Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 08.10.2022

Libidekstra sievietēm

Libidekstra sievietēm

Libidextra women

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

“Libidekstra sievietēm” – palīdzēs sievietēm atklāt savu jutekliskumu un paaugstināt seksuālās dzīves kvalitāti.

Libidekstra sievietēm īpašības

 • veicina libido paaugstināšanos;
 • palīdz mazināt PMS un menopauzes simptomus;
 • sastāvā iekļauta patentēta sastāvdaļa Libifem™;
 • lietošanas kurss optimāliem rezultātiem;
 • inovatīva izlaides forma – kapsulas ar mikrogranulām.

Aktīvo komponenšu darbība

Patentētais komplekss Libifem™

Libifem

Seksuālās vēlmes zudums sastopams katrai ceturtajai sievietei, un tas var skart pieaugušas sievietes jebkurā vecumā. Libifem® piedāvā unikālu risinājumu, kura pamatā ir dabiskas, augu izcelsmes sastāvdaļas, lai uzturētu optimālā līmenī sievišķo hormonu estradiolu, kas palīdz pastiprināt dzimumtieksmi.

Estradiola līmeņa pazemināšanās ir normāla menopauzes pazīme, dabisks bioloģisks process, ko var pavadīt vesela virkne simptomu. Šie simptomi sievietes var ietekmēt dažādā salikumā un intensitātē, dažkārt izraisot diskomfortu un nepatīkamas sajūtas. Libifem® ir pierādījis savu efektivitāti, atvieglojot dažus no šiem simptomiem un palīdzot uzturēt sieviešu dzīves kvalitāti.

Libifem® ir standartizēts grieķu sieramoliņa sēklu ekstrakts ar klīniski pierādītu efektivitāti – seksuālās veselības uzturēšanai un menopauzes simptomu mīkstināšanai.

  Klīniskie pētījumi liecina, ka sievietēm, kuras lietoja Libifem™ 8 nedēļas, bija palielinājusies dzimumtieksme un tās divreiz biežāk nodarbojās ar seksu. Turklāt sievietēm pirmsmenopauzes un menopauzes periodā, kuras lietoja Libifem™ 4 nedēļas, nepatīkamo menopauzes simptomu (karstuma viļņu un nakts svīšanas) biežums samazinājās par 30%, bet pēc 12 nedēļu lietošanas – 2 reizes.

  2020. gadā Libifem™ bija NutraIngredients Awards Asia finālists.

  Domaskas rozes eļļa

  Rosa damascena Irānā ir plaši pazīstama kā dekoratīvs augs un tiek dēvēta par “Gole Mohammadi”. Irāņi šo augu sauca par pravieša Muhameda ziedu. Senatnē rožu aromāts tika uzskatīts par stiprāko afrodiziaku, kas atraisa un pastiprina seksuālo aktivitāti. Valdzinošais un pievilcīgais rozes aromāts atklāja jutekliskumu, palielināja pievilcību, vedināja uz romantisku noskaņu, deva pārliecību par sevi.

  Rožu eļļu iegūst no svaigām rožu ziedlapiņām, destilējot ar tvaiku.

  Naktssveces sēklu eļļa

  Naktssvece ir viens no bagātīgākajiem nepiesātināto taukskābju – gamma-linolēnskābes (GLA) un linolskābes avotiem – tās var veicināt pareizu audu darbību, sniedz atbalstu sievietēm ar PMS (palīdz samazināt menstruālās spazmas un sāpes), un palīdz mazināt menopauzes simptomus.

  Naktssveces sēklu eļļa

  Turklāt naktssvece atbalsta arī ādas, nervu sistēmas, sirds un asinsvadu sistēmas veselību.

  Libidekstra Sievietēm sastāvā ir augstākās kvalitātes naktssveces eļļa, kas iegūta aukstās spiešanas ceļā, neizmantojot ķīmiskos šķīdinātājus.

  L-arginīns un niacīns (B3 vitamīns)

  Abas vielas veicina asinsvadu paplašināšanos un uzlabo asinsriti. Ir zināms, ka pietiekama asins piegāde iegurņa orgāniem paātrina uzbudinājuma rašanos. Turklāt niacīns atbalsta nervu sistēmas darbību, palīdz mazināt nogurumu un nespēku.

  Biotīns

  Biotīns regulē ogļhidrātu un tauku vielmaiņu, palielina enerģijas ražošanu. Kā “skaistuma vitamīns” uzlabo ādas, matu un nagu stāvokli, jo ir kolagēna sintēzei nepieciešamā sēra avots.

  Selēns

  Selēns ir svarīgs ķermeņa antioksidantu un imūnās aizsardzības sistēmām, un to pelnīti uzskata par “ilgmūžības elementu”. Labvēlīgi ietekmē emocionālo fonu un uzlabo garastāvokli. Palīdz stiprināt matus un nagus, ādas veselību.

  Sastāvs

  Naktssveces sēklu eļļa (Oenothera Biennis) 250 mg

  Komplekss LIBIFEM™ – patentēts grieķu sieramoliņa sēklu ekstrakts (Trigonella foenum-graceum) 200 mg

  L-arginīns 30 mg

  Niacīns (В3 vitamīns) 8 mg

  Damaskas rozes ziedu eļļa (Rosa damascena) 100 mcg

  Biotīns (D-biotīns) 40 mcg

  Selēns (L-selēnmetionīns) 25 mcg

  Lietošana

  Pieaugušajiem 1-2 kapsulas dienā, ēšanas laikā. Lietošanas ilgums —1 mēnesis. Nepieciešamības gadījumā lietošanas kursu var atkārtot.

  Ražotājvalsts

  Bulgārija

  Kā iegādāties Libidekstra sievietēm?

  Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

  Atlaižu kartes noformēšana

  Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

  Es piekrītu Reģistrācijas forma

  Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

  Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

  UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
  Green decorative leaf
  Back to top
  error: Alert: Content is protected !!