Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 22.03.2024

Koraļļu ūdens (Coral Mine minerāli)

Coral-Mine

Koraļļu Kalcijs, korallis-mains, koraļļu ūdens

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Mūsu organisms līdz 70% satur šķidrumu, tās ir asinis, limfa, siekalas, kam ir sārmaina reakcija, vesela cilvēka asins pH ir 7,4. Samazinoties pH, veidojoties skābai reakcijai, cilvēkam rodas imūnās sistēmas traucējumi, organismā vairojas vīrusi un baktērijas, slikti uzsūcas vitamīni un minerālvielas, rodas sirds, asinsvadu, locītavu problēmas, kā arī citi patoloģiski stāvokļi, tai skaita onkoloģiskās slimības.

Kalcijs ir mūsu organisma pamatelements, tā trūkums organismā spēj izraisīt 150 smagas slimības, visvairāk var ciest bērni, grūtnieces un cilvēki pēc 40 gadiem.

Koraļļa skelets ir minerālsāļu komplekss, kas nosaka tā unikālas īpašības un iedarbību uz organismu. Pamatā tie ir kalcija un magnija sāļi. Koraļļa sastāvā ietilpst arī kālijs, nātrijs, dzelzs, fosfors, sēra, silīcijs, mangāns, cinks un citi elementi. Šis bagāts dabas sāļu komplekss nodrošina regulējošo iedarbību uz organisma minerālu bilanci, tādā veidā normalizējot dzīvei svarīgo sistēmu un orgānu darbību.

«Koraļļu kalcijs» tiek ražots Japānā no dziļūdens skleraktīniju koraļļiem, kas aug Japāņu jūrā netālu no Okinavas un Tokunosimas salas. Korallis ir unikāla substance, kurā pēc vairāk nekā 500 miljoniem eksistēšanas gadu ir sasniegta pilnīga dzīvnieku un augu valsts, kā arī minerālu harmonija. Šis apbrīnojams dabas radījums apvieno sevī vairākas dzīves formas: tie ir jūras dzīvnieki ar īpatnēju izskatu, kas atgādina dīvainus augus, bet eksistē pateicoties jūras sāļiem un barojas ar jūras mikroorganismiem.

Koraļļu ūdens – Coral Mine

Koraļļu ūdens īpašības

Mijiedarbībā ar ūdeni, minerāli no sāļiem pāriet ūdenī, piešķirot ūdenim veselīgas īpašības, kas veicina:

 • Samazina risku saslimt ar sirds – asinsvadu slimībām, artrītu;
 • Atjauno gremošanas sistēmas darbību;
 • Paaugstina skābekļa daudzumu asinīs un līdz ar to visā organismā;
 • Normalizē holesterīna un cukura līmeni asinīs;
 • Paaugstina muskuļu, locītavu un saišu elastību;
 • Atjauno kaulu un skrimšļu struktūru;
 • Normalizē ūdens – sāļu līdzsvaru organismā;
 • Pasargā šūnas no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības;
 • Uzlabo asins un limfas kvalitāti, attīra organismu no toksīniem un šlakvielām (skat. vēl: Coral-Detox);
 • Bagātina ūdeni ar 70 dzīvības procesiem svarīgiem mikro makro elementiem, tai skaitā ar organismam pilnībā uzņemamas formas kalciju.

Tīrs, sārmains, strukturēts, dzīvs, bioloģiski pieejams un bioloģiski aktīvs ūdens ir vajadzīgs katram, jo tas ir mūsu veselības pamats!

Aktīvo komponenšu darbība

Kalcijs kopā ar fosforu veido kaulu audus un ir visu saistaudu celtniecības materiāls. Kalcijs uztur stabilu sirdsdarbību, nervu impulsu vadīšanu un muskuļu kontrakcijas, paaugstina šūnu membrānu caurlaidību, normalizē asins recēšanas procesus.

Magnijs – kalcija palīgs – nodrošina ATF (adenozīntrifosfāts) atbrīvošanos un paaugstina organisma enerģētisko potenciālu, nodrošina stabilu sirds ritmu, regulē gludas muskulatūras (asinsvadu, zarnu trakta, žultspūšļa un urīnpūšļa) tonusu. Kalcija un magnija sabalansēta kombinācija organismā (2:1) kavē kalcija izdalīšanos no kauliem un to atmiekšķēšanos.

Nātrijs regulē osmotisko spiedienu, ūdens olbaltumvielu apmaiņu, ir nepieciešams neiromuskulāras uzbudināmības uzturēšanai un nātrija – kālija sūkņa darbībai, kā arī nodrošina šūnu vielmaiņas regulāciju.

Kālijs – šūnas iekšējās vides galvenais katjons, kas nodrošina ūdens – sāļu un skābju – sārmu līdzsvaru, neiromuskulāru uzbudināmību un impulsu pārvadi; nodrošina arteriālā spiediena stabilitāti un liekā šķidruma izvadīšanu no organisma.

Sastāvs

Sasmalcināts korallis 993 mg, L-askorbīnskābe 5 mg.

Koraļļu ūdens pagatavošana un lietošana

Cilvēkam diennaktī ir jāizdzer 0,30 ml ūdens uz 1 svara Kg. Piemēram, ja cilvēks sver 50 Kg, tad dienā viņam ir jāizdzer 1,5 l ūdens. Koraļļu ūdeni dzert parastā ūdens vietā.

Koraļļu ūdens pagatavošanai ir nepieciešams 1,5 l filtrēts, tīrs ūdens. No rīta rekomendējams pagatavot siltu koraļļu ūdeni ~ 360, jo tad organisms nepatērēs enerģiju uz ūdens uzsildīšanu un ūdens uzreiz nonāks resnajā zarnā. Koraļļu ūdeni VĀRĪT NEDRĪKST, pa priekšu uzsildīt ūdeni un tad tikai likt neatvērtu sašē paciņu iekšā ūdenī. Pēc 5 minūtēm ūdens ir gatavs dzeršanai (Koraļļu kalcijs ūdenī nešķīst, bet nosēžas. Var izmantot mazāku ūdens daudzumu) – apmaisīt drīkst tikai ar koka, jeb plastmasas karoti, metāla priekšmetu ūdens apmaisīšanai lietot NEDRĪKST. Tas Jums vienmēr garantēs labu pašsajūtu un noskaņojumu, iekustinās vielmaiņu un citus procesus visā organismā.

Pārējo ūdeni dzeriet visas dienas garumā (jāizdzer dienas laikā) ēšanas starplaikos, vismaz 20 min. pirms un 1,5 – 2 stundas pēc ēšanas TUKŠĀ DŪŠĀ, jo sārmains ūdens neitralizē kuņģa sulu, kura piedalās ēdiena pārstrādē. Un otrkārt, ja kuņģī ir kaut nedaudz ēdiena – kuņģis noslēdzas un ūdens netiek tālāk uz resno zarnu, jo tieši no resnās zarnas ūdens iesūcas organismā. Ja nevar iztikt bez dzeršanas, ēšanas laikā, tad labāk dzert skābus dzērienus – tēju, parasto ūdeni u.c.

Ja līdz šim vēl neesat lietojuši koraļļu ūdeni, tad ļoti vēlams sazināties ar mums. Ūdens daudzums un citas rekomendācijas tiks pielāgotas atbilstoši jūsu sākotnējam veselības stāvoklim.

Coral Mine pētījumi

Slovēnijas BION institūta pētījums par Coral Mine ietekmi uz ūdeni ir publicēts zinātniskajā starpdisciplinārajā žurnālā Water Journal. Publikācija apvieno pētījumus par ūdeni.

Kā arī izdevums “Коммерсантъ Наука” 2021. gada 23. jūnijā publicējis rakstu “Ūdenim ir savi noteikumi” par koraļļu kalcija īpašībām, BION institūta pētījumiem un Coral Mine kopumā.

Slovēnijas BION institūta pētījumu rezultāti par Coral Mine

Kā iegādāties Coral Mine?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top