Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 23.07.2022

Iededzis, skaists un vesels VASARĀ (aknu problēmas)

Veselīgs iedegums

Pavasarī kopā ar putnu dziesmām, cilvēki palēnām sāk novilkt ziemas drēbes. Ļauties pavasara siltajam gaisam patīk ikvienam. Īpaši priecīgi par to ir vīrieši, jo sievietes sāk izskatīties vienkārši apburoši… Šajā laikā organismā notiek kaut kas, kas liek justies pavisam savādāk! Gribas lidot, skriet un paveikt ko neparastu… Taču notiek vēl kas – parādās vasaras raibumi, alerģijas, nogurums, slikts iedegums un citas nejaukas lietas, kas traucē pilnvērtīgi baudīt šo jauko ilgi gaidīto notikumu ! Kādēļ tā notiek ? Pie vasaras raibumiem vainīga saule, Tu teiksi ? Diemžēl šī atbilde ir nepareiza! Jeb, precīzāk sakot, tā ir pareiza tikai daļēji.

Vasaras raibumiPareizā atbilde ir – vasaras raibumi parādās tādēļ, ka tava AKNA netiek galā ar uzlikto slodzi.

Izklausās interesanti – kādēļ tieši vasaras raibumi par to liecina un kāds tam sakars ar aknu ?

TĀTAD – tieši akna ir tas orgāns, no kura atkarīga mūsu pigmentācija. Ja tā ir pārslogota vai netīra – uz ādas parādās vasaras raibumi un citi pigmenta plankumi.

Tad kad bērniņš piedzimst, uz viņa ādas pigmenta plankumu nav. Tu vari man nepiekrist un teikt, ka dažiem bērniem vasaras raibumi ir jau no bērnības, taču tie parādās tad kad bērniņš ir pabijis saulē un liecina par to, ka, diemžēl, no vecākiem ir pārmantotas aknas problēmas.

Arī vecmāmiņām, ja tā vērīgi paskatās, pigmenta plankumu ir daudz vairāk nekā jaunām meitenēm, vai ne ?

Par cik pasaule ir tā iekārtota, tieši vasarā ir vislielākā slodze uz mūsu AKNU un žultspūsli, jo tieši šajā laikā tiem ir visgrūtāk veikt savas funkcijas.

Tātad – uzmanīgi vērojam pazīmes, kuras var liecināt par problēmām aknu darbībā.

Aknu problēmas

Pigmenta plankumi

Vasaras raibumi (par to jau runājām), brūni vai sarkanīgi plankumi, ādas dzeltenīgums.

VitilligoVitiligo, jeb tieši otrādi – pigmentācijas neesamība. Slimības rašanās iemesli nav zināmi, taču zināms ir viens – vainīga akna. Ārsti vainu neārstē, taču ir pierādījies, ka izvadot lamblijas no aknām, tiek panākta izveseļošanās bez medicīniskas iejaukšanās. Daži speciālisti uzskata, ka vainīgi ir helminti, kuri izjauc iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību un pārtrauc vara uzsūkšanos. Šajā gadījumā, veicot attīrīšanos, novērota problēmas pazušana.

Diabēts, hipertonija

Aknai ir liela nozīme ogļhidrātu apmaiņas procesos, kas regulē cukura līmeni. Akna ir tā, kura tīra asinis, ja akna nespēj tīrīt asinis – asinis ir netīras, biezas, duļķainas, un rezultātā organisms sāk celt spiedienu. Un vispār sirds ritma traucējumi bieži vien ir aknu problēmas – ar sirdi parasti nav nekāda sakara, vienkārši ir jāattīra un jāatjauno akna.

Zinātnieki ir atklājuši, ka akna veic 500 dažādas funkcijas, un diennaktī viņa pārfiltrē 2,5 t asiņu!

Holesterīns. Asinsvadu ateroskleroze

Gudri ārsti zina, ka holesterīna līmeņa paaugstināšanās var būt aknu sliktās darbības rezultāts, jo akna nespēj tīrīt. Un vēl tāpēc, ka kolagēns (olbaltumvielas) sintezējās aknās. Un olbaltumvielas ir transports visu uzturvielu nogādei šūnā! Ja nav transporta – akna to neizsintezē, tā nav asinīs – tātad cukurs vāļājās kur pagadās, tauki (holesterīns) vāļājās kur pagadās – viņš nav aizvests uz šūnu. Un te arī veidojās sliktais holesterīns. Tieši tādēļ holesterīnu samazinošas zāles nedrīkst dzert nekādā gadījumā – sākumā jānormalizē aknu darbība.

biežas saaukstēšanāsImunitātes traucējumi, biežas saaukstēšanās

Vai zini, kādēļ cilvēki visbiežāk slimo pavasarī ? Tu domā, ka tas ir vitamīnu trūkums ? Nepareizi. Tu vari ēst vitamīnus cik vien vēlies, kamēr nesāks darboties Tava akna, Tu „ķersi” vīrusus tā teikt pat „no zila gaisa”… Redzi, lieta ir tāda, ka tieši akna izstrādā imunoglobulīnus, kas neitralizē baktērijas, toksīnus un vīrusus.

Slikta dūša, zarnu trakta darbības traucējumi, žultsakmeņi

Akna diennaktī izdala 1,5 l žults, kas piedalās gremošanas procesā, sadala taukus. Tieši pavasarī cilvēki sūdzas par sāpēm labajā paribē. Īpaši no tā cieš sievietes vidējos gados ar noslieci uz lieko svaru. Pretsāpju zāles ir īslaicīgs risinājums. Pa to laiku cilvēks iedzīvojas hroniskā saslimšanā (holecistīts…utt.).

Ādas nieze, alerģija

Pie tā, ka zied pienenes un Tev ir alerģija nav vainīgas pienenes. Akna ir detoksikācijas orgāns un tā Tev ir tādā stāvoklī, ka nespēj izvadīt šīs svešās vielas. Aknai jāspēj izvadīt alkohols, hormoni, zāles, neitralizēt svins, dzīvsudrabs, kā arī visas kaitīgās vielas, kas tajās nonāk ar asinīm no resnās zarnas.

Hipertireoze

Kad organismā nav pietiekami daudz fermentu lai neitralizētu vairogdziedzera hormonus, izveidojas hipertireoze – paātrināta vairogdziedzera darbība. Īsāk sakot, Tu kļūsti absolūts priekšnieka sapnis – pārmērīgi darbīgs un aktīvs cilvēks ar noslieci uz svīšanu. Arī šo procesu kontrolē akna. Ja akna pieļauj sievišķo hormonu uzkrāšanos, vīriešiem palielinās krūtis, rodas sievišķīga aptaukošanās, izkrīt apmatojums un atrofējas sēklinieki.

Tūskas

Sliktas aknu darbības rezultātā samazinās onkotiskais asinsspiediens. Tas nozīmē, ka no apakšas nāk asinis, kuras aknai būtu jāizfiltrē, bet akna ir netīra, viņa nespēj izfiltrēt asinis. Līdz ar to asins šķidrā daļa nonāk audos un veidojas tūskas.

vēnu varikozeVēnu varikoze. Artrīts, osteoartroze. Orgānu noslīdējumi

Aknās sintezējas kolagēns, kurš vienlaicīgi ir celtniecības materiāls un līme. Kolagēns formē un salīmē visas organisma šūnas, kā arī nodrošina visu orgānu audu elastību un izturību. No tā sastāv mūsu asinsvadi, saites, cīpslas un skrimšļi. Ir pierādīts, ka attiecīgā vecumā kolagēna sintēze samazinās par 1 % katru gadu. Ir pilnīgi bezjēdzīgi veikt operācijas vai smērēt uz kājām dažādas smēres. Kamēr netiks normalizēta aknu darbība, būs sliktas vēnas, saites un arī āda, ja kas…, jo arī tā sastāv no kolagēna. Un tas jau ir sievietes skaistums !

Asins nesarecēšana

Liekas kāds šai problēmai ar to sakars, taču tā tikai liekas ! Problēma rodas no olbaltumvielu sintēzes traucējumiem, par ko atbildīga akna.

Nervu sistēma

Nervu sistēmas traucējumi. Slikts garastāvoklis. Nogurums. Depresija. Psihiskas saslimšanas (šizofrēnija u.c.). Psihiatriem pavasarī ir darba pilnas rokas. Vieglākos gadījumos aknu darbības traucējumi var izsaukt nogurumu vai vieglu depresiju. Par smagākiem gadījumiem negribētos pat runāt.

Diemžēl, šīs nav vienīgās problēmas kas var rasties no aknas darbības traucējumiem. Gribas pieminēt vēl fizisku vājumu, miegainību, ādas lobīšanos, matu izkrišanu, novecošanās procesu paātrināšanos, agru, problemātisku klimaksu. Sievietei ar veselu aknu klimakss neiestājās ne 40, ne 50 gados. Labākajā gadījumā var iestāties 70 – 80 gados. Vīriešiem tā ir andropauze – tas ir tas brīdis kad testosterons, jeb vīrišķie hormoni kļūst neaktīvi.

Un vēl ļoti nozīmīgs fakts – AKNĀ sintezējas fermenti, vitamīni, taukskābes un citas Tavai dzīvei vitāli nepieciešamas vielas! Akna ir mikroelementu rezervuārs. Tur uzkrājas dzelzs, cinks utt., tur ir noglabāti tādi taukos šķīstoši vitamīni kā A, D, E un K, kā arī ūdenī šķīstoši vitamīni – C un B12, nikotīnskābe un folskābe. Rezultāts aknu darbības traucējumiem ir tāds, ka šīs vielas sintezēsies Tavam organismam nepietiekošā daudzumā ar visām no tā izrietošajām sekām, neskatoties uz to cik labu ēdienu Tu ēdīsi vai cik daudz uztura bagātinātāju lietosi !

Aknas atjaunošana

Aknas ienaidnieki:

 • Antibiotikas un citas ķīmiskas zāles;
 • Parazīti;
 • Alkohols (tajā skaitā alus);
 • Trekns, cepts, žāvēts ēdiens, gaļa;
 • Piena produkti (izņemot skābpiena);
 • Nikotīns.

Tās visas ir sliktās ziņas, bet ir viena ĻOTI LABA ZIŅA !

Aknu var atjaunot pat ja no tās ir palikuši pāri tikai 3 % !!!

Jo akna tāpat kā viss pārējais organismā ATJAUNOJAS.

Tam nepieciešami 4-5 mēneši atkarībā no atveseļošanas programmas, dzīvesveida un cilvēka vecuma !

Aknu uzlabot jāsāk ar ūdeni! Ar dzīvu, sārmainu, bioloģiski aktīvu ūdeni.

Nākamā lieta, kura ir jāsaprot, ka akna nekad nebūs vesela kamēr mums būs netīras zarnas !

Tātad:

 1. Vispirms ir jātīra zarnu trakts.
 2. Nākamā etapā tīram aknu.

Aknu un žultspūšļa atjaunošanas programma

1. Sagatavošanās fāze ( 1 mēnesis )

Mērķis – aktivizēt iekšējos organisma resursus, jo uzreiz doties karā ar smago artilēriju nevajadzētu, sākumā organisms tam ir jāsagatavo.

Tieši šim mērķim palīgā mums nāk veselības komplekts “Veselais Starts“. Vairāk par programmu un tās lietošanas instrukcija.

2. Aktīvā attīrīšanās fāze ( 1,5 mēnesis )

Mērķis – atbalstīt izvadorgānu darbību, sākt aktīvu pretparazitāru iedarbību, neitralizēt toksīnus, aizsargāt žultspūsli, normalizēt zarnu trakta darbību.

a) 1. etaps ( 14 dienas )

Nu lūk arī smagā artilērija tiek likta talkā. Parazītu apšaude šajā posmā notiek no visām pusēm vairākās kārtās! Tie masveidā pamet organismu. Šīs cīņas laikā iespējami ādas izsitumi, izdalījumi no deguna, klepus, kas tiešā veidā norāda uz veikto darbību efektivitāti. Viss jau būtu labi, taču ar vienu Kolo Vadu Plus nepietiks lai maksimāli atbrīvotos no toksīniem un parazītiem, kā arī pilnībā atjaunotu aknu ! Tātad galvenais neapstāties un iet tālāk!

Programma:

b) 2. etaps ( 1 mēnesis )

Aknu problēmas, aknas atjaunošana, aknaJa pēc 1. etapa parazītiem vēl bija kādas cerības, tad pēc 2 pretparazitārā mēneša ilūziju viņiem par to vairs nav. Šis produktu komplekss neitralizē toksīnus, tīra aknu un žultspūsli, uzlabo zarnu trakta darbību, atņemot parazītiem jebkuru vēlmi vairoties. Ir svarīgi atzīmēt, ka norādītie produkti iedarbojas uz visiem vienšūņu un helmintu veidiem.

Programma:

 • Coral Mine – 30 ml uz 1 kg svara dienā tukšā dūšā.
 • Assimilators – ēšanas laikā 1 – 3 reizes dienā atkarībā no ēdienkartes (veģetāriešiem mazāk, gaļēdājiem vairāk).
 • LaxMax– 1 kapsula 3 reizes dienā, ēšanas laikā.
 • Melnais rieksts – 1 kapsula 2 reizes dienā no rīta un vakarā
 • Ķiploks – 1 kapsula 3 reizes dienā, ēšanas laikā.
 • Coral Artišoks – 2 kapsulas 2 reizes dienā, pirms ēšanas.

Papildus aknas tīrīšanai pēc izvēles var dzert:

 • Coral Lecitīns – 2 kapsulas 2 reizes dienā, ēšanas laikā no rīta un vakarā.
 • FanDetox – 1 iepakojumu 2 reizes dienā, dzert kā tēju.

3. Atjaunošanās fāze ( 1 mēnesis )

Mērķis – nodrošināt organismu ar mikroelementiem un vitamīniem, normalizēt zarnu mikrofloru, uzlabot žultspūšļa, zarnu trakta un aknas darbību, uzlabot kustību balsta aparāta funkcijas, atjaunot imunitāti.

Programma:

 • Coral Mine – 30 ml uz 1 kg svara dienā tukšā dūšā.
 • Super-Flora – 2 kaps. 2 reizes dienā 20-30 min. pirms ēšanas.
 • MSM – 1 kaps. 2 reizes dienā 30 min. pēc ēšanas.
 • Assimilators – ēšanas laikā 1 – 3 reizes dienā atkarībā no ēdienkartes (veģetāriešiem mazāk, gaļēdājiem vairāk).
 • Aktivīns – 2 tabl 2 reizes dienā no rīta un vakarā
 • Coral Lecitīns – 2 kaps. 2 reizes dienā no rīta un vakarā
 • Hai-Faiber 2 reizes dienā

Skaists un veselīgs iedegums

Tad kad zarnu trakts ir attīrīts un akna ir tīra, tālāk var domāt par skaistu iedegumu.

Iedegums pats par sevi ir aizsardzība no brīvajiem radikāļiem (Brīvie radikāļi ir nestabilas molekulas, kuras ievaino mūsu šūnas. Sākot no šūnas membrānas, kas ir šūnas apvalciņš, beidzot līdz pat šūnas kodolam. Un brīvie radikāļi ir galvenais novecošanās iemesls). Akna ir tā, kura veido melanīnu. Melanīns (iedegums) ir aizsardzības filtrs no saules. Akna melanīnu ražo tikai tad, kad viņa ir vesela, tīra un kad ir visas nepieciešamās vielas melanīna sintēzei.

Vasarā mums ir divi galvenie uzdevumi:

 • Pirmo uzdevumu mēs jau noskaidrojām, tātad jānostiprina akna lai tā spētu pilnvērtīgi funkcionēt.
 • Aizsargāties no brīvajiem radikāļiem. Ultra violēto (UV) staru ietekmes rezultātā mēs saņemam milzīgu skaitu brīvo radikāļu, un papildus tam pazeminās imunitāte, jo imūnšūnas lielākoties aiziet uz brīvo radikāļu neitralizēšanu. No brīvajiem radikāļiem ir jāaizsargājas ar antioksidantiem. Tos mēs varam saņemt no augļiem, vitamīniem. Bet mūsdienās mēs varam nopirkt vienīgi kaut kādus ķīmiskus augļus, ja viņi nav no mūsu pašu mazdārziņa. Bet, ja vēlamies mūsdienu pasaulē kaut kā aizsargāties, tad ir jārīkojas.
  • Pirmais antioksidants ir Koenzīms Q10, kurš pielietojams dažādos šoka stāvokļos. Q10 izgudrotājam ir piešķirta pat Nobela prēmija.
   Q10 ir enerģētiskais substrakts, kurš ietilpst šūnu mitohondrijos. Mitohondriji ir tie, kuri nodrošina attiecīgam orgānam enerģētisko potenciālu. Un viena no nozīmīgākajiem orgāniem ir aknas, tālāk nieres, sirds, aizkuņģa dziedzeris un galvas smadzenes. Un tieši mitohondriji (koferments ATF) ir tā viela, kura izstrādā 97% enerģijas.
  • H-500 pasaulē spēcīgākais, dabiskais antioksidants. Tās ir nanoklasteru tehnoloģijas pie kurām zinātnieki kopumā ir strādājuši 90 gadus. Šī ir unikāla formula, kura ir taisīta no rīsu čaumalām (apvalkiem).  H-500 atšķirība no parastā antioksidanta ir tā, ka H-500 neitralizējot brīvo radikāli nepārvēršas pats par brīvo radikāli, bet gan par silīciju, magniju, kāliju un nātriju – četriem organisma elementiem, kuri tam ir nepieciešami. Tā ir silīcija, jeb ūdeņraža enerģija.
   Ja mēs uzturamies intensīvā ultra violēto (UV) staru ietekmē (piemēram, Turcijā), tad H-500 lietojams no 6 – 8 kapsulām. Vienīgi cilvēkam ar vāju veselību nevajadzētu tik daudz dzert, bet gan pakāpeniski. Papildus vienu kapsulu pieberam klāt ūdenim. H-500 antioksidants līdzvērtīgs 52 Kg kāpostu, vai 10 000 svaigi spiestas burkānu sulas.

No kā tad sintezējās melanīns? Melanīna sintēzei ir nepieciešams: A, E un C vitamīns, beta karotīns, un aminoskābes.

Produkti iedegumam:

Ādas aizsardzība no ārpuses

Pirms iet saulē pa priekšu divas dienas iepriekš derētu veikt vecās ādas nolobīšanu, lai klātos smuks iedegums. Un to var veikt ar vannas sāli kopā ar H-500. Var ieiet vannā, jeb noberzties ar sāli (izņemot seju) un pastāvēt nedaudz. Vannas sāls ar H-500 lieliski noskrubē veco ādu, izvelk no ādas esošos toksīnus un ļoti sārmina organismu caur ādu.

Savukārt sejas ādai nolobīšanai var lietot sejas skrubi ar kafijas ekstraktu un eļļu no Privilege sērijas.

Pēc tam atrodoties saulē, sejas ādai var uzklāt Emu taukus. Emu tauki ir 100% dabisks UV staru filtrs. Vasarā Emu tauki saistaudus pasargā no apdegšanas, savukārt ziemā no apsaldēšanas. Emu tauki līdzeklis Nr.1 gadījumos, lai atjaunotu apdegušu ādu.

Un vēl – gribas atgādināt, ka rezultātu nodrošina tikai pastāvība. Tas nozīmē pastāvīga un regulāra visas veselības koncepcijas ievērošana, kas nodrošina organisma atjaunošanu 3-4 gadu laikā!

Novēlu visiem būt veseliem, skaistiem un izbaudīt vasaru tās pilnā krāšņumā!

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Vineta Meduņecka un Iveta Žīgure: nodarbības ieraksts

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Konsultācijai varat sazināties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top