Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 02.03.2023

Pavasara obligātie tīrības darbi

Pavasara obligātie tīrības darbi, parazīti

Diemžēl katrs cilvēks ir tādu vai citādu parazītu „māja”. Tās iemītnieki var būt sākot no sēnītēm, vīrusiem, baktērijām, vienšūņiem līdz lielākiem vai pat milzīgiem tārpiem – askaridām, lenteņiem, cērmēm, lamblijām, opistorhiem, ehinokokiem utt., kas reizēm „labvēlīgos apstākļos” (skābs organisms) var dzīvot mūsu organismā vienlaicīgi.

Diemžēl ārsti par to runā ļoti reti. Oficiālā medicīna parazītu klātbūtni spēj noteikt tikai 10% gadījumos. Medikamenti ar šo problēmu galā netiek vai arī efekts ir īslaicīgs. Turklāt zāles sagrauj imunitāti, nosēdina aknas un nieres, bet pa to laiku parazīti pielāgojas,  un spēj ievainot jebkurus audus un orgānu sistēmas.

Ja imunitāte ir novājināta un organisms ir SKĀBS, parazītiem ir ideāli apstākļi attīstībai. Jo zemāka imunitāte, jo vairāk parazītu veidu var atrast cilvēkam.

Parazīti ir „gardēži”, kuri pirmie izvēlas sev tīkamo no tā ko mēs apēdam. Tie apēd mums pašas vērtīgākās un vajadzīgākās barības vielas. Katru reizi, kad ēdam, mēs faktiski barojam viņus. Patērējot vērtīgās uzturvielas, viņi dāsni „pateicas”, saindējot organismu ar saviem izdalījumiem un izraisa veselu virkni nopietnu (pat dzīvībai bīstamu) saslimšanu.

Pēc PVO (Pasaules Veselības Organizācija pie ANO) datiem 90-95% planētas iedzīvotāju ir inficēti ar dažādu veidu parazītiem, kas savukārt ik gadu izraisa 15-16 miljonu cilvēku priekšlaicīgu nāvi. Gandrīz visas slimības (tai skaitā bronhīts, haimorīts, artrīts, vēzis, bronhiālā astma, alerģija, diabēts, kuņģa čūla un hroniska noguruma sindroms) ir organisma hroniskas intoksikācijas izpausmes, kuras izraisa parazitārā infekcija.

Kā mēs varam invazēties ar parazītiem?

Liela parazītu koncentrācija vērojama cūkgaļas produktos, to izstrādājumos. Kā arī liellopa un vistas gaļas izstrādājumos. Invazētas ir pat zivis! Protams, šie paziņojumi ir nepatīkami visiem, kas uzturā pārsvarā lieto gaļu, TAČU tikpat viegli dabūt parazītus var arī ar augļiem un dārzeņiem.

MājdzīvniekiNedrīkst aizmirst arī par mājdzīvniekiem. Mājdzīvnieki, protams, ir ļoti mīļas būtnes, taču tos nevajadzētu turēt mājās – īpaši, ja ir mazi bērni, jo viņu imunitāte vēl nav līdz galam izveidojusies! Mājdzīvnieku organismā dzīvo vairāku veidu parazīti. To oliņas nokļūst apkārtējā vidē ar izkārnījumiem, kā arī tās atrodas dzīvnieku spalvās un ķetnās. Cilvēks no dzīvnieka invazējas ne tikai kontaktējoties, bet arī no gaisa – parazītu oliņas spēj iekļūt cilvēkā no dzīvnieka elpas 5 m attālumā !

Jo mazāks parazīts, jo tas ir bīstamāks. Piemēram, kaķa toksoplazma var novest pat pie invaliditātes, epilepsijas un šizofrēnijas, jo šis mazais parazīts ievaino smadzenes un nervu šūnas.

Toksoplazma var izraisīt arī neauglību, kā arī novest pie augļa nāves māmiņas ķermenī. Ja mazulis izdzīvo, tam var būt bojāta nervu sistēma, actiņas un citi orgāni.

Citāts no vienas no populārākajām grāmatām par parazītiem – Annas Luizas „Uzmini, kas atnāca uz pusdienām?”: „Ar cūkas lenteni, cilvēki invazējas, lietojot neizceptu cūkgaļu, auksti kūpinātas desas un gaļu. Mūsu organismā parazītu oliņas attīstās, ceļo pa asinīm, limfu, iekļūstot muskuļaudos, orgānos, sirdī, smadzenēs. Tur iziet savu kārtējo attīstības ciklu, ievainojot audus un gļotādu, daži no tiem barojas ar mūsu asinīm.

Cilvēks, kas izjūt savu organismu, spēj noteikt parazītu klātbūtni. Tādu cilvēku gan ir maz. KĀPĒC? Tāpēc, ka vairākums ir pieradis pie sāpēm muskuļos, locītavās, alerģijas, nervozitātes un miega traucējumiem, hroniska noguruma, biežām saaukstēšanās u.c. slimībām, uzskatot to par normu.

Parazītu klātbūtnes pazīmes

Simptomu ir bezgalīgi daudz, bet VISIZPLATĪTĀKIE:

 • Cieta vēdera izeja: smaga cērmju infekcija bloķē žultsvadu un zarnu ceļus;
 • Caureja: daži parazītu veidi (īpaši protozoīdi) cilvēka audos izdala vielas, kas līdzīgas hormoniem, kā rezultātā, pastiprinās NaCl izdalīšanās;
 • Gāzes un uzpūšanās: parazitējošie tievajās zarnās izsauc zarnu sieniņu iekaisumu;
 • „Nervoza” kunga sindroms: parazīti var noklāt visu zarnu sieniņas, kas noved pie zarnu trakta slimību buķetes. Tātad visiem nervozajiem – ar steigu attīrieties…
 • Sāpes locītavās un muskuļos: zināms, ka parazīti var migrēt, ar mērķi, iekapsulēties locītavu un muskuļu šķidrumā. Pie šīs darbības, cilvēks jūt sāpes, ko bieži notur par artrītu. Sāpes, locītavu un muskuļu iekaisumi – var būt arī audu barošanas sistēmas izjukšanas rezultāts;
 • Anēmija: daži zarnu trakta parazītu veidi piesūcas pie zarnu gļotādas un izsūc barības vielas no saimnieka organisma. Liels to daudzums var izsaukt asins zudumus, kā rezultātā var būt anēmija. Ir arī asinssūcēji – parazīti. Piemēram, askarida diennaktī izdzer 40 ml asins!
 • Alerģija: parazīti var kairināt zarnu gļotādu, kas dod iespēju asinīs iekļūt lielam, nepārstrādātu molekulu daudzumam;
 • Ādas problēmas: zarnu parazīti var izsaukt nātreni, izsitumus, ekzēmu, papilomas, dermatītus, ādas čūlas u.c.;
 • Granulemmas: iekaisuma perēkļi, kas iekapsulē parazītu bojāgājušās olšūnas. Biežāk sastopamas resnajās un taisnajās zarnās, kā arī plaušās, aknās, vēdera dobumā, dzemdē;
 • Nervozitāte: vielmaiņas produkti un toksiskas vielas, ko izdala parazīti, var traumēt CNS. Dr. Gittelmans raksta, ka populārā operzvaigzne Marija Kallasa ļoti cieta no svara un ādas problēmām, un pie vainas izrādījās cērmes;
 • Bezmiegs: biežās atmošanās naktīs, īpaši no 2:00 – 3:00, var būt organisma mēģinājumi atbrīvoties no toksiskām vielām caur aknām, jo šajā laikā aknas ir aktīvas. Nemieru vēl var izraisīt dažādu parazītu izeja;
 • Zobu griešana: tā ir nervu sistēmas reakcija uz svešiem kairinājumiem, sevišķi novērojama bērniem;
 • Hronisks nogurums: nespēks, apātija, depresija, pazemināta uzmanības koncentrācija, atmiņas zudumi, arī tam var būt saistība ar parazītiem, jo ir slikta olbaltumvielu, tauku, vitamīnu A un B12 uzsūkšanās;
 • Imunitātes pazemināšanās: parazītu klātbūtne izsauc pastāvīgu imūnsistēmas stimulāciju, kas ar laiku to pazemina, kā arī imūnglobulīna Lg A izdalīšanos. Tādējādi atveras ceļš vīrusu un baktēriju infekcijām.

Par parazītu eksistenci var norādīt arī – svara palielināšanās vai zudums, pastāvīga bada sajuta, slikta garša mutē, smaka no tās, epilepsija, diabēts, astma, migrēnas un pat sirds slimības.

Tādēļ mums regulāri (vismaz 2x gadā pieaugušajiem un 4x bērniem) jāveic antiparazitārā attīrīšanās. Mēs piedāvājam ne tikai zināšanas, bet arī dažādu tautu medicīnā pazīstamus augu izcelsmes līdzekļus – dabīgus parazītu antagonistus un efektīvas antiparazitārās programmas. Atšķirībā no ķīmiskajiem līdzekļiem, dabīgie nekaitē organismam, bet tieši otrādi PASTIPRINA IMUNITĀTI un iedarbojas uz visiem parazītu veidiem.

Kompleksa pretparazitārā, pretvīrusu, pretbakteriālā, pretsēnīšu programma pieaugušajiem 1 mēnesim

Produktu skaits un devas var tikt koriģētas atbilstoši problēmām un finansiālajām iespējām:

 • Coral-Mine – 30 ml ūdens uz 1 svara kg (diennaktī). Ūdens pagatavošanas instrukcija.
 • Koloidālais sudrabs (SilverMax) – pa 1 tējkarotei 2 x dienā, pirms ēšanas. Kādas 15-20 sekundes paturēt mutē pirms norīšanas (lai uzsūcas jau limfā);
 • Assimilators – pa 1 kaps. 2 x dienā, pirms ēšanas (ja ir bijusi neveselīga ēdienreize, var iedzert papildus pēc ēšanas lai palīdz pārstrādāt ēdienu);
 • Skudru koka miza (Pau D`Arco) – pa 2 kaps. 2 x dienā, ēšanas laikā;
 • Melnais rieksts (Black Walnut) – pa 2 tabl. 2 x dienā, ēšanas laikā;
 • Ķiploks (Garlic Extract) – pa 1 kaps. 2 x dienā, ēšanas laikā.

Citi raksti:

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top