YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Aizsargāt organismu

PļavaMūsdienīgas sabiedrības dzīves veids diktē savus noteikumus: mēs reti lietojam ekoloģiski tīrus produktus; dzeram nekvalitatīvu ūdeni, ieelpojam piesārņoto gaisu, lietojam sintētiskus medikamentus, pakļaujamies elektromagnētiskajam starojumam, un tas viss notiek pastāvīga stresa apstākļos. Ar ēdienu mūsu organismā nonāk antibiotikas, hormoni, stimulatori, kurus izmanto dzīvnieku svara un augšanas stimulācijai. Pietiekami paskatīties, piemēram, uz gurķiem un tomātiem, kuri nebojājās nedēļām ilgi. Gaisā uzkrājas vairāk nekā 40 000 dažādu ķīmisku vielu. Augstais hlora saturs dzeramajā krāna ūdenī – viens no aktīvākajiem kancerogēniem – divkāršo aterosklerozes risku; sirds, aknu slimības, noved pie hronisku slimību attīstības, priekšlaicīgas nāves. Krāsainās metalurģijas emisijas iespaidā ir paaugstināts sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanas līmenis. Teritorijās ar ķīmiskajām un naftas pārstrādes rūpnīcām ir plaši izplatītas alerģiskās slimības. Pilsētu atmosfēras piesārņojumi ar slāpekļa oksīdu veicina elpošanas orgānu saslimšanas.

Protected palmsPasaules veselības organizācija (PVO) ekoloģijas sfērā izpētes rezultātā atklāja: vairāk nekā 65% no visām veselības problēmām, mūsdienu cilvēkiem, ir saistītas ar apkārtējo vidi.

Tajā pašā laikā bērni atrodas paaugstinātā riska grupā. Pēdējos gados ir pieauguši saslimšanas rādījumi starp maziem bērniem: katrs bērns slimo vismaz trīs reizes pirmajā dzimšanas gadā. Augsta saslimšanas pakāpe ir arī pusaudžiem no 14 gadiem un vecākiem. Nesenie pētījumi liecina, ka bērniem vadošās patoloģijas starp visām reģistrētajiem slimībām ir elpošanas ceļu slimības. Arvien biežāk speciālisti novēro jauniešus ar mazu augumu, vājiem kauliem, mazattīstītiem muskuļiem, “izsīkušu” ķermeni, hormonu trūkumu augošā organismā, aizkavētu seksuālo attīstību. Šī situācija ir diezgan nožēlojama, jo bērni ir nākotnes paaudzes valsts pilsoņi, no kuriem ir atkarīga viņu pašu bērnu veselība. Kā pasargāt sevi un tuvos nelabvēlīgos ekoloģiskos apstākļos?

Aizsargāt organismuMūsdienās pastāv daudz dabisku un drošu profilaktisko līdzekļu, kuri palīdz organismam pretoties ārējo faktoru destruktīvajai darbībai, kā arī aizsargā dzīvībai svarīgos orgānus. Tieši šādu produkciju piedāvā Coral Club International. To izmantošana ikdienas dzīvē ļauj paaugstināt enerģiju, nostiprināt imunitāti un aizsargāt organismu no dažādām infekcijām, nodrošināt ātrāku atveseļošanos pēc slimībām, uzlabot izturību un veiktspēju.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!