Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 06.04.2024

TASTY B ar citrona garšu

Tasty B lemon flavor

Tasty B grupas vitamīnu komplekss

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

TASTY B – sabalansēts B grupas vitamīnu komplekss (В1, В2, В3, В5, В6, В7, В9, В12) košļājamo tablešu formā ar atsvaidzinošu laima garšu.

Kopumā B grupas vitamīni organismā atbild par enerģijas apmaiņu un nervu sistēmas stāvokli. Tie arī ir svarīgi sirds un asinsvadu sistēmai, asinsradei, ādas, matu un nagu veselībai.

Īpašības

TASTY B (B grupas vitamīnu komplekss):

  • Palīdz normalizēt nervu sistēmas stāvokli.
  • Veicina enerģijas apmaiņas uzlabošanos.
  • Labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu un asinsrades sistēmu.
  • Uzlabo matu, nagu un ādas stāvokli.

Aktīvo komponenšu darbība

Vitamīns В1 (Tiamīns)

Vitamīns В1 aktīvi piedalās šūnu metabolisma regulācijā kā arī ogļhidrātu, aminoskābju apmaiņā un olbaltumvielu uzņemšanā. Nepieciešams ogļhidrātu pārveidei enerģijā.

Svarīgs normālai centrālās nervu sistēmas (CNS) darbībai (piedalās acetilholīna – mediatora, kas atbild par impulsu nodošanu centrālai nervu sistēmai, biosintēzē). Tiamīna lietošana uzlabo kognitīvās funkcijas, tajā skaitā – atmiņu un prāta spējas, kavē smadzeņu šūnu novecošanos, palīdz stabilizēt emocionālo stāvokli.
B vitamīnu komplekss

Vitamīns В2 (Riboflavīns)

Vitamīns В2 nepieciešams efektīvai enerģijas izstrādei. Tas piedalās olbaltumvielu, ogļhidrātu un lipīdu apmaiņas procesos, kā arī ATF (adenozīntrifosforskābe) molekulu sintēzē. Uztur acu veselību (palīdz aizsargāt tīkleni no kaitīgiem UV-stariem, paaugstina redzes asumu un krāsu un gaismas uztveršanu).

Ietilpst rodopsīna (galvenā redzes pigmenta) sastāvā. Piedalās nervu šūnu sintēzē, labvēlīgi ietekmē aknu, ādas, matu, nagu, gļotādas stāvokli. Uzlabo asinsradi (nepieciešams normālai dzelzs uzņemšanai, piedalās eritrocītu veidošanas un nobriešanas procesā).

Vitamīns В3 (Niacīns)

Vitamīns В3 svarīgs normālas vielmaiņas un enerģijas apmaiņas uzturēšanai. Bez tam tas palīdz kontrolēt holesterīna līmeni organismā, kavējot aterosklerotisko plākšņu veidošanos uz asinsvadu sieniņām. Sniedz maigu sedatīvu iedarbību, palīdz uzlabot psihisko stāvokli trauksmes, apātijas, stresa gadījumos.

Vitamīns В5 (Pantotēnskābe)

Vitamīns В5 veicina efektīvu CNS darbu (piedalās neirotransmiteru, centrālās nervu sistēmas mediatoru sintēzē). Stiprina imunitāti, paaugstina organisma spēju pretoties infekcijām (piedalās antivielu sintēzē). Pantotēnskābe stimulē galvas smadzeņu darbību, mazina neuzmanību, aizmāršību un vieglus depresīvus stāvokļus. Svarīgs ogļhidrātu, olbaltumvielu un lipīdu apmaiņai; uzlabo vispārējo tonusu, paaugstina izturību.

Vitamīns В6 (Piridoksīns)

Vitamīns В6 kopā ar folskābi un vitamīnu B12 palīdz saglabāt sirds un asinsvadu veselību. Šī vitamīna lietošana labvēlīgi ietekmē asinsrades procesus. Pirodiksīns piedalās hormonu sintēzē un eritrocītu veidošanā; tas svarīgs pilnvērtīgai B12 vitamīna uzņemšanai.

Vitamīns В7 (Biotīns)

Vitamīns В7 nepieciešams šūnu augšanai un dalīties spējai, jo piedalās nukleīnskābes sintēzē, kas veido DNS un RNS. Biotīnu bieži dēvē par “skaistuma vitamīnu”, jo tas veicina veselu ādas, matu un nagu uzturēšanu. Biotīns nepieciešams keratīna olbaltumvielas veidošanā (kas ir galvenais matu celtniecības materiāls) un normālai matu sīpola veidošanai. Biotīna sastāvā ir sērs, kas nepieciešams kolagēna sintēzei, un tas nozīmē – ādas tvirtuma un blīvuma uzturēšanai.

Vitamīns В9 (Folskābe)

Vitamīns В9 labvēlīgi ietekmē visu adu augšanu, normalizē imūnsistēmas un sirds un asinsvadu darbu. Folskābe piedalās aminoskābju un fermentu sintēzē, labvēlīgi ietekmē asinsrades funkcijas, palīdz normalizēt aknu darbību un gremošanas sistēmu. Folskābes trūkuma dēļ cieš galvenokārt kaulu smadzenes.

Vitamīns В12 (Ciānkobalamīns)

Vitamīns В12 īpaši svarīgs anēmijas profilaksei. Tas paaugstina enerģijas līmeni, palīdz uzturēt nervu sistēmas veselību, uzlabo koncentrāciju, atmiņu, prāta spējas. Tā trūkums var novest pie nopietnām nervu problēmām un anēmijas.

Sastāvs

TASTY B grupas vitamīnu komplekss satur: B1 (Tiamīnu) 1.1 mg, B2 (Riboflavīnu) 1.4 mg, B3 (Niacīnu) 16 mg, B5 (Pantotēnskābi) 6 mg, B6 (Piridoksīnu) 1.1 mg, B7 (Biotīnu) 50 mcg, B9 (Folskābi) 200 mcg, В12 (Ciānkobalamīnu) 2.5 mcg.

Produktā ir izmantots dabīgais aromatizētājs – LAIMS. Un sastāvā ietilpst arī steviolglikozīds – dabīgs diētisks saldinātājs, kas ir drošs arī diabētiķiem. Tas ir ekstrakts no stēvijas auga lapāmmedus zāle»), kas ir simtiem reižu saldāks par cukuru.

Lietošana

1 košļājamā tablete 1 reizi dienā. Nav jāuzdzer.

Kā iegādāties TASTY B (B grupas vitamīnu komplekss)?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top