YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Attīrīt organismu

Attīrīt organismu, programma kolo-vada plus, melnā rieksta lapasHelminti, toksīni, šlakvielas – tā ir milzīga un nopietna lai gan līdz galam neapzināta problēma! Ja jūs domājat, ka šī tēma neattiecas uz jums, iepazīstieties ar faktiem: pēc PVO (Pasaules Veselības Organizācija pie ANO) datiem, 90-95% planētas iedzīvotāju ir inficēti ar dažādu veidu parazītiem, kas savukārt ik gadu izraisa 15-16 miljonu cilvēku priekšlaicīgu nāvi. Un nav svarīgi kāds ir valsts ekonomiskais stāvoklis vai cilvēka finansiālā labklājība – šī problēma skar itin visus!

DandelionsPēc šī paša avota datiem, 80% visu nopietno saslimšanu (tai skaitā bronhīta, haimorīta, artrīta, vēža, bronhiālās astmas, alerģijas, diabēta, kuņģa čūlas un hroniska noguruma sindroma) pamats ir organisma hroniska intoksikācija.

Doktors Braians Karpenters raksta: „Mums ir regulāri jāveic zarnu trakta attīrīšana, lai izvairītos no saindēšanās. 95% no organisma patērētā ūdens tiek asimilēts resnajā zarnā. No piesārņota zarnu trakta kopā ar ūdeni tiek uzsūkti toksiski savienojumi. Toksīni bloķē fermentus, bez kuriem neviena šūna nevar pilnvērtīgi darboties. 90% no saslimšanām sākas zarnu traktā. Būtībā tieši toksīni ir saslimšanas izraisītāji. Tie arī apgrūtina atveseļošanos, izjaucot pareizu vielmaiņu šūnu līmenī”.

CoupleCilvēks piedzimst ar tīru organismu. Savas dzīves laikā par šīs tīrības uzturēšanu mēs īpaši nerūpējamies. Tāpat kā atkritumu veidā mēs tajā sametam nedzīvus pārtikas produktus bez fermentiem, un ēdiena atliekas izraisa rūgšanas procesus.

Mēs ēdam „mūžam svaigus” produktus, kuri sagatavoti, izmantojot modernas tehnoloģijas un satur emulgatorus, konservantus, mākslīgās krāsvielas, kancerogēnus, hormonus, ĢMO. Bez tam organismā uzkrājas kaitīgi savienojumi no apkārtējās vides.

Mūsu zarnu trakts gadu gaitā kļūst aizvien līdzīgāks piesārņotam atkritumu vadam, kurā dzīvo parazīti (vīrusi, baktērijas, sēnes, helminti u.c.). Kilogramiem tiek sakrātas šlakvielas, dažādas indes, toksīni, kas savukārt kļūst par slimību izraisītājiem.

WaterfallIr pierādīts, ka katrs pieaudzis cilvēks dzīves laikā organismā uzkrāj no 3 – 20 kg šlakvielu, kuras sāk negatīvi ietekmēt mūsu veselību. Sākas vielmaiņas traucējumi, tiek bremzēta enerģijas izstrāde, ātri vairojas dažādas baktērijas, pasliktinās nervu, imūnās un endokrīnās sistēmas darbība, samazinās vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanās spēja.

Daudzi ārsti uzskata, ka ir neefektīvi un pat kaitīgi veikt ārstēšanu un organisma nostiprināšanu (masāžas, adatu terapijas) bez iepriekšējas organisma kompleksas attīrīšanas, jo tas tikai vēl vairāk iedzen slimību un kaitīgās vielas organisma šūnās.

Ņemot vērā minētos faktus, vismaz 2 reizes gadā nepieciešams veikt organisma attīrīšanu ar dažādu tautu medicīnā pazīstamiem augu izcelsmes līdzekļiem – dabīgiem parazītu antagonistiem. Vislabāk tas ir izdarāms ar dabisko līdzekļu palīdzību – kompānijas Coral Club produktiem.

Olga Butakova: par organisma attīrīšanas nepieciešamību (krievu valodā)

Vineta Meduņecka: Izmaini sevi 90 dienās

Pamata produkti paredzēti organisma attīrīšanai:

  • Programma Kolo-Vada Plus (Colo-Vada Plus): Tā ir unikāla daudzpakāpju organisma attīrīšanas programma. Īpaši atlasīti augu valsts komponenti palīdz atbrīvoties no šlakvielām un toksīniem, kas uzkrājušies organismā. Programma Kolo-Vada Plus paredzēta 14 dienām un sastāv no trim posmiem, kas katrs harmoniski saskaņots ar organisma ikdienas funkcijām, tādā veidā neradot neērtības un neizjaucot ikdienas ierasto dzīves ritmu. Programma Kolo-Vada plus ir vienkāršs, bet efektīvs veids, kā radīt organismā veselīgu iekšējo vidi, izvadot šlakvielas no gremošanas trakta, resnās zarnas un visa organisma kopumā.
  • ParaFaits (ParaFight): Plaša spektra attārpošanas līdzeklis. Tā pamatā visiem pazīstami augu komponenti (melnā rieksta lapas un augļapvalks, biškrēsliņu ziedi, melno ķimeņu sēklas u.c.), kas ir aktīvi pret dažādiem parazītiem. Optimizē attārpošanas procesu, netraucējot ierasto kuņģa-zarnu trakta darbību.
  • Melnā Rieksta Lapas (Black Walnut Leaves): Dabiskas izcelsmes produkts, kas satur augļapvalka ekstraktu un melnā rieksta lapas; augļapvalks visvairāk bagātīgs ar juglonu. Juglona – galvenā, aktīvā melnā rieksta sastāvdaļa, attārpošanas un pretmikrobu iedarbībai.
  • Laks-maks (Lax-Max): Laks-maks ir komplekss produkts, kurš normalizē gremošanas trakta darbību (attīra organismu no toksīniem, parazītiem), satur hlorofilu un dabiskas detoksikācijas vielas. Speciāli izvēlēti ārstniecības augi uzlabo zarnu peristaltiku, attīra gļotādu, izvada toksīnus un smagos metālus. Augu kompleksam piemīt dziedējoša, pretiekaisuma un caureju izraisošas īpašības. Tas palīdz aizcietējumu, infekciozās diarejas, kolīta un citu hronisku slimību gadījumā.

Mēs aicinām sazināties ar mums, jo sastādīsim Jums vispiemērotāko programmu organisma attīrīšanai.

Lasīt tālāk – veselības koncepcijas trešais solis: pabarot organismu.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

error: Alert: Content is protected !!