Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 06.01.2022

Jaunās māmiņas Elvitas Lomanes ceļš uz smaidu un atgūtu dzīvesprieku

Elvita Lomane

Mans personīgais stāsts, kā es pārgāju no ķīmijas uz dabas vielām. Un cik ļoti mans ķermenis bija pateicīgs par to.

Es nevienu dienu neatgrieztos tur kur es biju… kādā bezizejā, bezcerībā es biju.

Esmu tik pateicīga par šīm zināšanām 🤩

CEĻŠ uz veselību galvenais un nu jau nodarbošanās 💛

Pirms uzsāku ceļu uz burvīgajām dabas vielām 🌱 un to sajūtu ko tās rada, es nezināju kā ir smaidīt ikdienā, es nezināju kā ir priecāties kaut par sīkumiņu, es biju ļoti negatīva, man nekas neinteresēja. Vienīgi par ko spēju domāt – par problēmām un sāpēm. Es vienmēr biju aizkaitināta, man bija pazudis dzīvesprieks, vēlme ko darīt.

Mana sliktā pašsajūta ikdienā radīja sliktas attiecības ar cilvēkiem kas man bija apkārt. Es zināju ka neesmu es pati. 🤦‍♀️

Elvitas Lomanes rezultāti pirms un pēc attīrīšanās

Ar stresu, aizkaitināmību un visu vienmuļo ikdienu mans organisms protestēja – sauca palīgā❗️ Es dzīvoju kā lielā apburtā lokā, kur galu es neredzēju, es spēju saredzēt tikai to cik viss ir slikti. Mans ķermenis ar mani izstrādāja daudz pārbaudījumu – VD un tās uzliesmojumi, cistīts kas nāca līdz ar stresaino ikdienu, enerģijas trūkums, dedzināšanas vēderā. Bet es nezināju kā sev palīdzēt, kā tikt galā ar sevi, kā savākt sevi rokās?

Es biju tik daudz izmēģinājusi, tika izstaigāti tik daudz neskaitāmi ārstu kabineti, konsultācijas, cik daudz zāļu kaudzes, cik daudz asaru, bezcerības…

Es biju tik skeptiska pret visu…

Es negribēju neko jaunu mēģināt, neko darīt. Tikai to, kā iegulties gultā un gulēt, es biju dziļā depresijā ievilkusi sevi, jo domāju, ka man neviens nespēs vairs palīdz, jo tik daudz jau tika izmēģināts, bet smaida un labas pašsajūtas neatgriezās. 😒

Rezultāti

Cistīts – kas zina šo kaiti zinās par ko es runāju cik tas ir nepatīkami, īpaši tad ja visa iespējamā ķīmija tika izmēģināta un pēdējais piliens bija slimnīca pēc kuras es atgriezos ar tām pašām sajūtām, es mocījos ilgi kādus 3 mēnešus no vietas – es nebiju gulējusi, es vienkārši biju bezizejā.

Darīju visu kas manos spēkos bet nekā. Tika izmēģināts viss dabīgais, visa veida ķīmija un antibiotikas, bet tas no manis tik viegli neatkāpās, līdz manā dzīvē ienāca dabas vielas – pareiza ūdens dzeršana tas deva rezultātus jau 1 nedēļas laikā saistībā ar cistītu. Es jutu atvieglojumus, līdz 2 nedēļā man pazuda nepatīkamie simptomi, jo uz manis ideāli strādāja dabas antibiotikas no kā neveidojas rezistence un tās nekaitē organismam.

No ķīmisko zāļu kaudzēm man bija jau hronisks gastrīts, atvilnis skāba garša mutē, barības vada nepietiekamība – šī problēma mani pavadīja jau no tā laika kad mani pārņēma VD un tās zāļu čupas. Bet tikai ar dabas vielām es ar šo problēmu esmu tikusi galā. Ūdens ļoti sārmināja organismu un tas viss burtiski pazuda. Es vairs nebiju omeprazola gūstā. Pazuda arī sāpes vēderā. Organismam ļoti iepatikās sārmainā vide ko sniedz koraļļu ūdentiņš.

Papildus man atgriezās enerģija, dzīvesprieks, likās ka varu kalnus gāzt 🏔

Jau gadu es nepārdzīvoju tik lielus VD simptomus. Bet šobrīd varu teikt, ka VD un tās simptomus tagad vispār neizjūtu, man vairs nav briesmīgās domas galvā, nav panikas lēkmes, nav sirdsklauves, nav aizkaitināmības, no tā visa esmu pilnībā brīva. Es beidzot varu smaidīt un nedomāt par katru savu kaiti, par katru sīkumiņu, par kārtējo ārstu, kuru apmeklēt.

Vēl viena ļoti būtiska lieta, kas ļoti skar sievietes un sievietes kas dzīvo hroniskā stresā ir disbakterioze sieviešu līnijā, piena sēne, gardnerellas, izmainīta mikroflora, pH līmenis mainīts un tas viss iet apburtā lokā. Arī man šī bija liela problēma nevarēju saprast kāpēc visu laiku šī kaite, kāpēc tā visu laiku atgriežas, un tad es sapratu cik ļoti ir svarīgi iztīrīt organismu, dzert tīru, dzīvu, sārmainu ūdeni, kas burtiski izmaina un uztur tavu organismu sārmainā vidē un sārmainā vidē šīs pārmaiņas nenotiek, jo baktērijas, sēnītes u.c. patogēnie mikroorganismi dzīvo tikai skābā vidē.

Ļoti svarīgi savest kārtībā nervu sistēmu, jo ļoti daudz problēmu rada tieši nervu sistēmas traucējumi. Un tieši tāpēc es visu laiku biju šajā apburtajā lokā no kā šķiet es nekad netikšu laukā, jo tas viss iet pa riņķi, bet es tomēr to izdarīju, es sāku sakārtot savu organismu un tas ir ļoti pateicīgs, jo disbakteriozes man vairs nav, nav šie nepatīkamie simptomi ko rada šīs mikrofloras izmaiņas. Beidzot es varu dzīvot bez neskaitāmām svecītēm šīm problēmām.

Un tā es arī esmu šeit, šobrīd ar lielu smaidu 😊☀️ sejā, ar pozitīvu garastāvokli, miera sajūtu, labu iekšējo pašsajūtu, bez VD simptomiem, bez cistīta, bez dedzināšanas vēderā, man vairs nav aizkaitināmības, man ir enerģija, man vairs nav disbakteriozes, un to visu paveica organisma sakārtošana pēc veselības koncepcijas. To visu izdarīja dabas vielas 💚

Es jūtos superīgi, es atgriezu savu dzīvesprieku un es varu ar smaidu sejā būt blakus savam dēliņam, kurš vēl ir tik maziņš, kuram vajag to mammas smaidu ikdienā.

Ejot tikai pa mazam solītim uz priekšu lēnām tikai ar veselības koncepciju tīrot un barojot organismu. Ar katru soli es jutos ar vien labāk līdz es saredzēju gaismu tuneļa galā. Un es zinu, ka sasniegšu visu ko vēlos uzlabot savā veselībā arī turpmāk. Jo šobrīd jau es esmu gudrāka un nevienu dienu es vairs negribu atgriezties tur kur es biju – tajā bezcerībā.

ES UZTICĒJOS šīm dabas vielām un tas tiešām ir bijis MANS LABĀKAIS LĒMUMS ♥️

Es nekad neieteikšu citam to, kas tiešām nestrādā, un to ko es nebūšu pārbaudījusi pati uz sevis. Tas izmainīja burtiski manī visu, visu kas man traucēja. Uzskatu ka ikviens var mainīt savu dzīvi, tikai ir vajadzīga ticība un gribēšana kaut ko mainīt un tas tevi dzīs tikai uz priekšu.

ŠĪS DABAS VIELAS MANĪ RADĪJA LIELU UZTICĪBU, TĀPĒC ES ESMU ŠEIT AR SMAIDU un ar mīlestību pret to ko es daru ♥️ 💛🌞

Paldies par šo iespēju kas tiešām izmainīja manu dzīvi un uztveri uz lietām.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Elvitas Lomanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top