Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Veselīga ķermeņa kopšana un sievietes ādas skaistums

Veselīga ķermeņa kopšana un sievietes ādas skaistums, ādas kopšana

Sievietes āda ir viņas vizītkarte, un katra sieviete vēlas lai viņai būtu skaista āda. Āda atspoguļo ne tikai sievietes skaistumu, bet arī viņas veselības stāvokli. Ja sievietei nav kārtībā orgānu sistēmu darbība, viņa nerūpējās par to veselību, ja viņai nav kārtībā kuņģa zarnu trakts, akna ir sliktā stāvoklī un, ja pati atrodas lielā stresā, līdz ar to saglabāt ādas skaistumu no ārpuses būs samērā grūti.

Ļoti svarīgi ir tas ko mēs ar savu organismu darām no iekšpuses, kā mēs viņu atveseļojam, ko mēs ēdam, kādus produktus lietojam, jo āda barojās pēc atlikuma principa. Un, ja mūsu organismam pietrūkst barības vielas (nutrienti), tad arī pietrūks mūsu ādai, nagiem, matiem, zobiem – mūsu skaistumam. Ja āda nav tāda, kādu mēs gribētu konkrētajā vecumā, tad pirmām kārtām būtu jāpadomā par organisma veselību.

Ādas kopšana no iekšpuses

Ja mēs runājam par to, ka āda barojās pēc atlikuma principa, tad pirmām kārtām ādu ir nepieciešams pabarot no iekšpuses un tas ir jāapzinās ikvienam. No ārpuses mēs varam vairāk vai mazāk aizsargāt ādu un palīdzēt viņai atjaunoties, bet pamatā āda veidosies no tā, kas ir organisma iekšpusē, kādas barības vielas organisms saņem.

Ūdens

Ūdens glāze

Pats pirmais un pats būtiskākais ādas kopšanas līdzeklis no iekšpuses ir un paliek ŪDENS! Kad mēs piedzimstam, mēs 90% sastāvam no ūdens, bet kad mēs aizejam no šīs pasaules, mūsu organismā paliek tikai 60% ūdens. Un mēs redzam, kā āda sažūst, sakrītas, kā mēs paliekam aizvien sausāki, un viens no galvenajiem iemesliem ir ūdens trūkums mūsu organismā. Un šī ir lielākā cilvēka problēma, ka viņš nav radis dzert ūdeni. Ir ārkārtīgi svarīgi saprast un tikt skaidrībā par paša savu organisma funkcionēšanu, jo ne kurš katrs ūdens mūsu organismam ir derīgs. Mūsu organismam ir derīgs tikai bioloģiski pieejams ūdens ar visām dzīva ūdens īpašībām! Tas ir svarīgi pilnīgi visiem orgāniem, katrai organisma šūniņai.

Mūsu asins pH ir 7,43 (konstante), un, ja pH nokrītas līdz 7,1 tad cilvēks ir jau miris. Bet lai uzturētu pH līmeni organisms nemitīgi atņem sārmainos mikro- makro elementus no mūsu zobiem, matiem, nagiem, kauliem – no visurienes, tikai un vienīgi ar vienu mērķi, lai uzturētu mūsu pH līmeni konstantē. No šejienes arī rodas visas cilvēka kaites, ja viņš neko lietas labā nedara. Sāk bojāties zobi, krist laukā mati, nosirmot, kauli kļūst trausli utt.

Piemēram, ja mēs dzeram kaut kādu ūdeni, nopērkamu lielveikalos, jeb nedod Dievs no zem krāna, tad būtībā mēs dzeram tehnisku ūdeni, kurš ir ar visādiem, vīrusiem, baktērijām, kurš neuzsūcas mūsu organismā, patērē mūsu pašu enerģiju un galu galā saskābina organismu. Būtībā šāds ūdens vienkārši “iztek” no mums caur starpšūnu telpu, nedodot nekādu labumu un pat kaitējot tam.

Stress

StressVisas problēmas ar ādu sievietēm bieži vien sākas ar stresu, un stress tā ir organisma saskābšana. Ja sieviete ilgstoši atrodas stresa (kortizola) varā, tad notiek hroniska, pastāvīga organisma saskābšana un par veselu, skaistu ādu ir ļoti grūti runāt. Skābā vidē nestrādā hormonālā sistēma, nestrādā barības vielas (nutrienti) utt. Šajā gadījumā ir nepieciešama grifonija, kas ir dabiskais antidepresants, kurš palīdz veidoties serotonīnam, tātad samazinot kortizola līmeni.

Grifonija ir produkts, kuru var lietot ilgstoši, šis nav produkts pie kura veidojās pieradums, salīdzinājumā ar visiem ķīmiskajiem antidepresantiem, kuri ir neirotoksiski, un iznīcina smadzeņu šūnas.

Aminoskābes

Nākošā svarīgā produktu grupa skaistumkopšanas virzienā ir aminoskābes. Āda tā pat kā viss pārējais ķermenis pamatā sastāv no aminoskābēm. Mati, nagi tie visi sastāv no aminoskābēm. Mēs nevaram uzbūvēt veselus saistaudus, veselu ādu bez aminoskābēm. Ja mēs vēlamies elastīgu ādu, nostiprināt to, tad bez aminoskābēm neiztikt. No aminoskābēm sintezējas kolagēns, kas nosaka mūsu ādas elastību un elasticitāti.

Aminoskābju produkti: Hlorella, Spirulīna, Lucerna, Deili Delišes Bjūtī Šeik un Protiviti Ultra.

Hialuronskābe

Visi ir dzirdējuši par skaistuma injekcijām, ka hialuronskābe tiek injekcēta ādā, jo viņa piesaista ūdens molekulas, kā rezultātā āda kļūst tvirtāka un skaistāka. Bet Bi-Lurons ir lielisks veids kā uzlabot ādas stāvokli no iekšpuses un paralēli arī kaulu, locītavu sistēmu. Ja locītavas ir sausas, krakšķošas, tātad viņām pietrūkst hialuronskābes. Bieži vien skrimslis, kurš ir locītavā ir nodilis, un, ja no viņa pāri ir palicis kaut 1 mm tad viņu var atjaunot (atjaunojās locītavu šķidrums un atjaunojās skrimslis). Pamatā Bi-Lurons ir radīts tieši šādai vajadzībai, bet āda, kaulu sistēma un saistaudi ir savstarpēji saistīti. Tātad atjaunojot kaulu sistēmu, atjaunojās saistaudi un āda. Līdz ar to ir iespējams apiet injekcijas, kuras darbojas tikai lokāli.

Šie ir tikai daži, būtiskākie ādas atjaunošanas nosacījumi, kuri tika apskatīti.

Pirms iedziļināties tālāk par ādas ārējiem kopšanas līdzekļiem, ir vērts saprast kā kosmētika klasificējās.

Ādas kopšana no ārpuses

Ādas attīrīšana

Pirmajā ādas kopšanas procesā ir ādas attīrīšana no netīrumiem, no kosmētikas, jo nedrīkst uz netīrām porām klāt virsū krēmu, losjonu vai citu produktu.

Sejas attīrīšanai no Privilege kosmocevtikas kolekcijas ir attīrošais sejas pieniņš, satur kona kafiju un vielas, kuras uzlabo mikrocirkulāciju. Ar pieniņu var noņemt arī acu kosmētiku. Un sejas nomazgāšanai ir jālieto ūdens, ko daudzas sievietes mēdz nedarīt.

Ādas mitrināšanai

Mitrinošais toniks ļoti labi uzlabo ādas mikrocirkulāciju. Mikrocirkulācija ir svarīga, jo no asinsrites ir atkarīgs kā mūsu šūnas tiks apgādātas ar barības vielām. Mitrinošais toniks relaksē seju, sejas muskuļus, jo spazmas ir tieši tās no kā rodas ādas grumbas. Toniks arī lietojams ādas mitrināšanai pēc sejas ādas notīrīšanas.

Sejas skrubi ieteicams lietot reizi nedēļā. Enzīma pīlings aizvāc atmirušās ādas šūnas. Enzīmi arī veicina jaunas ādas veidošanos. Enzīma pīlingā nav abrazīvās daļas, kuras nav piemērotas ādai ar kuperozi, jūtīgai ādai, tā pat ādām, kurām ir aknes jeb pinnes problēmas.

Sejas un matu maskām var izmantot dažādas variācijas. Par sejas un matu masku rekomendācijām skaties “Privilege ādas kopšana” video no 39:30 minūtes.

Vineta Meduņecka un Iveta Žīgure: Privilege ādas kopšana

Kosmocevtikas Privilege krēmi

Atjaunojošā acu krēma sastāvā ir A, E, C vitamīns, kona kafijas un kumelītes ziedu ekstrakts, kas neļauj veidoties tūskai ap acīm un tumšajiem lokiem. Sastāvā esošais kona kafijas eļļa palīdz ādā veidoties kolagēnam. Acu krēms ir aktuāls ikvienam un nostiprinās ādu ap acīm.

Intensīvais serums ādai ap acīm, izlīdzina tekstūru, cīnoties ar noguruma un ādas novecošanās pazīmēm. Regulāri lietojot, mazinās pigmentācija un tūska, āda kļūst tvirtāka.

Pretnovecošanās nakts krēma sastāvā ir argilerīns, kurš atslābina sejas muskulatūru. Viņu ļoti labi lietot uz nakti, kas ļaus atslābināt sejas muskulatūras spazmas. Alveja, A, C vitamīns un hialuronskābe veicina sava kolagēna sintēzi ādā.

Pretnovecošanās dienas krēms ideāls un viegls mitrinošs līdzeklis, kas nodrošina maksimālu ādas barošanu un mitrināšanu! Satur aktīvo pretnovecošanās komponentu kompleksu, kas samazina grumbu daudzumu, stiprina un atjaunina ādu.

Intensīvs serums sejai – ādas mirdzumam un veselībai šūnu līmenī. Nelīdzens tonis, tekstūra, novecošanās un noguruma pazīmes ir galvenie inovatīvā seruma iedarbības virzieni.

Pārējie ķermeņa kopšanas līdzekļi un rekomendācijas

Emu tauki pirmām kārtām paredzēti visām tām ādām, kuras ir ļoti jūtīgas, kurām ir kuperoze, sausumi, dermatīti. Viņi satur ļoti daudz taukskābes, pateicoties kam emu tauki ļoti labi uzsūcas neatstājot taukainību uz ādas un ir lielisks dziedējošs efekts.

Emu taukus lieto pie dažādiem kodumiem, apdegumiem, rētu mazināšanai, jo īpaši svaigām rētām. Viņš ir lielisks līdzeklis ādai ap acīm, nekad neveidosies pietūkums ap acīm. Emu taukus droši var izmantot roku, kakla kopšanai. Vasarā aizsargā no apdegumiem, bet ziemā no apsaldējumiem.

Ja ir aknes, infekcijas problēmas ļoti labi palīdzēs emu tauki ar tējas koka eļļu. Aknes problēmu gadījumā var arī izmantot koloidālo sudrabu kā losjonu, jeb sudraba gēlu, no rīta un vakarā.

Lielisks produkts ir tējas koka eļļa, kuru var lietot dažādās situācijās, piemēram, ja ir dažas pumpas tad ar tējas koka eļļu var apstrādāt un pumpas pazudīs. Herpes sākuma stadijā var likt virsū tējas koka eļļu un viņa pāries.

Ja plaisā kāju pirkstu starpas, kas ir sēnes problēma, tad arī var lietot tējas koka eļļu vienkārši apstrādājot pirkstu starpas. Var kombinēt kopā ar Koloidālo sudrabu.

Vannas sāls ar H-500

Vannas sāls pagatavošana vienai reizei: Atlantijas okeāna sāli iebērt 1/2 krūzīti. Klāt pievienot četras H-500 kapsulas un ~5-7 izlietotas Koral-Main paciņas (saturu pievienot). Ja sagatavoto vannas sāli plānots izmantot vairākas reizes, tad būtiski nepieļaut sāls samitrināšanu, jo samitrinot H-500 zūd visas tā īpašības.

Vannas sāls pielietojumi:

  • Pievienojot vannā 1-2 kausiņus vannas sāli, ūdens kļūst sārmains un pateicoties H-500 ādas poras atveras, kā rezultātā  āda spēj gan uzņemt visu labo, gan izvadīt toksīnus. Savukārt izkāpjot no vannas, ūdens būs skābs, jo tas liecinās par to, ka caur ādu tika izvadīti visi toksīni.
  • Ja nav vannas, bet gan duša, tad var apstrādāt ķermeni ar vannas sāli un pastāvēt 4-5 minūtes lai iedarbojas.
  • Zobu aplikācijām – ļoti labi dezinficē un dziedē. Vannas sāls ir antibakteriāla, balina zobus, uzlabo zobu emalju, izvada no mutes dobuma (limfas) toksīnus, un rada patīkamu, svaigu sajūtu, kā pēc zobu higiēnista.
  • Ja ir blaugznas matos, kas ir sēnīte, tad var vannas sāli iemasēt galvā un nedaudz paturēt, jeb pret blaugznām var izmantot tējas koka eļļu, piepilinot divas pilītes pie matu šampūna.
  • Sejas maskām var izmantot, maigi uzklājot uz sejas un paturot, klāt var pievienot emu taukus.
  • Kāju sēnītei var taisīt kāju vanniņas.
  • Noņem tūsku, nogurumu, atslābina muskuļus.

Mutes dobuma kopšana

Visi zina, ka cilvēka mutes dobums ir viss netīrākā vieta un ir svarīgi ekoloģiski, pareizi kopt mutes dobumu. Jāsaprot, ka visas putojošās zobu pastas, kuras satur dažnedažādas kaitīgas vielas (laurilsulfāti u.c.) caur mūsu gļotādu uzsūcas, piesārņojot organismu.

Coralbrite zobu pasta ar fosilo koraļļu hidroksiapatītu palīdz saglabāt zobu emalju veselu un pasargāt no zobu kariesa. Tā uzlabo zobu emaljas remineralizācijas procesus, padara tos dabīgi gaišākus un samazina zobu jutīgumu. Regulāri lietojot zobu pastu samazinās zobakmens veidošanās un tad principā zobu higiēnista apmeklējumu biežums vai nepieciešamības samazinās.

Zobu, jeb smaganu iekaisumiem var izmantot vannas sāls aplikācijas un papildus koloidālo sudrabu.

Mutes dobuma dezinfekcijai var skalot muti ar ūdenī piepilinātu (5 pilītes) tējas koka eļļu.

Nobeigums

Visu pieminēto produktu sastāvs ir unikāls, ļoti iedarbīgs un vērtīgs. Līdz ar to aptver un nodrošina pilnvērtīgu ķermeņa kopšanas produkcijas klāstu.

Nobeigumā gribētos uzsvērt, ka pirms sākt barot savu ādu un organismu, sākumā ir jāattīra savs kuņģa zarnu trakts, akna, nieres, limfātiskā sistēma un tikai tad var iegūt labu rezultātu, tikai tad viss labi strādās un iedarbosies.

Dabā viss savā starpā ir saistīts un atrodas harmonijā, un mūsu organisma funkcionēšana nav nekāds izņēmums. Tieši tādēļ novēlu jums atrast savu līdzsvara punktu un dzīvot harmonijā ar dabas likumiem.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un nutricioloģes/kosmetoloģes Ivetas Žīgures materiāliem.

Iveta Žīgure un Velga Dundure: Veselīga ķermeņa kopšana

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top