Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 11.07.2022

Organisma parazīti

Organisma parazīti

Attieksme pret parazītiem (baktērijas, sēnītes, tārpi) daudziem cilvēkiem ir strikti pretējas. Viena galējība – tiekšanās uz pilnīgu sterilitāti. Otra galējība – pilnīga nolaidība.

Organisma parazīti Vēlamies mēs to vai nē, bet patstāvīgi mums apkārt atrodas milzīgs skaits parazītu priekš mūsu organisma, un ja mēs zaudējam modrību, negaidītie ciemiņi diezgan vienkārši nonāk mūsu organismā, savairojās, novājina imunitāti un veicina daudzu hronisku slimību attīstību.

Cilvēka organismā atrodas noteikts skaits parazītu, viņi ir nepieciešami mūsu imunitātes kairināšanai (kā treneri). Veselības problēmas rodas tikai tad, kad parazītu skaits pārsniedz kritisko masu.

Tieši tā pat kā “alnis rudenī ēd mušmires”, lai veiktu NEATLIEKAMU rudens darbu – attārpošanos. Arī cilvēks ir dabas būtne un rudenī mums jāveic šie dabiskās higiēnas pasākumi un tam ir domātas konkrētas dabas vielas.

Kādēļ tas ir tik svarīgi tieši rudenī?

Tādēļ, ka dažādu tārpu oliņas attīstās tieši vasarā, nonākot cilvēka organismā no piesārņotas augsnes vai vides ar augļiem, dārzeņiem, zivīm, gaļu, naudu, netīriem priekšmetiem, strādājot dārzā, guļot pludmalē vai zālē, spēlējoties ar mājdzīvniekiem (parazītu oliņas tiek pārnēsātas ar dzīvnieka elpu pat 5 metru attālumā), tās lielā skaitā pārnēsā mušas un blusas. Īpaši neaizsargāti ir bērni, jo kā zināms „kas rokā, tas mutē”, kā arī pārsvarā viņi spēlējas ar visām pieejamām lietām – uz grīdas, smiltīs vai zālājā.

Rudenī šie parazīti vēl nav nobrieduši, tādēļ tos vieglāk izvadīt no organisma!

Viss sākas ar MIGRĀCIJAS stadiju:

 • Tievajā zarnā izšķiļas kāpuri, kas caur zar­nu sieniņu iekļūst asins­vados. Pēc tam (pa mazo asinsrites loku) tie ceļo uz aknām, plaušām un citiem orgā­niem. Bieži tie sasto­pami sma­dzenēs, mus­kuļos un acīs.
 • Cērmju kāpuru izdalītie vielmaiņas produkti palielina organisma jutīgumu. Šajā stadijā plaušās var veidoties kāpuru perēkļi, kas var izraisīt nogurumu, sāpes krūtīs, klepu,  paaugstinātu t°, galvassāpes un reiboni, nātrenei līdzīgus izsitumus uz ādas vai sīkus pūslīšus uz rokām un kājām.

TAS IR SKAIDROJUMS TAM KĀDĒĻ MĒS RUDENĪ TIK BIEŽI SLIMOJAM!

Kādēļ tas ir tik bīstami?

ZARNU STADIJĀ, kura ilgst apmēram 2 – 2,5 mēnešus (praktiski netiek diagnosticēta) sākumā bieži vien jūtamu traucējumu nav – organismā ir nepieaugušas cērmes. Taču:

 • kad cērmes jau sasniegušas dzimumgatavību, rodas slikta dūša, vemšana, ēstgribas traucējumi, neregulāra zarnu darbība, īslaicīgi paaugstināta t°, lēkmjveida sāpes pakrūtē un vēdera vidusdaļā;
 • nereti ir pastiprināta siekalu izdalīšanās, sevišķi naktī;
 • bieži novērojamas alerģiskas parādības;
 • zarnu helmintoze var izpausties tāpat kā daudzas citas slimības, piemēram. epilepsija, meningīts, zarnu iekaisums, vēdertīfs, čūlas;
 • mēdz būt komplikācijas – galvenokārt zarnu nosprostojumi, cērmju ielīšana šaurās atverēs;
 • ļoti bieži, it sevišķi bērniem, ir palielināts eritrocītu grimšanas ātrums;
 • pazemināts arteriālais un venozais spiediens;
 • mazasinība (piemēram askarida diennaktī izdzer 40 ml asiņu!!!);
 • pastiprināta uzbudināmība, slikts miegs, nogurums, smaguma sajūta galvā, dažreiz apātija un darbaspēju samazināšanās.
 • Bērniņiem nereti rodas kaprīzes, izklaidība, nakts bailes, halucinācijas;
 • Nu un pēc tam protams cistas, miomas, fibromiomas, prostatīti, bronhīti utt.

Profilakse pret parazītiem

Profilakse no parazītiem sākas no mūsu pašu emociju kontroles. Šī ir pirmā lieta kas ir jādara, nevis ēst tabletes un medikamentus. Zinātnieki ir pierādījuši, ka negatīvas emocijas (bailes, apvainošanās, dusmas utt.) kavē aizkrūtes dziedzera darbību, kura sintezē T-limfocītus, bet tie kā zināms ir vieni no galvenajām mūsu imunitātes sastāvdaļām.

Vajag nepārēsties un samazināt produktu daudzumu savā ēdienkartē, kuri satur raugu (balto maizi, miltu izstrādājumi) un kuri veicina rūgšanu (cukurs). Regulāra pārēšanās noved pie barojošo elementu pārpalikumiem, kuri uzkrājās organismā, un ar kuriem barojās visi parazīti. Ja ir novērojami cukura pārpalikumi organismā, tad tas veicina rūgšanas procesu, kura savukārt ir labvēlīga vide parazītāro, baktēriju un sēnīšu attīstībai.

Kādēļ ir bīstami attīrīties ar ķīmiskiem preparātiem?

Tādēļ, ka to ietekme arī uz cilvēka organismu ir ļoti graujoša – tie ir kaitīgi ne tikai parazītiem, bet arī visām dzīvajām organisma šūnām, radot spēcīgas aknu un nieru problēmas. Parazīti netiek izvadīti, bet gan nomirst organisma iekšienē, radot lielu toksisko piesārņojumu. Tas attiecas arī uz mājdzīvniekiem.

Izmantot antibiotikas un citus medikamentus, var tikai pie noteikuma, ja pats organisms netiek galā ar kādu no problēmām. Bieža medikamentu lietošana novājina imunitāti un stipri piesārņo organismu, kā rezultātā veicina iekšējo orgānu darbības traucējumus uz ilgu laiku, kas savukārt veicina parazītu attīstību.

Tādēļ KATRU GADU RUDENĪ UN PAVASARĪ mēs veicam organisma attīrīšanu ar dabiskas izcelsmes vielām. Un  darām to regulāri – 2-4 x gadā (minimums rudenī un pavasarī).

Pretparazitārās programmas:

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top