Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 20.06.2024

Auglība un veselīga grūtniecība

Auglība un veselīga grūtniecība

Grūtniecība ir viens no svarīgākajiem posmiem sievietes dzīvē. Katra pāra dzīvē šis posms ir ārkārtīgi svarīgs. Bet bieži vien pāri neaizdomājās cik vesels un attīstīts būs bērniņš, kad viņš piedzims, jo no tā ir atkarīga visa bērna turpmākā dzīve.

Šī tēma ir ļoti aktuāla, jo bieži vien sievietēm grūtniecība nav plānota, viņas nedomā par to, kāda ir viņas veselība. Bieži priekšstats viņām ir šāds: “Ja man šinī brīdī nekas nekait, jūtos labi, tad man nekas netraucē lai iznēsātu bērniņu”, bet sieviete neiedomājas par to, ka grūtniecība ir ļoti liela slodze viņas nervu sistēmai, viņas endokrīnai sistēmai, dubultslodze nierēm, aknām un visam organismam kopumā. Ja sievietes organisms nav bijis vesels tad tieši grūtniecības laikā sākas daudzas problēmas.

Grūtniecība Uz doto brīdi ir pētījumi, ka 15%-20% no visām pasaules sievietēm ir problēmas ar palikšanu stāvoklī, bērniņa iznēsāšanu un neauglību tai skaitā.

Pēc medicīniskajiem datiem visur ir minēts, ka pāris plāno bērniņa ieņemšanu par vēlu. Tad rodas jautājums, kad tad ir jāplāno bērniņa ieņemšana? Un ir konkrēti teikts, ka jāsāk plānot gadu pirms ieņemšanas, kurā ietilpst regulārs sekss, vismaz 4x nedēļā. Savukārt, ja tad nekas nesanāk tad ir jāsāk domāt, kas notiek ar organismu.

Bieži vien arī dzirdams, ka “ieplānojam par vēlu”. No nutricioloģijas puses grūtniecību nekad nevar ieplānot par vēlu, viņai nav vecuma ierobežojumi, bet ir veselības stāvokļa ierobežojumi. Ir pierādīts, ka visas ģenētiskās, jeb hroniskās kaites, kuras ir vecākiem, neatkarīgi no viņu vecuma, iedzimst bērniem. Jo vecāks ir organisms, jo vairāk viņš ir piesārņotāks, netīrāks, ja vien viņš nav “koraļļu” cilvēks. Bet, ja cilvēks sāk attīrīties, sāk barot sevi, tad viņš kļūst jaunāks un veselāks. Piemēram, sievietēm var aizturēt menopauzi, bet vīriešiem andropauzi. Sievietēm atjaunojās mēnešreizes un visas organisma funkcijas tai skaitā. Tātad organisms atjaunojas jebkurā vecumā, ja mēs radam viņam labvēlīgus priekšnosacījumus.

Organisma sagatavošana grūtniecībai

Mēs sievietei iesakām vismaz pusgadu pirms grūtniecības organismu sagatavot. Pirmām kārtām organismu ir nepieciešams attīrīt, jo, ja organisms ir pilns ar parazītiem, vīrusiem, baktērijām, sēnēm, ja ir šīs snaudošās infekcijas, tad grūtniecības laikā viņas var izpausties bērniņam ar ļoti smagām sekām.

Tātad nākamā lieta, kuru vajadzētu izdarīt pirms grūtniecības – nodrošināt tīru vidi bērniņam, jeb savādāk sakot, sakārtot visas izvadsistēmas. Pirmām kārtām attīrīt kuņģa zarnu traktu, tālāk aknu un nieres. Šiem mērķiem var izvēlēties programmu “Vesels zarnu trakts” un produktus Lucernu un Artišoku. Artišoks atbalsta un tīra aknu, bet Lucerna nieres. Šos divus produktus droši var lietot arī grūtniecības laikā lai atbalstītu izvadsistēmas, un produkti arī pabaros māti un bērniņu ar visām minerālvielām un vitamīniem.

Īsi pirms bērniņa ieņemšanas ieteicams abiem vecākiem iziet arī dziļo organisma attīrīšanas programmu Kolo-Vada Pluss. Koraļļu Klubā jau ir ~20 000 pāri, kuriem ir uzstādīta diagnoze “neauglība”, bet pēc organisma attīrīšanas visi dabīgā ceļā ir tikuši pie bērniņiem.

Veselības stāvokļi grūtniecības laikā

Grūtniecības toksikoze

Mūsdienās tiek pieņemts uzskats, ka grūtniecības toksikoze, slikta dūša, vemšana, tūskas, pinnes, ka tā ir normāla grūtniecības parādība. Bet īstenībā tam tā nevajadzētu būt, jo tas tikai norāda uz to, ka sievietes organisms nespēj tikt galā ar uzlikto slodzi.

Par grūtniecības toksikozi ir atklāts, ka 1g embrionālo audu (kad veidojas bērniņš) izdala tik pat daudz toksīnu kā 100g normāla cilvēka audi. Līdz ar to nav grūti iedomāties, kāda slodze ir sievietes organismam. Medicīnā ir oficiāli noteikts, ka grūtniecības toksikoze ir saistīta ar nieru nespēju filtrēt visus toksīnus, kuri dubultā tiek izdalīti grūtniecības laikā. Tas pats attiecas uz aknu.

Ja grūtniecības laikā sievietei parādās aktīvas pumpas, tad tas nozīmē snaudoša streptokoka, stafilokoka infekcijas klātbūtni + ka citas izvadsistēmas netiek galā ar toksīnu izvešanu un tādēļ izvada tos caur ādu.

Seksuāli transmisīvās slimības

Pirms grūtniecības būtu jātiek galā ar visām dzimumceļu infekcijām, jo vīrusi, baktērijas, sēnes, toksoplazma, citomegalovīruss (herpes infekcija) var izraisīt ļoti nopietnas pataloģijas bērniņam. Tieši tā pat var izraisīt spontānos abortus un neauglību, jo dzemdes kakla sieniņas kļūst necaurlaidīgas, un šis ir viens no iemesliem kāpēc var neiestāties grūtniecība.

Šīm infekcijām ir raksturīgs tas, ka viņas neliek nekā par sevi manīt, līdz ar to sievietei var šķist, ka viņa ir vesela un viss ar viņu ir kārtībā.

Augļa hipoksija (skābekļa trūkums)

Ļoti daudzām grūtniecēm ir saucamā anēmija, jeb samazināts hemoglobīna daudzums, kā rezultātā auglis netiek pietiekošā daudzumā apgādāts ar skābekli. Tam visam par iemeslu ir parazītu klātbūtne organismā. Tātad pirms grūtniecības pilnīgi noteikti ir jāiziet pretparazitārā programma. Jo tieši parazīti ir tie, kuri eritrocītos izēd hemoglobīnu, jo viņi no tā barojās.

Skābekļa trūkums ļoti būtiski ietekmē augļa attīstību un tai skaitā augļa smadzenes. Skābekli mēs visi ieelpojam ar gaisu, bet eritrocīti ir tie kuri transportē asinīs skābekli, kas tālāk novada visām mūsu šūnām. Eritrocīts piesaistās pie hemoglobīna (aminoskābe), un, ja hemoglobīna līmenis ir pazemināts tad nenotiks arī skābekļa pārvade.

Kāpēc tad netiek pārvadīts skābeklis?

 1. Viens no iemesliem ir eritrocītu bojājums. Eritrocītus bojā baktērijas, sēnes un kā jau tikai minēts, parazītu klātbūtne.
 2. Nākamais iemesls ir biezas, salipušas asinis. Tas nozīmē, ka eritrocīts (viņa diametrs ir 5 mikrometri) nespēj iziet cauri sīkākajiem kapilāriem, kuru diametrs ir 3 mikrometri. Tātad asinīm ir jābūt ļoti šķidrām (85% ir šķidrā viela no kuras ir plazma un no kuras 91% ir ūdens) lai eritrocīti brīvi spētu plūst cauri asins kapilāriem un nodot audiem skābekli, un attiecīgi paņemt no audiem ogļskābo gāzi.

No tā izriet, ka mātes asinis nespēj pārnest skābekli un no hipoksijas ļoti cieš auglis. Šī iemesla dēļ ir iespējamas priekšlaicīgas dzemdības, dažāda augļa attīstības aizture, un augļa smadzeņu šūnu bojājumi.

Līdz ar to vajadzētu savlaicīgi izvadīt visus toksīnus, lai šķidrinātu asinis, lai eritrocīti brīvi spētu pārvietoties un varētu audus apgādāt ar skābekli jau pirms grūtniecības. Un galu galā, lai bērniņš varētu pilnvērtīgi augt un veidoties. Kā arī visos šajos procesos ir iesaistīts ūdens. Bez ūdens mēs attīrīt organismu vispār nevaram.

Intrauterīna infekcija

Ļoti daudz tiek runāts par intrauterīna infekciju jaundzimušajiem. Šī infekcija izveidojas, kamēr bērniņš vēl atrodas mātes ķermenī. Šī diagnoze tiek uzstādīta ārkārtīgi bieži un ārstēšanā tiek izmantots antibiotiku kurss jau no bērna pirmajām dzimšanas dienām. Līdz ar to, jau no pirmajām dienām tiek pilnībā sagrauta bērniņa imūnsistēma.

Mēs rosinām noteikti atbrīvoties no šīs infekcijas jau pirms plānotās grūtniecības. Piemēram, Skudru koka miza un ParaFaits darbojās uz vīrusiem, baktērijām un sēnēm. Šie produkti darbojas izcili, viņi nebojā cilvēka imūnsistēmu, viņi nodrošina organismu ar visiem nepieciešamajiem minerāliem un vitamīniem. Noteikti jāiziet vienu kursu pirms plānotās grūtniecības.

Neauglības iemesls

Bieži vien infekcija sievietei ir neauglības, olnīcas un dzemdes saslimšanas iemesls. Kā arī endometriozes iemesls ir vīrusu klātbūtne organismā.

Vēl viena sieviešu diezgan izplatīta problēma ir olvadu saaugums, jeb cistas. Ja olvads ir nosprostots un nav caurlaidīgs, tad tas nozīmē, ka “tur kaut kas dzīvo”. Tādā gadījumā organisms ir jātīra, jābaro, jātīra, jābaro… Olvadu nosprostojumi ir nekas cits kā infekcijas sekas – hlamīdijas, sēnes, baktērijas…

Piena sēne

Piena sēnes gadījumā ir jālieto skudru koka miza. Pat grūtniecības laikā skudru koka mizu nedaudz, bet var lietot + SuperFloru – dzīvās baktērijas kas ir antagonists, jo tas viss ir saistīts ar kuņģa zarnu traktu.

Organisma pabarošana pirms grūtniecības

Pēc organisma attīrīšanas, kad vide ir draudzīga bērniņam, tad nākamais ne mazāk svarīgs etaps ir sava organisma pabarošana.

Mātei pašai ir jābūt pilnvērtīgi pabarotai lai olšūna kā tāda būtu vesela, pilnvērtīga un lai mātes organisms spētu nodrošināt ar barības vielām topošo augli.

Zīdaiņa kājiņas Pats galvenais kas būtu nepieciešams māmiņai sagatavošanās posmā, tās ir aminoskābes. Te ir jāpiemin mūsu izcilās aminoskābes Protiviti. Protiviti ir visas neaizvietojamās aminoskābes, kuras jau pēc 20 minūtēm nonāk šūnās. Veselai olšūnai arī ir nepieciešamas taukskābes, no kurām veidojās vesels šūnu apvalks. Taukskābes mums ir Omega un Lecitīns. Aminoskābes un taukskābes ir tās divas lietas, kuras ir ļoti nepieciešamas.

Vēl grūtniecēm ir nepieciešama folijskābe, kura atbild par to, lai neveidotos nervu sistēmas pataloģijas.

Lai paceltu hemoglobīna līmeni ir organiskās dzels preparāts.

Grūtniecei vēl ir ļoti svarīgi lai viņas organismā būtu pietiekošs joda daudzums, jo joda nepietiekamība arī veicina nepilnvērtīgu bērna attīstību. Šajā gadījumā var izvēlēties produktu Koral Kelp.

Vitamīns E regulē hormonālo balansu, kas ir ļoti būtiski grūtniecības laikā.

Un viss beidzot nervu sistēmas stāvoklim arī ir ļoti būtiska nozīme, lai grūtniecība būtu veselīga, lai viņa sagādātu prieku. Kā arī pats bērniņš viss labāk attīstīsies, tad, kad mātes nervu sistēma būs mierīga, līdzsvarota. Nervu sistēmai var izvēlēties dabīgo antidepresanta produktu grifoniju.

Nobeigumā par sagatavošanos, gribētos teikt, ka ir daudz vērtīgāk sagatavoties grūtniecībai un iznēsāt veselīgu bērniņu, nekā pēc tam daudzu gadu garumā ārstēt bērna veselības sekas.

Tēva veselība

Ģimenes pieauguma plānošanā, vīrieša veselība ir ne mazāk svarīga par sievietes veselību, jo no abiem dzimumiem ir atkarīga bērniņa veselība un turpmākā attīstība.

Uz veselību negatīvu ietekmi atstāj: Stress, liekais svars, fizisko aktivitāšu pārslodze, magnētiskie izstarojumi, profesijas izvēle, pārtika, alkohols, smēķēšana, narkotikas utt.

Zinātnieki ir nākuši klajā ar atklājumiem, ka ļoti daudz veselības problēmas ir arī vīriešiem.

Daži no tiem:

 • Spermatozoīdu attīstības traucējumi sēkliniekos;
 • Dažādi spermatozoīdu nokļūšanas šķēršļi no sēkliniekiem līdz urīnceļu kanāliem;
 • Spermatozoīdu mazkustīgums.

Piemēram statistika parāda, ka no 1989 – 2005 gadam 17 gadus jauniem cilvēkiem spermatozoīdu koncentrācija ir kritusies par 31%.

Vīrieša veselība

Ir pierādīts, ka spermatozoīdu kvalitāte pēc 35 gadiem pasliktinās. Savukārt pēc 40 gadiem spermatozoīdi ir pat ar ģenētiskiem traucējumiem, kas var ietekmēt grūtniecības pārtraukšanu agrīnā stāvoklī, kā arī jaundzimušajam var būt ģenētiski traucējumi.

Vīrietim tā pat kā sievietei ir priekšlaicīgi jādomā par savu veselību un jāsakārto tā, pirms ģimenes pieauguma plānošanas. Līdz ar to ir aplami domāt, ka neauglības un visu citu vaina ir tikai sievietes problēma. Vīrietim tieši tā pat jāattīra organisms, jāiziet pretparazitārā, pretbaktēriālā, pretvīrusu, pretsēnīšu programma. Jāsakārto visi izvadorgāni. Neaizmirstot, protams, starpposmos pabarot organismu ar pilnvērtīgu šūnu uzturu. Citiem vārdiem sakot, jādara viss tas pats kas sievietei!

Trimestru uztura plāns

Mēs aicinām visas topošās māmiņas saprast – to ko jūs ieliksiet mazulī, kamēr viņš ir jūsos, ka tā ir visa viņa tālākā nākotne, dzīve un attīstība.

I trimestris

 • Coral-Mine (bioloģiski pieejams ūdens) – pagatavošanas instrukcija;
 • Folijskābe (atbild par embrija nervu sistēmas attīstību) – 1×1 dienā, ēšanas laikā. Pirmajā trimestrī ir ļoti svarīga ir folijskābe. Folijskābi vispār iesaka sākt lietot jau pusgadu pirms grūtniecības. Folijskābe atbild par embrija nervu sistēmas attīstību;
 • E vitamīns (atbild par endokrīno sistēmu) – 1×1 dienā, pirms ēšanas;
 • Omega 3/60 (piedalās mazuļa smadzeņu izveidē) – 1×2 dienā, ēšanas laikā;
 • FirstFood (jaunpiens ir ļoti spēcīgs imūnglobulīna avots, kurš ir nepieciešams visām orgānu sistēmām un imunitātei) – 1×1 dienā, ēšanas laikā. 10 dienas dzeram, 10 dienas pārtraukums utt.

Ja pirmajā trimestrī ir grūtniecības toksikoze, ir slikti, tad tas nozīmē, ka izvadorgāni netiek galā ar savu uzdevumu, nespēj izvadīt visus toksīnus, kurus izdala embrijs (+ mammas organisms), tad klāt pa vienai kapsulai tukšā dūšā dzeram Lucernu un Artišoku kā tēju. Papildus var paņemt H-500 (pievienot pie Coral-Mine ūdens). H-500 palīdzēs sašķidrināt asinis, izvadīt toksīnus, kā arī H-500 noņem topošajām māmiņām sliktās dūšas.

II trimestris

 • Coral-Mine
 • MSM (otrajā trimestrī bērniņam sāk veidoties kaulu sistēma. Un visos šajos procesos piedalās sērs) – 2×2 dienā, ēšanas laikā;
 • H-500 (iedarbojas uz alergēniem, kairinājumiem) – 1×1 dienā. No rīta siltā koraļļu ūdenī izbērt + vienu no fermentiem (Assimilatoru). Šādā kombinācijā sašķidrinās asinis lai asinis pilnvērtīgi varētu visu apasiņot. Kā arī fermenti palīdzēs visu sašķelt un palīdzēs fermentatīvajai sistēmai;
 • Vitamīns C (otrajā trimestrī piedalās hormonu sintēzē)
 • B grupas vitamīni (bērniņam sāk veidoties nervu sistēma, kā arī sirds, asinsvadiem)
 • Vitamīns E (svarīgi lietot kopā ar B grupas vitamīniem lai viņi sintezētos un uzsūktos)
 • Spirulīna jeb/un Lucerna (spirulīna kā šķiedrviela baro un palīdz dzīvajām (lakto un bifido) baktērijām. Savukārt Lucerna ir urīn dzenošs līdzeklis, kurš atbalstīs izvadorgānus, palīdzēs lai neveidotos tūskas, gan palīdzēs veidoties laktozei. Lucernu var dzert visus trīs trimestrus)
 • FirstFood – 1×1 dienā, ēšanas laikā. 10 dienas dzeram, 10 dienas pārtraukums utt.

III trimestris

 • Coral-Mine
 • H-500 – 1×2 dienā. No rīta pieberam siltā koraļļu ūdenī, bet vakarā pirms gulēt iešanas izdzeram kapsulu tā pat. Tas palīdzēs organismam atjaunoties nakts laikā.
 • Organiskais kalcijs
 • Spirulīna 2×2 (3×2) dienā. Ja māmiņai ir mazasinība tad droši var ēst līdz pat 10-15 tabletēm dienā.
 • Lecitīns 2×2 (3×2) dienā.

Papildus var lietot:

 • Artišoku, jeb FanDetoks aknām
 • Lucernu nierēm

Papildus produktus lieto, ja pirms grūtniecības nepaspēja attīrīt organismu, jeb vienkārši lai atbalstītu un palīdzētu visām izvadsistēmām izvadīt no organisma visu lieko. Papildus, protams, ir veselīgi jāēd.

Pēcdzemdību periods

Pēc dzemdībām sievietei ir nepieciešams ļoti spēcīgi atjaunoties lai neizkristu zobi, mati un viss pārējais. Tieši tādēļ šūnu uzturs ir ļoti svarīgs.

Pēc dzemdībām var turpināt dzert III trimestra programmu, bet Spirulīnu var nomainīt pret Protiviti.

Alternatīvā atjaunošanās programma pēc dzemdībām:

 • Coral-Mine;
 • Aminoskābes – Spirulīna (satur 15 aminoskābes), Hlorella, jeb Protiviti (satur visas 7 neaizstājamās aminoskābes no kurām sintezējas visas pārējās);
 • Taukskābes – Lecitīnu lielās devās, vismaz 2×3 dienā, jeb Omegu 3/60;
 • Vitamīnu komplekss – Ultimate;
 • Fermenti (Assimilators) palīdzēs gan pārtikas pārstrādei, gan izvadkanāliem, gan organismam attīrīties;
 • Kā arī Artišoku un Lucernu var turpināt dzert lai pilnvērtīgi atjaunotu nieru, aknu darbību.

Nobeigums

Pat, ja jūs šo rakstu izlasījāt par vēlu – piedzemdējāt. Katrā gadījumā visus bērniņus var iztīrīt. Bērniem visi tīrīšanās un atjaunošanās procesi notiek ļoti ātri salīdzinājumā ar pieaugušajiem.

Neskatoties uz rakstā sniegtajām programmām, mēs tomēr rekomendējam katram individuāli sazināties ar savu personīgo konsultantu (nutriciologu), kurš palīdzēs tieši jūsu situācijai un iespējām sakomplektēt nepieciešamās programmas. Mēs katrs esam unikāls, līdz ar to pie katra cilvēka ir individuāla pieeja. Ja jums vēl nav sava individuālā konsultanta tad zemāk atradīsiet informāciju kā pie tāda tikt.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Auglība un veselīga grūtniecība (Velga Medne un Iveta Žīgure)

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Vinetas Vanagas

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top