Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 14.06.2024

Limfātiskās sistēmas attīrīšana

Limfātiskā sistēma, limfātiskās sistēmas attīrīšana

Limfātiskā sistēma ir vienīgā sistēma cilvēka organismā, kura spēj izvadīt indes un toksīnus. Ja limfa ir piesārņota, tad notiek limfmezglu iekaisums. Limfātiskā sistēma ir jātīra regulāri.

Pirmā lieta, kas jāizdara, ir jānomaina viss skābais ūdens uz tīru ūdeni. Bet limfātiskās sistēmas attīrīšanu veic pēc zarnu trakta attīrīšanas un pretparazitārās programmas iziešanas (tātad – to tīra PĒDĒJO nevis pirmo!).

Lasiet: Ar ko sākt? Jeb veselības atjaunošanas sākumposms.

Limfa (cilvēka limfātiskā sistēma)

Limfātiskā sistēma ir viena no pašām sarežģītākajām un svarīgākajām cilvēka organisma sistēmām, par kuru mediķi zina vismazāk. Tas attiecas ne tikai uz ģimenes ārstiem, bet arī uz augsti kvalificētiem, šauri specializētiem ārstiem.

Limfātiskā sistēma, ko arī sauc par “balto dzīvības upi”, izvada no organisma baktēriju, sēnīšu un citu parazītu līķīšus un to darbības rezultātā, radušos toksīnus un indes un ne tikai. Zinātnieki ir konstatējuši, ka 83% no visām indēm un toksīniem atrodas starpšūnu šķidrumā – limfā, kura daudzums ir vairāki desmitu kilogramu un starpšūnu šķidruma stāvokli var ātri un vienkārši novērtēt pašam ar siekalu testu izmērot pH līmeni ar lakmusa papīru.

Tieši limfātiskā sistēma atbild par imunitāti, bet imunitāte ir spēja dzīvot.

Limfātiskai sistēmai nav atsevišķa sūkņa (sirds). Limfas plūsmu nodrošina ap limfvadu esošie muskuļi, kuriem saraujoties, limfa tiek virzīta uz augšu, bet atpakaļ to nelaiž vārsti. Ja nekustamies, nekāda limfas kustība nenotiek un nenotiek arī toksīnu izvade.

Kā notiek limfas attīrīšanās?

Limfa attīrās ejot cauri limfmezgliem. Katram limfmezglam ir 10 ieejas un tikai viena izeja. Limfmezglos dzīvo T- limfocīti, makrofāgi, kas patrulē apkārtējos audus, cīnoties ar baktērijām, vīrusiem, sēnītēm, parazītiem. Ja viņi ar tiem sastopas, tad tos apēd un nogādā limfmezglā. Limfmezglā tas viss tiek sadalīts, pārstrādāts un tas viss ir jāizvada no organisma pēc iespējas ātrāk.

Pietūkst locītavas?

Liekas savādi, kas tad te var tūkt? Locītava sastāv no diviem kauliem ar gludu virsmu un apkārt locītavas somiņa. Izrādās aiz locītavas atrodas liels limfmezgls un, ja to nobloķē baktērijas, piemēram, beta hemolītiskais streptokoks, rodas artrīts (reimatoīdais artrīts), infekciozi alerģiskais poliartrīts – ja skartas daudzas locītavas. Ko parasti mēs darām? Sildām, smērējam dažādas ziedes, lietojam dažādus hormonus. Vai palīdz? Nē. Jo ir piesārņota limfa. Tāpēc ir jātīra limfa.

Limfmezgli

Ja limfmezgli ir bloķēti, sākas sēnīšu, baktēriju, toksīnu izvade caur ādu. Uz ādas parādās dažādi izsitumi un dermatologs liek mums šādas diagnozes: ekzēma, neirodermīts, psoriāze, dermatīts, diatēze. To raksturs atkarīgs no tā, kas dzīvo limfmezglos. Visbiežāk tur atrod sēnītes (dzīvo limfā, tiek izvadītas caur ādu). Ārstējot sēnīšu izraisītus bojājumus ar ziedēm, nekas nebūs līdzēts, jo to attīstības process notiek organismā iekšienē – audos. Dermatologi mūs ārstē no pavisam citas puses, neskarot galveno iemeslu – piesārņotu limfu.

Sirds

Ja sirds ir pārgurusi un nespēj pārsūknēt asinis, tad kājās aizkavējas nevis asinis, bet limfa. Roku uztūkums ir saistīts ar padušu limfu necaurlaidību, pietūkuši acu plakstiņi, norāda ka ir bloķēti sejas un žokļu limfmezgli, tas netieši norāda uz nieru darbības traucējumiem. Mēles aplikums, smaka no mutes, tūskas, bieža saaukstēšanās, iesnas un klepus, asa sviedru smaka, nepatīkams ķermeņa aromāts – tas viss liecina par limfas piesārņojumu. Kam ir ienācis prātā patīrīt savu limfātisko sistēmu? Zobus mēs tīrām rītos un vakaros, bet smaka no mutes ir un paliek. Daži uzskata, ka šī smaka saistīta ar disbakteriozi zarnu traktā, bet faktiski tas ir saistīts ar limfas piesārņojumu un smakas avots ir mirušu mikroorganismu kapsēta pie mēles saknes, kur ir limfas izvadi.

Kad ir jāattīra limfa?

Limfa noteikti ir jāattīra: pēc ķīmijterapijas, pēc rentgena, pēc antibiotiku kursa, pēc smagas slimības u.c. Diemžēl reizē ar limfu tiek saistīti un izvadīti mikro un makro elementi, vitamīni, tādēļ pēc limfas tīrīšanas organisms ir jāpabaro ar tiem.

Kas bojā limfātisko sistēmu?

Ieskatīsimies ikdienas cilvēka ēdienkartē, kas tiek iegādāts lielveikalā. Labu (ēdamu) produktu tur ir maz. Dabā produkti ļoti ātri bojājas. Nomizoti kartupeļi melnēs, tomātu biezenis rūgs, dārzeņi bojāsies un sula rūgs. Taču tas nenotiek. Tas liecina par antioksidantu un konservantu spēcīgu ietekmi. Kāds te sakars ar limfātisko sistēmu? Pirmo triecienu saņem tieši šī sistēma, jo tā ir ļoti jūtīga uz uzturu. Limfā ir milzīgs daudzums fermentu, sevišķi limfmezglos. Tie iznīcina strutas, baktērijas un vīrusus. E-vielas stipri traucē fermentiem veikt šo nozīmīgo funkciju. Nomācot limfocītus, kas darbojas uz fermentu bāzes, nenotiek strutu noārdīšana un veidojas bakteriāla rakstura izsitumi uz ādas. Pavājinās cīņa ar sēnītēm un var parādīties, piemēram, blaugznas, piena sēnīte utt. Turpinot tālāk lietot šādu “uzturu” var nonākt līdz dziļākai organisma aizsardzības funkcijas vājināšanai – cīņas pārtraukšana ar vīrusiem.

Limfas attīrīšanas programma (paredzēta 10 – 15 dienām)

Pirmais posms – limfas stimulācija

Lai piespiestu limfu kustēties, jālieto limfas stimulatori. Limfas stimulatori ir Lakricas sakne (Licorice Root) un LimFlou. Pēc limfas stimulatora vēlams fiziski izkustēties – tā būs lieliska palīdzība limfātiskajai sistēmai, uzlabosies limfas plūsma un attiecīgi attīrīšanās rezultāts (karstā laikā kustības nav tik būtiskas).

Lakricas sakni tukšā dušā pa 2 kapsulām x2 dienā (no rīta un vakarā) izšķīdinām karstā (~360t) ūdenī un dzeram kā tēju.

Otrais posms – sorbents un taukskābes

Limfa virzās uz izeju un reizē ar to dažādi toksīni, indes, atmirušās šūnas un baktērijas. Ja šajā laikā organismā nonāk sorbents tad notiek toksisko savienojumu saistīšana (absorbcija).

Izvēlamies vienu sorbenta produktu pēc izvēles: Lucernu, Brūnaļģi, jeb mārdadzi.

Apmēram pēc 45 minūtēm – 1h pēc limfas stimulatora iedzeršanas, dzeram sorbentu – lucernu pa 2 kapsulām x2 dienā. Pēc sorbenta iedzeršanas, vismaz 1 stundu neēdam. Pēc tam ēšanas laikā dzeram žultsdzinēju (taukskābes), piemēram, Haizivs Aknu Eļļu vai lecitīnu pa 2 kapsulām x2 dienā.

Dienas laikā izdzert ne mazāk kā 1.5 litru Koraļļūdeni (Coral Mine).

Šūnu uzturs – 1 mēnesis (atjaunošanās)

Pēc limfas attīrīšanas programmas veicam organisma pabarošanu nodrošinot pilnvērtīgu šūnu uzturu (vitamīnus un minerālvielas – Aktivīnu, aminoskābes – Spirulīnu vai Protiviti Ultra, fermentus – Assimilatoru, taukskābes – Lecitīnu un dzīvu ūdeni – Coral Mine).

Olga Butakova: Limfātiskā sistēma (Krievu valodā)

LIMFA – baltā dzīvības upe (Vineta Meduņecka)

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top