YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 19.11.2018

Alvejas želeja

Alvejas želeja

Aloe gel (5113)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Alvejas želeja lieliski mīkstina ādu, sekmē ādas mitruma saglabāšanos karstajā, aukstajā un vētrainajā laikā, palīdz saules apdegumu un kukaiņu kodumu gadījumos, var tikt izmantots pēc skūšanas kā viegls mitrinošs līdzeklis.

Aktīvo komponenšu darbība

Alveja un pantenols sekmē šūnu reģenerāciju, izlīdzina nelielas grumbas. Alvejai piemīt lieliska baktericīda, mitrinoša un tonizējoša iedarbība. Tā atjauno dabisko ūdens balansu, noņem kairinājumu un mazina iekaisuma procesus.

Kliņģerīšu un kumelīšu ekstrakti nodrošina taukainas un problemātiskas ādas kompleksu ārstniecisko kopšanu. Ekstrakti attīra un sašaurina ādas poras, sekmē asinsvadu sieniņu nostiprināšanu, regulē lipīdu apmaiņu ādas šūnās, tiem piemīt prettūsku un pretiekaisuma īpašības. Baro, mīkstina un nomierina ādu, padarot to daudz elastīgāku.

Kāpostu ekstrakts ir vērtīgs kosmētisko līdzekļu komponents, kuru izmanto taukainai un porainai ādai. Palīdz piņņu, ādas sastrutojumu un iekaisumu gadījumā.

Sastāvs

Alvejas želeja, sorbitols, kliņģerīšu ziedu ekstrakts, allantoīns, pantenols, kāpostu lapu ekstrakts, kumelīšu ziedu ekstrakts, rauga lizāts, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties Alvejas želeja?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!