Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 08.06.2022

Emu balzams ar tējas koka eļļu

Ādas balzams - Emu balzāms ar tējas koka eļļu

Emu oil with Tea Tree oil

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Ādas balzamu “Emu balzams ar tējas koka eļļu“, kura pamatā ir Emu tauki, tējas koka eļļa, E vitamīns un citi dabīgas izcelsmes komponenti, ne velti sauc par dziedniecisku. Emu tauki, pateicoties augstai iekļūšanas spējai ādas dziļākajos slāņos, transportē visas balzama sastāvdaļas ādas dziļajos slāņos, pastiprinot to vērtīgās īpašības.

Īpašības

Speciāli atlasītas balzama sastāvdaļas uzlabo asins cirkulāciju, atslābina muskulatūru, sekmē brūču dzīšanu, ādas reģenerāciju; palīdz dažādu veidu apdegumu gadījumos (termisko, ķīmisko, saules). Ilgstoši lietojot balzamu, normalizējas tauku dziedzeru sekrēcija, uzlabojas ādas ārējais izskats un struktūra. Pateicoties tējas koka eļļai un kliņģerītēm, balzams palīdz arī ādas kairinājumu un iekaisumu gadījumos.

Tējas koka eļļai ir dziedinošs efekts. Pateicoties savām īpašībām, tā ideāli palīdz apdegumu, sagriezumu, kukaiņu kodumu, piņņu, herpes infekciju gadījumos. Tā noņem nogurumu, mīkstina un baro ādu, paaugstina kapilāru sieniņu elastību, optimizē asins mikrocirkulāciju, novērš tūskas un virspusējo vēnu varikozā tīkla veidošanos.

Bišu vasks iesūcas ādā padarot to maigu un līdzenu. Vasks ir ļoti vērtīgs ādai, jo pēc sava sastāva tas ir līdzīgs ādas tauku slāņa sastāvam. Tas veicina vaskveidīgas plēvītes izveidošanos uz ādas, tādējādi novēršot ādas atūdeņošanos; A vitamīna un karotinoīdi tā sastāvā nodrošina labvēlīgu ietekmi uz epitēlijaudu reģenerācijas procesiem.

E vitamīns, „skaistuma vitamīns”, pasargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības un kavē priekšlaicīgu novecošanās un grumbu veidošanos, apgādā ādu ar skābekli un mitrumu, nodrošinot svaigumu un elastību.

Diedzēto kviešu eļļa un mandeļu, aprikožu kauliņu eļļa ir nepiesātināto taukskābju, minerālu, vitamīnu un citu vērtīgo vielu avots. Kombinācijā ar emu taukiem mazinās kairinājums un iekaisums, tiem piemīt lielisks mīkstinošs, mitrinošs un reģenerējošs efekts.

Sastāvs

Kliņģerītes, olīvu eļļa, Emu strausa tauki, saldo mandeļu eļļa, aprikožu kauliņu eļļa, diedzētu kviešu eļļa, tējas koka eļļa, bišu vasks, E vitamīns.

Kā iegādāties emu balzamu ar tējas koka eļļu?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!