Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Par mani

Juris Serjaga - par mani

Sveiks dārgo lasītāj!
Laipni lūgts manā personīgajā vietnē! Mani sauc Juris Serjaga. Vēlos, nedaudz iepazīstināt ar sevi un pastāstīt, kā mans dzīves ceļš lika pievērsties veselības atjaunošanas tehnoloģijām, jeb vienkārši – veselīgam dzīvesveidam?

2013. gadā ieguvu maģistra grādu datorzinātnēs. Un visus studijās pavadītos gadus ļoti cerēju, ka atradīšu algotu darbu saistītu ar savu profesiju. Bet diemžēl laika gaitā es sapratu, ka manām iespējām piemērota darba nav un īstenībā tas nav tas ar ko es gribu visu mūžu nodarboties.

Kopā ar biznesa partneri un draugiem - profesionāls konsultants

Pie tam uz to brīdi stresa dēļ man bija ļoti pasliktinājusies veselība. Jāsaka, ka tieši pateicoties šai situācijai notika lielākais lūzuma punkts manā dzīvē, jo tajā brīdī mani iepazīstināja ar Coral Club dabas produktiem un kompāniju. Esmu ļoti pateicīgs šim cilvēkam!!!

No tā brīža viss sāka strauji mainīties uz labo pusi un mana dzīve pamazām kļuva veselīgāka un piesātinātāka.

Sākumā, kā jau minēju, es ļoti vēlējos uzlabot veselību un iepazinos ar produkciju nevis biznesu. Ikviens man piekritīs, ka veselība ir neatņemama pilnvērtīgas dzīves sastāvdaļa. Un visiem ir zināms, ka laba pašsajūta nav iespējama bez veselīga dzīvesveida. Un aizvien vairāk un vairāk cilvēku kļūst apzinātāki un saprot, ka viņu veselība ir viņu pašu rokās un to, ka nekādi medicīnas sasniegumi nepalīdzēs viņiem būt veseliem.

Kopš tā laika mana veselība ir ļoti ievērojami uzlabojusies. Nekad iepriekš neesmu juties tik labi kā šobrīd. Par maniem personīgajiem veselības sasniegumiem vari izlasīt rakstu, jeb noskatīties video.

Coral stories 2017

Pēc kāda laika uzzināju par sadarbības iespējām, kuras kompānija piedāvā. Kopš tā laika ar pilnu pārliecību varu teikt, ka esmu atradis savu īsto, patieso nodarbošanos, kuru meklēju visu mūžu!

Tu noteikti jautāsi: kādēļ produkti tiek virzīti tieši ar tīkla mārketinga palīdzību!? Ļoti daudziem cilvēkiem patiešām ir nepareizs un neprofesionāls priekšstats par šo  milzīgo industriju.

Pirmkārt produktus nav iespējams izplatīt ar līnijveida biznesa starpniecību un tirgot veikalā, jo katrs produkts ir ļoti īpašs un ekskluzīvs ar ļoti īpašu un daudzveidīgu pielietojumu. Tam nepieciešams profesionāls konsultants/veselības speciālists, kas ļaus sasniegt pašus labākos rezultātus.

Pie tam, tīklu mārketingam ir ļoti daudz priekšrocību atšķirībā no līnijveida biznesa vai algota darba:

  1. Pirmkārt, biznesu var uzsākt jebkurš cilvēks bez pieredzes ar partneru palīdzību;
  2. Nav priekšnieka, kurš komandēs tevi, jo priekšnieks un noteicējs esi Tu pats. Un tikai no tevis paša ir atkarīgs cik tālu Tu tiksi un cik pelnīsi (Tieši šīs divas primārās lietas mani uzrunāja visvairāk. Jo kas var būt labāks kā strādāt pašam uz sevi un vienlaicīgi atdeve ir daudz lielāka nekā strādājot uz kādu);
  3. Treškārt, tev nav noteikts darba laiks, teiksim no 8 – 17. Cik strādāt un kurās dienās – tas ir tavs personīgais lēmums;
  4. Ceturtkārt, tu pats izvēlies ar ko strādāt kopā un kuri cilvēki ietilps tavā komandā;
  5. Un visbeidzot piektkārt, tavs bizness nav piesaistīts kādai konkrētai teritorijai/valstij. Uz šodienu ir atvērtas 189 valstis, kurās tu vari paplašināt un attīstīt savu biznesu.

Šī industrija ir ļoti labs veids kā pilnveidot un attīstīt pašam sevi, jo jāattīstās ir visās dzīves jomās, nevis kādā šaurā, noteiktā virzienā.

Dzīves mirkļi

Priekš manis tīkla mārketings ir iespēja parādīt citu, labāku un pilnvērtīgāku dzīvi ne tikai sev, bet daudziem citiem cilvēkiem. Darbības rezultātā tu palīdzi uzlabot gan savu, gan daudzu cilvēku dzīvi, gan veselības ziņā, gan finansiāli.

Iedomājies, cik patiesi, pateicīgi Tev būs cilvēki, kuri ir uzlabojuši savu veselību, kuri ir izjutuši enerģijas pieplūdumu un uzlabojuši savas dzīvas kvalitāti. Iedomājies cik pateicīgi būs cilvēki, kuri pateicoties Tev ir ieguvuši papildus ienākumus, izveidojuši savu biznesu, realizējuši savas dzīves mērķus un sapņus!

Ar tīkla mārketingu var nodarboties jebkuras profesijas pārstāvis, kurš vēlas un ir gatavs mācīties! Protams ne katrs ir gatavs ņemt savu dzīvi savās rokās, jo vieglāk ir runāt, ka tas viss nestrādā pat neiedziļinoties lietas būtībā.

Komandas gars

Mans mērķis ir izveidot savu starptautisku komandu ar cilvēkiem, kuri ir gatavi mainīt savu dzīvi, ir mērķtiecīgi, kuriem patīk palīdzēt citiem cilvēkiem un kuri ir gatavi kļūt par profesionāļiem šajā industrijā.

Aicinu tevi aizdomāties ko Tu vari sasniegt tīkla mārketingā triju, piecu gadu laikā un ko Tu sasniegsi pašreizējā darbā? Un kādas ir Tavas perspektīvas vienā vai otrā virzienā?

Ja Tu esi no tiem, kurš patiesi vēlas izveidot kaut ko lielu un globālu, ja nebaidies no grūtībām un esi spējīgs strādāt komandā, pilnveidojot sevi – kopā ar savu komandu, esmu gatavs parādīt šo plašo, skaisto pasauli.

Novēlu emocijām bagātu, veselības pilnu dzīvi! :)

Back to top