Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 27.11.2022

Evita Tīdmane: kā nutrienti izmainīja manu dzīves kvalitāti

Evita Tīdmane - kā nutrienti izmainīja manu dzīves kvalitāti

Pēdējos astoņus gadus nejutos savā ķermenī “kā mājās”, bija parādījušās dažādas hroniskas kaites, kuras nevar izārstēt, atlika vien sadzīvot. Domāju, ka šādu tekstu no ārstiem ir dzirdējuši daudzi no mums. Tas, kas man pašai bija vislielākais šoks – kā 30 gadu vecumā var būt tā, ka pastāvīgi jāmokās ar dažādām veselības problēmām? Man taču ir tikai 30!

Dāvanas vai veselība?

Pēdējos trīs gadus Ziemassvētkos klusībā pie sevis lūdzu nevis dāvanas, bet veselību, un katrā Jaungadā nosolījos darīt visu iespējamo, lai to sakārtotu. Sākās riņķa dancis pie ārstiem, diagnostiem, dziedniekiem, enerģētiķiem līdz brīdim, kad šajā pavasarī mans ķermenis pilnībā pārklājās ar sarkaniem, nezināmas izcelsmes izsitumiem. Ārsti dermatoloģijas slimnīcā pat nepaņēma analīzes, tikai sazāļoja un lika lietot hormonālās smēres – norakstot to visu uz manu diagnozi – psoriāze. Šajā brīdī zaudēju ticību Rietumu ārstēšanas metodei (cīņa ar sekām) un pievērsos cēloņu meklēšanai.

Skaistums nāk no iekšām

Šis teiciens manā dzīvē nu ieguvis pavisam jaunu nozīmi. Pirmās norādes uz to, ka vainīgas ir manas netīrās aknas, deva kāda tantiņa. Tālāk jau rūpīgāk sāku pētīt organisma attīrīšanas metodes līdz nonācu pie Koraļļu Kluba, kas piedāvā to darīt sistemātiski un ar pārbaudītām metodēm, turklāt dabiskiem produktiem. Devos uz Folla diagnostiku pie nutricioloģes Sandras Kalniņas, kura vienīgā noteica manu pēkšņās slimības cēloni. Tā kā mana situācija bija akūta, tad es sāku organisma attīrīšanos palēnām. Jau pēc diviem mēnešiem man bija nogājuši praktiski visi izsitumi. Un es arī fiziski jutos daudz labāk. Pirmā uzlabojās nieru un zarnu darbība, pēcāk arī aknu darbība. Kā izrādījās – skaistums patiesi sākas no tīras un skaistas iekšpuses.

Psoriāzes rezultāti

Pirms attīrīšanās un 2 mēnešus pēc atīrīšanās uzsākšanas

Blakusefekti:

  • Atrisināta psoriāze un hemoroīdi

Vārds “blakusefekti” parasti saistās ar kaut ko ne visai patīkamu, bet, ja runa ir par nutriocioloģiju – tad blakusefekti parasti ir kaut kas tāds, kas pārsteidz labā nozīmē. Pēc divu mēnešu nutricioloģijas kursa bija pazuduši hemoroīdi, ar kuriem mocījos kopš bērna dzimšanas. Pēc četriem mēnešiem konstatēju, ka pazuduši psoriātiskie izsitumi, kuri mani pastāvīgi mocīja jau 8 gadus. Jāpiemin, ka šobrīd pagājuši jau 9 mēneši un  psoriāze nav atgriezusies (psoriāze ziemā mīl atgriezties ar daudz lielāku sparu).

  • Hormoni nostājas savās vietās

Liels bija mans pārsteigums, kad rudenī saņemot vairogdziedzera hormonu analīzes, pirmo reizi divu gadu laikā hormoni bija normas robežās. Šo uzskaitījumu varētu turpināt vēl un vēl – uzlabojusies pašsajūta, pazuduši veģetatīvās nervu sistēmas traucējumi, gremošanas sistēmas sakārtošanās, enerģijas palielināšanās u.c.

  • Locītavu sāpes vairs nav mana ikdiena

Rudenī mērķtiecīgi sāku lietot produktus locītavu un skrimšļu atjaunošanai, jo sāpes kreisajā celī bija kļuvušas pastāvīgas. Kopš tā laika sāpes celī vairs neesmu jutusi. Tāpat atbrīvojos no galvas niezes, kas mani bija nomocījusi jau gadiem.

  • Atrisināts hronisks pankreatīts

Ilgākais mans ceļš bija līdz veselam aizkuņģa dziedzerim. Pusotru gadu pirms satikos ar nutricioloģijas pieeju mocījos ar sāpēm kuņģa apvidū. Izstaigājos pa slavenākajiem gastroenteroloģijas speciālistiem, tajā skaitā Gastro centrs, ARS. Divas gastroskopijas, viena 24H pH metrija – visi rausta plecus un nemācēja pateikt, kas par vainu – lika padzert skābi mazinošus līdzekļus un dzīvot tālāk. Diagnozi – hronisks pankreatīts – beigās noteicu sev pati, to apstiprināja folla diagnostika. Šobrīd, mērķtiecīgi izvēloties pareizos nutrientus, pēc deviņiem mēnešiem – sāpes un diskomforts ir pazudis. Ceļš līdz tam nebija viegls, attīrīšanās laikā bija sāpju uzliesmojumi, tomēr ar pacietību un ticību viss ir paveicams – soli pa solītim.

Seku novēršanas vietā organisma attīrīšana un šūnu barošana

Šobrīd mana prioritāte ir novērst cēloņus (attīrīties) un palīdzēt organismam atjaunoties. Tas notiek, pielietojot veselības koncepciju – lietojot sārmainu ūdeni, attīroties un pēcāk lietojot šūnu uzturu (vitamīnus, aminoskābes, minerālvielas, taukskābes). Kad organisms ir tīrs un palīdzam tajā uzturēt sārmainu vidi, tad nav iemeslu slimībām. Aptiekā iegādājos tikai zāles galvassāpēm, un tās pašas reizi ceturksnī. Mana zāļu kaste (kuram gan mājās nav zāļu kaste?) nav izmantota 9 mēnešus un apsveru iespēju to likvidēt pavisam.

Ne tikai man, bet arī ģimenei un draugiem

Redzot savus rezultātus, attīrīšanos veica visa mana ģimene. Šobrīd galvenais ieguvums ir tāds, ka slimojam daudz mazāk un vieglāk nekā apkārtējie. Slimošanas laikā lietojam tikai dabiskas izcelsmes preperātus gan pie vienkāršām saaukstēšanās slimībām, gan vīrusiem. Arī draugiem un paziņām ieteikumi ir palīdzējuši atrisināt dažādas veselības problēmas vai vienkārši justies labāk, iegūt vairāk enerģijas un dzīvesprieku.

Mājas aptieciņa

Justies labi savā ķermenī

Mūsdienās ir kļuvis par normu tas, ka ar dažādām vecu cilvēku kaitēm slimo arvien jaunāki cilvēki. Stress un mūsdienu dzīves ritms, nekvalitatīva pārtika, zāles un nepietiekama ūdens daudzuma lietošana ikdienā nodara lielu ļaunumu veselībai, tikai diemžēl daudzi to izliekas nemanām. Veselība nav mūžīga un tā mums nav uzdāvināta. Mums ir savi pienākumi pret savu fizisko ķermeni, lai tas kalpotu pēc iespējas ilgāk. Pirmā pazīme, ka kaut kas nav kārtībā ir tas, ka nejūties labi savā ķermenī. Tagad es zinu, ka tā nav norma, ar to nav jāsamierinās un to var mainīt.

Nutricioloģija – 21. gadsimta risinājums slimībām

Kas tad īsti ir nutricioloģija? Tā ir zinātne par ķermeņa darbību šūnu līmenī, šūnu barošanas mehānismiem un to ietekmi uz organisma veselību kopumā. Teikšu godīgi, nutricioloģijas iespējas mani turpina pārsteigt vēl joprojām. Arvien atklāju jaunas iespējas uzlabot savu un tuvāko dzīves kvalitāti. Šobrīd esmu sākusi apmeklēt Rīgas Stradiņa universitātes nurtricioloģijas kursu. Zināšanas par norisēm šūnu līmenī ļauj saprast daudzu problēmu cēloņus un piemeklēt labākos risinājumus.

Nobeigums

Dzīvot kvalitatīvu dzīvi nozīmē justies labi savā ķermenī gan fiziski, gan garīgi. Viens no veidiem, kā vari palīdzēt savam ķermenim, ir to attīrīt un pabarot. Mēs katru nedēļu iztīrām savu podu, bet savu ķermeni aizmirstam iztīrīt. Pat, ja tev šobrīd ir veselības problēmas, svara problēmas, bagāža ar dažādām diagnozēm, zini, ka ir izeja. Tā laikam ir galvenā ziņa, ko gribētu nodot ikvienam, kas tika līdz šīs atsauksmes beigām. Gaisma tuneļa galā IR.

Esmu nolēmusi palīdzēt arī citiem, kuri vēlas sakārtot savu dzīvi un veselību vai vienkārši gūt vairāk enerģijas dzīvei. Šobrīd tiek organizēta jauna grupa “Izmaini savu dzīvi 90 dienās”, ja vēlies tai pievienoties vai vienkārši parunāt par to, kā uzlabot savu veselību, sazinies ar mani.

Evita Tīdmane: ceļš uz veselību

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tidmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top