Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Nieru darbības atjaunošana

Nieru darbības atjaunošana, nieres

Nieres ir tik pat svarīgs orgāns kā aknas. Ļoti bieži cilvēki pat neaizdomājas par tādām lietām kā tūskām, maisiem zem acīm. Vairākums cilvēki nedzer ūdeni pat elementārākā iemeslā dēļ – lai neietu uz tualeti. Un tādi cilvēki pat iedomāties nevar kādu kaitējumu nodara savai veselībai.

Nieres strādā pārī ar ādu. Ja izvadkanāli (nieres un aknas) ir piesārņoti, un kaut kas nefunkcionē līdz galam pareizi, tad agri vai vēlu pieslēgsies āda kā lielākais izvadorgāns, ja pirms tam mēs būsim ignorējuši, ka mums ir tūska, maisi zem acīm, asinsspiediens un citas lietas.

Svarīgi, ka nieres nodrošina skābu-sārmu līdzsvaru organismā. Nierēs nepārtraukti norit urīna veidošanās no 1L – 1,5L. Nieres izstrādā renīnu, kurš piedalās asinsspiediena regulācijā, veicina eritrocītu veidošanos, un sintezē D vitamīnu. Caur asinsriti nierēs ieplūst pilnīgi viss, tai skaitā 80% ūdenī šķīstošie toksīni, un nieres to visu filtrē.

Nierēs ir ļoti daudz aminoskābes. Aminoskābes ir visu šūnu celtniecības materiāls no kā veidojās viss mūsu organisms. Līdz ar to lai labi veidotos mūsu organisms ir nepieciešams lai labi strādātu mūsu nieres, tai skaitā lai aktivizētos D vitamīns.

Ļoti daudziem cilvēkiem ir dzirdams, ka trūkst D vitamīns, bet viena paša D vitamīna iedzeršana nepalīdzēs. Pirmkārt ir jāskatās D vitamīna daudzums, kuru mēs uzņemam. Otrkārt nierēm un aknām ir ļoti labi jādarbojas, jo tās sintezē D vitamīnu un aktivizators ir saules stari.

Ja mēs strauji nokrītamies svarā, tad nieres var sākt “staigāt”, jeb kļūst par “klejojošajām nierēm”. Jo lieta tāda, ka nieres ir iestiprinātas iekšā tauciņā, tieši tādēļ nedrīkst strauji nomest svaru, jo var sākties iekšējo orgānu noslīdēšana. Tamdēļ iekšējam resursam vienmēr ir jābūt.

Nieru darbības traucējumu pazīmes

Pirmā pazīme, ka nieres nestrādā labi ir tūska. Gan sejas tūska, gan apakšstilbu tūska. Pašas nieres ir nelielas ~ 4 cm x 10 cm lielas, bet diennaktī viņas izfiltrē ap 1000L asins. Līdz ar to var iztēloties kāda liela slodze ir uz nierēm.

Ja mums nav tīra limfa, ja ir traucēta limfvadu attece, tad arī ir skaidrs, ka būs problēmas ar nierēm.

Pie iekaisumiem: paaugstināta temperatūra, galvassāpes, ādas bālums (sausums), sāpes muguras rajonā, sāpes pašās nierēs, asins urīnā.

Pats labākais indikators ir pats urīns. Urīnam ir jābūt dzidram gandrīz caurspīdīgam un bez īpaši izteiktas smakas, viņš nevar būt duļķains, jeb putojošs (putojošs urīns liecina par to, ka urīnā ir olbaltumvielas). Ja urīns smako tad tas nozīmē, ka nieres nespēj nodrošināt skābu-sārmu līdzsvaru, jo organisms ir par daudz saskābis.

Asinsspiediena traucējumi, gan paaugstināts, gan pazemināts, jo īpaši apakšējais rādītājs. Īpaši, ja jaunam cilvēkam ir problēmas ar asinsspiedienu tad pirmām kārtām ir jāsāk domāt par nierēm.

Cilvēkiem līdz 80 gadiem, jo īpaši kuri nelieto ūdeni, var samazināties nieres līdz pat 30%, bet asins filtrācija no tā nemainās. Līdz ar to asinsspiediens ceļas.

 • Nervu sistēmas problēmas, trauksmes sajūtas u.c.;
 • Vājums, miegainība, bezspēks;
 • Atmiņas zudumi;
 • Sirdsdarbības traucējumi;
 • Arī slāpes un sausums mutē var būt nieru darbības problēma;
 • Aukstas rokas, kājas;
 • Tromboze;
 • Dzirdes pasliktināšanās, jo dzirde saistīta ar nieru meridiānu;
 • Nierakmeņi;
 • Nepatīkama smaka no mutes, bet tas jau saistīts ar visu organismu kopumā;
 • Alerģijas;
 • Līdzsvara traucējumi;
 • Osteoporozes.

Nieru problēmu iemesli

Psiholoģija

Psiholoģija ir jāņem vērā ne tikai nieru problēmu gadījumā, bet arī uz organismu kopumā. Kas attiecas uz nierēm, tad nieres ļoti reaģē uz bailēm, trauksmi, aizvainojumu. Svarīgi dzīvē nospraust mērķi uz kuru tiekties, lai no rītiem būtu iemesls kādēļ celties un kaut ko darīt, jo organisms ir vienots, nedalāms mehānisms par kuru mums ikdienu jārūpējas. Tādēļ psiholoģija ir jāsakārto, ja vēlamies atrisināt gan nieru, gan citas problēmas.

Ūdens

Diemžēl vairākums cilvēku pieraduši dzert visu ko citu (saldie, gāzētie dzērieni, minerālūdeņi, sulas, morsi, tējas, kafijas utt.) izņemot tīru ūdeni, tādējādi bojājot asinis un traucējot nieru darbību.

Mūsu veselību ietekmē vairāki faktori. Viens no galvenajiem ir dzeršanas režīms. Jūs varat dzert ūdeni, bet varat to nedarīt. Aizstājot ūdeni ar mūsu ierasto tēju, kafiju, kompotu un pārējiem dzērieniem, mēs tikai radām sev jaunas problēmas. Sulas no pakām nevar būt bez konservantiem un krāsvielām. Ja uz iepakojuma ir rakstīts “bez konservantiem”, tad kāpēc sulu var uzglabāt gadiem ilgi?

Mūsu planētu apdzīvo vairāk nekā 5,5 miljoni dzīvo radību sugu un viņi visi dzer tikai ūdeni. Taču cilvēks dzer visu, kas tam ienāk prātā un domā, ka ir īpašs.

Ēdiens

Ēdiens ir ļoti svarīgs gan dēļ kuņģa zarnu trakta, gan nierakmeņiem. Nierēs mums var veidoties trīs veidu akmeņi:

 1. Urāti veidojās no tā, ja mēs daudz lietojam uzturā gaļu (no rīta, pusdienās, vakariņās) un mums nav nepieciešamo fermentu, kuri pārstrādātu smago ēdienu;
 2. Oksalāti veidojās globāla organisma saskābšanas rezultātā, jo īpaši tiem, kuri mīl dzert ļoti, ļoti stipru melno tēju un dara to regulāri. Jo tēja ļoti stipri saskābina organismu. Turklāt akselātu akmeņi ir vieni no vissāpīgākajiem akmeņiem;
 3. Fosfāti veidojās no piena produktiem, un atkal, ja nav vajadzīgo fermentu, kuri pārstrādā šos produktus, līdz ar to slikti strādā kuņģis, aizkuņģa dziedzeris un rezultātā var veidoties šie akmeņi.

Jāatceras, ka visi nierakmeņi ir nesagremotas pārtikas sekas. Tām nav nekāda sakara ar nierēm. Ja cilvēkam ir tīras, šķidras asinis, ja tajās nav nesagremotas vielas, tad viņas arī nenonāks nierēs un neveidos pataloģiju.

Iekaisumi

Jāpievērš uzmanība lai nebūtu hroniski iekaisumi, piemēram, kā biežas angīnas. Jo nepārtraukti asinis cirkulē un kopā ar asinīm arī baktēriju perēkļi. Līdz ar to nieres nespēj visu filtrēt un izvadīt uz urīnizvades kanālu un rezultātā daļa nonāk atpakaļ asinīs.

Ja ir zobu iekaisumi tad tie arī ir jānovērš, jo tie ir infekciju perēkļi.

Arī slēptas dzimumceļu infekcijas ir bīstamas nieru problēmu gadījumos.

Betahemolītiskais streptokoks arī ir baktērija, kura izraisa angīnu. Un ar šo baktēriju ir ļoti ilgi un cītīgi jācīnās lai tiktu ar viņu galā.

Urioplazma mūsdienās aizvien vairāk sāk mutēties un grūtāk tikt ar viņu galā pat ar antibiotikām. Urioplazma ir viena no tām baktērijām, kura piedalās urātu veidošanās procesā. Tādēļ ir nepieciešams savlaicīgi un regulāri attīrīt savu organismu no dažādām baktērijām, vīrusiem utt.

Zeltītais stafilokoks ir zobu un kakla sāpes ar ko mums regulāri jācīnās, lai nebūtu regulāras saaukstēšanās un lai nebūtu iespaids uz nierēm.

Ja ir ilgstoša disbakterioze mūsu organismā tad arī rodas urīnizvades infekcijas, jo nepārtraukti mūsu asinīs nonāk nepārstrādātas olbaltumvielas, kuras plūst caur nierēm. Nierēs atrodas 60 km smalkie kapilāri caur kuriem nepārtraukti plūst asinis, līdz ar to nav grūti iztēloties, ka asins kvalitātei ir būtiska nozīme. Asinīm ir jābūt kvalitatīvām, tekošām, sārmainām un to mums nodrošina gan ūdens, gan tīrs organisms.

Paralēli visam, protams, ir jākustas lai kustētos limfa un notiktu apmaiņas procesi.

Bīstamie profesiju veidi

Bīstamie profesiju veidi pie kuriem obligāti ir jāattīra organisms lai neciestu nieres: krāsotāji, mehāniķi, kuri visu laiku atrodas vidē, kurā nepārtraukti gan caur elpceļiem, gan ādu uzņem kaitīgos putekļus un ķīmiskās vielas. Smēķētāji, “Drogas” meitenes, visi cilvēki, kuri tīra māju ar ierastajiem ķīmiskajiem līdzekļiem, manikīri, frizieri.

No kā jāizvairās?

Lai nieres būtu veselas, būtu jāizvairās no tādu medikamentu lietošanas kā paracetamola, aspirīna un visa viņa atvasinājumiem, jo viņi pilnībā nonāvē nieru nefronus (sietiņus).

Ļoti slikti ir lietot sintētisko citronskābi, etiķi, dažādus marinējumus, ābolu etiķi.

Maziem bērniem nedrīkst dot suliņas paciņās, jo tur ir pievienota citronskābe (citronskābe ir pievienota praktiski visos veikalā nopērkamajos saldumos) nerunājot nemaz par pievienoto cukuru, jeb cukura aizvietotājiem.

Nelietot gāzētos dzērienus, jo tajā ir ogļskābā gāze, kuru mēs izelpojam.

Visas sulas, visas konfektes u.c. saldumus, kuriem ir krāsvielas klāt – tā ir tīrākā ķīmija, no kuras organisms pats netiks vaļā, ja mēs netīrīsim organismu. Turklāt pieslēdzas āda un sākas alerģiska reakcija.

Visas E vielas, kuras arī ir ķīmiskas vielas.

Nieru darbības atjaunošana

Nieru darbības atjaunošana vienmēr ir jāsāk ar kuņģa zarnu trakta attīrīšanu, jo asinis ir iespējams iztīrīt vienīgi, ja ir tīrs zarnu trakts. Un tas ir ne tikai dēļ asins tīrības, bet arī priekš mūsu psihoemocionālā stāvokļa.

Kuņģa zarnu trakta bārkstiņasKuņģa zarnu trakts ir pārklāts ar mazām bārkstiņām caur kurām uzturvielas (tai skaitā visas sliktās vielas, kuras mēs paši apēdam) nonāk asinsritē, kuru savukārt filtrē visi mūsu orgāni. Bet, ja kuņģa zarnu trakts ir netīrs tad arī bārkstiņas ir ciet un uzsūkšanās spēja samazinās. Jo tīrāks kuņģa zarnu trakts, jo labāk uzsūcas visas nepieciešamās uzturvielas.

Kā arī pēc kuņģa zarnu trakta ir jāiztīra limfa, jo viss savā starpā ir saistīts, bet limfu mēs varam iztīrīt tikai tad, kad mums ir tīrs kuņģa zarnu trakts.

Visas baktērijas, vīrusi, sēnītes tīrās caur zarnu traktu. Jo tīrāks mums ir zarnu trakts, jo labāk iedarbojas visi nutrienti uz iekaisumu, un visu pārējo, likvidēšanu.

Pēc biorezonanses principa tad kad mums ir tīrs organisms mēs atrodamies citā vibrācijā. Visiem parazītiem, baktērijām un sēnēm ir ļoti zemas vibrācijas, līdz ar to viņi visu mūsu organismu novelk uz zemajām vibrācijām. Kā rezultātā mēs arī no ārpasaules visu pievelkam uz zemajām vibrācijām.

Savukārt kad mēs attīrām savu organismu – pēc čakrām mums viss organisms ir sadalīts – mēs sākam vibrēt augstās frekvencēs. Visa enerģētika utt. jau ir pavisam cita nekā bija iepriekš.

Pirms kuņģa zarnu trakta attīrīšanas ir jāatceras, ka ir 3 galvenie priekšnoteikumi lai gūtu labus rezultātus:

 1. Ja mēs ēdīsim FastFood un visu pārējo kaitīgo pārtiku, tad ne uz kādu dižo rezultātu cerēt nevarēsim. Tas pats attiecās uz visiem dzērieniem;
 2. Fiziski jākustas;
 3. Un noteikti jādzer tīrs, dzīvs, bioloģiski pieejams ūdens lai viss 100% darbotos, jo visi mūsu metaboliskie procesi notiek tikai un vienīgi ar ūdens palīdzību.

Ūdens

Labākais veids kā atjaunot nieru darbību ir lietot ūdeni! Un viss labāk lietot koraļļu ūdeni, kuram ir visas nepieciešamās ūdens īpašības, jo tikai šādu ūdeni mūsu organisms spēj atpazīt un uzņemt. Koraļļu ūdeni ir jāsāk dzert pamazām, jo īpaši tiem cilvēkiem, kuri ne reizi viņu nav dzēruši, jo pirmajās dienās var rasties tūska.

Koraļļu ūdensAtšķirībā no parastā ūdens, koraļļu ūdenim viena no īpašībām ir spēja iekļūt šūnā, jo viņam ir zems virsmas spraigums, kurš ir ļoti pietuvināts organisma iekšējam šķidrumam.

Vēl viena fantastiska koraļļu ūdens īpašība, ka viņam ir klasteri (kabatiņas) pateicoties kuriem viņš savāc toksīnus un izvada tos laukā no organisma.

No koraļļu ūdens nav jābaidās, jo daudzi baidās, ka tajā ir kalcijs un daudzi citi mikro, makro elementi. Bet ir jāsaprot, ka visi viņi ir dabīgā jonu formā, kurus organisms atpazīst un spēj visus izmantot – novadīt tur kur viņam viss vairāk tas ir nepieciešams. Līdz ar to nav pamata uztraukumam, ka veidosies nierakmeņi utt. – tieši pretēji!

Papildus, koraļļu ūdenim var likt klāt H-500, kurš ir spēcīgākais antioksidants pasaulē. Viņš ļoti spēcīgi sārmina organismu, kas, jo īpaši patīk mūsu nierēm, jo kā jau tika minēts, nieres regulē skābu-sārmu līdzsvaru. Rezultātā ne tikai pateicoties Koral-Main ūdens kompozīcijai, bet arī H-500 cilvēks sāks izdalīt ievērojami vairāk urīna dienā. Un no tā nav jābaidās, jo organisms tīrās un izvada visas skābes no organisma.

Oksidēšanās reducēšanās potenciāls (ORP) nosaka cik ūdens ir dzīvs, jeb miris. Dzīva ūdens ORP ir negatīvi lādēts. Cilvēka starpšūnu šķidrums ir negatīvi lādēts no –59mV līdz –150mV. Mūsu organisms spēj uztvert tikai dzīvu ūdeni. Visām mūsu šūnām ir nepieciešams ūdens, kurš ir lādēts no +50mV līdz -70mV (un līdz bezgalībai), jo tikai tāds ūdens spēj neitralizēt visas mūsu iekšējās skābes. Šādu ūdeni mums sniedz koraļļu ūdens, bet ar papildus pievienotu H-500 ūdens kļūst vēl spēcīgāks.

Piemēram, Coca Cola un 5% etiķim ORP ir no +300mV līdz +400mV. Krāna ūdenim Rīgā (atkarībā no rajona) no +150mV līdz +300mV, +400mV. Tas nozīmē, ka šāda ūdens (šķidruma) pārstrādei organisms tērē lielu enerģijas daudzumu un šāds ūdens lielākoties cilvēka organismā neuzsūcas. Tātad dzīvs ūdens, sniedz mums enerģiju, bet nedzīvs atņem.

Organisma attīrīšana

Vēl viens veids kā palīdzēt un atjaunot nieru darbību ir Koral Detoks programma, kura no organisma izvada 80% ūdenī šķīstošos, un 20% taukos šķīstošos toksīnus. Programmā ietilpst arī augu izcelsmes fermenti, kuri ļoti labi palīdzēs pie nierakmeņu problēmām. Nierakmeņi parasti veidojās no urioplazmas (sēnes un baktērijas krustojuma, kuri apaug ar nepārstrādātiem pārtikas atkritumu produktiem), tieši tādēļ ir tik svarīgi lietot fermentus, kuri pilnvērtīgi pārstrādās gan apēsto pārtiku, gan neļaus nekam liekam iekļūt nierēs kas veidotu nierakmeņus.

Mērķa programma “Vesels zarnu trakts”

Programma paredzēta 30 dienām un ietver trīs posmus:

 1. Pirmajā posmā notiek maiga zarnu trakta attīrīšana. Organisms atbrīvojas no toksiskām vielām un parazītiem (helmintiem). Aktivizējas žults izdalīšanās un nieru drenāžas sistēma;
 2. Otrā posma uzdevums – normalizēt kuņģa zarnu trakta mikrobiomu normālā stāvoklī, kurā dažādu grupu mikroorganismi atrodas līdzsvara stāvoklī, kavējot viena otra augšanu;
 3. Trešā posma laikā gremošanas funkcijas tiek atgrieztas normas stāvoklī. Turpinās labvēlīgo baktēriju populācijas atjaunošana, kuras optimizē pārtikas šķelšanas procesu. Programmā ir iekļauti produkti ar augstu šķiedrvielu saturu, lai uzlabotu labvēlīgo baktēriju populāciju un nodrošinātu tās ar nepieciešamo pārtiku.

Lasi vairāk: Par “Vesels zarnu trakts” programmu un tās lietošanu.

Programma 2 Kolo-Vada Plus

Kolo-Vada Plus ir dziļās organisma attīrīšanas programma, paredzēta 14 dienām. Bet pirms programmas obligāti ir jāsagatavojas. Šo programmu nekad nedrīkst veikt, ja nespēj pietiekoši daudz izdzert ūdeni. Tātad pirms programmas ir jāiemācās dzert ūdeni.

Kolo-Vadai ir 3 posmi:

 1. Sagatavošanās
  Septiņu dienu laikā organisms tiek attīrīts no dažādiem parazītiem, vīrusiem un visa liekā. Arī tiek uzirdināts zarnu trakts, tiek atmiekšķētas visas fekālās masas.
 2. Otrajā posmā notiek organisma dziļā attīrīšana, kad četru dienu laikā netiek lietota pārtika, bet gan tiek lietoti Kolo-Vada Mix pulverīši. Pulverīši sastāv no baltajiem māliem, kuros ietilpst koalīns – ideāla masa, kura spēj absorbēt 40x vairāk par pašas masu. Tas nozīmē, ka pulveris kuņģa zarnu traktā uzbriest un absorbē pilnīgi visus mošķus no bārkstiņām un izgrūž visu laukā. Tieši tādēļ ir nepieciešama psiholoģiska noturība un spējai izdzert vismaz 2-3L ūdens dienā. Jo bieži vien cilvēkiem, kuri ignorē ūdens dzeršanu Kolo-Vadas laikā, sastājās visas absorbētās masas un neiziet regulāri vēders.
 3. Zarnu trakta atjaunošana
  Zarnu trakts tiek apgādāts ar labajām baktērijām, fermentiem, vitamīniem, jo Kolo-Vadas laikā ne tikai sliktās lietas tiek izvadītas no organisma, bet arī labās.

Lasi vairāk: Par “Kolo-Vada Plus” programmu un tās lietošanu.

Bet neskatoties uz visām rekomendācijām ir arī ekstrēmie cilvēki, kuri sāk ar Kolo-Vadu. Bet tādā gadījumā obligāti ir jāatbalsta izvadorgāni (akna un nieres), jo Kolo-Vadas laikā tiek uzlikta milzīga slodze uz organismu. Nierēm var izvēlēties lucernu (Coral-Alfalfa), bet aknai artišoku, mārdadzi, jeb FanDetoks.

Lucerna un artišoks palīdz atjaunot nieru membrānas (filtrācijas spējas), samazināt tūskas, jeb izvadīt lieko šķidrumu no organisma. Lucerna palīdz arī samazināt asinsspiedienu, bet artišoks papildus, detoksicēt aknu. Bet produkti ir jālieto 6-7 mēnešus un ilgāk. Atjaunošanās nenotiek īsā laika posmā.

Lucerna satur aminoskābes, vitamīnus, minerālus, viņa arī satur dabīgo fluoru. Aminoskābes ir nepieciešamas, jeb kura orgāna, jeb kuru audu atjaunošanai, jo viss organisms tiek būvēts no aminoskābēm. Tieši tādēļ nieru membrānu atjaunošanai ir nepieciešamas aminoskābes.

Aminoskābju produkti neskaitot lucernu: Spirulīna, Hlorella.

Kas attiecas uz tūskām un mikrocirkulācijas uzlabošanu tad var izvēlēties PentoKanu, kurš satur C vitamīnu, kāliju un ribozi.

Bieži vien kad cilvēki iet Kolo-Vadu, jeb kādu citu organisma attīrošo programmu, viņiem uz sejas izsitās pumpas. Šajā gadījumā nav jābīstas, jo tas nozīmē, ka izvadorgāni netiek ar savu uzdevumu galā un ieslēdz ādu, kā lielāko izvadorgānu.

Papildus ieteikumi un programmas nieru darbības atjaunošanai

Ja jūs nojaušat, ka jums ir problēmas ar nierēm, jeb zobiem ir kariess, tad droši var izmantot lucernu. Lucerna ir vienīgais augs, kas zina nieru kodu, līdz ar to spēj iztīrīt nieres un veicina nieru normālu filtrāciju. Lucerna ir augs, kurš aug 20 m dziļumā, līdz ar to viņa no zemes uzsūc visus mikro, makro elementus, kā arī viņa satur dabīgo fluoru, zobu emaljas veidošanai.

Lucernu periodiski visiem vajadzētu palietot kā absorbentu, jo, ja zarnu traktā un visos pārējos orgānos ir kaut kas uzkrājies, tad lucerna ļoti labi visu absorbē un izvada laukā no organisma.

Ja ir problēmas ar nierēm:

 • Koral-Mine30 ml ūdens uz 1 svara kg (diennaktī). Ūdens pagatavošanas instrukcija;
 • Koloidālo sudrabu pa 1 tējkarotei 4x dienā, 30 minūtes pirms ēšanas (tukšā dūšā). Koloidālo sudrabu pirms norīšanas paturēt mutē 20-30 sekundes lai iesūcās caur limfu;
 • Skudru koka mizu pa 1 kapsulai 4x dienā, pēc ēšanas;
 • Artišoku pa 2 kapsulām 2x dienā (dzert kā tēju, ne karstākā ūdenī par 40 grādiem);
 • Lucernu pa 1 kapsulai 3x dienā, tukšā dūšā.

Paralēli programmai, uzmanība ir jāpievērš psiholoģijai, ēdienam. Tīrīt organismu no vīrusiem, baktērijām.

Pie nieru akūtiem gadījumiem var lietot:

 • Koral-Mine – ļoti koncentrētu (uz vienu glāzi) koraļļu ūdeni 2-3x dienā, vēlams siltu ar H-500.
 • Koloidālo sudrabu ik pēc 2h pa vienai tējkarotei (pakāpeniski samazinot, balstoties uz iekaisumu). Koloidālo sudrabu pirms norīšanas paturēt mutē 20-30 sekundes lai iesūcās caur limfu;
 • Jaunpienu (FirstFood) pa 1 kapsulai 2x dienā;
 • Kaķa Nagu pa 1 kapsulai 2x dienā;
 • Skudru koka mizu pa 2 kapsulām 4x dienā;
 • Lucernu pa 2 kapsulām 3x dienā, tukšā dūšā.

Nobeigums

Ne tikai nieres, bet arī visi pārējie orgāni ir ļoti svarīgi. Pievērsīsim uzmanību gan sev, gan saviem bērniem, ko mēs viņiem dodam ēst un dzert. Līdz ar to nav jābrīnās, ka mums ir alerģija un visādas citādas nepanesamības. Tur nu vecākiem pašiem jāskatās ko dot un ko nedot savām atvasēm.

Līdz ar to tīrot nieres un aknas, noņemot nost visus kairinājumus, rezultāti ir ļoti labi. Un neaizmirstam par ūdens dzeršanu. Ja bērnam nevar iedot ūdeni, tad ir jāizdomā kā to izdarīt, jo savādāk atrisināt daudzas lietas nav iespējams. Jo kā ne kā mūsu organisms 70% sastāv no ūdens, un visi procesi notiek uz ūdens bāzes.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Nieru problēmas un to atjaunošanas ceļš (Iveta Žīgure, Evita Tīdmane)

Nieru darbības atjaunošana (Velga Dundure, Indra Šmite, Zane Jurkāne, Baiba Pitkēviča)

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top