņemties svarā, kas man lika sākt domāt, kur ir problēma. Es ēdu mazāk, jo nebija laika, bet es paliku apaļāka. Sāku domāt, ka vaina ir tajā, ko es ieelpoju. Man pašai tas lika justies nedroši un nepatīkami. Tagad es varu paziņot to, ka es esmu atgriezusies 10 gadus atpakaļ – es vairs nesmirdu un mana elpa vairs nav mana problēma. Ja agrāk es vienmēr turēju pie rokas košļājamo gumiju, tad tagad man tās vairs nav vajadzīgas.

Traumas

Man bieži sanāca sevi savainot un lūzumi, ievainojumi ilgi nedzija. Jau kādu laiku pirms koraļļu produktiem es biju salauzusi kājas vidējo pirkstiņu, ieskrienot puķu podā – tas bija piepampis, apsārtis un sāpīgs ilgu laiku. Apmēram 4-5 mēnešiem. Jau sāku domāt, ka tas nekad nepāries, bet sākot lietot koraļļu produktus, nemanot pirksts bija sadzijis, pampums, apsārtums pazudis un tas vairs nav sāpīgs.

Muguras un locītavu sāpes

Tapat man agrāk sāpēja pirkstu locītavas. Sāpēja mugura un sāpes nogāja pat līdz ceļgalam tā, ka nevarēju gulēt. Bieži izjutu sāpes plecos, roku un kāju sāpes. 8 mēnešus lietojot koraļļu produktus, es vairs neesmu novērojusi šīs problēmas – tās vairs nav atgriezušās.

Citi uzlabojumi

Ir pazudušas pirms cikla sāpes vēdera lejas daļā, galvas sāpes mani vairs netraucē. Ādas krāsa ir uzlabojusies un vasaras raibumi vairāk nav tik izteikti. Poras ir iztukšojušās un pumpas vairs nemetās. Mani ļoti pārsteidza, kad ievēroju, kad manas lielās poras bija tukšas. Tas notika pēc Colo Vada 14 dienu tīrīšanās programmas. Ja agrāk man poras nekad nav bijušas tukšas, tad tagad tās man ir tukšas. Āda ir samtaina un gluda.

Mani nagi lūza un dalījās, bet tagad tie vairs nedalās un tik ātri nelūzt. Ja lūzt, tad tikai manis pašas neuzmanības dēļ.

Man bija arī patstāvīga matu izkrišana. Tagad man ir pilna galva ar jaunām matu šķipsnām.

Bija arī cukura diabēts, ar ko es brīnišķīgi esmu tikusi galā un kuņģa sāpes mani vairs nav traucējušas.

Mans tālākais mērķis ir mikrocirkulacijas uzlabošana (aukstas rokas, kājas utt.), atmiņas uzlabošana, koncentrācija un izjauktā hormonu darbība (liekais apmatojums).

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top