YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 19.11.2018

Citrusu piparmētru šampūns

Citrusu piparmētru šampūns

Citrus mint shampoo (5151)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Citrusu piparmētru šampūns visiem matu tipiem, kas maigi un efektīvi attīra, vienlaicīgi barojot un stiprinot matus. Pēc mazgāšanas mati iegūst apburošu mirdzumu un papildu apjomu.

Aktīvo komponenšu darbība

Nātres ekstrakts – proteīnu, hlorofila, vitamīnu, minerālu un citu veselīgu vielu avots, stiprina matu saknes, sekmē matu struktūras atjaunošanos, regulē tauku dziedzeru sekrēciju.

Melnā plūškoka un kumelīšu ekstrakts piešķir mirdzumu un zīdainu mīkstumu, paātrina reģenerācijas procesus, nodrošina pretiekaisuma, stiprinošu un nomierinošu iedarbību.

Spirulīna un brūnaļģes stimulē apmaiņas procesus matu folikulos, piesātina tos ar barojošām vielām, atgriežot matiem spēku un elastīgumu. Aļģes – lielisks polisaharīdu un aminoskābju avots – spēj aizturēt mitrumu, novēršot matu sausumu un trauslumu.

Keratīna aminoskābes uzlabo matu barošanu un struktūru, sekmē to augšanu, novērš matu izkrišanu un struktūras bojājumu.

Apelsīnu un piparmētru eļļas noņem noguruma sajūtu, sekmē galvas ādas atmirušo šūnu atdalīšanos, eļļām piemīt nomierinoša un tonizējoša iedarbība.

Sastāvs

Alvejas želeja, keratīna aminoskābes, apelsīnu eļļa, hidantoīns, piparmētru eļļa, spirulīnas ekstrakts, brūnaļģes ekstrakts, melnā plūškoka ekstrakts, nātres ekstrakts, kumelītes ekstrakts, papildus sastāvdaļas.

Kā iegādāties citrusu piparmētru šampūns?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!