Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 18.06.2022

Liposomālais C vitamīns

Liposomālais C vitamīns

Liposomal Vitamin C

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Visas C vitamīna vērtīgas īpašības maksimāli biopieejamā un drošā formā. Ar liposomālo inkapsulēšanas tehnoloģiju vitamīns viegli uzsūcas un neizraisa gremošanas trakta blakusparādības.

C vitamīna īpašības

  • Piedalās kolagēna sintēzē, kas ir svarīgi veselīgai ādai, asinsvadiem, kauliem, smaganām un zobiem.
  • Nostiprina imunitāti.
  • Papildina cita antioksidanta – E vitamīna – darbību.
  • Atsevišķi un kombinācijā ar E vitamīnu aizsargā ādu no kaitīga UV starojuma.
  • Atbalsta kapilāru veselību kombinācijā ar P vitamīnu.
  • Palīdz atjaunot audus un gļotādas.
  • Tas aizsargā ķermeni no brīvo radikāļu iedarbības.

Aktīvo komponenšu darbība

C vitamīns (askorbīnskābe) ir viens no galvenajiem organisma mikroelementiem. Vitamīns C ir spēcīgs antioksidants, kas aizsargā orgānus un audus no iespējamiem bojājumiem, aktivizē organisma aizsargfunkcijas, paātrina brūču un rētu sadzīšanu.

Bez C vitamīna netiek veikta kolagēna un elastīna sintēze, hialuronskābes, daudzu fermentu, ka arī uzlabo kalcija, dzelzs, cinka uzsūkšanās. No C vitamīna ir atkarīga olbaltumvielu un ogļhidrātu apmaiņa. Paātrina toksisko vielu: svina, vara, dzīvsudraba, vanādija, izvadīšanu no organisma. C vitamīns stiprina asinsvadus, palielina organisma izturību pret slodzēm.

C vitamīns netiek sintezēts un neuzkrājas organismā, tāpēc ir nepieciešams regulāri papildināt tā krājumus. Parastās askorbīnskābes formas nevar pilnībā uzsūkties, ātri iznīcina un kairina gremošanas trakta gļotādu.

C vitamīna liposomālajā membrānā galvenās priekšrocības ir augsta biopieejamība un gremošanas trakta gļotādas aizsardzība no kairinājuma, pat lietojot lielas devas. Liposomu membrāna sastāv no fosfolipīdiem, kas kalpo kā papildus celtniecības materiāls bojātiem šūnapvalkiem.

Sastāvs

C vitamīns (askorbīnskābe), ūdens, saulespuķu lecitīns, glicerīns, kālija sorbāts, E vitamīns (D-alfa-tokoferols).

Lietošana

Pēc atvēršanas flakonu turēt ledusskapī. Izlietot divu mēnešu laikā pēc atvēršanas. Pirms lietošanas flakonu nepieciešams sakratīt. Pieaugušajiem 2,5 ml 1-2 x dienā tukšā dūšā. Pieliet klāt nelielam ūdens daudzumam (ūdeni nemaisīt – izdzert nekavējoties).

2,5 ml (C vitamīna 500 mg, kas sastāv 833% no diennakts devas).

Liposomālās tehnoloģijas produktu līnijas prezentācija

Kā iegādāties liposomālo C vitamīnu?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!