Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2024

Protiviti Ultra

Protivity Ultra

Protiviti Ultra

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Protiviti Ultra11 aizvietojamo un neaizvietojamo aminoskābju komplekss, kas papildina un bagātina ikdienas uzturu. Novērš olbaltumvielu deficītu uzturā, optimizē vielmaiņu, palīdz atjaunot muskuļus, locītavas un saites, veidot muskuļu masu, stiprināt imunitāti un palielināt ķermeņa izturību. Nesatur ĢMO, soju un lipekli.

Protiviti Ultra īpašības

Ideāls aminoskābju salikums tiem, kas

 • aug, trenējas un vēlas palielināt muskuļu masu un izturību;
 • zaudēt svaru, ievēro diētu, nesabalansēti ēd;
 • nepanes piena olbaltumvielas;
 • vēlas stiprināt imūnsistēmu un atjaunot audus, ādu padarīt tvirtāku, saglabāt muskuļu elastību un tonusu, kā arī novērst ādas nokarenību svara zaudēšanas laikā un pēc dzemdībām;
 • izjūt fizisko un intelektuālo slodzi;
 • vēlas uzlabot garastāvokli, koncentrēšanos un seksuālo aktivitāti;
 • vēlas uzlabot miega kvalitāti.

Protiviti Ultra:

 • minimāls kaloriju daudzums – tikai 7 kcal, 0,02 g ogļhidrātu un 1 g olbaltumvielu katrā tabletē;
 • viegli asimilējamas aminoskābes ar augstu biopieejamības un efektivitātes pakāpi, kas iegūtas ar modernām biotehnoloģiskām metodēm (fermentācija, hidrolīze);
 • ātri un gandrīz pilnībā uzsūcas, neatstājot atkritumus, kas nozīmē, ka tie dod sāta sajūtu un tajā pašā laikā vieglumu (kas ir īpaši svarīgi sportistiem);
 • piemērots visiem cilvēkiem neatkarīgi no dzimuma un vecuma.

Aktīvo komponenšu darbība

Veselīgs un sabalansēts uzturs – uzturs, kas nodrošina cilvēka augšanu, normālu attīstību un dzīves norisi, veicina veselības stiprināšanu un slimību profilaksi un uzlabo dzīves kvalitāti kopumā.

Olbaltumvielas ir sarežģītas organiskas vielas, kas sastāv no aminoskābēm, kas veido visu šūnu struktūru pamatu, no kurām tiek būvēti mūsu muskuļi, iekšējie orgāni, āda, mati, nagi un citi audi (kā armatūra mājas celtniecībā). Turklāt tie regulē vielmaiņu, palīdz veidot imunitāti, paātrina un vada ķīmiskās reakcijas un ir atbildīgas par audu atjaunošanu. Tajā pašā laikā, atšķirībā no ogļhidrātiem un taukiem, olbaltumvielas organismā nevar uzkrāties.

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku ēd pārtiku ar zemu olbaltumvielu saturu. Tas nopietni pasliktina dzīves kvalitāti, palielinot hronisku slimību un traucējumu riskus.

Olbaltumvielu asimilācijai no pārtikas jāiziet tāls ceļš un gremošanas procesā tās jāpārvērš atsevišķās aminoskābēs. Tas prasa laiku un enerģiju. Aminoskābju izmantošana ievērojami paātrina asimilāciju un neprasa lielu enerģijas patēriņu. Tādējādi visvērtīgākās uzturvielas ir aminoskābes, nevis pašas olbaltumvielas.

Aizvietojamo un neaizvietojamo aminoskābju darbība

Protiviti Ultra ir sabalansēts sastāvs no: neaizvietojamām (valīns, leicīns, izoleicīns, lizīns, treonīns, fenilalanīns), aizvietojamām (arginīns, histidīns, glutamīns, citrulīns) un nosacīti neaizvietojamām (cisteīns) aminoskābēm.

L-izoleicīns un L-valīns ir nepieciešami hemoglobīna sintēzei, stabilizē enerģijas sintēzes procesus un palielina izturību.

L-lizīns ietilpst visos dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu sastāvā, tas ir nepieciešams audu atjaunošanai pēc traumām, antivielu, hormonu, fermentu ražošanai, uzlabo kalcija uzsūkšanos no asinīm un tā transportēšanu uz kaulaudiem.

L-fenilalanīns izveido savienojumu starp neironiem un smadzenēm, veicina endorfīnu izdalīšanos, kas pozitīvi ietekmē garastāvokli, uzlabo atmiņu, uztur mundrumu un domu skaidrību un atbrīvo no depresijas stāvokļiem.

L-glutamīns stimulē smadzeņu darbību, paātrina vielmaiņas procesus muskuļos, utilizējot nevēlamās tauku nogulsnes, novērš muskuļu sasprindzinājumu un bojājumus pēc nogurdinoša darba vai treniņa, palielina muskuļu šūnu hidratāciju un veicina to augšanu un atjaunošanos.

L-treonīns paaugstina holīna, imūnglobulīnu un antivielu sintēzi, mazina holesterīna saturu asinīs, traucē taukainās hepatozes attīstību.

L-arginīns sekmē insulīna izstrādi, kā arī palielina muskuļu masu. Darbojas kā stiprs antioksidants, traucē tauku oksidēšanu un uztur normālu lipīdu līmeni asinīs.

Citrulīns izvada pienskābi un amonjaku, atjauno ATF (attiecīgi enerģijas) un kreatīna fosfāta rezerves, nodrošina dabisku arginīna izstrādi organismā.

L-leicīns ir nepieciešams, lai izveidotu un attīstītu muskuļu audus, olbaltumvielu sintēzei un imūnsistēmas stiprināšanai. Veicina brūču sadzīšanu, kaulu saaugšanu, stabilizē cukura līmeni asinīs, pazemina sliktā holesterīna līmeni, stimulē augšanas hormonu. Kalpo kā enerģijas avots šūnu līmenī.

L-histidīns ir daudzu fermentu aktīvo centru sastāvdaļa; ir histamīna biosintēzes priekštecis; veicina audu augšanu un atjaunošanos. Spēlē nozīmīgu lomu olbaltumvielu vielmaiņā, hemoglobīna, eritrocītu un leikocītu sintēzē; ir viens no vissvarīgākajiem asins sarecēšanas regulatoriem. To lieto reimatoīdā artrīta, alerģiju, čūlu un anēmijas ārstēšanā.

L-cisteīns ir sēru saturoša aminoskābe, kurai ir svarīga loma ādas audu veidošanā, kas ir svarīga detoksikācijas procesos.

Optimālā BCAA attiecība — 2:1:1

Sazarotās ķēdes aminoskābes (BCAA) ir trīs neaizvietojamo aminoskābju grupa: leicīns, izoleicīns un valīns.

BCAA aminoskābju piedevas parasti lieto, lai paātrinātu muskuļu augšanu un uzlabotu fizisko sniegumu. Tās var palīdzēt arī zaudēt svaru, kā arī mazināt nogurumu un sāpīgumu pēc fiziskās slodzes. Palīdz uzturēt imunitāti.

Atšķirībā no lielākās daļas citu aminoskābju, BCAA galvenokārt sadalās muskuļos, nevis aknās. Tāpēc tiek uzskatīts, ka tām ir nozīme enerģijas izstrādē fiziskās slodzes laikā.

Protiviti Ultra satur maksimāli līdzsvarotu 2:1:1 «leicīna:izoleicīna:valīna» attiecību, kas ir pierādīta, kā optimālais BCAA aminoskābju savstarpējais balanss un pozitīvi ietekmē veiktspēju, muskuļu atjaunošanos un samazina muskuļu masas zaudēšanas risku kaloriju deficīta laikā. Tas saistīts ar to, ka leicīns var īpaši labi stimulēt olbaltumvielu sintēzi un nomākt muskuļu olbaltumvielu sadalīšanos.

Sastāvs

L-leicīns 250 mg,
L-izoleicīns 125 mg,
L-valīns 125 mg,
L-lizīns 120 mg,
L-arginīns 100 mg,
L-fenilalanīns 100 mg,
L-glutamīns 100 mg,
L-citrulīns 80 mg,
L-treonīns 60 mg,
L-histidīns 40 mg,
L-cisteīns 20 mg,
palīgvielas: stearīnskābe, mikrokristāliskā celuloze, magnija stearāts, nātrija kroskarmeloze, silīcija dioksīds.

Lietošana

Cilvēkiem ar vāju veselību, sevišķi stresa stāvoklī, un veģetāriešiem Protiviti Ultra lietot 2 reizes dienā 5 tabletes pirms brokastīm un 5 tabletes pirms pusdienām, 25-30 minūtes līdz ēdienreizei, uzdzerot lielu glāzi ūdens.

Vai arī tabletes var sasmalcināt, izšķīdināt ūdenī un izdzert.

Sportistiem iesācējiem

Lietot 5-10 tabletes 20 minūtes pirms treniņa.

Pakāpeniski palielināt aerobās slodzes izturības palielināšanai.

Pakāpeniski palielināt spēka slodzes, muskuļu masas palielināšanai.

Pieredzējušiem sportistiem

Lietot 5-10 tabletes 20 minūtes pirms treniņa.

Lietot kopā ar nepieciešamo proteīna daudzumu (to nosaka atkarībā no ķermeņa masas un vecuma) lietot vitamīnus, minerālus, antioksidantus un fermentus. Tas palīdz organismam tikt galā ar lielām fiziskām slodzēm.

Katrai muskuļu grupai, kurai bija liela slodze, jādod atpūsties 48 stundas. Tas palīdzēs izvairīties no traumatisma un pietiekoši efektīvi palielināt muskuļu masu.

 • PIRMS ēdienreizēm jālieto pie: svara samazināšanas, taukaudu samazināšanas (“žāvēšana”), muskuļu un saišu nostiprināšanas, nokarenas ādas samazināšanas svara zaudēšanas laikā (vēlami vingrojumi un masāža), apetītes mazināšanas;
 • PĒC ēdienreizes jādzer lai pieņemtos svarā, lai atjaunotu svaru pēc sacensībām vai nogurdinoša treniņa (piemēram, maratona skrējējiem vai tajos sporta veidos, kur liela muskuļu masa nav nepieciešama);
 • no Protiviti Ultra lietošanas apetīte var samazināties šūnas dabiskā piesātinājuma dēļ – šūna ir paēdusi;
 • īpašās programmās un uztura korekcijas gadījumā, aprēķins var būt šāds: 1 tablete uz 10 kg svara;
 • bet, ja pilnīgi nav citu olbaltumvielu, piemēram, barošana tiek nodrošināta caur zondes caurulīti, 0.4 g Protiviti aizstāj 1 g sagremojamo olbaltumvielu, tas ir, ja cilvēks sver 70 Kg, tad var apēst 28 tabletes dienā (vienlīdzīgi kā 350 g gaļas vai zivs).
 • zaudējot svaru, obligāti jāsamazina pārtikas daudzums vai tā kaloriju saturs un jādod priekšroka pārtikai, kas bagāta ar šķiedrvielām, minerālvielām un vitamīniem. Ūdens režīms obligāts – vismaz 30 ml uz 1 kg svara, atkarībā no sezonas un slodzes;
 • nebaidieties, muskuļu kalni nejauši neparādīsies! Sportisks ķermenis ir smagu treniņu un daudz kvalitatīva uztura lietošanas rezultāts. Bet Protiviti Ultra pievienošana sporta uzturam uzlabo muskuļu KVALITĀTI – pēc intensīvu treniņu pārtraukšanas tie kļūst “blīvi” un “nepazūd”.

Papildus sportistiem (un ne tikai) iesakāms H-500 un Coral-Mine.

Apkopotā informācija ir balstīta uz Jeļenas Skrejas materiāliem.

Kā iegādāties Protiviti Ultra?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top