Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 16.04.2024

Ķiploka ekstrakts

Garlic Extract

Ķiploka ekstrakts

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Ķiploks ir vērtīgs augs, kura ārstnieciskās īpašības mūsu ēras pirmajā gadsimtā jau aprakstīja Dioskorīdijs. Augam piemīt spēcīgas antibakteriālas īpašības. Kopš seniem laikiem ķiplokus izmanto aterosklerozes, gripas, kuņģa un zarnu atonijas, dispesijas, meteorisma, bronhu un plaušu problēmu novēršanas.

Ķiploka īpašības

Ķiploka ekstrakts:

  • Uzlabo organisma imunitātes funkciju.
  • Nomāc pūšanas un rūgšanas procesus zarnu traktā, novērš meteorismu.
  • Stimulē kuņģa-zarnu trakta orgānu darbību.
  • Piemīt prethelmintu iedarbība.
  • Normalizē holesterīna līmeni.
  • Ir spēcīgs antioksidants.

Vienā ķiploka kapsulā aktīvo vielu ir tik pat daudz cik vesela ķiploka galviņā!

Aktīvo komponenšu darbība

Ķiploka sīpols un lapas satur glikozīdu alinīnu, ogļhidrātus, fitosterīnus, ēteriskās eļļas, inulīnu, C, B, D un PP vitamīnus, organiskās skābes, minerālus: selēnu, kāliju, kalciju, magniju, varu, dzelzi, mangānu un cinku, kā arī kobaltu, hromu, molibdēnu, bromu un litiju.

Augam piemīt izteikta pretmikrobu, pretsēnīšu un antihelmintu (pretparazitārā) iedarbība, novērš rūgšanas un pūšanas procesus zarnu traktā. Šīs vielas spēj nomākt Helicobakter pylori vairošanos, tāpēc ķiplokus lieto kuņģa čūlas, divpadsmitpirkstu zarnas, kolīta, gastrīta gadījumos.

Ķiploki normalizē holesterīna līmeni asinīs, pazeminot to daudzumu par 9% un paaugstinot augsta blīvuma lipoproteīnu daudzumu. Ķiploki traucē trombocītu salipšanu, regulē asinsvadu tonusu, pazemina arteriālo spiedienu. Augs ir lielisks līdzeklis aterosklerozes, hipertonijas un stenokardijas profilaksei.

Ķiploki pasargā organismu no brīviem radikāļiem. Ķiploki satur pietiekamu selēna daudzumu, kas, saistot brīvos radikāļus, samazina šūnu oksidēšanu, regulē šūnu membrānu caurlaidību, neitralizē radionuklīdu un smago metālu toksisko iedarbību.

Sastāvs

Ķiploka ekstrakts 200 mg.

Lietošana

1-3 kapsulas dienā ēšanas laikā.

Kā iegādāties Ķiploka ekstraktu?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top