Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 14.03.2018

Cellution 7 – Premium ādas kopšanas līnija

Ādas kopšanas līdzekļi - Cellution 7

Cellution 7 — Face Care Collection (7000)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

Šī dabisko kosmētisko līdzekļu līnija nobriedušas ādas kopšanai ir piemērota katrai sievietei, kas vēlas saglabāt savu jaunību un skaistumu.

C7 līnijas pamatā ir dabiskie augu komponenti, kas met izaicinājumu vecumam un laikam.

Aktīvo komponenšu darbība

Alveja ir fermentu, vitamīnu un citu ādai nepieciešamo bioloģiski aktīvo vielu bagātīgs avots. Tai piemīt lieliska antibakteriāla, mitrinoša un tonizējoša iedarbība. Mīksti un viegli iekļūstot dziļākajos ādas slāņos, alvejas ekstrakts labi attīra poras, stimulē šūnu reģenerāciju; intensīvi mitrina un savelk ādu, atjauno dabisko ūdens līdzsvaru, uzlabo asins mikrocirkulāciju, kā arī mazina kairinājumu un iekaisuma procesus.

Ādas kopšanas kolekcijaHialuronskābei piemīt labas ūdens noturēšanas spējas, kas palielina ādas turgoru un elastīgumu. Veicina pretiekaisuma un savelkošu iedarbību: uz bojātas ādas virsmas veido ūdens aizsargplēvi, kas paātrina atjaunošanās procesu un jaunu šūnu veidošanos, aizsargā ādu no patogēno mikrobu toksiskās iedarbības.

Dabiskie augu ekstrakti (gurķa, jūras aļģu, zaļās tējas, papaijas, ananāsa) un C, E, D vitamīni lieliski attīra, mitrina un baro ādu, aizsargājot to no izžūšanas, uzlabo sejas krāsu un nodrošina spēcīgu antioksidantu aizsardzību, aktīvi cīnās ar UV gaismas un brīvo radikāļu destruktīvo darbību, novēršot priekšlaicīgu ādas novecošanos un grumbu veidošanos.

Kviešu proteīni sniedz ādai tūlītēju mitrinošu efektu un tādējādi palielina tās elastīgumu. Tie stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, šūnu atjaunošanās procesu, savelk poras, intensīvi baro stresa novājināto ādu un saglabā mitrumu tās ārējos slāņos, izlīdzinot grumbiņas.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!