Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 13.03.2023

Vīrusu profilakse vīrusu epidēmijas laikā

Vīrusu profilakse vīrusu epidēmijas laikā

Rudens, ziemas un pavasara periodā bieži saskaramies ar dažādām saaukstēšanās un vīrusu saslimšanām, kas sasniedzot noteiktu saslimušo skaitu uz 100 000 iedzīvotājiem, tiek saukta par epidēmiju.

Šo slimību izraisošie mikroorganismi (vīrusi, baktērijas) parasti organismā iekļūst caur elpceļiem. Gļotas cilvēka degunā un rīklē ir pirmā dabiskā aizsargsistēma – tās veido barjeru, kas aiztur ieelpotos svešķermeņus. Ja vīruss šo barjeru pārvar, tas paliek aizdegunē vai rīklē, kur veic savu postošo darbību.

Akūtas augšējo elpceļu saslimšanas, ar kurām cilvēki slimo šobrīd, visbiežāk izraisa respiratorie vīrusi, piemērām, rinovīrusi, ko🧬🦠navīrusi, enterovīrusi, gripas vīrusi un citi.

Pēdējā laikā bieži pieminētais ko🧬🦠navīruss ir vīruss, kas izplatās gaisa pilienu veidā (līdzīgi kā gripas vīruss u.c.) un no nutricioloģijas viedokļa uz to attiecināmi gan citiem respiratorajiem vīrusiem raksturīgie simptomi, gan profilakses rekomendācijas.

Vīruss pats par sevi ir nedzīvs un tam nav savas vielmaiņas. Iekļūstot organismā, tas izmanto tā šūnas, lai sevi pavairotu. Iekļūstot šūnā, tas izmaina šūnas DNS un sākas vīrusa pavairošanās ceļš. Būtiski ir saprast, ka vīruss, nokļuvis organismā, vairojas ļoti lielā ātrumā (inkubācijas periods ko🧬🦠navīrusam ir 1 – 14 dienas), tāpēc, sajūtot pirmās saslimšanas pazīmes, ir svarīgi rīkoties nekavējoties.

Ko ir svarīgi ievērot, kad plosās vīruss?

 1. Izvairīties no publiskām vietām.
 2. Izvairīties būt tuvumā cilvēkiem, kas acīmredzami izskatās slimi – ir redzamas saslimšanas pazīmes. Nepieciešamības gadījumā lietot sejas maskas, kas regulāri jāmaina vai jāmazgā.
 3. Ievērot personīgo higiēnu – mazgāt vai dezinficēt rokas, cik bieži vien iespējams (mazgāt rokas vismaz 20 sekundes), īpaši pēc pieskaršanās virsmām publiskās vietās (publiskais transports, lielveikali, kafejnīcas u.c.). Ar rokām nepieskarties sejai un mutei.
 4. Regulāri mērīt temperatūru un pie pirmajām saslimšanas pazīmēm palikt mājās vai vadīties pēc Slimību un profilakses centra dotajiem norādījumiem, lai neinficētu citus cilvēkus.
 5. Nedzert aukstus dzērienus, ģērbties silti, kājas turēt siltumā – darīt visu, lai palīdzētu imunitātei.

Vīrusa pazīmes:

 1. Augsta temperatūra (virs 38 grādi), lauž kaulus
 2. Galvassāpes
 3. Palielināts nogurums vai vājums
 4. Sauss, kairinošs klepus
 5. Aizlikts deguns, iesnas

Kā varam sev palīdzēt?

Ar vīrusiem mūsu organismā cīnās imunitāte, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai tā būtu spēcīga. Ir svarīgi zināt, ka dabā ir vielas, kas palīdz stimulēt imunitāti un tās mēs droši varam izmantot vīrusu epidēmijas laikā. Tāpat dabā ir spēcīgas vielas ar pretvīrusu aktivitāti, kuras varam izmantot profilaktiskos nolūkos.

Pati pirmā lieta, ko profilaktiski vajadzētu darīt, ir rūpēties par deguna gļotādu – uzturot to mitru, lai varētu tikt izvadīti tur nosēdušies vīrusi un baktērijas. Tā kā vīruss iekļūst caur elpceļiem, tad svarīgi ir ikdienā bloķēt šos ieejas ceļus, piemēram, mitrinot deguna gļotādu, no rītiem to iesmērējot ar emu ziedi ar tējaskoka eļļu, Silver Gel vai pūšot degunā, mutē kolodiālo sudrabu (Silver Max), kad plānots apmeklēt publiskas vietas.

Panika vai stress vīrusu laikā ir sliktākais, kam varam ļauties, jo tieši stress bloķē mūsu imunitāti un atver ceļu vīrusam.

Ko vīrusu profilaksei ieteicams lietot no nutricioloģijā pieejamajām dabas vielām?

KOLODIĀLAIS SUDRABS (Silver Max) – ar to var apstrādāt visu – pūst mutē, uz sejas, pilināt acīs un degunā, apstrādāt rokas. Iedarbojas uz 650 vīrusu un baktēriju veidiem, neveidojas rezistence, nav blakņu. Profilaksei pieaugušajiem lietot iekšķīgi pa 1/2 tējkarotei 2x dienā, bērniem pa 1/2 tējkarotei dienā. Izmantojot spreja uzgali, ieteicams apsmidzināt seju, dodoties uz publiskām vietām. Vislabāk nēsāt līdzi somiņā, jo to var izmantot arī kā dezinfekcijas līdzekli.

SKUDRU KOKA MIZA (Pau D’ Arco) – dabīgais antibiotiķis ar spēcīgu pretvīrusu un antibakteriālu iedarbību un imūnmodulējošu efektu. Profilaksei lieto pa 1 kaps 3x dienā pieaugušajiem un 1-2 kapsulas bērniem zem 12 g.v.

Atbalsts imunitātei

Augi un citas dabiskas izcelsmes aktīvās vielas, kas ir spēcīgi imūnstimulatori:

KAĶA NAGS (peruāņu liānas ekstrakts) – stiprina imunitāti, paaugstina organisma noturību pret vīrusiem un bakteriālām infekcijām. Pieaugušajiem lietot profilaktiski pa 1 kapsulai 2x dienā, bērniem pa 1 kapsulai dienā.

JAUNPIENS (Colostrum Plus) – sniedz imūnmodulējošu un imūnprotektīvu iedarbību, pieaugušajiem vīrusu periodā lietot pa 2 kapsulām 2x dienā, bērniem pa 1 kapsulai 2x dienā.

HAIZIVS AKNU EĻĻA – labās taukskābes, kas nostiprina šūnas membrānu, vienlaicīgi darbojas kā antioksidants. Haizivs aknu eļļā esošajām aktīvajām vielām piemīt imūnmodulējoša un pretiekaisuma īpašības.

VITAMĪNI, KAS STIPRINA IMUNITĀTI: D vitamīns, Liposomālais C vitamīns (ziemā dienas deva 120 mg).

PROFILAKTISKI REKOMENDĒJAMAS IR AMINOSKĀBES, ko lielā daudzumā satur Premium Spirulīna, Coral Hlorella, Alfalfa (Lucerna), visas organismam nepieciešamās 28 aminoskābes satur Protiviti.

ŠŪNU AIZSARDZĪBAI lietojam labās taukskābes Lecitīnu, Omega 3/60, antioksidantu H-500.

Iesakāmie produkti vīrusu saslimšanas laikā

Ja esat saslimis, tad efektīvākais veids kā atbalstīt organismu un imunitāti slimošanas laikā ir ļoti lielā daudzumā dzert siltu Coral Mine ūdeni (vismaz 50ml uz 1kg svara) un lietot antioksidantu H-500 (5-6 kapsulas dienā), lai palīdzētu organismam izvadīt toksīnus. Coral Mine ūdeni iesakāms gatavot koncentrētu – uz 0,5 litriem liekam vienu šasē maisiņu ar Coral Mine un pievienojam 2 kapsulas H-500.

Koloidālais sudrabs: pieaugušam cilvēkam pa tējkarotei ik pēc 2 stundām. Ja vīruss skāris acs gļotādu, tad Koloidālo sudrabu var pilināt acīs 3-5x reizes dienā. Vajadzības gadījumā pūst kaklā un degunā.

Skudru koka miza: 2 kapsulas ik pa divam stundām (līdz pat 16 kapsulām dienā), iesakāms gatavot tējas veidā ar remdenu ūdeni (līdz 40 grādiem).

Ķiploka ekstrakts: pieaugušajam pa 2 kapsulām 3x dienā.

Kaķa nags: pieaugušajam 2 kapsulas 3x dienā.

Atbalstām imunitāti, lielākās devās lietojot C vitamīnu un lietojot aminoskābes (Spirulīna, Coral Hlorella), Colostrum Plus (pieaugušajam līdz 8 kaps. dienā).

Lasīt arī: Dabīga mājas aptieciņa jūsu veselībai

Ārste Marina Fedorenko: Ko🧬🦠navīruss. Vīrusu profilakse un aizsardzība

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tidmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top