Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 15.06.2024

Skudru koka mizas vēsture un kā viņa var palīdzēt veselībai?

skudru koka miza

Skudru koka brīnumainās īpašības cilvēki zināja jau senatnē, lai dziedinātu dažādas kaites. Skudru koka mizu jau pirms vairākiem gadu tūkstošiem lietoja senie inki. Tā viņiem palīdzēja situācijās, kad, gūstot traumas vai slimības, bija nepieciešams uzlabot asinscirkulāciju audos, kā arī nostiprināt organisma aizsarg spējas.

Skudru koks dabā aug Centrālajā un Dienvidamerikā, tā dobumos dzīvo skudras, tādēļ arī to dēvē par skudru koku. Mūsdienās, izpētot skudru koka mizas sastāvu, tika atklāts, ka tā satur dažādas bioloģiski aktīvas vielas, kā arī šī koka mizai piemīt neparasta īpašība – uz tās nemēdz dzīvot nekādi mikroorganismi vai sēnītes. Skudru koka miza palīdz cīnīties ar vīrusiem, kavējot fermentu procesus bez kuriem tie nevar vairoties, kā arī palīdz, lai nogalinātu sēnītes. Bez tam auga mizas pulverim piemīt imūno modulējošas īpašības. Skudru koka miza arī palīdz labāk iemigt un pilnvērtīgāk izgulēties, kā arī regulē asinsspiedienu.

Skudru koka miza ir dabīga antibiotika, kas tiek izmantota tautas medicīnā daudzu infekcijas slimību gadījumā.

Skudru koka vēsture

Pau D’Arco ir milzīgs lapotnes dzimtas koks, kurš sastopams Amazones tropiskajos mežos un citās Dienvidamerikas un Latīņamerikas tropu daļās. Koka augstums var sasniegt līdz pat 30 m un koka pamatnes diametrs var būt no 2 – 3 m. Tahibo ģintī ietilpst apmēram 100 lieli, ziedoši sugu koki, kuri bieži sastopami Dienvidamerikas pilsētās kā ainavas elementi.

Skudru koks - Pau D'Arco Skudru koks plaši tiek izmantots kokapstrādē, savas augstvērtīgās koksnes dēļ, to izmanto gan māju būvniecībā, gan laivu un lauksaimniecības izstrādājumu izgatavošanā.

Ir zināms, ka skudru koka mizu jau 1873. gadā izmantoja kā zāles. Un koku izmanto kā augu izcelsmes zāles plaša spektra veselības problēmām, tostarp artrītam, iekaisumiem, prostatītam, drudzim, čūlām, dažādu vēža paveidiem u.c.

1981.gadā FDA iekļāva Pau D`Arco augu sarakstā, kas nav veselībai bīstami. Pau D`Arco ārstnieciskās iedarbības mehānismi antibiotiska, pretsēnīšu, imūno modelējoša, attīroša, tonizējoša, pret-vēža, pret iekaisuma iedarbība. Ir konstatēta iznīcinoša iedarbība uz grampozitīvajām baktērijām, raugiem, sēnītēm, vīrusiem un dažādiem parazītiem, herpes un HIV vīrusiem.

Pau D`Arco palīdz mazināt sāpes, iekaisumus un citus artrīta simptomus. Ļoti labi tiek galā ar dažādiem vīrusiem, sākot ar saaukstēšanos un beidzot ar AIDS, I un II tipa herpes, leikēmijas, sarkomas vīrusiem.

Lietošana

Skudru koka mizu var lietot profilaksei gripas sezonā vai jebkurā citā gadījumā, kad ir augsta inficēšanās iespēja.

Labākam efektam, ja skudru koka mizu dzert kā tēju 1 vai 2 tases dienā vai kapsulu veidā no rīta un vakarā. Gadījumā, ja esat jau inficējies, produktu var lietot vairākas reizes dienā. Lietošanas kontrindikācijas nepastāv. Vairāk par produktu lasiet šeit.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top