YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pabarot organismu

Pabarot organismuPareiza un kvalitatīva pārtika ir nepieciešama, lai saglabātu veselību augstā līmenī. Tā rada optimālus apstākļus fiziskai un garīgai attīstībai, nodrošina augstu veiktspēju, un ir svarīgs faktors izturībai pret nelabvēlīgu ietekmi.

People at the table eatingDiemžēl straujais dzīves temps un zinātņu tehnoloģiskais progress radikāli mainījis paša uztura būtību un mūsu uztura kvalitāti. Mēs daudz ēdam, uzskatot ka šādā veidā mēs varam nodrošināt mūsu šūnām pilnvērtīgu uzturu. Eksperti apgalvo, ka šodien daudzi pārtikas produkti satur “tukšas” kalorijas. Vai Jūs to zinājāt? Mēs vēlamies lai mūsu organisms strādātu intensīvāk, labāk, ilgāk… un tas viss pie “tukšām” kalorijām!

Uz doto brīdi situācija ar uztura produkciju ir diezgan biedējoša.

Produkti, kurus mēs lietojam uzturā, tiek audzēti ķīmiski apstrādātās, izsīkušās augsnēs, kuras ir ar zemu uzturvērtību pie paaugstinātām kalorijām un dažādu garšas un mākslīgo krāsvielu piemaisījumiem.

Girl eats fruitUn svaigi dārzeņi un augļi tik glīti izskatās uz veikalu un tirgus plauktiem? Tie ir burtiski pārsātināti ar pesticīdiem, stimulatoriem un citu ķīmiju, nogalinot ne tikai pūšanas baktērijas, bet arī organisma lietderīgo floru un veselās šūnas. Laboratoriskās analīzes rezultāti liecina, ka lielākā daļa ar ķimikālijām piesārņoti ir persiki, āboli, nektarīni, ķirši, vīnogas, selerijas, zemenes, spināti, saldā bulgāru paprika, kartupeļi, mellenes, salāti, kāposti. Kā zināms, pesticīdi ir toksiski nervu sistēmai, izraisot hormonālo traucējumu un var izraisīt bērniem smadzeņu traucējumus. Hārvardas sabiedrības veselības skolas pētniecība konstatēja, ka bērniem pakļautiem pesticīdu ietekmei bija lielāks risks hiperaktivitātes un uzmanības deficīta sindroma attīstībai.

kvalitatīva pārtika, koriģējošs uztursTieši tāpēc pēdējos gados tiek novērots uztura bagātinātāju popularitātes pieaugums. Tie strauji ienāk mūsu dzīvē un dod būtisku labumu, aizpildot uztura trūkumus un būtiski ietekmē dzīves kvalitāti. Šāds ēdiens ļauj ne tikai novērst veselam organismam nepieciešamos, vitamīnu, mikro un makro elementu, šķiedrvielu, fermentu deficītus, bet arī dot viņam iespēju pilnvērtīgi funkcionēt, nepakļaujot organismu pilnīgam izsīkumam.

Vineta Meduņecka: Organismu atjaunojošs un svaru koriģējošs uzturs

Mēs aicinām sazināties ar mums, jo sastādīsim Jums vispiemērotāko programmu.

Lasīt tālāk – veselības koncepcijas trešais solis: aizsargāt organismu.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

error: Alert: Content is protected !!