Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 27.11.2022

Ķiploka ekstrakts

Ķiploka ekstrakts

Garlic Extract

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Ķiploks ir vērtīgs augs, kura ārstnieciskās īpašības mūsu ēras pirmajā gadsimtā jau aprakstīja Dioskorīdijs. Augam piemīt spēcīgas antibakteriālas īpašības. Kopš seniem laikiem ķiplokus izmanto aterosklerozes, gripas, kuņģa un zarnu atonijas, dispesijas, meteorisma, bronhu un plaušu problēmu novēršanas.

Ķiploka īpašības

Ķiploka ekstrakts:

  • Uzlabo organisma imunitātes funkciju.
  • Nomāc pūšanas un rūgšanas procesus zarnu traktā, novērš meteorismu.
  • Stimulē kuņģa-zarnu trakta orgānu darbību.
  • Piemīt prethelmintu iedarbība.
  • Normalizē holesterīna līmeni.
  • Ir spēcīgs antioksidants.

Vienā ķiploka kapsulā aktīvo vielu ir tik pat daudz cik vesela ķiploka galviņā!

Aktīvo komponenšu darbība

Ķiploka sīpols un lapas satur glikozīdu alinīnu, ogļhidrātus, fitosterīnus, ēteriskās eļļas, inulīnu, C, B, D un PP vitamīnus, organiskās skābes, minerālus: selēnu, kāliju, kalciju, magniju, varu, dzelzi, mangānu un cinku, kā arī kobaltu, hromu, molibdēnu, bromu un litiju.

Augam piemīt izteikta pretmikrobu, pretsēnīšu un antihelmintu (pretparazitārā) iedarbība, novērš rūgšanas un pūšanas procesus zarnu traktā. Šīs vielas spēj nomākt Helicobakter pylori vairošanos, tāpēc ķiplokus lieto kuņģa čūlas, divpadsmitpirkstu zarnas, kolīta, gastrīta gadījumos.

Ķiploki normalizē holesterīna līmeni asinīs, pazeminot to daudzumu par 9% un paaugstinot augsta blīvuma lipoproteīnu daudzumu. Ķiploki traucē trombocītu salipšanu, regulē asinsvadu tonusu, pazemina arteriālo spiedienu. Augs ir lielisks līdzeklis aterosklerozes, hipertonijas un stenokardijas profilaksei.

Ķiploki pasargā organismu no brīviem radikāļiem. Ķiploki satur pietiekamu selēna daudzumu, kas, saistot brīvos radikāļus, samazina šūnu oksidēšanu, regulē šūnu membrānu caurlaidību, neitralizē radionuklīdu un smago metālu toksisko iedarbību.

Sastāvs

Ķiploka ekstrakts 200 mg.

Lietošana

1-3 kapsulas dienā ēšanas laikā.

Kā iegādāties Ķiploka ekstraktu?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!