Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 18.05.2023

Kā pārvarēt karstumu?

Kā pārvarēt karstumu?

Vasaru, vasaras siltumu un pat karstumu gaida ikviens. Bet, kad tas pienāk, tad daudziem cilvēkiem ir ļoti grūti pārvarēt karstumu, jo īpaši tiem, kuri cieš no sirds asinsvadu problēmām.

Par karstuma izturību atbild tie paši receptori, kuri atbild par aukstuma izturību. Karstums – tā ir milzīga temperatūra, kuru ļoti grūti izturēt. Paralēli asinīs nav skābekļa. Mēs daudz svīstam, un ar svīšanu mēs zaudējam daudz mikro-makro elementus.

Skābekli katrai šūnai, lai nodrošinātu labu organisma stāvokli un labu pašsajūtu, nodrošina sirds un asinsrites sistēma. Tā ir mūsu mikrocirkulācija, asinsrite un mazie kapilāri. Ļoti svarīgi, kādā stāvoklī ir mūsu mazie kapilāri šajā karstajā laikā un ikdienu? Vai tie laiž cauri asinis, vai piegādā katrai šūnai un neironam skābekli, vai nepiegādā? Un te arī sākas dažādas problēmas.

Mikrocirkulācijas un skābekļa nodrošināšana

Dzīva, bioloģiski pieejama ūdens lietošana

Coral Mine ūdensCoral-Mine ūdens kompozīcija, kura pateicoties sārmainajiem mikro-makro elementiem tiek nodrošināta skābju-sārmu līdzsvara nodrošināšana. Coral-Mine ar saviem mikro-makro elementiem atgriež mūsu organismam minerālu sāļus, kurus mēs nepārtraukti zaudējam caur sviedriem, jo svīšana ir mūsu dabiskā dzesēšanas sistēma.

Uz 1.5l ūdens liekam vienu Coral-Mine maisiņu, savukārt, ja dienas laikā izdzeram 3l ūdens, tad tie ir divi maisiņi. Bet, ja notiek intensīva svīšana un jūt, ka nepieciešams vairāk, tad nežēlojam, jo notiek intensīva minerālsāļu zaudēšana, tad liekam uz 1.5l divus Coral-Mine maisiņus.

H-500 antioksidants

Nākamais produkts, kurš pie karsta laika un svelmes nodrošina mums labu pašsajūtu, ir H-500. Mums ir jānodrošina sārmaina vide un skābekli organismā.

Ja ierastā H-500 deva ir 2-3 kapsulas dienā, tad karstā laikā deva kā minimums dubultojās vai pat trīskāršojas. Pie Coral-Mine ūdens liekam klāt 2×3 kapsulas H-500, jo īpaši, ja ir grūti, nav spēka, nevaram padomāt utt. H-500 dienā droši var līdz pat 10 kapsulām izlietot, gan liekot klāt pie ūdens, gan dzerot tāpat. Pārdozēt nav iespējams.

PentoKans

Nākamais produkts, kurš atver mums mazos kapilārus un uzlabo mikrocirkulāciju ir PentoKans. Karstā laikā cilvēki mēdz pietūkt, kas var liecināt par nieru problēmām. Bet PentoKans ļoti labi palīdz izvadīt lieko šķidrumu, papildināt organisma kālija rezerves, kas mums ar sviedriem arī izvadās, kā arī kālijs ļoti labi samazina kāri pēc saldumiem.

PentoKanu dzeram, pa vienai tabletei izšķīdinot 60 ml tīrā ūdenī. Lasīt vairāk par PentoKan īpašībām.

Papildus ieteikumi dažādiem dzīves gadījumiem

Ātrai palīdzībai

Vēl viens lielisks produkts, kurš palīdz kritiskos brīžos, ir koenzīms Q10, kas ir kā ātrā palīdzība. Ir zināms, ka cilvēkiem mēdz kristies asinsspiediens, mēdz būt aritmija, sirds darbības traucējumi, saasināties veģetatīvās distonijas stāvokļi un citi karstā laika izraisošie stāvokļi, kas vien liecina par to, ka šūnām trūkst enerģija un tās iet bojā. Tieši tādēļ koenzīmu Q10 ieteicams nēsāt līdzi, bet kritiskos brīžos var divas kapsulas pārkost un turēt zem mēles, lai tas ātrāk uzsūktos organismā.

Koenzīma Q10 ubihinons nodrošina visu šūnu dzīvības procesu norisi organismā. Ubihinonu ļoti daudz pieprasa un patērē smadzenes, sirds, aknas, nieres un aizkuņģis.

Nieru un tūsku problēmu gadījumā

Var lietot lucernu, kas ļoti labi palīdzēs izvadīt lieko šķidrumu. Tūskas, kā jau tika minēts rodas dēļ nieru sliktās darbības, bet lucerna šajā gadījumā ļoti labi atbalstīs nieres un izvadīs visu lieko. Parastā režīmā mēs lucernu dzeram 2×2 tukšā dūšā, bet karstā laikā devu var palielināt.

Gremošanas problēmām

Slikta pašsajūta pēc ēšanasVēl mēdz cilvēkiem rasties slikti pašsajūtas stāvokļi pēc tam, kad viņi paēd. Jo organismam karstā laikā tā jau ir slikti un nav enerģijas, bet pēc paēšanas uz organismu ir papildus slodze un rodas sliktas sajūtas, var celties asinsspiediens utt. Tad šajā gadījumā un arī ikdienā var ņemt palīgā augu izcelsmes fermentus (Assimilatoru), kas palīdzēs sašķelt apēsto un nepārstrādāto pārtiku. Var ņemt 2-3 kapsulas, izbērt zem mēles un uzdzert nelielu ūdens daudzumu.

Bet, ja karstā laikā negribas ēst tad labāk neēst, lai organismam nebūtu pārāk liela slodze.

Skaistam vasaras iedegumam

Vasaras silto laiku daudzi grib izmantot pēc iespējas vairāk, jo saule ir ļoti dziedinoša, bez saules mēs vispār nespētu iztikt. Saule rada serotonīnu. Ne velti valstīs, kurās ir vairāk saules cilvēki mazāk cieš no nervu sistēmas problēmām.

Uzturoties ilgstoši saulē, rodas ļoti daudz brīvo radikāļu, kas ievaino šūnas līdz pat šūnu kodolam, un var rasties mutācijas, onkoloģija u.c., un imunitāte rezultātā nespēj ar visu tikt galā, jo tai ir jāizķer ļoti daudz lieko radikāļu. Slodze ir ne tikai imūnsistēmai, bet arī aknai. Tieši tādēļ daudzi cilvēki šajā laikā slimo, vai arī ātri pēc tam.

Brīvo radikāļu neitralizēšanai mums ir nepieciešami antioksidanti. Un šeit mums palīgā var nākt jau pieminētais H-500, kurš palīdzēs, gan karstuma pārvarēšanā, gan brīvo radikāļu neitralizēšanā. Kā arī koenzīms Q10. Bet vasarā papildus, tās var būt pašmāju ogas un augļi (dabiskie).

Produkti iedeguma veicināšanai

Iedegums ir atkarīgs no aknas darbības, jo akna veido melanīnu. Līdz ar to, ja mums ir ļoti labā stāvoklī akna un ir visas nepieciešamās vielas melanīna sintēzei, tad arī iedegums mums veidojas daudz ātrāk un skaistāks.

Veselīga sauļošanāsVisādi pigmenta plankumi, dzimumzīmes, dažādi pleķi, nevienmērīgs iedegums, tās visas ir sliktās aknu darbības pazīmes. Pat cilvēki, ejot pēc Veselības Koncepcijas, attīrot organismu, attīrot aknu, pabarojot organismu, sāk pamanīt, ka sāk veidoties iedegums, jo īpaši tiem, kuriem pirms tam bija ļoti grūti iesauļoties.

Iedegumam palīdzēs visi produkti aknu darbībai (pēc izvēles): Artišoks, Mārdadzis, Kurkumīns, Liposomālais kurkumīns vai FanDetoks. Ļoti labi iedarbojas FanDetoks uz iedegumu un aknas veselību, izdzerot vienu FanDetoks stiku vakarā tukšā dūšā pirms gulētiešanas, kā siltu tēju ne vairāk kā 36-40 grādu siltā ūdenī.

Melanīna sintēzei ir nepieciešams: A, E un C vitamīns, beta karotīns, un aminoskābes. No produktiem tie būs: Premium Spirulīna vai Hlorella, liposomālais C vitamīns, Protiviti Ultra.

Citi ieteikumi

Vēl ir ļoti svarīgi saprast, ka karstā laikā nedrīkst dzert aukstus dzērienus, jo tie pazemina mūsu imunitāti. Mums vienmēr ir jādzer silts ūdens tukšā dūšā, jo tad ūdens uzreiz no resnās zarnas uzsūksies organismā un mēs necietīsim no slāpēm un dehidratācijas.

Kā arī ieteicams nelietot kondicionierus, lai nebūtu krasas temperatūras maiņas un galvenokārt nesapūstu mūs pašus, jo rezultātā arī var rasties dažnedažādas veselības problēmas. Automašīnās arī nedrīkst pieļaut ka kondicionieris pūš tieši virsu – uz kājām, rokām, kaklu utt.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Evita Tīdmane: Kā pārvarēt karstumu, tūskas un palielināt enerģiju un darbaspējas vasarā?

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top