Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 06.04.2024

Visi-Prime – acu veselība

Visi-Prime

Visi-Prime - acu veselība, visi prime

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Visi-Prime ir pilnvērtīgs vielu komplekss, acu veselības uzturēšanai, kā arī droša un efektīva profilakse jebkādām problēmām, kas skārušas redzes orgānu. Produkts palīdzēs atjaunot redzei svarīgāko uzturvielu daudzumu.

Visi-Prime īpašības

  • Saglabā redzes asumu un kvalitāti, papildinot acu optimālai darbībai nepieciešamo vielu trūkumu.
  • Mazina acs nogumu paaugstinātas redzes slodzes laikā (lasīšana, darbs ar datoru, TV skatīšanās u.c.)
  • Kavē redzes pasliktināšanos vecuma dēļ un dažādu acs slimību attīstību.

Aktīvo komponenšu darbība

Omega 3 taukskābes

Omega 3 taukskābēm ir pozitīva ietekme uz t.s. «sausās acs» simptomiem un klīniskajām izpausmēm, kā arī uz šīs problēmas profilaksi.

Pētījumā ar vairāk kā 32000 sieviešu vecumā no 45 līdz 84 gadiem, tāpat bija pierādīta Omega-3 pozitīvā ietekme uz sausās acs sindromu.

Omega-3 taukskābju klātbūtne uzturā par 30% samazina risku saslimt ar vecumu saistītu makulas deģenerāciju (viena no izplatītākajām un maz izpētītākajām acu saslimšanām un ir galvenais iemesls redzes zaudēšanai cilvēkiem, vecākiem par 60 gadiem).

Produkta sastāvā augstā koncentrācijā ir iekļauta Оmega-3 (EPA/DHA). Jāatzīmē, ka mūsu organisms pats nevar ražot Omega-3, tāpēc ir nepieciešama polinepiesātināto taukskābju papildu uzņemšana. Omega-3, īpaši DHA (dekozaheksaēnskābe) palīdz saglabāt acu veselību, novērš «sausās acs» sindroma attīstību, paaugstina acs tīklenes fermentu mikrocirkulāciju, paaugstina redzes kvalitāti, kā arī novērš iekaisuma procesu attīstību.

1 kapsula «Visi-Prime» satur 300 mg Omega-3, kas atbilst polinepiesātināto taukskābju patēriņa diennakts normai. No kurām 250 DHA.

Luteīns

Luteīns un tā izomērs zeaksantīns – augu pigmenti pieder pie karotinoīdu ģints, līdzīgi beta-karotīnam. To nozīmīgums acīm pamatojas ar to, ka tie ir vienīgie karotinoīdi, kurus satur acs, atšķirībā no citiem organisma audiem. To vērtību nosaka spēja absorbēt zilo gaismu un antioksidantu aktivitāte. Luteīns un zeaksantīns samazina divu galveno acu slimību – kataraktas un makulas deģenerācijas – attīstības risku, kā arī tas ir viens no galvenajiem komponentiem dažādu acu slimību profilaksē. Luteīns un zeaksantīns samazina izmaiņu rašanos acs lēcā, kas pozitīvi ietekmē redzes asumu organisma novecošanās gadījumā.

Produkta sastāvā luteīns un zeaksantīns ir iekļauts optimāli izvēlētās devās 5:1, tā ir labākā luteīna un zeaksantīna attiecība. Ieteicamais luteīna patēriņa daudzums diennaktī ir no 5 līdz 10 mg diennaktī.

B2 un E vitamīns

В2 (Riboflavīns) un Е vitamīniem – arī ir liela nozīme redzes funkciju uzturēšanai acīs. Vitamīns B2 (riboflavīns) veicina redzes asuma uzlabošanos un tās adaptāciju tumsā, novērš acs gļotādas kairinājumus ultravioletā starojuma gadījumos un mazina tuvredzības attīstību.

Vitamīns Е palēnina redzes procesus, kas saistīti ar vecuma iestāšanos, kā arī sniedz antioksidantu iedarbību, uzlabo asinsriti un tam piemīt spēcīga pretiekaisuma iedarbība.

Sastāvā esošajiem vitamīniem palīdz arī produkta sastāvā iekļautais neaizvietojamais minerāls Cinks, kas palīdz aizsargāt šūnas no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes. Cinks – svarīgs mikroelements tīklenes veselībai. Acs struktūrā Cinks ir dominējošā minerālviela. Cinka deficīta gadījumā, pasliktinās redzes asums.

Sastāvs

Zivju eļļa 500 mg (PNTSk Omega 3 300 mg, DHS 250 mg, EPS 30 ms), cinks (glukonāts) 10 mg, luteīns 10 mg, vitamīns Е 18 mg, zaeksantīns 2 mg, vitamīns В2 (riboflavīns) 1,4 mg, palīgvielas.

Lietošana

Pieaugušajiem 1 kapsula dienā ēšanas laikā.

Kā iegādāties Visi-Prime?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top