Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 13.03.2023

Organisma piesārņotības septiņas pakāpes

Organisma piesārņotības septiņas pakāpes

Makrobiotika – lielās dzīves tehnika” (Japāna)
Dzīves laikā cilvēks iziet septiņas organisma piesārņotības pakāpes (protams, tikai tad, ja nevienā no posmiem nesāk neko darīt, lai šo procesu apstādinātu un vērstu par labu), iemantojot savas slimības.

Pirmā pakāpe

Ārēji vesels cilvēks reizēm jūt vispārēju nogurumu, kas norāda uz nervu kanālu piesārņošanās sākumu. Vēlāk tas izpaudīsies kā kakla osteohondroze.

Otrā pakāpe

Nogurumam pievienojas galvassāpes, smaguma vai sāpju sajūta locītavās un muskuļos. Pirms slimībām tas signalizē, ka cilvēks uzturā lieto par daudz cukura un saldumu. Organismā sāk uzkrāties dažādas nevēlamas vielas, kas nākotnē izraisīs problēmas.

Trešā pakāpe

Parādās dažādas alerģiskas reakcijas – tā jau ir stipri piesārņota organisma dabīga tieksme atbrīvoties no šlakvielām un toksīniem (indēm). Kā stimulators var būt dažādi alergēni – ziedputekšņi, sadzīves putekļi, dzīvnieku spalvas, pārtikas produkti, medicīniskie preparāti u.c.

Tiklīdz organisma piesārņotības pakāpe pārsniedz normu, var sākties astmatisks klepus, gļotu atdalīšanās, atkrēpošana. Var būt ādas izmaiņas – psoriāze, ekzēma vai arī attīstīties cukura diabēts. Sievietēm tas var izpausties, kā ginekoloģiskas problēmas, dažādi izdalījumi. Šādas pazīmes signalizē par nepiemērotu uzturu: pārmērīgu gaļas, olu, balto miltu izstrādājumu lietošanu vai par parazītu klātbūtni organismā.

Šajā pakāpē ietilpst arī urīna nesaturēšana bērniem naktī. Šādos gadījumos lielāka vērība jāpievērš bērna uzturam un personīgajai higiēnai.

Ceturtā pakāpe

Tie ir tā saucamie jaunveidojumu procesi, tādi kā: cistas, polipi, fibromiomas, papilomas, adenomas, tromboflebīti, audzēji u.c., kā arī tauku noslāņojumi.

Papilomu parādīšanās uz ķermeņa signalizē par polipu veidošanos kādā no zarnu trakta daļām.

Piektā pakāpe

Tās ir slimības, kas saistītas ar organisma saistaudu deformāciju. Tādas ir reimatisms, poliartrīts. Urīnskābe, kas rodas nepilnīgas olbaltumvielu pārstrādes rezultātā, uzkrājas locītavās un muskuļos.

Sestā pakāpe

Šai piesārņotības pakāpei atbilst nervu kanālu pārklāšanās ar bioķīmiskas izcelsmes noslāņojumu tādā kārtā, ka kļūst neiespējama nervu impulsu pārraide. Tas var izraisīt atsevišķu ķermeņa daļu darbības traucējumus, paralīzi, Parkinsona slimību.

Septītā pakāpe

Tā ir galēja organisma piesārņotības pakāpe, kurai raksturīgi neatgriezeniski procesi, kas saistīti ar orgānu un to veidojošo šūnu pakāpenisku sairšanu. Šajā pakāpe novērojami dažāda veida un lokalizācijas onkoloģiski procesi. Vēzis – tā ir dabas atriebība par nepareizi apēstu barību (Dr. Gerzons). Onkoloģiskās slimības – tas ir tāds organisma stāvoklis, kurā vairs nedarbojas pretvēža aizsardzība – imunitāte, ko parasti nodrošina resnās zarnas fermentatīvās iespējas (tās vienādas ar nulli). Patoloģiskās (ļaundabīgās) šūnas aug neierobežoti un vairojas nekontrolēti.

„Vēzis – tas ir vīrusu, baktēriju un sēņu „ārlaulības bērns”, kas ieņemts toksiskā vidē”

Negaidiet līdz brīdim, kad visi iespējamie kabineti izstaigāti un beidzamajā kabinetā ārsts noplāta rokas sacīdams: „Piedodiet, mēs neko nevaram palīdzēt…

Visas nākotnē iespējamās saslimšanas mūsdienās ir iespējams diagnosticēt savlaicīgi. To var izdarīt, pateicoties mūsdienīgām testēšanas un diagnostikas metodēm un modernai aparatūrai, 1-2 stundu laikā, būtiski ietaupot Jūsu laiku un līdzekļus. Jebkura savlaicīgi diagnosticēta problēma ir risināma. Nenokavējiet!

Ar ko var sākt?

Ceļu uz veselību droši var sākt ar “Veselais Starts” vai Koral-Detoks programmu. “Veselais Starts” programma aktivizē organisma iekšējos resursus. Programmas var lietot, jebkurš cilvēks neatkarīgi no veselības sākuma stāvokļa un vecuma. Koral-Detoks programma paredzēta efektīvai organisma detoksikācijai. Koral-Detoks tās ir: veselas aknas, retāka slimošana, āda kļūst tīrāka, pazūd pumpas, uzlabojās dzīves kvalitāte, pieaug enerģija, uzlabojas miegs.

Lasiet: Pirmie soļi uz veselības atjaunošanu.

Papildus iesaku sazināties ar mums, lai varam sniegt detalizētu konsultāciju un ieteikumus, gan programmas lietošanā, gan citos jautājumos, kā arī sastādīt personīgi jums piemērotas organisma atjaunojošas programmas.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas materiāliem.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top