Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Slimība kā izdziedināšanās. Ko vēlas pateikt mans ķermenis?

Slimība kā izdziedināšanās

Pilnvērtīga dzīves un laimes sajūta nav iespējama bez labas pašsajūtas, jo veselība cilvēka dzīvē ieņem noteicošo lomu.

Šis raksts veltīts katram, kurš vēlas rast atbildes un izpratni par paša sava organisma funkcionēšanu, un valodu kādā viņš ar mums cenšas sazināties.

Kas patiesībā ir slimības un kā tās veidojās?

Hipokrāts: “Slimības ir attīrīšanās krīzes no toksiskiem elementiem, bet simptomi ir dabiska organisma aizsardzība”.

Visas slimības ir nekas cits kā attīrīšanās process no toksikozes (vīrusiem, sēnēm, parazītiem, baktērijām u.c.), jo katru dienu mēs kaut ko ēdam, dzeram, par kaut ko sliktu domājam un daudz ko citu. Kā rezultātā dabūjam dažādas baktērijas, vīrusus, parazītus un tas viss nonāk mums organismā.

Organisma piesārņotība ar toksīniem, baktērijām, parazītiem

Katru dienu simtiem miljardu šūnu piedzimst un tik pat nomirst, un visu laiku notiek reģenerācijas procesi, kā rezultātā rodas daudzi atkritumi, jo vecās šūnas arī ir jāsadala un jāizvada no organisma. Papildus, šūna ēd, dzer un atstāj savas atkritumvielas, tā pat kā mēs un visu to pašu dara tie, kuri dzīvo organismā, proti, sēnes, baktērijas, vienšūņi un parazīti. Tātad ir skaidrs, ka organisms ir jātīra. Bet kas notiek? Mēs neattīrāmies, un sākam sajust simptomus, kurus uzskatām par slimībām.

Bieži vien cilvēki, kuri uzsākuši organisma attīrīšanu nobīstas no simptomiem, kuri parādās procesa gaitā, jo viņi domā, ka tas ko viņi dara, rada ļaunumu viņu organismam. Bet īstenībā visi šie simptomi, kuri notiek ar organismu, ir kliedziens pēc palīdzības. Organisms šādā veidā komunicē ar mums, bet mums jāprot tulkot visas zīmes, kuras organisms mums sniedz.

Mūsdienās daudzi naturopāti un ārsti uzskata, ka cilvēks būtu izdziedinājies, ja viņu nebūtu sākuši ārstēt ar zālēm un iejaukušies dabiskajos procesos.

Organisms ir ļoti gudra būtne. Katrai šūnai ir saprāts un katrai blaknei, kuru mēs uzskatām par slimību, ir savs iemesls. Nekas nenotiek tā pat vien, jo katra blakne ir izskaidrojama. Līdz ar to mums katram ir jāprot izprast savs ķermenis, jo pretējā gadījumā varam nodarīt lielu ļaunumu paši sev ar savu nezināšanu.

Britu naturopāts Harijs Klemens: “Domājot par sarežģījumiem mums vienmēr jāpatur prātā tas, ka tie pārāk bieži mēdz rasties nevis no slimības, bet no ārstēšanas”.

Tātad mums ir jāsaprot, kā mums palīdzēt savam organismam, nevis kā viņu sākt nīcināt ārā.

Organisma toksikoze

Sirds-asinsvadu sistēma

Kad organisms ir sakrājis toksīnus, sirds-asinsvadu sistēma cieš pirmā no toksiskās slodzes. Sirds-asinsvadu sistēmā toksīni nogulsnējas gar asinsvadu sieniņām, tie uzkrājas, asinis kļūst biezākas un cilvēks to izjūt vai nu kā zemu, vai nu kā augstu asinsspiedienu. Zems asinsspiediens nozīmē, ka šūnas nesaņem skābekli un barības vielas, jo netiek nodrošināta pietiekoši kvalitatīva barību vielu piegāde.

Piemēram, ja mēs sasietu visus asinsvadus vienā virknē, tad ar to daudzumu varētu 8x aptīt apkārt zemeslodei. Un paši mazākie kapilāriņi ir tik maziņi, ka caur viņu iziet tikai viens eritrocīts. Ja viņi ir salipuši, viņi nevar iziet cauri un riņķot, asins mazajos kapilāros, un tas var novest pie dažādām problēmām.

holesterīns Asinsspiediena norma ir 120 uz 80. Pie 10% toksīnu neizvadīšanas šī norma nokrīt uz 110 – 70. Ja neizvadās 20% toksīnu tad tā nokrīt uz 100 – 60. Un, ja no organisma nav izvadīti 30% toksīnu, tad asinsspiediens nokrītas uz 90 – 50, un šo mūsdienu medicīna ir nosaukusi par veģetatīvo distoniju. Bet reāli veģetatīvā distonija nozīmē, ka asinsvadi ir piesārņoti, skābeklis netiek piegādāts un cilvēks izjūt dažādas sliktas pazīmes (elpas trūkumu, panikas lēkmes un dažādus stāvokļus saistītus ar nervu sistēmu).

Savukārt kad organisms tā vairs nespēj funkcionēt, jo viņam kaut kā tās asinis ir jādabū cauri asinsvadiem un organisms sāk asinsspiedienu celt, un tā jau ir hipertonija, jeb paaugstināts asinsspiediens. Un cilvēks domā, ka viņš ir slims, bet īstenībā organisms ir piesārņots, jo organisms vairs nespēj pilnvērtīgi funkcionēt tādos apstākļos. Šādos apstākļos nekad nebūs skābekļa un nekad nebūs pareiza mikrocirkulācija.

Bet ko dara medicīna? Medicīna ar zāļu palīdzību mākslīgi atbrīvo artērijas, kuras pēc tam zaudē tonusu, atslābst un šūnas jebkurā gadījumā skābekli nesaņem. Papildus zāles izjauc to pašu artēriju sieniņu veselību utt.

Visas elpceļu saslimšanas

Organisms noteiktā brīdī noliek visus toksīnus vairogdziedzerī, mandelēs un kakla zonā. Ap mandelēm atrodas limfmezgli un tur dzīvo imūnšūnas, kuras visu laiku patrulē un pārķer dažādus kaitēkļus.

Elpceļu saslimšanas Savukārt degunā atrodas adenoīdi, kuri kļūst lieli un līdz ar to nekas nespēj izvadīties laukā, un cilvēks atkal domā, ka ir saslimis. Bet ar visiem šiem procesiem (iesnām, klepu utt.) organisms cenšas attīrīties un atjaunoties.

Jāpiebilst, ka mandeles un adenoīdi ir sargposteņi, lai infekcijas nenokļūtu galvā (lai nebūtu meningīts u.c.). Bet, ja mēs viņus izgriežam (ārsti jums neko citu nepiedāvās), mēs izgriežam sava organisma aizsardzības spējas.

Ja paši neko nedarām lietas labā tad organisms pēc kritiskas robežas pats cenšas attīrīties un mēs sākam slimot. Bet, ja mēs visu pareizi darīsim, ja mēs laicīgi tīrīsimies, nodrošināsim organismu ar visu nepieciešamo, tad mēs savedīsim kārtībā pilnīgi visu, ieskaitot mandeles un adenoīdus.

Astma

Astma arī tiek traktēta kā slimība. Viens no iemesliem var būt tas, ka bronhos var dzīvot sēnes, parazīti un daudz kas cits. Un vēl viens iemesls, ka cilvēks vienkārši nedzer ūdeni. Parasti šī problēma ir veciem cilvēkiem, kuri nedzer ūdeni, jo viss vairāk ūdeni cilvēks zaudē caur elpceļiem. Tieši šī iemesla dēļ organisms saprot, ka ūdeni cilvēks zaudēt nedrīkst, līdz ar to bronhos veidojas histamīni, kuri nobloķē plaušu alveolas lai nezaudētu mitrumu.

Lai cilvēkam nenāktos pielietot visas metodes, kuras pielieto medicīna lai visu atbloķētu, viņam vienkārši ir jāiemācās pietiekošā daudzumā dzert dzīvs, sārmains, bioloģiski pieejams ūdens.

Bezmiegs

Bieži vien mums ir kortizols un adrenalīns, ko mēs varam nomierināt ar dabas vielām. Dabā ir dabīgs augs grifonija, kura stresa hormonu un adrenalīnu noņem un kortizolu pārvērš serotonīnā.

Bet nekādā gadījumā nedrīkstam “izslēgt” savas smadzenes ar ķīmiju, jo organisms par to mums agri vai vēlu atriebsies.

Bezmiegs arī var tikt izraisīts dēļ magnija un aminoskābju trūkuma.

Ādas saslimšanas

Ādas slimības arī nav nekādas slimības. Organisms ādu izmanto kā izvadorgānu, kad toksīni ir tik daudz sakrājušies, ka viņus vairs nav kur likt. Un tieši šī iemesla dēļ organisms ir spiests visu grūst caur ādu laukā, jo visi pārējie orgāni un sistēmas jau ir pārslogotas. Bet ko šajās situācijā dara cilvēks? Viņš iet pie kosmetologa un citiem speciālistiem un veic dažādas procedūras lai tik viņš būtu “skaists”. Bet patiesībā problēmu neatrisina, bet gan pasliktina.

Ādas saslimšanas - sieviete ar piesārņotu organismu Nereti cilvēkiem tiek smērētas visādas hormonu ziedes lai tik viss ieietu atpakaļ organismā. Mēs uzskatām, ka pret cilvēkiem ar ādas problēmām, kā viņi tiek ārstēti, tiek veikts diezgan liels noziegums, ja pat maziem bērniņiem no 3 gadu vecuma tiek smērēta viņa āda ar hormonālām ziedēm…

Kas ir hormoni? Hormoni nomāc organisma imūnsistēmu. Piemēram, ja imūnsistēma cīnījās ar infekciju un grūda viņu caur ādu laukā, tad pēc hormonu pielietošanas imunitāte tiek iznīcināta un visas infekcijas, vīrusi utt. tiek iedzīti atpakaļ organismā.

Kādas sekas no tā visa var rasties? Piemēram, puikam var neaugt bārda, viņš vienkārši nekļūst par vīrieti, jo šie te hormoni ir izjaukuši pašu hormonu darbību. Var rasties dažādas locītavu problēmas (artrīti, neattīstīties līdz galam locītavas, nodilt locītavas u.c.).

Tātad visas ādas problēmas arī ir jārisina no cita gala. Ir nepieciešams attīrīt organismu, attīrīt kuņģa zarnu traktu, nieres, aknu, limfu – visu.

Locītavas

Vēl viena vieta kur organisms noliek sakrātos toksīnus ir locītavas. Tad ir artrīti, artrozes, reimatoīdi.

Onkoloģija

Pēdējā stadija ir onkoloģija, ja cilvēks neko lietas labā nav darījis, nav tīrījies, jo organisms vairs nespēj tikt galā ar visiem mēsliem, kurus cilvēks ir uzkrājis.

Bet pat onkoloģijas gadījums nav bezcerīgs, ja cilvēks neiejaucas ar ķīmiju. Izgriež kas ir griežams un tīra organismu, stimulē imūnsistēmu…

Kā teica medicīnas vēsturnieks Harijs Kortjē: “Mūsdienu sabiedrība ar slimībām un nāvēm dārgi maksā par monopolu, kuru mums uzdāvināja medicīna pagājušajā gadsimtā”.

Slimība kā izdziedināšanās

Apskatīsimies kas notiek ar mūsu organismu kad mēs saprotam, ka mums ir jātīrās un sākam kaut ko mainīt savā dzīvē.

Jaunas, veselas dzīves uzsākšana

Daudzi cilvēki uzsākot tīrīšanās posmu bieži vien nobīstas, ja pēkšņi viņiem parādās pumpas, augoņi un tamlīdzīgi. Kā rezultātā cilvēki met plinti krūmos un sēžas uz antibiotikām lai sadzītu visu atpakaļ. Bet ir jāsaprot, ka visi šie procesi ir tikai organisma attīrīšanās – organisms beidzot ir laimīgs, ka var attīrīties, ja mēs viņam netraucējam. Kā saka: “Netīru māju neizmazgāsi neredzot visa tā mēslus”.

Katram ir jāieklausās savā organismā, ko viņš dotajā procesā dara un netraucēt, nestresot, neskriet pie ārsta utt.

Doktors Stenlijs Bass: “Būtībā, tad kad mēs mainām dzīvesveidu, pārtiku, attīrāmies, mēs mainām zemākas kvalitātes produktus pret augstākas. Ja augstākas kvalitātes produkts ienāk organismā nekā mūsu šūnas kas mums ir, tad organisms sāk atgrūst zemākas kvalitātes materiālu dodot vietu jaunām, veselām šūnām un ļaujot veidot jaunus, veselus audus”.

Visi Coral Club produkti nodrošina visiem mums “zaļo svaigēšanu”. Tas ir ļoti tīrs, kvalitatīvs, zaļš šūnu uzturs no dabas vielām. Tie ir augstākās kvalitātes materiāli, kurus mēs dodam organismam. Papildus tās ir dabas vielas, kuras palīdz tīrīt orgānus, bet viņas ne tikai tīra, bet arī baro mūsu šūnas.

Kā mēs varam palīdzēt organismam attīrīties?

Mēs varam organismam palīdzēt attīrīties ar dabas vielām. Ja mēs gribam palīdzēt organismam tad mums ir jāpalīdz ar tām vielām, kuras nenomāks imunitāti. Piemēram, skudru koka miza ir plaša spektra dabīga antibiotika, kura reāli palīdzēs cīnīties ar to kas organismā ir savairojies.

Vēl viena dabīga antibiotika ir koloidālais sudrabs. Koloidālo sudrabu var pūst uz mandelēm, ausīs, degunā, mutē – visur.

Ja mums ir klepus un sen neesam veikuši pretparazitāro programmu, tad obligāti ir jāņem palīgā pretparazitārie līdzekļi (Melnais rieksts, Parafaits, Ķiploks, OpiStops).

Kāds sakars klepum ar parazītiem? Jāzina, ka parazītu oliņas attīstības stadija līdz kāpuram notiek tieši plaušās. Vairāk par šo tēmu skatieties nodarbību: Rudens attīrīšanās.

Tātad, ja mēs saprotam, ka organismā norit tīrīšanas process, nevis slimība, tad pietiek ar to, ka paņemam kādu no dabas antibiotikām un vienu pretparazitāro līdzekli.

Savukārt lai visu organismā sašķeltu un izvadītu laukā, tad talkā ir jāņem fermenti, kuri kalpo kā “sanitāri”. Pieaugušajiem tas ir Assimilators, bet bērniem Papaija.

Sārmu-skābju līdzsvars

Otrs mūsu visu uzdevums ir celt sārmu-skābju līdzsvaru. Mums ir nepieciešama sārmaina vide lai darbotos imunitāte, jo tikai sārmainā vidē imūnšūnas strādā teicami.

Piemēram, organisms paceļ temperatūru tik augstu cik augstā viņam ir ērti strādāt, jo imunitāte labāk strādā tieši augstā temperatūrā, un mēs nedrīkstam organismam traucēt. Bet ko darām mēs? Mēs nositam temperatūru un iedzeram ķīmiju, kura mums nobloķē imunitāti un visu pārējo. Līdz ar to mēs izjaucam visus dabiskos attīrīšanās procesus.

Kā samazināt temperatūru? Ja jums būs dabas pretparazitārie līdzekļi un pH pacēlāji, piemēram, sārmains ūdens ir spēcīgs antioksidants, tad organisms temperatūru turēs vieglā režīmā un temperatūra nepacelsies. Bērni, kuri dzer sārmainu ūdeni slimošanas laikā, viņiem temperatūra nekad nepaceļas līdz kritiskai robežai.

Lai slimošanas laikā celtu pH līmeni, var dzert siltu koncentrētu (uz 0.5L ūdens) Coral Mine un paralēli var izšķīdināt mazākā ūdens tilpumā H-500, kurš ir spēcīgākais antioksidants pasaulē un arī ceļ pH līmeni. Ja ir ļoti slikti tad H-500 var dzert līdz pat 6 kapsulām dienā.

Simptomi, kad nomaina zemākas kvalitātes produktus pret augstākas kvalitātes

 • Organisma attīrīšanas sākumposmā var izjust galvas sāpes, nogurumu, spēku izsīkumu. Tas viss nozīmē, ka organisms izvada toksiskas vielas, jo viņam beidzot ir spēks to izdarīt. Toksīni visu izvades laiku radīs kairinošu iedarbību izsaucot šādus simptomus.
 • Var būt sirdsdarbības pazemināšanās, sirdsklauves, asinsspiediens. Tas viss ir normāli, var ilgt 10 dienas un tad nomierināties. Sākuma fāze ir no 10 dienām, līdz vairākām nedēļām.
 • Nesaprotama noguruma gadījumā ir jāsaprot, ka organisms no ārējiem resursiem pārkārto enerģiju uz iekšējiem. Viņš vairs nedod tik daudz spēka muskuļiem, jo sāk pārstrukturēt savu spēku. Un šis viss ir nekas cits, kā organisma atjaunošanās. Spēku pārgrupēšanās dod smadzenēm sajūtu, ka organisms ir vājš, noguris, un tādos brīžos jāļauj organismam vienkārši atpūsties, lai viņš spētu pārstrukturēt savus iekšējos spēkus. Svarīgi būt pacietīgam un mīlošam pret savu ķermeni.
  Savukārt pēc kāda brīža, ja jūs vien neizvarosiet savu organismu attīrīšanas laikā, viņš jums pateiks paldies par to. Kaut kādā brīdī simptoms pāries un enerģija pacelsies, tas ir dabas likums.
  Kā arī viss šis process ir atkarīgs no tā, kādā stāvoklī ir akna, žults ceļi. Izdalīsies liekā žults, tīrīsies akna, izvadīsies šlakvielas no artērijām, vēnām un kapilāriem, iztīrīsies artrīta nogulsnes no locītavām.
 • Drudzis un saaukstēšanās – priecājamies! Viss trakākā situācija ir tad, kad organisms jau vispār neslimo, jo viņš tad ir atteicies vispār kaut ko tīrīt un darīt “mēslu bedrē”. Un diemžēl tādi cilvēki arī ir un ne mazums, ka imūnsistēma ir atteikusies strādāt.
 • Āda var pārklāties ar izsitumiem. Dažādas pumpas var parādīties, kuras nav bijušas, jeb ir bijušas un parādīties vairāk. Tas arī ir normāli – process notiek!
 • Var uzkārties zarnu trakts. Bet pēc dažām dienām parasti visam būtu jānormalizējas.
 • Uz kādu brīdi var parādīties caureja, jo tas arī ir tīrīšanās process.
 • Var uzrasties nervozitāte, dažādas garastāvokļa maiņas, garīgā depresija, uzbudinātība, aizkaitināmība.
 • Bieža urinēšana.

Visi šie simptomi var mainīties atkarībā no vielām, kuras organisms grūž no sevis laukā, un no enerģijas daudzuma.

Nobeigums

Diemžēl pie pasaules iekārtotās sistēmas neviens cilvēku nemāca domāt un paskatīties uz paša savu organismu no citas puses. Līdz ar to mums katram ir jābūt tik gudriem, lai neviens nespētu mūs iznīcināt gan fiziski, gan garīgi.

Mums katram jāiemācās ieklausīties savā ķermenī, mīlēt, rūpēties un nedarīt viņam pāri. Organisms nekad neprasīs no mums to, ko viņam nevajag, bet gan to, kas viņam pēc likuma pienākas, ja vien mēs to klaji neignorējam.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Slimība kā izdziedināšanās. Ko vēlas pateikt mans ķermenis?

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top