Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Mana komanda

Mana komanda

Mani sauc Juris Serjaga, esmu šīs mājas lapas autors. Kopš esmu izvēlējies Tīkla Mārketingu par savu galveno virzību, mana komanda ir papildinājusies ar daudziem viediem cilvēkiem, kuri tā pat kā es alkst nest nenovērtējamās zināšanas par organisma funkciju atjaunošanu tālāk pasaulē.

Veselība ir nenovērtējama dāvana katra cilvēka dzīvē, ko diemžēl vairākums klaji ignorē. Ir vērts atcerēties, ka viss, kas cilvēka dzīvē ir svarīgs – māja, dzīvoklis, attiecības, ģimene, bērnu apmācība, ceļojumi utt. – turas uz viena vienīga diedziņa, zem nosaukuma VESELĪBA. Un, ja trauslais diedziņš pārtrūkst tad viss uz ko cilvēks dzīvē tiecās izgaist  nebūtībā. Veselība ir kā vienots, nedalāms mehānisms, par kuru mums katram ik dienu ir pareizi jārūpējas.

Dzintars Kalniņš

Dzintars KalniņšDzintars Kalniņš ir mākslinieks ar savdabīgu pasaules redzējumu. Viņš uzskata, ka cilvēce ir radošā rase, bet dažādu apstākļu rezultātā tā ir aizmirsusi savas radošās dabas iespējas un nozīmīgumu. Kopš Dzintars ir atklājis nutrientu labvēlīgo ietekmi uz radošo potenciālu, viņš apgalvo: “Es nesaprotu kādēļ visi cilvēki uz pasaules nelieto nutrientus!”

Dzintars ir nolēmis nest šo ideju plašāk sabiedrībā un palīdzēt piedzīvot cilvēkiem tādu pašu atklāsmi kādu ir piedzīvojis viņš pats, sākot lietot Coral Club produkciju – lietojot dzīvu ūdeni, attīroties un lietojot šūnu uzturu.

Viņš saka: “Produkts patiešām ir ekskluzīvs. Simtiem tūkstoši cilvēku pasaulē to lieto gadiem, ar vien jauni cilvēki pievienojas klubam un sajūsminās par rezultātiem. Mums ir grandiozi rezultāti, pat vairāk nekā mēs gaidījām, es redzu arvien jaunus cilvēkus, kas runā par izmaiņām viņu veselībā, viņu attieksmē, viņu garīgajā izaugsmē. Kādi vēl pierādījumi Jums ir vajadzīgi, lai noticētu brīnumam? “

Dzintara Kalniņa personīgās mājas lapas: kalnin.eu un doctorcoral.eu

Vineta Vanaga

Vineta VanagaVineta Vanaga savā dzīvē mācījusies pie daudziem skolotājiem. Vairāk kā 10 gadus studēja neirolingvistisko programmēšanu (NLP) un kļuva par NLP treneri. Paralēli tam, Vineta interesējās par Visuma enerģijām un mācījās kosmoenerģētiku pie skolotājiem Latvijā un Krievijā. Pēdējos gadus izzinot cilvēka personību, apguva eneagrammu eneagrammas meistara līmenī.

Paralēli garīgajām zināšanām, Vinetai vienmēr ir bijis svarīgi saudzīgi un ar mīlestību rūpēties par fizisko ķermeni (gan regulāri nodarbojoties ar fiziskajām aktivitātēm, gan lietojot veselīgu uzturu). Tomēr neskatoties uz to, 2010. gadā sāka pasliktināties Vinetas veselība. Tika meklēta palīdzība pie ārstiem, taču skaidrojumu, kāpēc tas tā notika, tradicionālā medicīna nedeva. Meklējot citus risinājuma ceļus, Vineta iepazinās ar nutricioloģiju. Sākot pēc noteikta algoritma lietot dabas nutrientus, Vinetai strauji sāka atgriezties zudusī enerģija un veselība. Tas pamudināja viņu sākt izzināt šūnu barošanas mehānismus un to ietekmi uz organismā notiekošajiem procesiem.

Vineta papildinājusi savas nutricioloģijas zināšanas pie profesores J.Krasiļņikovas Rīgas Stradiņa Universitātes kursā. Personīgā pozitīvā pieredze un iegūtās zināšanas par šūnu uzturu un to lomu veselības uzlabošanā, iedvesmo Vinetu dalīties ar to ar citiem, piedalīties veselības uzlabošanas projektos, aicinot cilvēkus pievērst uzmanību savā organismā notiekošajiem procesiem un ieklausīties signālos, kurus tas sūta.

Back to top