Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 08.03.2019

Programma 2 Kolo-Vada Plus

Programma 2 Kolo-Vada Plus, organisma attīrīšanas programma

Program 2 Colo-Vada Plus (120030)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

“Programma 2 Kolo-Vada Plus” ir organisma attīrīšanas programma, kuru var lietot arī kā papildinājumu diētām vai badošanās kursiem. Šī programma paredzēta 14 dienām un ietver sevī 3 posmus, kas ļauj maksimāli paaugstināt šlakvielu izvadīšanas procesu, uzlabot kuņģa un zarnu trakta darbību un saglabāt labo zarnu trakta mikrofloru.

BRĪDINĀJUMS: Kolo-Vada Plus programmu nedrīkst lietot bērni, kuri nav sasnieguši 14 gadu vecumu, grūtnieces un sievietes kuras baro ar krūti, cilvēki kuriem ir nierakmeņi, jeb žultsakmeņi. Kopā ar programmu obligāti ir jādzer bioloģiski pieejams ūdens, kuru sniedz kompozīcija Coral-Mine. Pretējā gadījumā programma būs neefektīva un var rasties papildus sarežģījumi.

Kā arī programmu nedrīkst lietot cilvēki, kuri pirms tam nav sagatavojuši organismu, jo sākumā organisms ir jāsagatavo. Lasiet tālāk: Ar ko sākt? Jeb pirmie soļi ceļā uz veselības sakārtošanu. Un lūgums konsultācijai sazinieties ar mani.

Īpašības

Produkti, kuri ietilpst “Programma 2 Kolo-Vada Plus” sastāvā, sniedz organismam sekojošu labvēlīgu iedarbību:

 • Detoksikāciju;
 • Vēdera mīkstinošu iedarbību;
 • Prettārpu, pretmikrobu iedarbību;
 • Stimulē zarnu trakta peristaltiku;
 • Normalizē kuņģa un zarnu trakta mikrofloru un gremošanu;
 • Stiprina organismu un nodrošina antioksidantu iedarbību;
 • Uztur vitamīnu un minerālvielu līdzsvaru diētas laikā.

Organisma attīrīšana

Šī ir unikāla trīs etapu organisma attīrīšanas programma, kura paredzēta 14 dienām.

Kolo-Vada Plus programma ir harmoniska nodrošinot normālas organisma funkcijas un praktiski nerada problēmas ierastajam dzīves ritmam.

“Programma 2 Kolo-Vada Plus” – vienkāršs, efektīgs līdzeklis organisma iekšējas vides atveseļošanai, nogulsnējumu un toksīnu izvadīšanas no gremošanas trakta, resnās zarnas un no visa organisma kopumā.

Programmas etapi:

 • Sagatavošanās (7 dienas);
 • Attīrīšanās (4 dienas);
 • Atjaunošanās (3 dienas).

Sagatavošanās (7 dienas)

No 1. līdz 7. dienai.

Pirmajam etapam paredzētas 14 paciņas tabletes un kapsulas Nr. 1. (katrā 10 gab.).

Lietošana: katru dienu, pa paciņai Nr.1. 2 reizes dienā ēšanas laikā no rīta un vakarā. (Ja vēdera izeja kļūst pārāk šķidra, jālieto 1.tabl. amerikāņu krūkļa dienā).

Organisms sagatavojas attīrīšanai, toksiskās vielas pārvietojas uz resno zarnu. Organisms ir nodrošināts ar barības vielām, visa zarnu trakta darbība normalizējas.

Paciņas Nr.1.sastāvs:

 • Altimeits – (1 dzeltena, iegarenas formas tablete) dabisko vitamīnu un mikroelementu komplekss, nodrošina organismu ar barības vielām programmas laikā;
 • Super Flora – (1 kapsula ar krēmkrāsas pulveri) nodrošina normālu zarnu trakta mikrofloru. Katra kapsula satur 1 miljardu Lactobacillus acidophilus bakteriju, kaprilskābi, vegetable sterate, silicija dioksīdu;
 • Vitamīns C (500 mg) – (1 krēmkrāsas, iegarenas formas tablete) antioksidants, aizsargā no infekcijām, nodrošina organisma aizsardzību no attīrīšanas procesa izdalītām toksiskām vielām;
 • Lucerna (Coral Alfalfa) – (2 zaļas, apaļas tabletes) nodrošina organismu ar nepieciešamajiem minerāliem, hlorofila avots (kuru sauc par saules gaismas noliktavu);
 • Amerikāņu krūklis (Cascara Sagrada) – (1 brūna, iegarenas formas tablete – gaišāka, kā melnā rieksta lapu tablete) dabisks caurejas līdzeklis, pārklāj resnās zarnas sieniņas ar atveseļojošu un nomierinošu eļļu;
 • Zāļu maisījums Nr. 2. – (2 gaiši brūnas ar baltiem lāsumiņiem, iegarenas formas tabletes) ķiploki, sarkanais āboliņš, salmu trigonela, kassija, sarkanā salvija, ķekarveida cimicifuga, kanādas zeltsakne. Šos augus tradicionāli izmanto organisma vispārējai attīrīšanai;
 • Melnā valrieksta lapas (Black Walnut Leaves) – (2 tumši pelēkas, iegarenas formas tabletes) viens no efektīvākiem, dabiskiem līdzekļiem organisma atbrīvošanai no parazītiem. Melnais rieksts bagāts ar mangānu, lieliski veicina žults izdalīšanos un normalizē zarnu peristaltiku (gludās muskulatūras ritmisku viļņveidīgu saraušanos).

Attīrīšanās (4 dienas)

No 8. līdz 11.dienai.

Otrajam etapam paredzētas 8 paciņas – tabletes un kapsulas Nr.2 (katra 8 gab.) un 16 paciņas Kolo-Vada Miks pulvera (katrā 12 g).

Lietošana: katru dienu pa paciņai Nr. 2. 2 reizes dienā, no rīta un vakarā. Kolo-Vada Miks pulvera kokteili lietot 4 reizes dienā ik pēc ~ 3 – 4 stundām. Aizliegts lietot jebkāda veida barību, izņemot sulas, vieglas zāļu tējas vai ūdeni. Nejutīsiet bada sajūtu, jo pulveris organismā piebriedīs. Starp pulvera lietošanas reizēm obligāti kā minimums jāizdzer glāze ūdens.

Ja problēmātiska regulāra vēdera izeja, ieteicama uz nakti silta (370 ~ 390) ūdens klizma.

Kolo-Vada Miks pulvera kokteiļa pagatavošana: pulvera paciņu (12 g) iebērt glāzē un pievienot aukstu ūdeni vai augļu sulu. Rūpīgi samaisīt un nekavējoties izdzert, pēc tam izdzeriet vēl vienu glāzi ūdens.

Rekomendācijas:

 • Kolo-Vada Miks pulveri izšķīdināt dabīgā aukstā sulā (ne no pakām), jo tā pulveri vieglāk un patīkamāk dzert. Sulu izvēlēties pēc savas garšas, lieliska ir apelsīnu sula, ja nav alerģija pret citrusa augiem. Ļoti labi izmantot pulvera šķīdināšanai korāļļu ūdeni vai sulai pievienot “Hidro želeju” (Crystal Energy). Iesakām pirmajā dienā eksperimentēt, pulveri izšķīdināt sulā un ūdenī, jo daļai cilvēku, kuri veica “Programma 2 Kolo-Vada Plus” kursu, deva priekšroku ūdenim. Izvēle ir Jūsu ziņā, nebaidieties eksperimentēt.
 • Svaigi spiesta ābolu sula var izraisīt vēdera uzpūšanos, tādēļ to lietot atšķaidītu vai vispār neizmantot.
 • Kāpēc Kolo-Vada Miks pulveris jāizšķīdina aukstā sulā vai ūdenī? Kolo-Vada Miks pulveris ļoti ātri uzbriest un, izmantojot siltu sulu vai ūdeni, izveidojas stingra želejveidīga masa, kuru nav iespējams dzert.
 • Kolo-Vada Miks pulveris ātri biezē arī aukstā šķidruma, tāpēc iebērt pulveri glāzē ar sulu vai ūdeni, izmaisīt un izdzert, negaidot līdz izšķīst sīkās pulvera piciņas. Ideālā variantā var izmantot šeikeri lai ātri visu sakratītu un nekavējoties izdzertu.

Šajā programmas etapā zarnu trakts attīrās Kolo-Vada Miks pulvera uzbriešanas un izveidojušās želejveidīga masas darbības rezultātā, kura piesaista zarnās uzkrājušos saturu un kā sašķīdrinātu fekāliju masu viegli izvada no organisma.

Paciņas Nr.2.sastāvs:

 • Altimeits – 1 dzeltena, iegarenas formas tablete;
 • Super Flora – 1 kapsula ar krēmkrāsas pulveri;
 • Vitamīns C (500 mg) – 1 krēmkrāsas, iegarenas formas tablete;
 • Lucerna (Coral Alfalfa) – 2 zaļas, apaļas tabletes;
 • Amerikāņu krūklis (Cascara Sagrada) – 1 brūna, iegarenas formas tablete – gaišāka, kā melnā rieksta lapu tablete;
 • Zāļu maisījums Nr.2. – 1 gaiši brūnas ar baltiem lāsumiņiem, iegarena formas tablete;
 • Melnā valrieksta lapas (Black Walnut Leaves) – 1 tumši pelēkas, iegarena formas tablete.

Kolo-Vada Miks pulvera sastāvs: ceļmala lapu sēklas (6,22 g), kaolīns (5,03 g), citrona miza (0,49 g), lecitīns (0,12 g), žāvētās melnās plūmes (0,1 g), banānu aromatizators (0,02 g), lakricsaknes ekstrats (0,01 g).

Kaolīns – dabisks toksīnu absorbētājs gremošanas traktā. Šī apbrīnojamā viela spēj piesaistīt 40 reizes vairāk toksīnu par savu svaru! Kaolīns veicina zarnu trakta satura izdalīšanos un mīkstina fekāliju akmeņus uz zarnu sieniņām.

Atjaunošanās (3 dienas)

No 12. līdz 14. dienai.

Trešajam etapam paredzētas 6 paciņas – tabletes un kapsulas Nr.3 – (8 gab.).

Lietošana: katru dienu, pa paciņai Nr. 3. 2 reizes dienā, ēšanas laikā no rīta un vakarā.

Lai atjaunotu gremošanas trakta funkcijas, pieradinātu kuņģi pie normālas slodzes, ieteicams no 12. līdz 14.dienai ēdienkartē iekļaut svaigus vai nedaudz termiski apstrādātus dārzeņus, bet no 13. dienas var sākt lietot nedaudz olbaltumvielas saturošus produktus, kā olas, gaļa, siers u.c.

Paciņas Nr.3.sastāvs:

 • Altimeits – 1 dzeltena, iegarenas formas tablete;
 • Super Flora – 2 kapsula ar krēmkrāsas pulveri;
 • Vitamīns C (500 mg) – 1 krēmkrāsas, iegarenas formas tablete;
 • Lucerna (Coral Alfalfa) – 2 zaļas, apaļas tabletes;
 • Amerikāņu krūklis (Cascara Sagrada) – 1 brūna, iegarenas formas tablete;
 • DigestAbles (fermenti) – 1 krēmkrāsas kapsula.

Enzimatīns (fermenti, kas stimule gremošanas trakta darbību) satur amilāzi, proteināzi, lipāzi, a – galaktozidāzi, peptidāzi, glikoamilāzi, bremelainu, celulozi, saharozi, laktozi, u.c. Šie fermenti nodrošina pēc diētas 2. etapa labu gremošanas procesu (jālieto tikai dažādas sulas).

Ja zarnu trakts pārpildās, bet zarnu funkcijas novajinātas, tad Kolo-Vada Plus programmu var atkārtot ik pēc 2 mēnešiem. Citos gadījumos, lai nodrošinātu normālu gremošanas sistēmas darbību, iesaka programmu izpildīt 2 reizes gadā.

Informācija

“Programma 2 Kolo-Vada Plus” programmu ir izmantojuši daudzi tūkstoši cilvēku, kuri rūpējas par savu veselību un ir sasniegti  pārsteidzoši rezultāti. Lai arī programma ir praktiska, viegli izpildāma un efektīvi iedarbojas uz organismu, ir daži jautājumi un atbildes, kas palīdzēs programmas lietotājam izprast organisma reakciju un iespējamām nelielām grūtībām.

Ja programmas laikā nevar iztikt bez ēšanas?

Labākus rezultātus var sasniegt, ja programmas laikā nelieto cietu barību, bet rezultāti neizpaliks, ja arī nepieciešams lietot šādu pārtiku. Ja veselības stāvoklis neatļauj badoties  vai Jums ir diabēts un ar pārtiku jāuztur cukura līmenus, tad lietojiet  nepieciešamo ēdienu.

Ja ir kolīts vai divertikuloze?

“Programma 2 Kolo-Vada Plus” iedarbība ir ļoti spēcīga, tādēļ  var sagaidīt dažus traucējumus. Ja slimība nav pārāk smaga, nelielas grūtības var pārvarēt. Ja slimība ir nopietna, tad programmas pirmajā etapā devu samazināt divas reizes un šo etapu izpildīt divās nedēļās, bet otro etapu veikt ar pusslodzi vai pēc savām iespējām. Programmu atkārtot pēc vairākiem mēnešiem.

Ja ir hroniski aizcietējumi?

“Programma 2 Kolo-Vada Plus” var palīdzēt šādos gadījumos, tomēr jācenšās sasniegt regulāru vēdera izeju pirms un sagatavošanās etapā, lai otrajā etapā varētu realizēties attīrīšanās, nevis  tikai ātra zarnu trakta iztukšošanās.

Kolo-Vada Plus programmas autors Dr Alberts Zehrs par organisma attīrīšanas nozīmi (krievu valodā)

Kā pareizi dzert “Programma 2 Kolo-Vada Plus”? (krievu valodā)

Kā iegādāties Programma 2 Kolo-Vada Plus?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.