Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 19.06.2024

Veselības un labsajūtas atjaunošanas sākumposms

Ar ko sākt? Jeb veselības atjaunošanas sākumposms

Ārste Olga Butakova piedāvā pievērsties galvenajam – aktivizēt cilvēka iekšējos resursus, uz ko arī balstās Veselības Koncepcija.

Cilvēka organismā norit pastāvīgi procesi, kam ir autopilota režīms (12 veselības konstantes). Procesu norises kvalitāte ir priekšnoteikums cilvēka vispārējam veselības stāvoklim. Kad procesi ir kavēti, iestājas noteiktas saslimšanas. Radot šo procesu norisei optimālus apstākļus, atjaunojas organisms un tiek nodrošināts labs veselības stāvoklis. Programmas mērķis ir pakāpeniski, ievērojot noteiktu fizioloģisko secību, aktivizēt un optimizēt visu procesu norisi cilvēka organismā. Tā nav atsevišķu slimību ārstēšana, ar to nodarbojas medicīnas iestādes. Šī ir organisma funkciju atjaunošana ar nutricioloģijas palīdzību.

Nutricioloģija, kā zinātne par papildus šūnu barošanu, izvirza sev daudz vienotākus un svarīgākus uzdevumus. Tās mērķis – nodrošināt minētos procesus un paaugstināt to kvalitāti, apgādājot organisma šūnas ar visām nepieciešamajām barības vielām. Runa ir par šūnu bagātināšanu ar bioloģiski aktīvām vielām un nevajadzīgo vielu izvadīšanu.

Ar ko sākt veselības atjaunošanas posmu?

Veselības atjaunošana vienmēr ir jāsāk ar organisma attīrīšanu, un tieši no kuņģa zarnu trakta, jo no turienes sākas visi procesi. Ja nav attīrīts organisms, ir bezjēdzīgi dzert vitamīnus, kas nespēs pilnvērtīgi uzsūkties caur netīrām zarnu sieniņām un lielākā daļa nonāks, tā arī neizmantoti, tieši podā.

Tādēļ ir tik svarīgi no sākuma attīrīties un tikai tad pilnvērtīgi pabarot ar šūnu uzturu.

Mēs piedāvājam 90 dienu programmu, kuras ietvaros ir trīs posmi: organisma sagatavošana, attīrīšana un pabarošana ar šūnu uzturu.

1. Organisma sagatavošana

Pirmajā mēnesī ir nepieciešams aktivizēt organisma iekšējos resursus, jo uzreiz “doties karā ar smago artilēriju” nevajadzētu, sākumā organisms tam ir jāsagatavo.

Organisma sagatavošana Tieši šim mērķim var izvēlēties komplektu “Go Pack”. Programma palīdz atveseļot gremošanas, sirds, asinsvadu un nervu sistēmu, izvadīt toksīnus, uzlabot vielmaiņu un cīnīties ar stresu.

Lasi vairāk: “Go Pack” programma un tās lietošanas instrukcija.

Bet, ja tomēr jūti, ka tavs veselības stāvoklis nav no sliktākajiem, tad vari izvēlēties “Koral-Detoks” programmu.

Koral-Detoks programma darbojas kā ikdienas zobu birstīte, bet šoreiz higiēna norit no iekšienes. Koral-Detoks pamat uzdevums ir izvadīt no organisma 80% ūdenī šķīstošos un 20% taukos šķīstošos toksīnus. Kā arī atver šūnas, uzlabo gremošanu un izvadsistēmu darbību, tīra aknas, nieres, uzlabo nervu sistēmu un smadzeņu darbību, pieaug enerģija, tīrās āda un uzlabojas dažādas organisma funkcijas.

Lasi vairāk: Koral-Detoks programma un tās lietošanas instrukcija.

Jāpiebilst, ka efektīvam un uz rezultātu vērstam procesam ir jāievēro ūdens dzeršanas režīms, jo visi mūsu metaboliskie organisma procesi notiek tikai ar ūdens palīdzību. Dzīva ūdens dzeršana ir priekšnosacījums Nr.1 ceļā uz veselību. Tieši tādēļ minerālu kompozīcija dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanai Coral Mine ir iekļauta katras programmas sastāvā.

Neatkarīgi no izvēlētās programmas, ir lietderīgi sazināties ar savu konsultantu, lai izvēlētos papildu produktus tieši tavām vajadzībām. Bet, ja tev vēl nav sava konsultanta, tad raksta beigās atradīsi visu nepieciešamo informāciju, kā pie tāda tikt.

2. Organisma attīrīšana

Otrā mēneša mērķis ir atbalstīt izvadorgānu darbību, sākt pretparazitāro iedarbību, neitralizēt toksīnus, aizsargāt žultspūsli, normalizēt zarnu trakta darbību.

Šī mērķa sasniegšanai var izvēlēties mērķa programmu “Vesels zarnu trakts”.

Programma paredzēta 30 dienām un ietver trīs posmus:

 1. Pirmajā posmā notiek maiga zarnu trakta attīrīšana. Organisms atbrīvojas no toksiskām vielām un parazītiem (helmintiem). Aktivizējas žults izdalīšanās un nieru drenāžas sistēma.
 2. Otrā posma uzdevums – normalizēt kuņģa zarnu trakta mikrobiomu normālā stāvoklī, kurā dažādu grupu mikroorganismi atrodas līdzsvara stāvoklī, kavējot viena otra augšanu.
 3. Trešā posma laikā gremošanas funkcijas tiek atgrieztas normas stāvoklī. Turpinās labvēlīgo baktēriju populācijas atjaunošana, kuras optimizē pārtikas šķelšanas procesu. Programmā ir iekļauti produkti ar augstu šķiedrvielu saturu, lai uzlabotu labvēlīgo baktēriju populāciju un nodrošinātu tās ar nepieciešamo pārtiku.

Lasi vairāk: Par “Vesels zarnu trakts” programmu un tās lietošanu.

Organisma attīrīšana

Savukārt, pašu organisma attīrīšanas procesu ieteicams sākt dilstošā mēnesī, jo tajā brīdī viss, kas cilvēka organismā dzīvo ir vieglāk dabūt ārā. Visi parazīti, vīrusi, baktērijas, sēnes, viņi visi atrodas novājinātā stāvoklī. Kā arī pats organisms daudz vieglāk atbrīvojas no visa liekā kas viņam nav vajadzīgs, no toksīniem, šlakvielām, no liekajiem kilogramiem, sliktajām domām utt.

Bet ir jāņem vērā, ja organisms ir pārāk piesārņots, izvadorgāni netiks galā, tad var pieslēgties mūsu lielākais izvadorgāns – āda. Attīrīšanās procesa laikā iespējami dažādi attīrīšanās procesi –  ādas izsitumi, izdalījumi no deguna, klepus, kas tiešā veidā norādīs uz veikto darbību efektivitāti. Galvenais nenobīties un neapstāties procesa vidū. Ziņot savam konsultantam, kurš zinās ko darīt tālāk. Kā arī katram cilvēkam tas izpaužas savādāk, jo mēs katrs esam unikāls.

3. Organisma pabarošana – atjaunošanās

Pēc katra organisma attīrīšanas etapa ir svarīgi pabarot šūnas ar pilnvērtīgu šūnu uzturu. Ir nepareizi tikai tīrīties un nepabarot savu organismu ar šūnu uzturu vai arī gluži otrādi –  lietot tikai vitamīnus un neiztīrīt zarnu traktu, nieres, aknas utt. Visam ir jānotiek sistemātiski. Tā darbojas veselības koncepcija.

Vesels un laimīgs cilvēks Tieši tāpēc trešajā mēnesī ir nepieciešams nodrošināt organismu ar mikroelementiem un vitamīniem, normalizēt zarnu mikrofloru, uzlabot žultspūšļa, zarnu trakta un aknas darbību, atjaunot imunitāti.

Šūnu uztura matricas programma:

 • Coral Mine (ūdens) – 30 ml uz 1 kg svara dienā tukšā dūšā;
 • SuperFlora (dzīvās baktērijas) – 1 kaps. 3 reizes dienā 20-30 min. pirms ēšanas;
 • Assimilators (fermenti)– ēšanas laikā 1 – 3 reizes dienā atkarībā no ēdienkartes (veģetāriešiem mazāk, gaļēdājiem vairāk);
 • Lecitīns (taukskābes) – 2 kaps. 2 reizes dienā no rīta un vakarā;
 • Spirulīna (aminoskābes) – 2 tab. 3 reizes dienā;
 • Ultimate Maks (vitamīni un minerālvielas) – 2 tab. 2 reizes dienā no rīta un vakarā.

Nobeigums

Sniegtās veselības sakārtošanas sākuma posma rekomendācijas var pielietot ikviens, galvenais pieturēties pie Veselības Koncepcijas, jo tikai soli pa solim veicot darbības ir iespējams sakārtot visu savu veselību.

Ja tu jau esi Coral Club biedrs/-e tad aicinu visos jautājumos, sazināties un komunicēt ar savu personīgo konsultantu, kurš palīdzēs tavā ceļā uz veselības sakārtošanu.

Bet, ja tomēr neesi kluba biedrs/-e tad zemāk atradīsi informāciju kā par tādu vari kļūt un iegūt pastāvīgo 20% atlaidi produkcijas iegādei un visas pārējās Coral Club priekšrocības.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top