Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 13.09.2018

Emu balzāms ar tējas koka eļļu

Ādas balzams - Emu balzāms ar tējas koka eļļu

Emu oil with Tea Tree oil (91605)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

Ādas balzamu “Emu balzāms ar tējas koka eļļu“, kura pamatā ir Emu tauki, tējas koka eļļa, E vitamīns un citi dabīgas izcelsmes komponenti, ne velti sauc par dziedniecisku. Emu tauki, pateicoties augstai iekļūšanas spējai ādas dziļākajos slāņos, transportē visas balzāma sastāvdaļas ādas dziļajos slāņos, pastiprinot to vērtīgās īpašības.

Īpašības

Speciāli atlasītas balzāma sastāvdaļas uzlabo asins cirkulāciju, atslābina muskulatūru, sekmē brūču dzīšanu, ādas reģenerāciju; palīdz dažādu veidu apdegumu gadījumos (termisko, ķīmisko, saules). Ilgstoši lietojot balzāmu, normalizējas tauku dziedzeru sekrēcija, uzlabojas ādas ārējais izskats un struktūra. Pateicoties tējas koka eļļai un kliņģerītēm, balzāms palīdz arī ādas kairinājumu un iekaisumu gadījumos.

Tējas koka eļļai ir dziedinošs efekts. Pateicoties savām īpašībām, tā ideāli palīdz apdegumu, sagriezumu, kukaiņu kodumu, piņņu, herpes infekciju gadījumos. Tā noņem nogurumu, mīkstina un baro ādu, paaugstina kapilāru sieniņu elastību, optimizē asins mikrocirkulāciju, novērš tūskas un virspusējo vēnu varikozā tīkla veidošanos.

Bišu vasks iesūcas ādā padarot to maigu un līdzenu. Vasks ir ļoti vērtīgs ādai, jo pēc sava sastāva tas ir līdzīgs ādas tauku slāņa sastāvam. Tas veicina vaskveidīgas plēvītes izveidošanos uz ādas, tādējādi novēršot ādas atūdeņošanos; A vitamīna un karotinoīdi tā sastāvā nodrošina labvēlīgu ietekmi uz epitēlijaudu reģenerācijas procesiem.

E vitamīns, „skaistuma vitamīns”, pasargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības un kavē priekšlaicīgu novecošanās un grumbu veidošanos, apgādā ādu ar skābekli un mitrumu, nodrošinot svaigumu un elastību.

Diedzēto kviešu eļļa un mandeļu, aprikožu kauliņu eļļa ir nepiesātināto taukskābju, minerālu, vitamīnu un citu vērtīgo vielu avots. Kombinācijā ar emu taukiem mazinās kairinājums un iekaisums, tiem piemīt lielisks mīkstinošs, mitrinošs un reģenerējošs efekts.

Sastāvs

Kliņģerītes, olīvu eļļa, Emu strausa tauki, saldo mandeļu eļļa, aprikožu kauliņu eļļa, diedzētu kviešu eļļa, tējas koka eļļa, bišu vasks, E vitamīns.

Kā iegādāties Emu balzāms ar tējas koka eļļu?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Konsultācijai varat sazināties ar mani.