Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 24.07.2022

Bērnu veselības noslēpumi

Bērnu veselības noslēpumi

Bērni ir tādi paši cilvēki kā mēs, bet viņi ir maziņi un līdz ar to pilnībā atkarīgi no pieaugušajiem. No mūsu, sabiedrības, un galu galā no vecāku intelektuālajām zināšanām ir atkarīgs tas, kādi bērni izaugs, ko iemācīsies un kāda būs bērnu veselība.

Šobrīd pasaulē situācija ar bērnu veselību ir ļoti traģiska. Bērni slimo ar tādām slimībām ar kādām neslimo un neslimoja veci cilvēki. Osteoporoze tiek reģistrēta jau triju, četru gadu vecumā, cukura diabēts četru gadu vecumā, bet ar onkoloģiju slimi bērni ir pilnas slimnīcas.

Līdz ar to mēs esam nonākuši tik tālu, ka mēs neprotam vairs radīt veselus bērnus un rūpēties par viņiem. Ja pat laimīgā kārtā piedzimst vesels bērns, tad mēs gan skolā, gan medicīniski, gan visās pārējās instancēs viņu pamazām iznīcinām, lai cik skarbi tas arī neizklausītos.

Mūsdienās bērni ir slimāki par saviem vecākiem un mazbērni slimāki nekā viņu vecvecāki, un tā diemžēl ir skaudrā realitāte. Un tad rodas jautājums vecākiem, kuri dara lietas nepareizi, jeb tādēļ, ka viņiem tā ir vieglāk: “Kas tad ir tā mīlestība pret savu bērnu? Iedot viņam šokolādes gabaliņu lai viņam būtu labs garastāvoklis, jeb barot ar ātrajām uzkodām un kolu? Un tikai tādēļ, ka tā ir ātrāk un vieglāk?” Īstenībā tā nav nekāda mīlestība pret bērnu!

Ģimenes pieauguma plānošana

Pārim, kurš plāno ģimenes pieaugumu, būtu jāsagatavojas pusgadu pirms bērniņa ieņemšanas, jo ir zinātniski pierādīts, ka ģenētiskā informācija nododas apaugļošanās laikā. Ja vecākiem ir kaut kādas hroniskas slimības, baktērijas, vīrusi, sēnītes, infekcijas, stafilokoki, tārpi, tad tas viss nododas bērnam.

Plānojot grūtniecībuSagatavošanās posmā obligāti abiem vecākiem ir jāattīrās, jāiziet pretparazitārās, pretbakteriālās un pretvīrusu programmas. Ja ir neauglīgi pāri tad ir nepieciešams attīrīt un sakārtot organismu. Coral Club jau ir ~20 000 pāri, kuriem ir uzstādīta diagnoze “neauglība”, bet pēc organisma attīrīšanas visi dabīgā ceļā ir tikuši pie bērniem.

Kādēļ mūsdienās bieži vien nevar būt bērni? Tādēļ, ka tā ir enerģētika. Ja cilvēkam ir novājināts fiziskais ķermenis, sirds-asinsvadu problēmas un, ja citas dzīvībai svarīgākās funkcijas tiek apdraudētas, tad organisms endokrīno (reproduktīvo) sistēmu vienkārši atslēdz, kā ne pašu svarīgāko dzīvības uzturēšanai. Organisma uzdevums ir noturēt cilvēku pie dzīvības, nevis lai viņš radītu bērnus, jeb vēl ko tur.

Bet tad kad cilvēks attīra organismu, pabaro šūnas ar pilnvērtīgu šūnu uzturu, tad cilvēkam sākas pakāpeniska visu orgānu sistēmu darbības atjaunošanās un normalizēšanās. Un galu galā organisms “iedarbina” reproduktīvo sistēmu, jo viņam ir gan enerģija, gan visas nepieciešamās vielas.

Bērnu slimību rašanās iemesli

Vecāku psiholoģija

Viss, kas notiek mammas dzīvā atspoguļojās bērnā. Tātad nav bērnu psiholoģija, ir tikai pieaugušo psiholoģija. Ja ir novērojami bērna traucējumi, tad ir jāskatās kas notiek ģimenē, kas notiek attiecībās un attiecībās pret bērnu.

Adrenalīns ir ļoti liels organisma skābinātājs, tas ir stresa hormons kortizols. Tādēļ, ja bērns raud tad ir jāļauj bērnam paraudāt lai viņš izvadītu sakrājušos adrenalīnu laukā. Adrenalīnu parasti izvada paraudot, pačurājot, pakakājot, jeb, ja izdalās auksti sviedri.

Kaitīgie ieradumi

Bērnam vienmēr ir jānēsā mugursoma lai slodze izlīdzinātos uz abiem pleciem. Nekad nedrīkst bērns nest somu uz viena pleca, jo bērns aug, attīstās, un sliktu ieradumu rezultātā ķermenītis deformējās. Jārūpējas par to lai bērns sēdētu pie ērta mācību krēsla, gulētu uz speciāla ortopēdiskā matracīša.

Līdz 16 gadiem meitenes nedrīkstētu nēsāt kurpes ar augstu papēdi, jo tas deformē mugurkaulu. Kā arī nedrīkstētu nēsāt apspīlētus džinsus, jo pēc tam grūti būs iznēsāt bērnu. Pēc 16 gadiem iegurnim vajadzētu izplesties par 2 cm. Tādēļ labāk meitenēm iemācīt nēsāt svārkus nevis bikses.

Mobilie telefoni. Uz mobilajiem telefoniem vajadzētu salīmēt Neitronikus pret radioaktīvo starojumu. Bērnu veselībai īpaši kaitīgi ir mobilo starojumi. Tieši tā pat derētu uzlīmēt Neitronikus visām mājās esošām tehnikām – TV, WiFi, planšetdatoriem, portatīvajiem datoriem utt.

Vēl viena liela kļūda ir spiest bērnu rakstīt ar labo roku. Pasaule ir sadalīta divās daļās, vieni ir labroči, bet otri kreiļi. Labročiem parasti valda labsirdīgums, mierīgums, loģika, sistematizācija. Bet kreiļiem – radošums, ģenialitāte, progresivitāte. Un bieži vien tie, kuri ir pārmācīti no kreiļiem par labročiem, nerealizē savu potenciālu dzīvē, jo vienkārši labā smadzeņu puslode netiek attīstīta.

Medicīna

Bērnu veselībaVisas zāles ar farmakoloģisku iedarbību ir toksiskas. Viņas ietekmē iedzimtību, galvas smadzenes, pat līdz gēnu līmenim un asins sairšanu utt. Pat viss parastākais paraceptamols izraisa aknu, nieru bojājumus un nogalina arī imunitāti.

Visi rentgeni ir ļoti spēcīga radiācija. Pēc tādiem pasākumiem obligāti būtu jādzer sorbenti (Lucerna, Brūnaļģe). Rentgeni ļoti ietekmē bērna veselību, tādēļ nevajadzētu pēc katra nieka skriet uz rentgenu. Un tas pats attiecās uz grūtniecēm. Lai arī visi apgalvo, ka tas nav kaitīgi, bet īstenība parāda ko citu. Tādēļ sonogrāfiju izmantot pēc iespējas mazāk.

Potes

Mēs neaicinām bērnus nepotēt, ja jums pašiem nav pārliecība, ka to darīt nevajag. Sākumā pašiem vecākiem ir jātiek skaidrībā un jāiemācās rūpēties par veselību. Ja mamma bez pārliecības atteiksies potēt savu bērnu, bet paralēli baidīsies, ka bērns saslims, tad tā arī notiks kā mamma gribēs. Bet, ja ir konkrēta pārliecība, ka nekādas potes un konkrētas zināšanas, kā rīkoties dažādās situācijās, tad tā ir cita lieta. Vienkārši ir jāzina kā rīkoties lai dabūtu imunitāti, jeb, ja kāds ir iekodis un kādas vielas izmantot lai visu no organisma izvadītu laukā.

Piemēram, cilvēki, kuri ir sapotēti pret ērču encefalītu slimo viss vairāk, jo encefalīts jau ar poti tiek ievadīts iekšā.

Ārste Olga Butakova ir teikusi: “Es neesmu redzējusi nevienu smago slimību pret ko mēs potējam tos bērnus, bet es esmu redzējusi bērnus, kas mirst manās rokās pēc potēm”.

Tā kā tas viss ir pašu vecāku zināšanu, pārliecības un drosmes ziņā.

Ūdens

Bērniem nedod ūdeni. Ūdens ir jādzer jau pavisam mazam zīdainītim. Bet, ja māte domā, ka no viņas piena bērns var izdabūt ūdeni ārā tad ļoti maldās. Ja mātes pienu uzliek uz tumšā lauka mikroskopa, tad tur ir viss kaut kas – sēnes, baktērijas, vīrusi utt.

Ūdens kvalitātei ir jābūt atbilstošai. Jau mazam zīdainītim var dot Koraļļu ūdeni, kurš atbilst visām dzīva ūdens īpašībām, un kurš palīdzēs bērniņa augšanas attīstībā.

Uzturs

Mēs nevaram gribēt no bērna lai viņam pilnvērtīgi strādātu prāts un visas pārējās funkcijas, ja mēs viņu neesam pabarojuši. Līdzīgi, ja zirgam nedot ēst un nedot dzert ūdeni, bet tikai “pletnēt” bērnu un dzīt viņu uz visādiem pulciņiem.

Ja mēs paskatāmies ko tad tas bērns dabū no mūsdienu pārtikas, tad mēs redzam, ka labākajā gadījumā tas uzturs ir neitrāls, bet pārsvarā viņš ir toksisks, saindēts un veselību graujošs.

Skābju-sārmu līdzsvars

Asins pH līmenis ir 7,43 (konstante), ja pH līmenis nokrīt līdz 7,1 tad cilvēks jau ir miris. Viss, kas ir zem pH 7 ir skābes. Visi neveselīgie ēdieni ir ārkārtīgi skābi – bērnu suliņas pH 2,85, Coca Cola pH 2,85, cukurs ap pH 2 utt.

Un kas tad sanāk? Ja mēs bērnam dodam visu skābu + stress (stress ļoti saskābina organismu), un rezultātā bērnam ļoti grūti noturēt skābju-sārmu līdzsvaru, bet lai pH līmenis asinīs nenokristos, organisms savāc visus sārmainos mikro- makro elementus no zobiem, kauliem, nagiem, matiem – no visurienes.

Ja jūsu bērnam sāk bojāties zobi tad jūs jau kaut ko darāt nepareizi. Zobiem nevajadzētu bojāties līdz pat 120 gadiem, tātad nekad. Bet kas notiek mūsdienās? Mūsdienās ļoti lielam procentam bērnu pastāvīgie zobi jau izaug bojāti. Kā tad bērns dzīvos tālāk, ja ar šiem zobiem viņam ir jādzīvo visu mūžu?

Uztura mīti

Parasti bērnam dod visu to pašu ko paši ēd, domājot, ka tādā veidā viņš būs paēdis. Bet tie ir diezgan lieli maldi. Bērnam ļoti ātri izveidojās atkarība no pārtikas, kuru visi masveidā pieraduši ēst, jo lielākajā daļā pārtikas ir cukurs.

CukursCukurs ir pilnīgi visur – konfektēs, cepumos, maizē, cīsiņos, saldinātos dzērienos, kečupos, majonēzēs, brokastu pārslās utt. Līdz ar to bērnam rodas atkarība no visām izraisošajām vielām. Ja cukurs tiek lietots par daudz, tad smadzenēs rodas tāda viela kā dopamīns, kas sāk ražot un pieprasīt cukuru.

Vēl pastāv viens mīts par nopērkamajām sulām, ka tur viss ir labi. Bet īstenībā viss tas pats. Sulās pievienotais cukurs ir ļoti liels, pat bērniem paredzētajās, mazajās suliņās ir cukurs. Gribot, negribot bērniem rodas atkarība.

Ja bērns ir neadekvāti izslāpis, noguris, parādās sausa ādiņa, ļoti bieži bērns iet uz tualeti, slikti dzīst brūces tad tādām pazīmēm būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība un vajadzētu nodot analīzes uz cukura diabētu. Ar cukura diabētu var tikt galā ar dabīgām vielām, bet tur ir ļoti jācenšas un jāstrādā.

Visi cukura aizvietotāji arī ir ļoti kaitīgi. Piemēram, saharīnu ražo no naftas produktiem, aspartānu no aminoskābēm.

Nātrija glutamāts (E621) tiek pievienots pilnīgi visos gaļas izstrādājumos, jo savādāk nav iespējams saglabāt gaļu svaigu lai tajā neiemitinātos tārpi. Kā arī tiek pievienotas citas E vielas garšas pastiprināšanai un rezultātā atkal rodas pieradums.

Visur kur iespējams ir jāsamazina šo kaitīgo vielu uzņemšana. Jo kas notiek kad bērnam veidojās visi orgāni, asinsvadu sistēma, kauli utt.? Ir pilnas slimnīcas ar bērniem, kuriem ir diabēts, onkoloģija, osteoporoze… Tādēļ aicinām vecākus aizdomāties par to.

Veselīgas uztura alternatīvas un rekomendācijas

Brokastu pārslu pagatavošana: auzu, rudzu pārslas, riekstus (izņemot zemesriekstus, jo viņi ir 100% modificēti), žāvētos augļus. Klāt var pievienot Deili Delišes kokteili, kurš nesatur cukuru, bet dabīgos saldinātājus, līdz ar to cukura līmenis nesvārstīsies. Bērns saņems garšīgu, saldu un veselīgu uzturu. Turklāt kokteili var dot diabētiķiem, jo viņa glikēmiskais indekss ir nulle.

Veselīgas uztura alternatīvasKonfekšu vietā var izmantot Coral batoniņus (no SmartFood produkcijas), kuri satur tikai dabīgas sastāvdaļas, vēl var izmantot garšīgo Papaiju, B grupas, Jammi Vits vitamīnus un Lecitīnu. Arī Spirulīna bērniem ir ļoti svarīga.

Kafiju kā tādu bērnam nevajadzētu dot līdz 12 gadu vecumam, tēju līdz 5 – 10 gadu vecumam. Bet principā cilvēkam (dzīvai būtnei) būtu jādzer tikai ūdens. Un, ja jūs bērnu pieradināsiet dzert tīru, bioloģiski pieejamu ūdeni, tad viņš arī neprasīs jums ne tējas, ne sulas, neko tādu, bet gan vienkārši ūdeni.

Ja bērnam dodat dabīgi spiestas sulas, tad viņas obligāti ir jāatšķaida ar ūdeni, jo tur ir pārāk augsts cukura līmenis. Tādēļ, ja varat tad labāk vispār nedot sulas. Labāk lai bērns apēd veselu burkānu, apelsīnu, ja viņam gribās, nekā dzert sulas. Un tas pats attiecas uz pieaugušajiem.

Bērnam sālīt ēdienu vienmēr vajag x2 mazāk nekā pieaugušajam. Ar pieaugušajiem ir tā, ka ļoti saskābušam cilvēkam, kuram pH līmenis ir ļoti zems, gribēsies ļoti sāļu ēdienu. Jo saskābušāks cilvēks, jo vairāk sāli viņš kaisīs. Tieši tādēļ visi cilvēki, kuri ir attīrījuši organismu ar Kolo Vada Plus mainās garšas sajūtas, garšas sajūtas kļūst daudz izteiktākas. Ja bērns vēl nav sabojāts, tad viņam darbosies biorezonanse.

Ja bērns ļoti bieži slimo tad tas nozīmē, ka bērns ir jāattārpo un jāattārpo ir vismaz 3x – 4x gadā. Savukārt, kas ir imunitāte? Imunitāte ir “tīrība”. Tātad mēs nevaram runāt par labu imunitāti, ja viņam organismā ir tārpi, vīrusi, baktērijas, sēnes, zarnu trakts viņam ir netīrs un no tā rodas n-tās diagnozes.

Organisma attīrīšana bērnu veselībai

Bērnu var sākt attīrīt no viena gada vecuma. Un ģimenē visiem jātīrās vienlaicīgi, nevis tīrīt tikai bērnu, jo galu galā jūs viņu bučojat un visu laiku pielaižat visas savas problēmas.

Visiem tiem, kuriem bērni ir 10 – 12 gadus veci, tas ir laiks kad sāk veidoties visa kaulu muskuļu sistēma, visa tā struktūra ar kuru viņam būs jādzīvo visu mūžu. Tieši tādēļ ir jādod bērnam pilnvērtīgs šūnu uzturu, bet pirms bērnu barot ar šūnu uzturu viņš ir jāattīra no parazītiem, vīrusiem, baktērijām, sēnēm, lai viņas nenobarotos.

Ja organisms ir tīrs, ja viņam ir barība, šūnu uzturs, normāls pH līmenis, ja mēs mākam viņam dot ūdeni tad organisms pats ar visu tiks galā.

Bērnu pretparazitārā programma 21 dienai

Rekomendācijas dažādām situācijām

Ja bērnam ir augšējo elpceļu iekaisums, jeb strutojošas angīnas, adenoīdi, tad pie programmas pieliekam klāt Koloidālo sudrabu (dabīgais antiseptiķis, kurš iznīcina 650 dažādus vīrusu, parazītu, baktēriju veidus). Koloidālo sudrabu pa 1 tējkarotei x2 dienā.

Pie elpceļu iekaisumiem var paņemt Lakricas sakni (2 kapsulas izšķīdināt ne vairāk par 40 grādu karstā ūdenī).

Bērnu veselībaGadījumā, ja ir krīze ar slimību (nepaspējāt iztīrīt bērnu), tad Koloidālā sudraba devas palielinām, un ņemam klāt Jaunpienu, kurš ir visu imunitātes veidošanai nepieciešamo komponentu avots.

Ja ir diatēze, viss kas niez (bieži vien limfmezglu rajonā) – tā ir sēne. Tad ņemam tīrošajā programmā klāt skudru koka mizu.

Zobiņu stiprināšanai ļoti labi palīdz Lucerna. Lucerna ir ļoti bagāts augs ar vitamīniem, mikroelementiem, un turklāt lucernā ir dabīgais fluors, kurš stiprina zobiņus un kauliņus.

Kaulu muskuļu sistēmai un ielaistu zobiņu problēmām var dzert košļājamo kalciju ar C un D vitamīnu.

Gripa ir vīruss un antibiotikas uz vīrusu nedarbojās, tādēļ ir divi pretvīrusu līdzekļi – Koloidālais sudrabs (nobloķē vīrusa DNK dabīgā veidā un stiprina imunitāti) un Kaķa Nags.

Bērna slimošanas laikā nedrīkst sist nost temperatūru, nedrīkst bloķēt ne iesnas, ne klepu, tam visam ir jānāk ārā, bet bērnam obligāti ir jādzer ūdens lai nebūtu komplikācijas. Tie bērni, kuri ļoti labi dzer sārmainu Coral-Mine ūdeni (klāt var pielikt H-500 lai celtu pH līmeni) nekad temperatūra nepacelsies tik augstu lai rastos komplikācijas.

Organisms temperatūru ceļ tādēļ, ka imūnšūnas strādā tikai augstā temperatūrā un tikai sārmainā vidē. Iedodot imūnšūnām ļoti sārmainu ūdeni, mēs nodrošinām imūnšūnām ļoti labu vidi, kā viņām strādāt un temperatūra tik traki neceļas. Papildus var dot Koloidālo sudrabu pa tējkarotei x4 dienā, lai palīdzētu organismam un neradītu komplikācijas, pluss var iedot Jaunpienu lai pabarotu imūnšūnas. Savukārt imūnšūnas sastāv no aminoskābēm, tad var iedot Spirulīnu, jeb Deili Delišes kokteili.

Mājas aptieciņas rakstā atradīsiet citas rekomendācijas.

Dažas šūnu matricas sastāvdaļas

Omega 3

Omega 3 ir viena no visu šūnu apvalku sastāvdaļām. Šūnas imunitāte ir membrāna. Membrāna 2/3 sastāv no aminoskābēm un 1/3 no taukskābēm, un tā ir šūnas aizsardzība no vīrusiem, baktērijām utt.

Pazīmes kad trūkst Omega 3: Sausa āda, sausi mati, lūstoši nagi, dažādi ādas sabiezējumi, izsitumi uz ādas, blaugznas, sausas acis, rodas uzmanības deficīts, hiperaktivitāte, nespēja koncentrēties, satraukums, depresija, nomāktība, garastāvokļa maiņas, caurs miegs, nogurums, locītavu sāpes.

Omega 3/60 būtu jālieto katru dienu. Pieaugušam 5000 ml, bērniņam no 1000 – 1500 ml.

Cinks

Cinks ir svarīgs auto imūnās saslimšanās un regulē neirotransmiterus starp neironu saitēm.

No cinka trūkuma var rasties: Zarna trakta problēmas, smaržas, garšas zudums, augšanas palēnināšanās, konjunktivīts, redzes problēmas, hormonu traucējumi, alerģijas, sirds slimības, nervu sistēmas traucējumi, uzmanības deficīts, cukura diabēts, šizofrēnija, autisms.

Ja sievietei grūtniecības laikā trūkst cinks, tad tas var novest līdz pat iedzimtām kroplībām.

Dzelzs

Dzelzi bērnam tīrā veidā nevajag, bet gan ar hlorofila palīdzību, viss kas ir zaļā masa. Vasarā tie var būt zaļie salāti, bet produktos tā ir Spirulīna, Hlorella, Lucerna, Artišoks.

Bērnam Spirulīnu pa 2 tabletēm x2 dienā, bet ja pavisam maziņš bērniņš tad 1×2.

Magnijs

Magnijs iesaistās vairāk kā 300 organisma ķīmiskajās reakcijās. Tai skaitā nervu sistēmas darbībā. Un lielākā daļa no šīm darbībām notiek smadzenēs.

Grifonija

Bezmiega gadījumā ir nepieciešams melatonīns. Grifoniju var dot bērniem, kuri negrib iet uz dārziņu, kuriem ir satraukums.

Grifonija stresa hormonu dabīgā veidā noņem un adrenalīnu, kortizolu pārvērš serotonīnā (laimes hormonā). Savukārt serotonīns naktī pārvēršas par melatonīnu (miega hormonu).

Bērniņiem grifoniju var dot 1 kapsulu dienā.

Nobeigums

Neviens cits neuzņemsies atbildību par mūsu un mūsu bērnu veselību, kā tikai mēs paši. Mūsu katra spēkos ir nodrošināt saviem bērniem visu nepieciešamo viņu attīstībai. Bērnu veselība tiešā nozīmē ir atkarīga tikai no vecāku vieduma un bērniem nebūs citu priekšstatu, kas rāda viņiem priekšzīmi.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Vineta Meduņecka: Bērnu veselības noslēpumi

Kā izaudzināt veselu bērnu mūsdienās?

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top