Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 28.11.2018

Protiviti

Protiviti

Protivity (1805)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Aminoskābes, kas ar peptīdu saiti ir savienotas ķēdē, veido augsti molekulārās organiskās olbaltumvielas, kas piedalās visos organisma pamatprocesos: elpošanā, gremošanā, nervu impulsu pārvadīšanā, utt. No olbaltumvielu asimilācijas pakāpes organisma šūnās ir atkarīga dzīvības procesu norise. Augstas vitalitātes pakāpes nodrošināšanai ir nepieciešams, lai olbaltumvielas būtu ar augstu barības vērtību.

Tāds ir produkts Protiviti – ideāls zemas kaloritātes papildinājums ikdienas uzturam. Produkta sastāvā ir augu izcelsmes unikālas augstvērtīgas aminoskābes, kas, neveidojot kalorijas, asimilējās visvieglāk un pilnīgāk. To lietošana ļaus optimizēt vielmaiņu, saīsināt pēctreniņu muskuļu atjaunošanās laiku, nodrošināt spēku un izturību.

Īpašības

Protiviti lietošana ir nepieciešama pilnvērtīgai olbaltumvielu uzņemšanai, to deficīta gadījumā:

 • gremošanas procesu un vielmaiņas traucējumu gadījumā;
 • paaugstinātās fiziskās vai intelektuālās slodzes gadījumā;
 • pie spēku izsīkuma;
 • aknu darbības traucējumu gadījumā;
 • pēc operācijām vai traumām.

Aktīvo komponenšu darbība

L-izoleicīns un L-valīns ir nepieciešami hemoglobīna sintēzei, stabilizē enerģijas sintēzes procesus un palielina izturību.

L-lizīns ir dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu sastāvā, tas ir nepieciešams audu atjaunošanai pēc traumām, antivielu, hormonu un fermentu sintēzei, uzlabo kalcija asimilēšanu no asinīm un tā transportu uz kaulaudiem.

L-fenilalanīns nodrošina savstarpējo saiti starp neironiem un galvas smadzenēm, sekmē endorfīnu izdalīšanos, labvēlīgi ietekmē garastāvokli, uzlabo atmiņu, uztur mundrumu un domāšanas skaidrību, kupē depresīvus stāvokļus.

L-glutamīns stimulē smadzeņu funkcijas, paātrina metaboliskus procesus muskuļos, utilizējot nevēlamos tauku krājumus, novērš muskuļu saspringumu un bojājumu (pēc nogurdinošā darba un treniņiem), paaugstina muskuļu šūnu hidratāciju un sekmē muskuļu augšanu un atjaunošanos.

L-metionīns un L-treonīns paaugstina holīna, imūnglobulīnu un antivielu sintēzi, mazina holesterīna saturu asinīs, traucē taukainās hepatozes attīstību.

L-arginīns sekmē insulīna izstrādi, kā arī palielina muskuļu masu. Darbojas kā stiprs antioksidants, traucē tauku oksidēšanu un uztur normālu lipīdu līmeni asinīs.

L-triptofāns piedalās serotonīna sintēzē, kas ir galvas smadzeņu neiromediators. Kopā ar lizīnu triptofāns stimulē augšanas hormona sintēzi, pazemina holesterīna līmeni, mazina ēstgribu un uzlabo miega kvalitāti.

Sastāvs

L-izoleicīnu 120 mg, L-lizīns 114 mg, L-fenilalanīnu 103 mg, L-arginīnu 100 mg, L-glutamīnu 100 mg, L-leicīnu 100 mg, L-metionīnu 100 mg, L-treonīnu 100 mg, L-valīnu 87,7 mg, L-histidīnu 74 mg, L-5-hidroksitriptofānu 2 mg, C vitamīnu 10 mg, papildu komponentus.

Lietošana

Cilvēkiem ar vāju vaselību, sevišķi stresa stāvoklī, un veģetāriešiem – lietot 2 reizes dienā 5 tabletes pirms brokastīm un 5 tabletes pirms pusdienām.

Sportistiem iesācējiem.

 • Lietot 5-10 tabletes 20 minūtes pirms treniņa;
 • Pakāpeniski palielināt aerobās slodzes izturības palielināšanai;
 • Pakāpeniski palielināt spēka slodzes muskuļu masas palielināšanai;

Pieredzējušiem sportistiem.

 • Lietot 5-10 tabletes 20 minutes pirms treniņa;
 • Kopā ar nepieciešamo proteīna daudzumu (to nosaka atkarībā no ķermeņa masas un vecuma) lietot vitamīnus, minerālus, antioksidantus un fermentus. Tas palīdz organismam tikt galā ar lielām fiziskām slodzēm;
 • Katrai muskuļu grupai, kurai bija liela slodze, jādod atpūsties 48 stundas. Tas palīdzēs izvairīties no traumatisma un pietiekoši efektīvi palielināt muskuļu masu.

Papildus sportististiem (un ne tikai) iesakāms H-500 un Coral-Mine.

Kā iegādāties Protiviti?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!