Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 18.06.2024

Veselīgs sports un enerģija

Veselīgs sports un enerģija

Vairums cilvēku domā, ka sports tā ir veselība. Bet diemžēl tas tā nav. Sports neizbēgami ir saistīts ar pārslodzēm, traumām utt. Realitātē daudzi profesionāli sportisti vecumdienās ir kļuvuši par invalīdiem, kuri nav saudzējuši sevi, jeb vienkārši nav zinājuši ko iesākt.

Šajā jomā Coral Club ir ieguldījis nozīmīgu artavu sportistu veselības uzlabošanā. Runa iet gan par sportistu sasniegumiem sportā, gan par viņu veselību. Sportisti, kuri lieto Coral Club produkciju, spēj atjaunoties – viņi spēj atjaunot visus organisma resursus, kuri sporta laikā tika patērēti. Rezultātā sportistiem nav tās veselības problēmas, kuras ir daudziem citiem sportistiem, kuri nelieto, jeb nezina par Coral Club produkciju.

Arī parasts cilvēks ikdienas režīmā dzīvo ar ļoti lielu enerģijas patēriņu. Cilvēkiem bieži ir priekšstats – “Ja es sportošu tad es būšu veselīgs”. Diemžēl šis priekšstats ir maldīgs. Cilvēks, kurš nodarbojas ar amatieru sportu iegūst ļoti daudzas veselības problēmas. Tai skaitā meitenes, kurām rodas reproduktīvās sistēmas traucējumi utt.

Sports tas ir MAKSIMĀLA ORGANISMA IZTUKŠOŠANĀS.

Kādas tad ir sportistu veselības problēmas?

 • Traumas (Lūzumi, izmežģījumi, dažādi sastiepumi, galvas traumas utt.);
 • Pārslodzes, kuras noved pie sirds, aknu, smadzeņu, virsnieru šūnu un citu dzīvībai svarīgu orgānu bojājumiem;
 • Farmakoloģisko stimulatoru negatīvā ietekme (Ķīmija izspiež visas organisma rezerves. Rezultātā var būt dažādas hormonālas problēmas. Nosēdinātas nieres, aknas. Impotence. Un gala rezultātā arī invaliditāte);
 • Uzturvielu deficīts, kurš ir nepieciešams normālai organisma darbībai.

Tas ko Coral Club piedāvā ir sistemātiska organisma atjaunošana šūnu līmenī!

Kas nepieciešams sportistam, lai novērstu sporta radītās sekas un uzturētu veselību kārtībā?

Dzīvs ūdens

Dzīvs ūdens, kurš iekļūst šūnā bez lieka enerģijas patēriņa. Ūdens, kuram ir vaļā klasteri, kuri savāc visas kaitīgās vielas un izvada tās no organisma. Dzīva ūdens pagatavošanas instrukcija.

Ūdens nozīme sportā Visus sporta veidus apvieno izturība. Un nav svarīgi vai tā ir fiziskā vai smadzeņu slodze. Izturība ir ne kas cits kā sārmainais pH līmenis. Jo vairāk mēs esam sārmaināki, jo lielāka izturība mums ir. Savukārt skābe tā ir saskābšana un attiecīgi izturības samazināšanās. Arī stress ir organisma saskābšana.

Skābā vidē nav skābekļa. Līdz ar to barības vielas nespēj cirkulēt vidē, kurā nav skābekļa un nenotiek mikrocirkulācija.

Visi uzsver: “Pēc sporta ir nepieciešams atjaunoties”. Bet ko tas īsti nozīmē? Tas nozīmē cik ātri organisms spēj normalizēt skābju-sārmu līdzsvaru. Kamēr skābes organismā turas un nav izvadītas, tikmēr principā cilvēks nav spējīgs pasportot.

Visi sportisti, kuri lieto vismaz dzīvu ūdeni Coral-Mine + H-500 atzīst, ka “Ja kādreiz vakarā pēc intensīva treniņa no rīta jutās salauzts un īsti nespējīgs pasportot, tad tagad tu no rīta celies augšā un tu esi atjaunojies!”. Tas nozīmē, ka tev atkal ir enerģija un tas viss ir skābju-sārmu līdzsvars.

H-500 lietošana

 1. Vienu stundu pirms treniņa izdzert 1 aizvērtu kapsulu.
 2. Tieši pirms treniņa atvērt un piebērt 1 kapsulu klāt ūdenim kopā ar Coral-Mine. Tas sniegs tūlītēju enerģiju.
 3. Uzreiz pēc treniņa izdzert vēl vienu atvērtu H-500 kapsulu, lai izvadītu laukā pienskābi.
 4. Un īsi pirms miega izdzert vienu aizvērtu kapsulu. Šajā gadījumā palīdzēs atjaunoties organismam un vadīs ārā visu lieko kas ir palicis pāri.

Piezīme: Sākumā tiem, kuri nav lietojuši H-500 ir jāizmēģina kā būs. Jo sākumā cilvēkiem, kuriem ir ļoti piesārņots organisms, var nākt miegs. Citi var arī neko sākumā nesajust, jo dēļ organisma piesārņotības H-500 darbosies uz attīrīšanās procesiem.

Organisma attīrīšana

Konors Makgregors Organisma attīrīšana ir svarīga katram cilvēkam, jo bez organisma attīrīšanas, par veselību nevar būt ne runas. Sportisti par organisma attīrīšanas nepieciešamību ļoti labi saprot, jo paši visādos veidos cenšas to darīt. Sportistiem organisma attīrīšana ir jāveic starplaikos, kad nav paredzētas tuvākajā laikā sacensības.

Organisma attīrīšanas programmas katram sportistam sastādām individuāli, jo katram ir sava organisma piesārņotības pakāpe, kā arī jāpielāgojas viņa grafikam. Bet kā pamatu var minēt tādas programmas kā Koral-Detoks, “Vesels zarnu trakts” un Kolo-Vada Plus, kuru starp citu ir iecienījis slavenais Īru cīkstonis Konors Makgregors.

Pēc būtības, Koral-Detoks programmu sportistiem būtu jālieto visu laiku, jo tajā ietilpst visi nepieciešamie produkti, kuri viņiem ir nepieciešami pamatu pamatos.

Šūnu uzturs

Coral-Mine organismā rada sārmainu vidi, normalizē skābju-sārmu līdzsvaru. Sārmaina vide normalizē šūnu funkcijas, un visa organisma darbību kopumā.

H-500 kavē brīvo radikāļu postošo darbību un palielina organisma enerģētisko potenciālu, stimulējot šūnu enerģijas ražošanu. 

Q10 – produkts, kuru lieto visi sportisti, un vienkārši cilvēki, kuri grib saglabāt savu jaunību, enerģiju un skaistumu. Q10 ir tas, kurš atbrīvo no šūnas enerģiju (ATF). Svarīgi ir saprast, ka koferments Q10 cilvēka organismā tiek izstrādāts līdz 21 gadu vecumam, bet tālāk, ja mēs to nepapildinām tad dzīvojam uz tā rezervēm.

Assimilators novērš eritrocītu saskābšanu, salipšanu un uzlabo mikrocirkulāciju. Tas nozīmē, ka asinis kļūst sārmainākas, skābekļa vairāk un mikrocirkulācija notiek daudz intensīvāka.

Assimilatora lietošana: Ja no rīta tukšā dušā dzer koraļļu ūdeni + H-500 + Assimilatoru (visu ūdenī izšķīdina), tad tīrās asinis un pārstrādājās visi pārtikas pārpalikumi. Tas ir ļoti svarīgi ik vienam cilvēkam, ne tikai sportistiem.

Visus Koraļļu Kluba produktus var pārbaudīt. Piemēru par asins stāvokli var redzēt zemāk redzamajā video (no 27. minūtes).

Aminoskābes

Atlēts dzer proteīnu Aminoskābes iedarbojas uz pilnīgi visām organisma sistēmām. Ir ļoti daudz olbaltumvielu produktu. Sportisti dzer kokteiļus, ēd pat pa veselai vistai dienā, lai tikai dabūtu olbaltumvielas un ķermeņa masu. Bet ir jāsaprot viens, ka no apēstā veidojās ļoti daudz atkritumu, jo no olbaltumvielu produktiem (gaļas, zivīm un arī proteīna kokteiļiem) notiek ļoti liela organisma saskābšana, un rezultātā veidojās urīnskābes, kuras pēc tam nogulsnējas uz locītavām un rodas locītavu problēmas.

Ir divi olbaltumvielu apstrādes procesi:

 • Anabolisms – no olbaltumvielām veidojās jaunas šūnas (tas ir labi);
 • Katabolisms – jaunu šūnu veidošanās procesā rodas ļoti daudz atkritumi, un tā savukārt ir ļoti spēcīga organisma saskābšana.

Coral Club rīcībā ir unikāls produkts Protiviti – tīras, kristāliskas, fermentētas aminoskābes. Protiviti produkts ir tik tīrs, ka apēdot, atkritumvielas vispār neveidojās.

Ir veikti pētījumi ASV un Krievijā, un ir pierādīts, ka izdzerot Protiviti aminoskābes, tās pēc 23 minūtēm ne tikai ir uzsūkušās asinīs, bet arī iekšā šūnās. Tātad viņas jau piedalās šūnu celtniecībā. Ar Protiviti produktu strādā Iļja Kondratjevs (ārsts, medicīnas un naturopātijas zinātņu doktors), kurš ASV strādā ar olimpiskajiem čempioniem.

Aminoskābes ir nepieciešamas ne tikai muskuļiem (sportistiem), kas ir absurds mīts, bet gan pilnīgi visiem cilvēkiem. No aminoskābēm sastāv mūsu neironi, imūnšūnas, eritrocīti (sarkanie asins ķermenīši). Aminoskābes ir TRANSPORTS visām citām vielām, ko mēs apēdam. Insulīns arī sastāv no aminoskābēm, tādēļ diabētiķiem aminoskābes arī ir nepieciešamas, lai insulīns spētu cukuru nogādāt šūnā, ja nebūs aminoskābes, cukurs vāļāsies asinīs un rodas diabēts.

Protiviti lietošana: Sportistiem būtu jālieto 8 tabletes dienā, bet parastiem cilvēkiem 5 tabletes dienā. Sportistiem jālieto pirms un pēc treniņa. Pirms, lai veidotos muskuļi un saistaudi. Kolagēns 80% arī sastāv no aminoskābēm. Visi skrimšļi, locītavas, āda. Protiviti produkts sportistiem ir Nr.1., jo bez aminoskābēm nekāds rezultāts, nekāda enerģija nebūs.

Kā papildus aminoskābju avotu pirms vai pēc treniņa var izmantot, sabalansētu proteīnu kokteili “Deili Delišes Bjūtī Šeik” ar uzturvielu kompleksu.

Nervu sistēma

Ja sportistam nervu sistēma nav kārtībā, tad viņš tā pat neko nesasniegs. Ir daudz talantīgi sportisti, bet startā viņi nespēj savākties, jo nervu sistēma nav kārtībā. Tādēļ par visu ir jāparūpējas un jāsakārto, ja vēlas rezultātu.

Grifonija ļoti labi nomierina nervu sistēmu. Nebūtu ieteicams sportistiem dzert pirms starta, kuri vēl ne reizi nav izmēģinājuši grifoniju, jo sākumā no grifonijas var nākt miegs – jāpaguļ lai nomierinās nervu sistēma. Katram iedarbība izpaužas individuāli.

MindSet – koncentrācijai, uzmanībai, enerģijai. Sportistam 2 kapsulas x2 dienā.

Taukskābes nepieciešamas nervu sistēmai, enerģijai, sirds veselībai, redzei, atmiņai. Šūnu apvalki un nervu šūnu mielīna apvalki arī sastāv no taukskābēm. Taukskābju produkti – Lecitīns, Omega 3/60. Lecitīns tīra asinis un dod enerģiju (fosfolīpīdi). Viena cukura molekula mums rada tikai 2 ATF molekulas (ATF molekula sniedz šūnai enerģiju), bet viena taukskābes molekula 32 ATF molekulas. Bez kvalitatīvām taukskābēm nebūs arī enerģijas.

Imunitāte

Sportistam sacensību laikā svarīga ir imunitāte, jo nevienam jau negribētos saslimt tieši sacensību laikā. Tādēļ imunitātes stiprināšanai pirms sacensībām un visā sacensības laikā dzeram FirstFood pa 1 tabletei x3 dienā un Koloidālo sudrabu pa 1 ēdamkarotei x2 dienā.

FirstFood (jaunpiens) – imūnmodulātors, imūnšūnu veidotājs, T-limfocītu veidotājs.

Koloidālais sudrabs – visu baktēriju, vīrusu iznīcinātājs.

Locītavu veselība

Sportistiem (arī parastajiem cilvēkiem) intensīvu slodžu laikā nodilst locītavas. Bi-Lurons vēl viens Coral Club unikāls produkts, kurš pasaulē ir vienīgais. Bi-Lurons ir hialuronskābes un hondroitīna forma, kura mēneša laikā atjauno visu saistaudu sistēmu kopumā – asinsvadus, acs kristāliņu, nieru membrāniņas, ādu un locītavas. Šis ir Vācu zinātnieka darbs. Sākumā Bi-Lurons bija pasūtīts priekš sacīkšu zirgu locītavu atjaunošanas, kas deva 100% rezultātu, bet pēc tam jau izmēģināja uz sportistiem, atjaunojot tieši locītavas.

Rezultāti ar Bi-Luronu ir neskaitāmi daudz, piemēram, cilvēkiem kuriem bija paredzēts mainīt locītavas, gala rezultātā viss atjaunojās un cilvēkiem vairs nav nepieciešamas operācijas.

Nobeigums

Nobeigumā vēlos teikt, esiet veseli, esiet par veselīgu sportu un saudzējiet sevi. Un atceraties, ka ik vienam varam palīdzēt, pat sportistiem ar invaliditāti. Droši varat sazināties ar mums visi, kuriem ir nepieciešama palīdzība.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Vineta Meduņecka: Veselīgs Sports

Sportists dalās ar saviem rezultātiem lietojot Coral Club produkciju

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top