Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Kosmētikas klasifikācija

Kosmētikas klasifikācija

Jebkurai kosmētikai ir starptautiskā klasifikācija. Starptautiskā kosmētikas klasifikācija iedalās kosmētikā un kosmocevtikā. Kosmētika – produkti, kurus mēs lietojam ārīgi uz sejas un ķermeņa, bet kosmocevtikas produkti ir kosmētika ar farmakoloģiskām īpašībām.

Svarīgākās kosmētikas un kosmocevtikas atšķirības

  • Kosmētikas uzdevums ir notušēt ādas trūkumus. Kosmētika tā arī ir veidota, piemēram, ja runa iet par sejas ādas krunciņu izlīdzināšanu dažās dienās, ko daudzas kosmētikas piedāvā, bet reāli to izdarīt nav iespējams. Panākt vizuālu efektu var tikai ar noteiktiem paņēmieniem un noteiktiem ingredientiem.
  • Kosmētika iedalās pēc ādas tipiem (sausa, normāla, taukaina un jaukta āda), vecuma ierobežojuma un dzimuma. Un šai kosmētikai veidojas pieradums.
  • Savukārt kosmocevtika iedarbojas dziļāk, šūnu līmenī. Viņa iedarbojas gan epidermā, dermā, gan hipodermā. Šinī gadījumā nav svarīgs ādas tips, klimatiskā zona un vecuma iedalījums, kā arī šai kosmētikai neveidojas pieradums. Ja runā par kosmetoloģiju, tad ir jāatceras, ka kosmetoloģijā strādā ar mirušo ādas slāni (epidermu). Un lielākā daļa kosmētikas iedarbojas tikai epidermas līmenī.
  • Vēl kosmētika iedalās MASS MARKET, MIDDLE MARKET, LUX un salonu kosmētikā. Uz mass market kosmētikas bieži vien lasāms, ka tur ir pievienotas šķietami naturālas vielas, bet patiesībā visi augu ekstrakti ir mērcēti formaldehīda šķidrumā un pēc tam pievienoti klāt kosmētikai. Šeit runāt par kaut ko labu, veselīgu un vērtīgu ir samērā grūti.
  • Middle market kosmētika ir vidējās klases kosmētika, kurā bioloģiski aktīvās vielas būs no 30 – 40%. Un tajā nebūs toksiski konservanti, kā arī neradīs tik spēcīgu pieradumu.
  • Lux klases kosmētikā bioloģiski aktīvās vielas ir no 70 – 80%, kuru pārstāv tādi zīmoli kā Lusei Loren, Givenchy, Clinique, Elizabeth Arden u.c. Bet papildus mēs lielā mērā maksājam par vārdu.
  • Savukārt kosmocevtikas līmeņa kosmētikā ir nanoklasteru sistēmas, kuras iedalās trīs līmeņos. Pārsvarā šīs kosmētikas pārdod tikai aptiekā, un tur būs tie ingridienti, kuri spēj ieiet ādas dziļākajos slāņos. Trešā līmeņa kosmētika ir augstākās klases kosmētika, kuru pārstāv tikai septiņas pasaules kompānijas, un viena no tām ir Coral Club kosmētika, kura pieder pie augstākās klases.

Kādēļ ir tik svarīgi izvēlēties vērtīgu, augstas klases kosmētiku?

Mēs visu laiku aizmirstam, ka āda ir lielākais mūsu izvadorgāns. Un, viss tas ko mēs liekam uz ādas ietekmē arī mūsu organismu. Piemēram, ja mēs lietojam uz sejas ādas toksisku kosmētiku, kura satur dažādus naftas produktus, tad āda tai vietā lai uzņemtu sevī kaut ko labu, patiesībā mēs to saindējam un pakļaujam priekšlaicīgiem novecošanās procesiem, jo ādas šūnas tā pat kā visas pārējās organisma šūnas ir spiestas cīnīties ar toksiskiem produktiem.

Dažkārt ir lietderīgāk nelietot vispār neko, nekā lietot ārkārtīgi kaitīgos produktus. Bet par cik āda ir tas orgāns, kurš saskaras ar ārpasauli, kura ir pakļauta saules stariem, putekļiem, vējam, kaitīgām vielām un izžūšanai, tad āda tā vai savādāk ir jākopj un jāaizsargā. Āda tieši tā pat kā viss mūsu organisms vēlas būt pabarotai, samitrinātai un aizsargātai. Un mēs nevaram paļauties tikai uz to, ka mēs visu uzņemam no iekšpuses. Tieši tā dēļ ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties produktus, kuri nebojā mūsu ādas šūnas.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz ārstes/kosmetoloģes Ivetas Žīgures materiāliem.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top