Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 16.04.2024

Koral Lucerna

Coral Alfalfa

Koral Lucerna

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Lucerna daudzpusīgi ietekmē veselību, būdama lielisks profilakses līdzeklis pret daudzām slimībām. “Koral Lucerna” satur ne tikai lucernas lapas, bet arī koncentrētu lapu sulu, kas ievērojami pastiprina pozitīvo iedarbību uz organismu.

Lucerna ir arī tā sauktā „cara zāle”, kas ieņem īpašu vietu ārstniecības augu vidū. Tās lietošana sekmē dzīves tonusa celšanos, paaugstina darbaspējas, ir ieteicama cilvēkiem ar novājinātu veselību un tiem kas cieš no gremošanas traucējumiem, intoksikācijas. Šī zāle ir ļoti nepieciešama nieru darbības traucējumu, kā arī čūlas slimības gadījumos.

Produkts bagātina uzturu ar bioloģiski aktīvu vielu kompleksu, kas veicina imunitātes paaugstināšanu un iedarbojas vispārspēcinoši.

Lucernas īpašības

Koral Lucerna ir lielisks vispārspēcinošs līdzeklis, kuru lieto:

 • Avitaminozes profilaksei;
 • Noguruma un paaugstinātas trauksmainības profilaksei;
 • Aterosklerozes profilaksei;
 • Podagras profilaksei;
 • Menopauzes periodā;
 • Laktācijas paaugstināšanai zīdīšanas periodā;
 • Pie hemorāģiskā sindroma;
 • Sirds asinsvadu un elpošanas sistēmu slimībām;
 • Pie iekaisuma procesiem nierēs;
 • Zobu un smaganu slimībām (kariess, paradontoze);
 • Alerģijas, ādas slimībām (pinnēm, sēnīšu slimībām);
 • Radikulīta un reimatisma.

Aktīvo komponenšu darbība

Biologs Frenks Bovuers atklāja, ka lucernas zaļās lapas satur astoņas esenciālās aminoskābes, kas pašas neveidojas cilvēka organismā, bet jāuzņem no ēdiena. Biologs nosauca Lucernu par „izcilu dziednieci”. Kā izrādās, ne velti !

Augs ir A, K, B1, B2, B6, E, D2 un D3 vitamīnu, minerālvielu, īpaši kalcija, fosfora un fluora, saponīnu, izoflavonu un daudzu citu bioloģiski aktīvo vielu avots. Kolosālais K vitamīna daudzums augu padara par efektīvu pretasiņošanas līdzekli, kas novērš asinsizplūdumus un asiņošanu. Tieši tādēļ Lucernu lieto daudzu hemorāģiskā sindroma formu profilaksei un kompleksai atjaunošanai.

Lucerna ir viens no retajiem augiem, kuras sastāvā ir dabiskas izcelsmes fluors, kas organismā uzkrājas zobu audos. Fluors veicina zobu emaljas veidošanos un pasargā zobus no kariesa attīstības procesiem, nodrošina antibakteriālu iedarbību, nomācoši iedarbojoties uz mikroorganismiem, kas kolonizē mutes dobumu un zobu defektus kariesa un paradontozes gadījumā.

Šai universālajai zālītei piemīt atveseļojošs efekts arī kuņģa slimību – uzpūšanās, čūlas un ēstgribas trūkuma gadījumā, jo Lucerna satur „pretčūlu” vitamīnu U. Tas sekmē gremošanas trakta gļotādas reģenerāciju, normalizē kuņģa skābumu. Būdams metionīna atvasinājums, U vitamīns normalizē lipīdu vielmaiņu, sasaista holesterīnu un bloķē tā uzsūkšanos, tādējādi kavējot aterosklerozes attīstību. Mazina tauku uzkrāšanos aknās, pasargā tās no bojājumiem, kā arī labvēlīgi ietekmē smadzeņu koronāro asinsriti. Vitamīns, pateicoties savam detoksikācijas efektam, spēj neitralizēt indīgas vielas un toksīnus. Nodrošina arī antidepresīvu iedarbību.

Lucerna satur arī daudz hlorofila, kas savukārt veicina brūču dzīšanu, mazina bakteriālās infekcijas rašanās risku un ir ļoti vērtīgs līdzeklis anēmijas profilaksei.

Pateicoties izoflavīnu estrogēniem līdzīgai aktivitātei un spējai nomierināt trauksmainu stāvokļu gadījumā, kā arī paaugstināt laktāciju, lucerna ir rekomendēta sievietēm menopauzes periodā un ar krūti barojošām māmiņām.

Lucernas dzinumi satur vitamīnus, minerālvielas, olbaltumvielas. Saponīni, kas ir lucernas sastāvā veicina holesterīna līmeņa pazemināšanos asinīs, palīdz aizkavēt aterosklerotiskās izmaiņas asinsvados, veicina hipofizes funkciju regulāciju.

Pateicoties pilnvērtīgajam vitamīnu, minerālvielu, olbaltumvielu un citu uzturvielu sastāvam, uzlabo ādas barošanu, aizkavē tās novecošanos.

Sastāvs

Lucernas sulas pulveris 500 mg, lucernas lapu pulveris 300 mg, palīgvielas.

Lietošana

Pa 2 kapsulām 2x dienā ēšanas laikā.

Kā iegādāties Koral Lucerna?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top