YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 16.11.2018

Hidrosels

Hidrosels

HydraCel (43334)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Ūdens virsmas spraigumam ir svarīga loma organisma oksidēšanās-reducēšanās procesos. “Šķidrāks ūdens” tiek aktīvāk iesaistīts bioloģisko vielu šķelšanā. Intracelulārajam un starpšūnu ūdenim ir samērā zems virsmas spraigums. Lai uzlabotu ūdens kvalitāti, izmanto produktu “Hidrosels

“Hidrosels” ir minerālu koncentrāts, kas samazina ūdens virsmas spraigumu un uzlabo tādus starpšūnu šķidruma raksturlielumus, kā pH un vadītspēja, tādējādi radot apstākļus aktīvākai šķidruma darbībai bioķīmiskajos procesos.

Īpašības

Hidrosels:

  • Uzlabo šķidruma bioloģiskās īpašības;
  • Nodrošina organisma šūnu pilnu hidratāciju;
  • Paaugstina barības vielu uzsūkšanos un aktivizē to piegādi šūnām.

Aktīvo komponenšu darbība

Koloidālais pamats minerālkristālu veidošanai ir negatīvi lādēto jonu avots. Darbojoties kā mazi magnēti, tie piesaista ūdens molekulas pie savas virsmas, veidojot šķidros kristālus. Elektriskais lādiņš, kas rodas uz kristāliem, izmaina ūdens īpašības.

Silīcija dioksīdam ir mikrosfēru forma ar diametru apmēram 5 nm. Mikrosfēras grupējas kopā, veidojot lielākas struktūras. Šīm struktūrām ir vairāki apvidi ar savu lādiņu, mikrosfēru grupas viegli saistās ar ūdenī un taukos šķīstošām vielām, tām piemīt fizikālās īpašības, kas nav raksturīgi citiem silīcija dioksīda veidiem. Uzturvielām ir jābūt izķīdinātām pirms to utilizācijas organismā. Ūdenī šķīstošām vielām piemīt kritiskais virsmas spraigums (KVS). Tas ir robežspraigums, kuru pārsniedzot, viela vairs netiek saslapināta ar ūdeni.

Ūdens saslapina virsmu, pateicoties ūdeņraža saitei. Ūdeņraža atomiem, kas veido ūdens molekulas, ir pasīvs lādiņš. Lai būtu saslapinātai, virsmai jābūt uzlādētai negatīvi.

Elektriskais lādiņš uz koloīdām daļiņām daudzkārt pārsniedz ūdeņraža saites lādiņu. Pievienojot koloīdas daļiņas uzturam, tās pievienojas pie barības vielu virsmas, palielinot to un radot milzīgu skaitu, kurās notiek molekulu piesaistīšanās ar ūdeņraža saitēm visā šķidruma apjomā. Rezultātā tiek nodrošināta 100% produkta samitrināšana.

Taukos šķīstošās barības vielas netiek samitrinātas ar ūdeni. Kad eļļas daļiņas tiek iekapsulētas koloidālajā struktūrā, veidojas ļoti maza sfēra, kas no ārpuses ir saistīts ar ūdeni, bet no iekšpuses – ar eļļu, uz sfēras virsmas veidojas negatīvs lādiņš. Tieši šis lādiņš ir atbildīgs par pārtikas daļiņu absorbēšanu zarnu trakta gļotādā un to tālāka pārstrādāšana.

Sastāvs

Ūdens, silīcija dioksīds, kālija karbonāts, magnija sulfāts, kālija hidroksīds, saulespuķu eļļa.

Lietošana

8 pilieni uz 1,5 l tīra ūdens.

Dzeramā ūdens pagatavošanai Hidroselu ieteicams lietot kopā ar Coral-Mine.

Kā iegādāties Hidrosels?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!