Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 22.03.2024

Koral Detoks Plus

Coral Detox Plus

Coral Detox Plus

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

«Koral Detoks Plus» – tā ir paplašinātas Koral Detoks programmas variants, kas veicina dabīgu toksīnu izvadīšanu, šūnu aizsardzību un atveseļošanu, dzīves tonusa paaugstināšanu un imunitātes stiprināšanu.

Koral Detoks Plus īpašības

Programma paredzēta:

 • toksīnu izvadīšanai no organisma;
 • nutrientu uzsūkšanās spējas kvalitātes uzlabošanai;
 • gremošanas optimizēšanai;
 • organisma enerģētisko resursu atjaunošanai;
 • šūnu izdziedināšanai un jaunības saglabāšanai;
 • viegluma sajūtai un lieliskam noskaņojumam neatkarīgi no apstākļiem.

Toksīnu veidi

Organisma iekšējā vide – ir asinis, limfa, audu šķidrums. Tieši tā transportē barības (olbaltumvielas, taukus, ogļhidrātus) katrai organisma šūnai un izvada organisma iekšējos toksīnus, jeb, tā saucamos endotoksīnus.

Tajā pat laikā, uz mūsu organismu iedarbojas ārējie ekoloģiskie faktori. Un caur ādu, gļotādu, elpceļiem, ar pārtiku mūsu organismā nokļūst eksotoksīni.

Toksīni — tie ir vienkārši inde, kas iekļūst no ārpuses vai veidojas organismā.

ekzotoksīniEksotoksīni— kaitīgas ķīmiskas un dabas izcelsmes vielas, kas nokļūst organismā no ārējās vides ar piesārņotu gaisu, netīru dzeramo ūdeni, nekvalitatīvu pārtiku, alkoholu, cigaretēm u.c. Visbiežāk ar eksotoksīniem saskaras: saindēšanās gadījumos (mikrobu toksīni, nitrāti, nitrīti, smagie metāli u.c.);

Ieelpojot gaisu, kurā ir kaitīgās vielas (piemēram, lielās rūpnieciskās pilsētās, kaitīgās ražotnēs, ekoloģiski nelabvēlīgos reģionos, smēķējot, ieelpojot sadzīves ķīmijas toksīnus u.c.); lietojot alkoholu un medikamentus.

endotoksīniEndotoksīni — kaitīgas vielas, kas veidojas organismā tā darbības rezultātā. Turklāt endotoksīni un šlakvielas veidojas pastāvīgi un nemanāmi, dienu no dienas, minūti pēc minūtes, nepārtraukti un bez apstājas. Tas viss noved pie tā, ka ar laiku endotoksīni uzkrājas organismā un tad tiek traucēta tā normāla darbība. Rezultātā attīstās daudz nopietnas saslimšanas: nierakmeņu veidošanās, elpošanas sistēmas slimības, sirds un asinsvadu, autoimūnās saslimšanas, aptaukošanās, alerģijas.

Svarīgi saprast, ka 80% toksīnu ir ūdenī šķīstošie (proti, tie kuri šķīst ūdenī), bet 20% – taukos šķīstošie(tie, kuri šķīst tauku klātbūtnē).

Ūdens šķīstošo toksīnu izvades procesā galvenokārt ir iesaistītas nieres.

Taukos šķīstošie toksīni no organisma tiek izvadīti galvenokārt caur aknām – kas ir galvenais organisma detoksikācijas orgāns, kas “filtrē” asinis no toksīniem un šlakvielām.

Kāpēc tā notiek?

endoekoloģija

 1. Pirmkārt, taukos šķīstoši toksīni visbiežāk veidojas, ja ir aknu darbības traucējumi. Aknu disfunkcija noved pie tā, ka dabīga šo toksīnu izvade no organisma būs traucēta. Nieru darbības traucējumi – un taukos šķīstošie toksīni uzkrājas organismā.
 2. Otrkārt, toksīnu veidošanos organismā ietekmē dažādi ekoloģiskie faktori.
 3. Treškārt, toksīnu uzkrāšanos organismā veicina, nepietiekams ūdens daudzums organismā! Diemžēl, mūsu sabiedrībā nav izveidojusies tīra un kvalitatīva ūdens lietošanas kultūra. Bet tieši pietiekama daudzuma ūdens lietošana rada apstākļus toksīnu šķīdināšanai un izvadīšanai ar urīnu un sviedriem.

Un mums nepieciešams palīdzēt organismam, radot apstākļus pilnīgai un laicīgai toksīnu izvadei. Citiem vārdiem sakot, strādāt ar sava organisma endoekoloģiju.

No toksīniem mums nav kur izvairīties, taču mēs varam izdarīt tā, lai tie pēc iespējas mazāk nonāktu mūsu organismā – dzīvot ekoloģiski tīrā vidē, pareizi ēst un dzert tīru ūdeni.

Un pats galvenais, organismam nepieciešams atbrīvoties no organisma darbības rezultātā radītiem produktiem (endotoksīniem), kā arī eksotoksīniem, kas izraisa dažādus veselības traucējumus.

Koral Detoks Plus programma

Koral Detoks Plus komplekta sastāvā ietilpst 6 produkti: «Koral-Mine», «Koral Lecitīns», «Assimilators», «Н-500», «Lucerna» un «PentoKans».

Ūdenī šķīstošo toksīnu izvades procesā piedalās minerālu kompozīcija dzeramā ūdens kondicionēšanai «Koral-Mine» un antioksidants «H-500». Ir pierādīts, ka ūdens, kas bagātināts ar šiem produktiem, par 90% veicina ūdenī šķīstošo toksīnu izvadi, mazina kaulu audu sairšanas procesu.

«Koral–Mine» – minerālu kompozīcija no dabīgā koraļļa dzeramā ūdens kvalitātes kondicionēšanai:

 • nodrošina kvalitatīvu un vērtīgu dzeršanas režīmu
 • normalizē minerālu līdzsvaru organismā
 • optimizē dzīvībai svarīgo sistēmu un orgānu darbību
 • veicina ūdenī šķīstošo toksīnu izvadi

«Н-500» – enerģijas avots, dzīves «degviela» katrai dienai:

 • paaugstina fiziskās un intelektuālās darbaspējas
 • paātrina atjaunošanās procesu pēc slodzēm
 • pasargā organismu no priekšlaicīgas novecošanas
 • palīdz neitralizēt veidojošos toksīnu organismā

Taukos šķīstošo toksīnu izvadei tiek izmantotas divas bioloģiski aktīvas pārtikas piedevas – fermentus saturošais «Assimilators» un universālais produkts «Koral Lecitīns». Šos abus produktus var saukt par optimāliem: «Assimilators» – augu izcelsmes fermentu komplekss ar vitamīniem A un D, veicina kvalitatīvu pārtikas produktu šķelšanu un mazina toksīnu veidošanos. «Koral Lecitīns» pasargā šūnu apvalku (membrānu) no toksīnu izraisītiem bojājumiem, palīdz efektīvi neitralizēt un izvadīt toksīnus no organisma.

«Assimilators» ietver augu izcelsmes fermentu kompleksu (amilāzi, celulāzi, papaīnu, bromelainu, lipāzi, laktāzi), kas:

 • veicina kvalitatīvu olbaltumvielu, ogļhidrātu un tauku saturošu produktu šķelšanu, mazinot toksīnu veidošanos organismā
 • nodrošina labāku olbaltumvielu uzsūkšanos, sašķeļot tās līdz aminoskābēm
 • veicina kvalitatīvu vērtīgo un barības vielu uzņemšanu
 • novērš meteorisma veidošanos un smaguma sajūtu vēderā

«Koral Lecitīns» – dabīgas izcelsmes fosfolipīdu (lecitīna) avots:

 • lecitīns – visu šūnu apvalku (membrānu) apvalks, tai skaitā arī smadzeņu šūnu apvalks
 • pasargā šūnu apvalku no toksīnu kaitīgās iedarbības
 • palīdz efektīvi neitralizēt un izvadīt taukos šķīstošo toksīnus no organisma
 • veicina aknu šūnu atjaunošanos, alkohola, nikotīna, medikamentu, nekvalitatīvas pārtikas toksīnu iedarbības gadījumā

«Koral Lucerna» – augu izcelsmes sastāvdaļas, paaugstina dzīvības tonusu un labvēlīgi ietekmē vispārējo veselības stāvokli. Lucerna palīdz ātri tikt galā ar intoksikāciju, gremošanas traucējumiem un citiem iekšējo orgānu darbības traucējumiem. Lucerna ir vienīgais augs, kas zina nieru kodu, līdz ar to spēj iztīrīt nieres un veicina nieru normālu filtrāciju.

«PentoKans» – unikāla kālija, C vitamīna un ribozes kombinācija, veicina šūnu enerģijas atbrīvošanu un palīdz organismam ātri atjaunoties pēc slodzēm un intoksikācijas. Kā arī PentoKans uzlabo mazo kapilāru mikrocirkulāciju, noņem tūskas, veicinot liekā šķidruma izvadīšanos no organisma.

Lietošana

«Koral-Mine» – 30 ml ūdens uz 1 svara kg (diennaktī). Ūdens pagatavošanas instrukcija.

«Н-500» – 2 kapsulas dienā (vienu kapsulu piebērt klāt Koral-Mine ūdenim, bet otru kapsulu izdzert vakarā neilgi pirms gulētiešanas).

«Assimilators» – 1 kapsula x3 dienā pēc ēšanas.

«Koral Lecitīns» – 2 kapsulas x2 dienā pēc ēšanas.

«Lucerna» – 2 kapsulas x2 dienā tukšā dūšā, vismaz 20 minūtes pirms ēšanas.

«PentoKans» – 1 tablete x2 dienā. Izšķīdināt 60 ml tīra ūdens daudzumā. Dzert 45-1h pirms ēšanas, tukšā dūšā. Lietot no rīta un pēcpusdienā. Papildus PentoKana lietošanas padomi.

Programmas autori

Vladimirs Podhomutņikovs, medicīnas zinātņu doktors, nopelniem bagātais ārsts Krievijā, profesors.
Olga Podhomutņikova, medicīnas zinātņu kandidāte, docente.

Kompānijas Coral Club Zelta meistari, ir autori unikālām programmām – Koral Detoks un Koral Detoks Plus, kas balstīta uz zināšanām un kompānijas produktu lietošanas pieredzi. Tās mērķis – palīdzēt izvadīt uzkrātos toksīnus un atjaunot zudušo organisma pašregulējošo mehānismu.

Kā iegādāties Koral Detoks Plus?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top