Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 05.06.2022

Vakara formula

Vakara formula

Evening Formula

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Produkts “Vakara Formula” palīdzēs jums stresa un depresijas gadījumos un normalizēs miega, nomoda ciklu. “Vakara Formula” sastāvdaļas izlasītas tā, lai produkts ne tikai pasargātu nervu sistēmu no stresa radītām situācijām, bet arī uzlabos garastāvokli un sniegs tonizējošu iedarbību.

“Vakara formula” īpašības

  • Normalizē psihoemocionālo stāvokli.
  • Novērš depresijas un hroniska noguruma simptomus.
  • Palīdz pārvarēt stresa situācijas un paaugstina darba spējas.
  • Sniedz vispārspēcinošu un tonizējošu iedarbību.
  • Veicina miega un noskaņojuma uzlabošanos.

Aktīvo komponenšu darbība

Tianīna aminoskābe izvilkta no tējas lapām, kurai ir unikālas antioksidanta īpašības. Tianīns stimulē dopamīna hormona izstrādi, mazina spriedzi un nervozitāti, palīdz atjaunot nervu sistēmu pēc pārslodzēm, uzlabo garastāvokli, nodrošina mierīgu un atbrīvotu stāvoklis.

Zāļu melisas ekstrakts īpaši tiek novērtēts kā labs nomierinošs līdzeklis nervu spazmām, bezmiegam, paaugstinātai uzbudināmībai. Par to atbild zālē esošie polifenoli, flavonoīdi, citrāli, citronellāls un kariofilēns. Melisas fenolkarbonskābe veicina nervozā stāvokļa likvidēšanu, samazina tahikardiju, maigi mazina krampjus.

Parastais apiņu ekstrakts satur apiņu taukskābju kompleksu (gumulona, lupulīna), slavens ar savu nomierinošo, pretkrampju iedarbību. Kā arī B (B1, B3, B6) grupas vitamīnu virkne palīdz tikt galā ar paaugstinātu uzbudinātības stāvokli, paaugstinātu emocionālo slodzi, atjaunot pareizu miega un nomoda režīmu.

baikāla ķīverenes ekstraktsBaikāla ķīverenes ekstrakts pēc nomierinošās iedarbības ir daudz pārāks par baldriānu. Šādu efektu dod īpaša, ietverošā flavonoīdu grupa (baikalīns, skutelarīns, oroksilīns), kura palīdz samazināt CNS uzbudināmību, samazina saspringumu.

Asinszāle ir slavena ar hipertiīna saturu, kurš nomierinoši iedarbojās pie depresijas un trauksmes stāvokļiem, stresiem, nervu sabrukumiem. Tā iedarbība ir saistīta ar spēju kavēt pārmērīgu neirotransmiteru “impulsīvās uzvedības” aktivitāti – serotonīna, norepinefrīna un dopamīna.

Ne velti magniju sauc par antistresa elementu. Tas bremzē uzbudinājuma attīstības procesus Centrālajā Nervu Sistēmā, samazina organisma jutību pret ārējiem kairinātājiem, mazina nervu muskuļu krampjus un paaugstinātu nervozitāti.

Sastāvs

Tianīns 100 mg, melisas ekstrakts 100 mg, apiņu ekstrakts 100 mg, asinszāles ekstrakts 100 mg, magnijs (glicianāts) 75 mg, baikāla ķīverenes ekstrakts 50 mg, papildus komponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem – pa 1 kapsulai 1 reizi dienā ēšanas laikā, dienas otrajā pusē.

Kā iegādāties Vakara formula?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!